Battlefield 2 Server

خوب به تازگی شرکت شاتل (www.shatel.ir) سرور Battlefield 2 راه اندازی کرده که شما میتونید تنها با نصب بازی (بدون نیاز به پچ) تنها با وارد کردن IP به بازی کانکت شید. 85.15.1.66:16567 این IP رو در قسمت Connect IP در Multiplayer وارد کنید و براحتی به بازی کانکت شید.

nasimparsi

کاربر سایت
Mar 12, 2008
276
الان امضای nasimparsi رو دیدم.کامل توضیح داده.خیلی ممنون.
فقط من رو هم راه میدید تو سرور؟

خواهش می کنم دوست گرامی

پس از نصب هر مشکلی داشتید با نام کاربری من در یاهو pashangparsi4 تماس بگیرید

یا اینکه در این نشانی و در انجمن ویژه ی سرور مطرح کنید: http://www.parsiangame.com/forums/index.php

با سپاس

hadi_gamer

کاربر سایت
Oct 2, 2005
1,223
نام
هادی
آقا من اومدم تو سرور ولی کسی نبود.پینگم حدود 60 بود.امشب کسی میاد؟
تو چند تا سرور خارجی رفتم پینگم 500 بود اصلا حال نداد.
چرا تو بعضی سرورها میزنه cdkey not valid ؟

راستی اسم من تو بازی hadipro هست.

Last edited by a moderator:

hadi_gamer

کاربر سایت
Oct 2, 2005
1,223
نام
هادی
حالا چرا 10 و 11 شب به بعد جمع میشید.بابا به فکر ما کارمندها هم باشید که صبح باید بیدار شیم بریم سر کار.ساعت 7 و 8 به بعد هم ساعت خوبیه و میشه راحت بازی کرد و معمولا همه خونه هستن.

nasimparsi

کاربر سایت
Mar 12, 2008
276
حالا چرا 10 و 11 شب به بعد جمع میشید.بابا به فکر ما کارمندها هم باشید که صبح باید بیدار شیم بریم سر کار.ساعت 7 و 8 به بعد هم ساعت خوبیه و میشه راحت بازی کرد و معمولا همه خونه هستن.

راستش پیش تر ها ساعت 10 به بعد بود ولی آرام آرام به صورت قانون نا نوشته ای کشیده شد به 10.30

البته یک نظر سنجی در انجمن سرور یعنی پارسیان گیم درباره ی زمان آمدن به سرور راه اندازی خواهم کرد تا ببینیم چه ساعتی بهترین ساعت برای حضور در سرور هست. شما هم شرکت کنید در این نشانی:

http://www.parsiangame.com/forums/showthread.php?t=77

آخرین ویرایش:

age_of_love

کاربر سایت
Nov 14, 2010
2
نام
farshad
سلام و با عرض خسته نباشید خدمت دوست عزیزم . اقا من میدان نبرد 2 رو ریختم و پچ 1.4 و 1.5 رو هم ریختم ولی هیچ کدام از سرورهای ایرانی رو پیدا نمی کنم و قسمت کانکت ای پی در مولتی پلیر هم برای من خراب است و هر وقت از این قسمت استفاده میکنم برای ای پی مینویسه ارتباط شما قطع شده لطفا ان را چک کنید و از لیست سرورها که تقریبا 800 تا به بالا هست سرور ایرانی پیدا نکردم و از شما تقاضا دارم بنده ی حقیر را راهنمایی بفرمایید تا با هم انلاین بازی کنیم .

Johnny_23

کاربر سایت
Jul 23, 2007
615
نام
JÄVID
درود بر شما
گرامی تنها یک سرور ایرانی هست که اغلب سرور قطع است
و البته چندی هست که هر کسی وارد میشود ban میشود از جمله خود من
یه چند سرور خارجی هست که میشود به سختی بازی کرد که متاسفانه اکثرا هم تقلب میکنند جوری هم تقلب میکنند که آدم شاخ در می آورد
در هر صورت ما اینجا ندیدم مدیر مسئولی بیاد یه اظهار نظری کند
خیلی حالمون گرفته است

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر