Battlefield 2 Server

خوب به تازگی شرکت شاتل (www.shatel.ir) سرور Battlefield 2 راه اندازی کرده که شما میتونید تنها با نصب بازی (بدون نیاز به پچ) تنها با وارد کردن IP به بازی کانکت شید. 85.15.1.66:16567 این IP رو در قسمت Connect IP در Multiplayer وارد کنید و براحتی به بازی کانکت شید.

foa.neh

کاربر سایت
Jun 25, 2010
42
دوستان این فایل که ضمیمه می کنم واسه سرور vault هست که باید کپیش کنید تو
C:\Windows\System32\drivers\etc
این فایل باعث میشه تو سرور بتونید بعد از درجه گرفتن اسلحه ها رو آزاد کنید
این فابل واسه ویندوز 7 هست و برا ویندوز xp هم میتونید همین فایل رو کپی کنید هم میتونید فایل خود ویندوزو تغییر بدید(حتما از فایل اصلی کپی تهیه کنید) یعنی فایل hosts.ics رو با نوت پد باز کنید و به انتهاش اینو اضافه کنید:
اول:
212.26.144.9
ودرست با یک فاصله:
bf2web.gamespy.com
دقت دوستانی که فایلو کپی میکنن به مسیر گفته شده دیگه نیازی به تغییر محتوای فایل نیست
این فایل رو تو هاردتون جداگانه داشته باشید چون ویندوز(7) بعضی اوقات توشو تغییر میده که باید مجددا کپی بشه و تو ویندوز 7 امکان تغییر فایل تو مسیر نوشته شده نسیت یعنی حتما باید فایل رو کپی کنید;)
درضمن دوستانی که تو سرور واولت بازی میکنن خیلی دقت کنن که ادمین های این سایت زیادن و عقده بن کردن دارن و به راحتی کیک و بن میکنن ،من دوبار بن شدم تا حالا :d
پس قوانینشو از فرومش و با مترجم گوگل حتما بخونید!
پ نوشت: دوستان من مدت زیادیه دارم از این روش استفاده میکنم(تو فروم سرور این روش برای افراد خارج از کشور اکراین گذاشته شده) و من مشکلی ندارم ولی با مسولیت خودتون ازش استفاده کنید ...
دانلود

nasimparsi

کاربر سایت
Mar 12, 2008
276
با سپاس فراوان

روشنگری ها عالی بود

اگر تونستی قوانین مهمش رو بزار. من چیزی که برام پرسش هست اینه که گردانندگان (ادمین) ها چطور می فهمن یه بازیکن بدون تو صف ایستادن رفتن سوار شدن و کیکشون می کنن؟

باز هم سپاس

foa.neh

کاربر سایت
Jun 25, 2010
42
با سپاس فراوان

روشنگری ها عالی بود

اگر تونستی قوانین مهمش رو بزار. من چیزی که برام پرسش هست اینه که گردانندگان (ادمین) ها چطور می فهمن یه بازیکن بدون تو صف ایستادن رفتن سوار شدن و کیکشون می کنن؟

باز هم سپاس

قوانین مهمش تا اونجایی که یادمه عدم حمله به بیس اصلی هست که علامت ورود ممنوع روش داره :d
یعنی میتونید برید ولی کسیو نباید بکشید
بعدی نکشتن هم تیمی ها و عدم سد راه خودرو ها
نکته بعدی هم همون که باید تو صف بمونید واسه هرچی یعنی من یکبار به علت سوار شدن به یک خودرو معمولی به یکباره بدون کیک بن شدم که بدجوری :(
تو فرومش یه بخش هست به نام معذرت خواهی =)) که باید بری اونجا و تقاضای خارج کردن اسمت از لیست بن رو بدی تا باز کنن
کلا قوانینش بد نیست ولی واس ما که زبون اونارو متوجه نمیشیم قوانین تقریبا یکطرفست
ولی اینکه از کجا میفهمن کی تو صف نمونده ،راحته طرف اگه تو کافی نتی که سرور توشه باشه خوب یه ندا میده و طرف کیک یا بن میشه و اگه اونجا نباشه چندین بار از جمله زیر استفاده میکنه تا ادمین متوجه بشه و بسته به درجه شما و معروفیتت تو سرور حرفتو باور میکنه و یا خود ادمین هم از شانس بدت همونجا توبازیه و همونطور که گفتم این سرور کلی ادمین داره و اکثرا تو بازی هم هستن یعنی یکباره 5 تا ادمین باهم تو بازی هستن و پینگشون صفره !
جمله اینه: مثلا واسه یک نفر میخواد بگه من تو صف نموندم:
admin ffffooooa o4ereddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd=))
تا اونجایی که من فهمیدم کلمه o4ered یعنی همون عدم رعایت صف :))

nasimparsi

کاربر سایت
Mar 12, 2008
276
خب سپاس از روشنگری ها

راستی این واژه ی o4erdd خیلی جالب بودا :D

امشب یکی از بچه های ایرانی دیگه رو پیدا کردیم توی همین سرور والت. خودش اومد توی گروهمون چون دیده بود پرشیا رو گذاشتیم در آغاز نام کاربری. دیگه قرار شد این دوستمون هم بیاد از این به بعد.

درباره ی صف ایستادن و... هم اینو حدس می زدم که از توی کافی نتشون به ادمین بگن ولی یک بار بود یکی از من جلو زد و من هم که زبونشون رو نمی فهمیدم ولی اون شخص رو کیک کردن گفتم شاید برنامه ای چیزی در کار باشه!

آخرین ویرایش:

nasimparsi

کاربر سایت
Mar 12, 2008
276
دوستان این فایل که ضمیمه می کنم واسه سرور vault هست که باید کپیش کنید تو

این فایل باعث میشه تو سرور بتونید بعد از درجه گرفتن اسلحه ها رو آزاد کنید
این فابل واسه ویندوز 7 هست و برا ویندوز xp هم میتونید همین فایل رو کپی کنید هم میتونید فایل خود ویندوزو تغییر بدید(حتما از فایل اصلی کپی تهیه کنید) یعنی فایل hosts.ics رو با نوت پد باز کنید و به انتهاش اینو اضافه کنید:
اول:
212.26.144.9
ودرست با یک فاصله:
bf2web.gamespy.com
دقت دوستانی که فایلو کپی میکنن به مسیر گفته شده دیگه نیازی به تغییر محتوای فایل نیست
این فایل رو تو هاردتون جداگانه داشته باشید چون ویندوز(7) بعضی اوقات توشو تغییر میده که باید مجددا کپی بشه و تو ویندوز 7 امکان تغییر فایل تو مسیر نوشته شده نسیت یعنی حتما باید فایل رو کپی کنید;)
درضمن دوستانی که تو سرور واولت بازی میکنن خیلی دقت کنن که ادمین های این سایت زیادن و عقده بن کردن دارن و به راحتی کیک و بن میکنن ،من دوبار بن شدم تا حالا :d
پس قوانینشو از فرومش و با مترجم گوگل حتما بخونید!
پ نوشت: دوستان من مدت زیادیه دارم از این روش استفاده میکنم(تو فروم سرور این روش برای افراد خارج از کشور اکراین گذاشته شده) و من مشکلی ندارم ولی با مسولیت خودتون ازش استفاده کنید ...
دانلود

با درود

این فایل برای من کار می کنه به خوبی. برای محسن هم فرستادم و اولش کار کرد ولی بعدش دوباره یه کم دست کاری کردیم و دوباره فایل رو ریختیم براش روی رایانه و کار نکرد دیگه

ولی محسن توی اون پوشه دو تا فایل hosts داره

ویندوزش هم اکس پی هست. باید چکار کنه؟

foa.neh

کاربر سایت
Jun 25, 2010
42
دوتا فایل host هست که باید فایل با پسوند ics رو با نت پد باز کنید و اون ip و ادرسی که نوشتمو بنویسید و سیو کنید و بازی رو دوباره اجرا کنید؛اینکه بعد یه مدت کار نمیکنه گفتم طبیعیه واسه منم تو win7 اینکار بارها رخ داده که باید دوباره اینکارو تکرارا کرد و xp هم همینطور!
توصیه میکنم قبل از ورود به سرور قسمت BHQ رو کلیک کنید اگه درجتون رو درست نشون داد یعنی مشکلی نیست وگرنه باید درستش کنید
یه نکته دیگه اینکه ویندوز به دلایلی که من نمیدونم بعضی اوقات میاد جلوی این ip ای که ما تو فایل host گزاشتیم علامت # میزاره که باعث میشه از کار بیوفته ;)
تو ویندوز 7 تا اونجایی که من میدنم نمیشه فایل host رو همونجا دستکاری کرد و باید جای دیگه تغییرش داد و بعد کپیش کرد تو جای خودش
برای رفع ابهام از اذهان :d عزیزان یه شات از فایل باز شده ی host خودم میزارم ببینید باید چه طوری باشه:
1icutp93amordl3o2e.jpg

foa.neh

کاربر سایت
Jun 25, 2010
42
خب سپاس از روشنگری ها

راستی این واژه ی o4erdd خیلی جالب بودا :D

امشب یکی از بچه های ایرانی دیگه رو پیدا کردیم توی همین سرور والت. خودش اومد توی گروهمون چون دیده بود پرشیا رو گذاشتیم در آغاز نام کاربری. دیگه قرار شد این دوستمون هم بیاد از این به بعد.

درباره ی صف ایستادن و... هم اینو حدس می زدم که از توی کافی نتشون به ادمین بگن ولی یک بار بود یکی از من جلو زد و من هم که زبونشون رو نمی فهمیدم ولی اون شخص رو کیک کردن گفتم شاید برنامه ای چیزی در کار باشه!
ممنون
درباره این کلمه o4ered منم شک دارم
من تازه دارم باهاش حال میکنم:d
تازه یاد گرفتم 3 بار تاحالا این جمله رو نوشتم تو بازی و هر سه بار ادمین(یا اسکریپت یا هرچی) اون طرف بیچار رو کیک کرده:d

nasimparsi

کاربر سایت
Mar 12, 2008
276
دوتا فایل host هست که باید فایل با پسوند ics رو با نت پد باز کنید و اون ip و ادرسی که نوشتمو بنویسید و سیو کنید و بازی رو دوباره اجرا کنید؛اینکه بعد یه مدت کار نمیکنه گفتم طبیعیه واسه منم تو win7 اینکار بارها رخ داده که باید دوباره اینکارو تکرارا کرد و xp هم همینطور!
توصیه میکنم قبل از ورود به سرور قسمت BHQ رو کلیک کنید اگه درجتون رو درست نشون داد یعنی مشکلی نیست وگرنه باید درستش کنید
یه نکته دیگه اینکه ویندوز به دلایلی که من نمیدونم بعضی اوقات میاد جلوی این ip ای که ما تو فایل host گزاشتیم علامت # میزاره که باعث میشه از کار بیوفته ;)
تو ویندوز 7 تا اونجایی که من میدنم نمیشه فایل host رو همونجا دستکاری کرد و باید جای دیگه تغییرش داد و بعد کپیش کرد تو جای خودش
برای رفع ابهام از اذهان :d عزیزان یه شات از فایل باز شده ی host خودم میزارم ببینید باید چه طوری باشه:
1icutp93amordl3o2e.jpg

درود

آره دقیقا همین رو می زاریم ولی باز درست نمی شه.

من توی تارنما(سایت) های گوناگون جستجو کردم و همه همین که خودت الان نوشتی رو نوشته بودن و انگار تنها راه هست. تنها می خواستم ببینم نکته ای شاید داشته باشه که اینطور که مشخصه چیزی جز این نیست و باید قانونا کار بکنه

راستی این o4redeeeee تنها برای جنگ افزارهای هوایی هست و برای زمینی ها می شه o4redeeee کرد با خیال راحت :D

foa.neh

کاربر سایت
Jun 25, 2010
42
درود

آره دقیقا همین رو می زاریم ولی باز درست نمی شه.

من توی تارنما(سایت) های گوناگون جستجو کردم و همه همین که خودت الان نوشتی رو نوشته بودن و انگار تنها راه هست. تنها می خواستم ببینم نکته ای شاید داشته باشه که اینطور که مشخصه چیزی جز این نیست و باید قانونا کار بکنه

راستی این o4redeeeee تنها برای جنگ افزارهای هوایی هست و برای زمینی ها می شه o4redeeee کرد با خیال راحت :D
چرا همش اشتباه مینویسی :d
o4ered
واسه هر وسیله نقلیه ای جواب میده >:)

omid_safari

کاربر سایت
May 18, 2009
2
سلام
کسی میدونه بتلفیلد 2 رو با پچ هاش چطور میتونم بخرم؟ اگه بخوام دانلود کنم یه هفته طول میکشه.
اگه کسی با پچ هاش رو دانلود کرده روی دی وی دی برام با پست بفرسته ممنون میشم.
هزینه اش هم پرداخت میکنم.
فقط این لطفو بکنین. خیلی تو کف بتلفیلد 2 هستم.
آی دی یاهو:
omid_safari2002

آخرین ویرایش:

kojid38

کاربر سایت
Feb 20, 2011
1
سلام،خسته نباشید دوستان
مدتها هست بازی رو با نسخه فارسی شده بازی میکنم،که اینور و اونور دنبال بازی bf2 با نسخه اصلی این میگردم
کلی هزینه کردم اخرش موندم چه کنم،لطفا کسی نسخه اصلی رو داره برام بفرسته
اگه امکانش هست،یه بنده خدایی از اعضای انجمن مشکلمون رو حل کنه یه دنیا ممنونش میشم
هزینه ارسال و غیره رو هم حساب میکنم
mn.khazar@yahoo.com
این میلم هست.خواهش میکنم:(
بخدا بزرگترین لطف رو به بنده حقیر میکنین

nasimparsi

کاربر سایت
Mar 12, 2008
276
سلام،خسته نباشید دوستان
مدتها هست بازی رو با نسخه فارسی شده بازی میکنم،که اینور و اونور دنبال بازی bf2 با نسخه اصلی این میگردم
کلی هزینه کردم اخرش موندم چه کنم،لطفا کسی نسخه اصلی رو داره برام بفرسته
اگه امکانش هست،یه بنده خدایی از اعضای انجمن مشکلمون رو حل کنه یه دنیا ممنونش میشم
هزینه ارسال و غیره رو هم حساب میکنم
mn.khazar@yahoo.com
این میلم هست.خواهش میکنم:(
بخدا بزرگترین لطف رو به بنده حقیر میکنین

دوست گرامی شما شهرتون رو بگین شاید کسی از دوستان توی شهرتون بود و تونست دی وی دی رو براتون بفرسته

مشکلتون حل می شه پس زیاد تو فکرش نباشید.

این هم نام کاربری من رد یاهو که می تونیم مستقیم گفتگو کنیم: pashangparsi6

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر