Battlefield 2 Server

خوب به تازگی شرکت شاتل (www.shatel.ir) سرور Battlefield 2 راه اندازی کرده که شما میتونید تنها با نصب بازی (بدون نیاز به پچ) تنها با وارد کردن IP به بازی کانکت شید. 85.15.1.66:16567 این IP رو در قسمت Connect IP در Multiplayer وارد کنید و براحتی به بازی کانکت شید.

nasimparsi

کاربر سایت
Mar 12, 2008
276
درود
سرور نسیم پارسی, گویا باز سرور مسدود است نمیتوانیم به سرور وصل شویم

درود بر شما بله دوستمون که راهش انداخته بود داره روش کار می کنه پینگ مشکل داره

دوستان گرامی سرور ایرانی راه افتاد با پینگ خیلی خوب.

سرور به نام:
Server Name = Persian Gulf pp company

IP: 94.232.173.231
Port: 16567

نشانی تارنمای سرور:
Code:
http://www.parspalayers.ir/
دوستان برای هماهنگی بیشتر با نام کاربری من در یاهو در تماس باشید: pashangparsi6

فعلا در گام آزمایش به سر می بره تا زمانی که به صورت کامل راه بیفته می شه به همون سرور والت vault رفت که دارای رنک هست و می شه در اون جنگ افزاها رو هم باز کرد

آخرین ویرایش:

azaramir

کاربر سایت
Nov 28, 2010
736
نام
امیر
سلام دوستان من وقتی پچ 1.41رو میریزم بعد bf2.exe کرک نشده رو پیسش میکنم ارور
The application has failed to start NovintHFX.dll was not found, re-installing the application may fix this prolem.
رو میده

nasimparsi

کاربر سایت
Mar 12, 2008
276
دوستان مشکل سرور حل شده. سرور ایرانی با همین نشانی آی پی و درگاه در دسترس هست.
دوستان گرامی سرور ایرانی راه افتاد با پینگ خیلی خوب. سرور به نام: Server Name = Persian Gulf pp company IP: 91.99.100.77 Port: 16567 نشانی تارنمای سرور:
Code:
http://www.parspalayers.ir/
دوستان برای هماهنگی بیشتر با نام کاربری من در یاهو در تماس باشید: pashangparsi6 فعلا در گام آزمایش به سر می بره تا زمانی که به صورت کامل راه بیفته می شه به همون سرور والت vault رفت که دارای رنک هست و می شه در اون جنگ افزاها رو هم باز کرد

Johnny_23

کاربر سایت
Jul 23, 2007
615
نام
JÄVID
درود
ما هم توانستیم بازی را اجرا کنم و همین چند لحظه پیش بود که در داخل سرور بودم و کسی به جز من حضور نداشت, نمیدانم دیگر یاران در چه زمانی حضور می یابند؟
پیشتر هم از سرور نسیم پارسی سپاسگذارم برای روشنگری و زمان که برایم گذاشتند

nasimparsi

کاربر سایت
Mar 12, 2008
276
درود ما هم توانستیم بازی را اجرا کنم و همین چند لحظه پیش بود که در داخل سرور بودم و کسی به جز من حضور نداشت, نمیدانم دیگر یاران در چه زمانی حضور می یابند؟ پیشتر هم از سرور نسیم پارسی سپاسگذارم برای روشنگری و زمان که برایم گذاشتند
خواهش می کنم دوست گرامی سرور هم گمون کنم ساعت 9 بع د خوب باشه. باید دیگر دوستان نظر بدن

---------- نوشته در 02:23 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:22 PM ارسال شده بود ----------

کسی موشکل فایل dll نداشته راهنمای کنه
دوست گرامی دقیقا چه کارهایی انجام دادین و دقیقا مشکل چیه؟ همه رو مو به مو بنویسید تا بشه راهنمایی کرد

azaramir

کاربر سایت
Nov 28, 2010
736
نام
امیر
اول رفتم بازی رو خریدم نسخه دارینوس پچ بازی 1.2442 می تونم انلاین هم برم اما با مشکلاتی که خودتون میدونید بعد رفتم پچ 1.41 رو دانلود کردم ریختم تو بازی دیدم تا بازی رو اجرا میکنم سریع صفحه سیاه میشه و میره بعد فهمیدم بازیم کرک شده باید exe اصل بازی رو داشته باشم این رو دانلود کردم دیدم ریختم تو پوشه بازی بعد رفتم بازی رو اجرا کردم مینویسه
The application has failed to start NovintHFX.dll was not found, re-installing the application may fix this prolem.
البته یه Exe دیگه هم هست به اسم DIAG.EXE که وقتی اجراش میکنم سی دی اصل بازی رو می خواد من mini image اصل بازی روبدون اروری رو تو درایو گذاشتم اما اونم بعدش بسته میشه بدونه اروری اگه کسی بتونه این فایل رو برا دانلود بزاره شاید اجرا بشه فکر کنم چند کیلو بیشتر نباشه ممنون میشم راهنمای کنید

halker-sniper

کاربر سایت
Jan 2, 2011
946
نام
ΑmΨr
سلام دوست عزیز مشکل شما از این هست که بازی در شرکت دارینوس دستکاری شده است باید نسخه ارجینال را دانلود کنید یا بخرید برای دانلود می تونید از لینک http://ca.isohunt.com/download/36270950/battlefield+2.torrent به صورت تورنت دانلود کنی البته نگران نباش seeder ها زیاد هستند و سرعت دانلود این تورنت بالاست و اگر خواستی میتونی از سایت خود سرور بخری با همه ی پچ ها و مد ها (1.41&aix2&1.5)

hun ter

کاربر سایت
May 12, 2011
13
سلام .آقا جون هرکی دوست دارید کمکم کنید بازی من خود به خود کرک میشه پس نمی تونم پچ نصب کنم حالا چیکار کنم؟؟؟؟:(

---------- نوشته در 02:50 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:22 PM ارسال شده بود ----------

سلام .آقا جون هرکی دوست دارید کمکم کنید بازی من خود به خود کرک میشه پس نمی تونم پچ نصب کنم حالا چیکار کنم؟؟؟؟
:(

بابا یکی جوای یده خب؟؟؟؟؟

2s2

کاربر سایت
Aug 21, 2011
12
سلام .آقا جون هرکی دوست دارید کمکم کنید بازی من خود به خود کرک میشه پس نمی تونم پچ نصب کنم حالا چیکار کنم؟؟؟؟:(

---------- نوشته در 02:50 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:22 PM ارسال شده بود ----------

بابا یکی جوای یده خب؟؟؟؟؟

دقیقاً مشکلت چیه؟ اگر نسخه ای که داری دستکاری شده کاری نمیشه کرد مگر اینکه از دوستانی که دارن بگیری نسخه اصلیو
تو بازار تهران من نسخه اصلی ندیدم چه برسه به شهر های دیگه.
اگر تهران هستی بگو تا برات بفرستم اگرم شهر های دیگه ببپرس کی داره.

hun ter

کاربر سایت
May 12, 2011
13
دقیقاً مشکلت چیه؟ اگر نسخه ای که داری دستکاری شده کاری نمیشه کرد مگر اینکه از دوستانی که دارن بگیری نسخه اصلیو
تو بازار تهران من نسخه اصلی ندیدم چه برسه به شهر های دیگه.
اگر تهران هستی بگو تا برات بفرستم اگرم شهر های دیگه ببپرس کی داره.

دقیقا مشکل من اینه که پچ 1.4 مسیر بازی رو پیدا نمیکنه یه چیزی می خوام تا بازی رو ان کرک کنه تا پچ نصب بشه
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر