Battlefield 2 Server

خوب به تازگی شرکت شاتل (www.shatel.ir) سرور Battlefield 2 راه اندازی کرده که شما میتونید تنها با نصب بازی (بدون نیاز به پچ) تنها با وارد کردن IP به بازی کانکت شید. 85.15.1.66:16567 این IP رو در قسمت Connect IP در Multiplayer وارد کنید و براحتی به بازی کانکت شید.

halker-sniper

کاربر سایت
Jan 2, 2011
946
نام
ΑmΨr
ای بابا

سلام آقا نبی این پست زیباتونو تو یک موضوع دیگه مطرح کنید اینجا قضیهش فرق فوکوله بعدش هر روز سرور 24 ساعته آنلاین هست دیگه همه ساعت 6 بریزید دیگه حیف سرور نیست
  • =((
خالی بمونه پس ساعت 6 بریزید دوستان

halker-sniper

کاربر سایت
Jan 2, 2011
946
نام
ΑmΨr
عجیبه ها

سلام من کسی را کیک نمی کنم یعنی سرور خودش auto admin داره اگر کسی 3 بار هم تیمیشو بوکوشه یا پینگش بالای 400 رفته باشه کیک میشه اینم دست من نیست.:d

nasimparsi

کاربر سایت
Mar 12, 2008
276
خب خوشبختانه انگار اسکریپت ها روی سرور نصب شده و گردانندگی (ادمین) به صورت خودکار هست. امیدوارم اسکریپت های والت رو حتما و حتما روی سرور نصب شده ببینیم.

و امیدوارم که رنگ ثبت بشه و بتونیم در بخش BFQ جنگ افزارها رو باز کنیم.

درباره ساعت گردهم آمدن در سرور هم نظرتون رو بگین بد نیست.

nasimparsi

کاربر سایت
Mar 12, 2008
276
دوستان اعلام امادگی مکنید و ساعت حضورتون و شماره ی تماستون رو برای نام کاربری من در یاهو بفرستید: pashangparsi6

تا بتونیم دوباره آغاز به کار کنیم

7488

کاربر سایت
Oct 1, 2010
30
نام
Mr.Fa
سلام

سلام بچه ها
آقا اگه کسی میخواد بازی کنه من همیشه بیکارم
با آی دی من تماس بگیره پی ام بهم بده باهم بریم تو بازی
alireza.farnia

hajibero

کاربر سایت
Nov 17, 2011
10
من نسخه ی اصلی بازی رو نصب کردم در هنگام نصب سریال و پانک باستر رو هم نصب و بازی رو هم کرک نکردم (یعنی وقتی میخوام بازی رو اجرا کنم پیغام سی دی اصلی رو میده) . پچ 1.4 رو که نصب میکنم و مینی ایمیج رو هم که مونت میکنم .ولی بعد از اجرای بازی صفحه سیاه میشه دوباره به ویندوز برمیگرده. البته بازی رو ریموو کردم و دوباره هم نصب کردم.ولی هیچی... میدونم مشکل تکراریه .ولی باور کنید اگه یکی کمک من کنه انگار یه حج واجب رفته . اینم ایدیمه.
hajibero@yahoo.com
دمتون گرم .من منتظرم...

scraperman

کاربر سایت
Sep 4, 2011
1
نام
علی
من یه مدت هست توی یه سرور روسی بازی می کنم اسمش با m9co شروع می شه و پینگش 200 هست ولی یه سوال دارم من توش لول اپ شدم چطوری می تونم تفنگ توش آنلاک کنم تو سایتش زده لول 2 میتونی آنلاک کنید ولی نگفته چطوری اگه می دونید لطفا بگید

shahram83

کاربر سایت
Nov 11, 2011
12
نام
شهرام
با سلام سرور به طور رسمی راه اندازی شد.
IP=94.232.175.35 port=16567:d

این برای بازی بته فید بد کمپانی 2 است؟ اگر آره؛ من نسخه کرک شده اش را دارم و هیچ پچی از بازی را هم در اختیار ندارم و البته از پارس آنلاین خدمت اینترنت گرفته ام. آیا من هم می توانم وارد بازی چند نفره با این نشانی بشوم؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر