Assassins creed: Brotherhood

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
بچه ها اینجا که 2 تا مامور باهاتن و این ماموریت رو میگه باید چیکار کنی؟disguised as the chest carrier lead guards to the bankers location without begin delected listen to their reactions to determine the correct route
فقط گوش کن ببین عکس العملهاشون برای مسیر رسیدن به جشن چیه. یعنی اگر اشتباه بری، وضعیتت پیش اونا متزلزل میشه (از نوار سمت چپ صفحه) و جملاتی درباره شک اونها بهت میگن. اونوقت باید سریع برگردی و مسیر درست رو بگی.
مثلا وقتی مسیر درست رو بری میگن: we're on the right track یا we're having good time یا soon the party will be all around us :d
مسیر درست رو با Google کردن میتونی پیدا کنی، اما بدون که خیلی طولانیه و آخرش باید از پل پایین نقشه عبور کنی

• Like
Reactions: Witch_King

JAvAD14

کاربر سایت
Feb 28, 2011
635
نام
جواد
من دگمهe رو میزنم همونی که دشمنا رو قرمز و .. نشون میده اگه اونو بزنی و در مسیر غلط قرار بگیری رنگ اتزیو قرمز میشه ولی اگه درست بری رنگش زرد میشه من زبانم خوب نیست اینطوری رفتم ;)

amirhosein s.a

کاربر سایت
Oct 10, 2010
785
نام
experimental man
اقا مشکل من از دی وی دیمه هرچی از دیویدی دیویدی رفیقم میزارم نمیخونه .رفتم بازی را خریدم ولی بازم قاط زد در ضمن من اپدت اساسین برادرهوود کرده بودم بازی هم تموم کردم دوباره میخوام برم کلا هرکاری کردم نشد

ARK

کاربر سایت
Jul 16, 2011
156
نام
آرین
بچه ها اینجا که 2 تا مامور باهاتن و این ماموریت رو میگه باید چیکار کنی؟disguised as the chest carrier lead guards to the bankers location without begin delected listen to their reactions to determine the correct route
2تا راه برای رد کردن این مرحله داری که البه هردو قبلا گفته شدن.
1:جعبه رو بگیری دستت و توی جاده های مختلف راه بری اگه اشتباه بری اون نوار شروع میکنه به پر شدن. بعد بر میگردی یه راه دیگه.
2:Eagle Vision رو فعال کنی و راه ای مختلف رو امتحان کنی هر وقت اتزیو شروع کرد به قرمز شدن میفهمی که اشتباهه.
نکته:تمامی این راه ها کاملا آزمایش و خطا هستند و هیچ روش دیگه ای وجود نداره.

arshiya26

کاربر سایت
May 2, 2010
1,108
نام
arshiya
من الان بازی رو تا 50 درصد رفتم اونجایی که 2 نفر با هم حرف میزنن بعد باید بری دنبال یکیشون بعد ازش کیلید رو میگیری من اونجایی که باید از دیوار بری بالا و بپری سکو رو بگیری گیر کردم

arshiya26

کاربر سایت
May 2, 2010
1,108
نام
arshiya
من الان بازی رو تا 50 درصد رفتم اونجایی که 2 نفر با هم حرف میزنن بعد باید بری دنبال یکیشون بعد ازش کیلید رو میگیری من اونجایی که باید از دیوار بری بالا و بپری سکو رو بگیری گیر کردم
82798ec8909d.jpg

ARK

کاربر سایت
Jul 16, 2011
156
نام
آرین

یادم نمیاد دقیقا کجایی ولی از اون راهنمایی که سمت چپ صفحه نوشته بر میاد که باید از دیوار بری بالا و بعد یک جهت و اسپیس رو بگیری.

amirhosein s.a

کاربر سایت
Oct 10, 2010
785
نام
experimental man
اقا مشکل من از دی وی دیمه هرچی از دیویدی دیویدی رفیقم میزارم نمیخونه .رفتم بازی را خریدم ولی بازم قاط زد در ضمن من اپدت اساسین برادرهوود کرده بودم بازی هم تموم کردم دوباره میخوام برم کلا هرکاری کردم نشد
کسی جواب ما نمیده :d

Witch_King

کاربر سایت
Jun 13, 2011
177
نام
محمدحسین

توی Templar Lair چیکار میکنی :پی
همون طور که دوستمون گفتن شما با Sprint به طرف دیوار دویدن رو شروع کن تا از دیوار بالا بره
به آخرین لحظه ای که بالا میره رسید، دیکمه ی سمت راست رو با اسپیس (هون طور که High Profile فعاله یعنی دیکمه ی سمت راست موس) رو بزن تا بپره
سعی کن از یک گوشه کنار اون پرتگاهه انتخاب کنی نه جای دیور تا بتونه اون دیوار رو بگیره...

کسی جواب ما نمیده :d
شما ویندوزت مشکل داره یا ویروس داری یا چیزی که نمیزاره بالا بیاد بازی

اول کامل و درست مشکلتون رو توضیح بدین نه این که قاط زد، آپدیت کرده بودم (چه پچی) و...

amirhosein s.a

کاربر سایت
Oct 10, 2010
785
نام
experimental man
توی Templar Lair چیکار میکنی :پی
همون طور که دوستمون گفتن شما با Sprint به طرف دیوار دویدن رو شروع کن تا از دیوار بالا بره
به آخرین لحظه ای که بالا میره رسید، دیکمه ی سمت راست رو با اسپیس (هون طور که High Profile فعاله یعنی دیکمه ی سمت راست موس) رو بزن تا بپره
سعی کن از یک گوشه کنار اون پرتگاهه انتخاب کنی نه جای دیور تا بتونه اون دیوار رو بگیره...

شما ویندوزت مشکل داره یا ویروس داری یا چیزی که نمیزاره بالا بیاد بازی

اول کامل و درست مشکلتون رو توضیح بدین نه این که قاط زد، آپدیت کرده بودم (چه پچی) و...
360 میگم مثل اینکه دیسکم بن شده لایوم نرفتم با اساسین ولی بن شده

amin8speed

کاربر سایت
May 6, 2011
155
نام
amin
فوری کمک در Assassin'S Creed Brotherhood

چطوری باید به این نقطه نقشه بری(نقطه قرمز)
wnsftkz8j0umurrlfgv.jpg

اعصابم ریخته به هم یه سوال دیگه اونفلگ ها یا اون پرچم ها که مخفی هستن جاهاشون رو بگید

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
داداش یه عکس از محیط یا دیوار یا هرچیزی که جلوت رو میگیره رو بزار. سعی کنیم یاد بگیریم اطلاعات کافی بدیم، نه اینکه مردم رو بفرستیم دنبال اطلاعات

برای دیدن همه فلگ ها و گنج ها برو توی مغازه تابلو فروشی و نقشه شون رو بخر. انقدر نقشه رو بدریخت میکنن که خودت تنظیماتش رو Off میکنی :d خیلی دنبال فلگ نباش، انگار خیلی چیزای بهتر مونده تا بگیری

amin8speed

کاربر سایت
May 6, 2011
155
نام
amin
همه رو گرفتم به جز انلاین
همه جاش از سطح زمین بالا تره وروش نمیشه رفت بالا جای دست نداره
یک پل هم هست که شکسته از روشم نمیشه پرید از اون معمارها هم پایینش نیست که در ستش کنه یدونه فلگ اونجاست

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
همه رو گرفتم به جز انلاین
همه جاش از سطح زمین بالا تره وروش نمیشه رفت بالا جای دست نداره
یک پل هم هست که شکسته از روشم نمیشه پرید از اون معمارها هم پایینش نیست که در ستش کنه یدونه فلگ اونجاست
باز عکس نزاشتی ولی همینجوری بهت راهنمایی میکنم:
از رو حدسیات من 2 راه داری، یا حسابی ستون های اطراف رو چک کنی و روی نزدیک ترین ستون بری و بپری روش. (ممکنه نقطه شروعت خیلی دورتر هم باشه) یا اینکه اگر چتر رو آزاد کردی بری تو ارتفاع بالاتر و با چتر بهش برسی.

عزیز اشتباه به عرضت رسوندن، مد مولتی پلیر یا همون آنلاین همچین اچیومنتی نداره. (کلا خیلی کم اچیومنت داره، فکر کنم یدونه برای رفتن به اون مولتی و تموم کردن مرحله تمرینی داره) توی مولتی اصلا اتزیویی وجود نداره، فلگی وجود نداره، رُم به این صورت نیست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر