Assassins creed: Brotherhood

Witch_King

کاربر سایت
Jun 13, 2011
177
نام
محمدحسین
همه رو گرفتم به جز انلاین
همه جاش از سطح زمین بالا تره وروش نمیشه رفت بالا جای دست نداره
یک پل هم هست که شکسته از روشم نمیشه پرید از اون معمارها هم پایینش نیست که در ستش کنه یدونه فلگ اونجاست
این که آسونه :D
من کارای وحشتناکی برای رسیدن به پشت دیوار که نمیذاره بری کردم، یبار کل اون 7تا ساختمونی که آپ درشون جریان داره رو دویدم :D
البته این ربطی نداشت :p

برای رفتن به اونجا دوراه داری
برای اولین بار با اسب میری و کلید راست موس رو نگه میداری تا سرعت بگیره، و مثل آب خوردن از روش میپره
وقتی رفتی اونجا یدونه تونل هست که اونو بازسازی کن و باقی اوقات از اون تونل استفاده کن

ARK

کاربر سایت
Jul 16, 2011
156
نام
آرین
چطوری باید به این نقطه نقشه بری(نقطه قرمز)
wnsftkz8j0umurrlfgv.jpg

اعصابم ریخته به هم یه سوال دیگه اونفلگ ها یا اون پرچم ها که مخفی هستن جاهاشون رو بگید
اینجوری که من میبینم ولی خوب نمیدونم چه مرحله ایه باید از جاده ی جنوب غربت بری. فلگها رو هم برو از اونجا که نقشه ی گنج میخری نقششو بخر.

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین

last man

کاربر سایت
Nov 13, 2011
3
سلام و عرض خسته نباشید. من یک مشکل دلرم توی یکی از مراحل.وقتی که سزاره از زنش محل سیب رو میپرسه و میره دنباله سیبه.به ازیو میگه راه خروج رو پیدا کن. وقتی پیداش میکنم میرسه به یه بالکن که باید ازش بپرم.بهم 3 دقیقه وقت میده که به مقصد برسم. ولی وقتی جلوی کاخ که پشتش مقصده میرسم هیچ راهی نیست که برم اونورش.دیوار ها هم میله کشی شدن که نمیشه کشید بالا. بازی هم 37% شده./لطفا کامل توضیح بدید.خیلی ممنونم.هر کاری کردم نشد عکساشو بزارم.

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
خوش اومدي
دقيقا نفهميدم کجا رو ميگي اما همشو ميگم:
در اولين فرصت و از نزديک ترين جاي ديوار (نزديکي به محل مورد نظر) شيرجه بزن توي آب و برو توي خشکي، اسبتو صدا کن و با سرعت برو سمت اون تالار، اونجا يه در بزرگ داره اما بايد اول همه سربازا رو گم کني يا همه سربازاي حاضر رو بکشي تا بتوني بري وسط تالار و ماموريت تموم بشه.
پيشنهادم اينه که توي راه صبر نکني؛ همشون رو بکش تا حياط بيرون تالار و کارشون رو تموم کن.

last man

کاربر سایت
Nov 13, 2011
3
خوش اومدي
دقيقا نفهميدم کجا رو ميگي اما همشو ميگم:
در اولين فرصت و از نزديک ترين جاي ديوار (نزديکي به محل مورد نظر) شيرجه بزن توي آب و برو توي خشکي، اسبتو صدا کن و با سرعت برو سمت اون تالار، اونجا يه در بزرگ داره اما بايد اول همه سربازا رو گم کني يا همه سربازاي حاضر رو بکشي تا بتوني بري وسط تالار و ماموريت تموم بشه.
پيشنهادم اينه که توي راه صبر نکني؛ همشون رو بکش تا حياط بيرون تالار و کارشون رو تموم کن.
دوست عزیز آخه علامت پشت یه کاخه که بالای دیوارش نیزه هست و نمیتونم از دیوار بکشم بالا.سربازهارو هم گم کردم ولی در باز نمیشه.

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
پشت کاخ نيست
عزيز يه حياط بزرگ و نسبتا خاليه که يه در دو لنگه هميشه باز داره. وسط اون تالار يه مجسمه بزرگ به شکل يه قطره پولک دار تراشيده شده. آخرش که کارت با سربازا تموم شد (خطر لو رفتن داستان در spoiler)
بايد بري جلوي اين مجسمه و apple رو از لاي پولک هاش دربياري
به هيچ وجه لازم نيست از ساختموني بالا بري، مگر اين که هنوز کلي با تالار فاصله داري و ميخواي اشتباهي از ديوار يه جاي ديگه بالا بري :d

• Like
Reactions: LBJ4Ever

amirsarab

کاربر سایت
Aug 19, 2011
43
نام
Amir Mohammad
داداش یه جا هست تو همون اولاش که یه میدان دایره بعد میری نوشته practice tutorialو kambo killوقتی kambo killرو انتخاب میکنی نوشتهpress button0یا همون کلیک چپ وقتی یارو میافته هر چه قدر میزنی انگار نه انگار چه فنی باید اجرا کنیم تا شمشیر فرو بره تو شکمش .ممنون.

sdaaria

کاربر سایت
Dec 30, 2011
9
سلام دوستان.من تو sequence 6 مرحله trojan horse اونجایی که لباس فرانسوی ها رو میپوشیم و باید دنبال بقیه بریم گیر کردم.3 تا نقطه قرمز رو صفحه هست که باید اونارو بکشیم ولی وقتی میکشم میبازم.لطفآ راهمنایی کنید ممنون.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
سلام دوستان.من تو sequence 6 مرحله trojan horse اونجایی که لباس فرانسوی ها رو میپوشیم و باید دنبال بقیه بریم گیر کردم.3 تا نقطه قرمز رو صفحه هست که باید اونارو بکشیم ولی وقتی میکشم میبازم.لطفآ راهمنایی کنید ممنون.
بعد از سال ها این بازی رو بازی میکنی
الان Revelation اومده ها
باید حتما اونا رو یا با مشت بکشی یا با تیغه زهرآلود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر