Assassins creed: Brotherhood

pipi1365

کاربر سایت
Nov 15, 2010
8
فكر كنم فهميدم كجا رو مي گيد
شما اونجا يه يارو رو مي كشيد زماني كه مي كشيد بالاي برج مي ريد و اونجا رو اتيش مي زنيد:d
تشکر تمومش کردم
حالا چنتا سوال داشتم چرا لوسی رو کشت؟
و اینکه من بازی رو تموم کردم ولی چرا 40 در صد کامپلیت شده آیا بازی تموم شده یا نه ؟

Shippuden

کاربر سایت
May 5, 2011
27
نام
Mohsen
تشکر تمومش کردم
و اینکه من بازی رو تموم کردم ولی چرا 40 در صد کامپلیت شده آیا بازی تموم شده یا نه ؟
من زبانم زياد خوب نيست ولي خوب بازي هاي زيادي رو بدون فهميدن تموم كردم به خاطر همين با توجه به چيزايي كه ديدم يه خورده مي گم
اون Apple يا همون سيب قدرت اينو داشت كه ذهن ها رو بهم بريزه كه توي اخر بازي مي بيني كه
با استفاده از قدرت اون دشمن ها تو بر عليه خودشون مي كني من فكر كنم موقعي كه دزموند به اون دست زد در واقع نا خداگاه از قدرت استفاده مي شه و لوسي رو مي كشه!!!
و بايد بگم كله ماموريت اصلياش 40 درصد هستن كه اگر بقيه بازي رو بري 100 درصد مي شه

Last edited by a moderator:

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
تشکر تمومش کردم
For G0dsake use the SPOILER.
خواهشا داستان بازی رو لو ندین. :( برای اطلاعات بیشتر به تاپیک مخصوص مراجعه کنید.
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=33398
در درجه اول، شما باید تمام ماموریت ها (انجام شده و نشده) رو 100% کنی. بعد همه مغازه ها و اماکن رو renovate کنی. تمام ماموریت های Guildها رو انجام بدی. DLC رو تموم کنی (فکر کنم) Lairها رو تموم کنی. ماشین های Leonardo رو از بین ببری و در کل تو گوش هرچی آیکون توی مپه، بزنی. :d
و بايد بگم كله ماموريت اصلياش 40 درصد هستن كه اگر بقيه بازي رو بري 100 درصد مي شه
اتمام کله ماموریت ها بالاتر از 40 درصده. ایشون همونها رو هم 100% نکردن.

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
چند نکته را دیدم بهتره اینجا متذکر بشم:

1. قبل از زدن پست حتما و حتما به اسم تاپیک توجه کنین :راهنمای قدم به قدم بازیها : Assassin Creed:Brotherhood، برای بیان داستان و مشکلات گرافیکی و کرک تاپیک جداگونه هستش
  2. به علت عدم رعایت استفاده از اسپویلر، و عدم توجه به این نکته، ببینم کسی کوچکترین نکته ای از بازی (چه داستان، چه معماها را) بدون تگ اسپویلر گذاشته، دو هفته دسترسیش را قطع میکنم ...
با تشکر از توجه شما

MiL4D.CoYG

کاربر سایت
Aug 28, 2010
640
نام
MiL4D
من این جا گیر کردم :
تو سکانس 6 یا 7 اون مرحله ای که باید بری تو کلازیوم بعد سه نفر رو دارن دار میزنن و تو باید بری یه نفر به نام پیترو رو نجات بدی .
بعد اینکه لباس اون سرباز رومی که به جای شلوار شرت پاشونه رو می پوشی و 45 ثانیه بهت وقت میده بری یه جایی بعد این که به اون جا می رسی یعنی دم ورودی جایی که می خوان اون 3 تا رو دار بزنن،
بعدش که 20ثانیه بهت وقت میده و میگه :
" find your correct spot in the play "
باید کجا بری ؟

در ضمن یه مشکل هم دارم : وقتی که رفتم که یدونه از برجها رو آتیش بزنم ، اون کاپیتانشون رو با تیر دستیار هام کشتم یعنی همون recruit ها . بعد که رفتم بالای برج تا برج رو آتیش بزنم اصلا گزینه iginate نمیومد .

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
من این جا گیر کردم :
تو سکانس 6 یا 7 اون مرحله ای که باید بری تو کلازیوم بعد سه نفر رو دارن دار میزنن و تو باید بری یه نفر به نام پیترو رو نجات بدی .
بعد اینکه لباس اون سرباز رومی که به جای شلوار شرت پاشونه رو می پوشی و 45 ثانیه بهت وقت میده بری یه جایی بعد این که به اون جا می رسی یعنی دم ورودی جایی که می خوان اون 3 تا رو دار بزنن،
بعدش که 20ثانیه بهت وقت میده و میگه :
" find your correct spot in the play "
باید کجا بری ؟

باید وقتی به محوطه نمایش رسیدی، Eagle Vision بزنی تا محل ایستادنت روی زمین مشخص بشه. یعنی روی زمین میگردی، هرجا سفید شد میری روش وای میستدی :d
به ترتیب روی اولین کپه کاه (سمت راست چوبه دار) - کپه کاه روبه روش (سمت چپ چوبه دار) - کپه وسطی (مورب به سمت روبه روی چوبه دار)
در ضمن یه مشکل هم دارم : وقتی که رفتم که یدونه از برجها رو آتیش بزنم ، اون کاپیتانشون رو با تیر دستیار هام کشتم یعنی همون recruit ها . بعد که رفتم بالای برج تا برج رو آتیش بزنم اصلا گزینه iginate نمیومد .
یا باگ بازی بوده، یا کاپیتان رو نکشتی. یعنی کاپیتان از محدوده دیدت خارج شده و 5-10 دقیقه دیگه دوباره یار جمع میکنه میاد.
کلا برو بعدا دوباره بیا :d;)

Booa

کاربر سایت
Jun 22, 2007
10
چرا خوبشم داره برو از ساختمون های کناری راه پیدا کن برو بالای پنتاگون همون نرده زردها یک راه داره

آقا منم همین مشکلو دارم ولی حل نشد.:(..!!! ... میشه بیشتر راهنمایی کنی..؟:-/
ساخنمون کناری..!؟..اطرافش که جز خونه های عادی چیزی نیست...در ضمن اون نرده زردا هم که نوک ساختمونه..من همونجا وایسادم دارم یارو رو میبینم ولی ارتفاع خیلی خیلی زیاده:-/..!!!

Booa

کاربر سایت
Jun 22, 2007
10
کمک...

اقا کمک.......من تو اون مرحله ای که باید گارد حامل صندوق پول رو بدون دیده شدن تو اون ساختمو:-/ن بزرگه بکشی نمیدونم چجوری خودمو برسونم به یارو..ارتفاع زیاده... نمیشه ام پرید... توضیح دوستمونم افاقه نکرد..!!!:((

Witch_King

کاربر سایت
Jun 13, 2011
177
نام
محمدحسین
ساخنمون کناری..!؟..اطرافش که جز خونه های عادی چیزی نیست...در ضمن اون نرده زردا هم که نوک ساختمونه..من همونجا وایسادم دارم یارو رو میبینم ولی ارتفاع خیلی خیلی زیاده:-/..!!!

من که با ساختمونای کناری رفتم
یکم بالا رفتنش زمان میبره چون چندجا باید بپری اما اصلا سخت نیست

شما هم که به اون نرده ها رسیدین برین کنار اون نرده ای که افتاده و جلوش بازه
خم بشین و دکمه Shift رو بزنین تا از لبه آویزون بشه
میبینین که اگه دکمه ی پایین رو نگه دارین روی یکسری دایره که اونا هم طلایی هستن میتونین برین پایین
مسیر درست رو که به اون دایره های طلایی تا حدی بیاین پایین تا بتونین گارد رو Air Assassinate کنین
شما کلیک چپ موس رو وقتی Air Assassinate ضاهر شد بزنین تا روی گارد بپره و تمام
100% اون مموری براتون کامل میشه...

امتحان کنین، اگه نتونستین دیگه واستون عکس بزارم

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
اگر اون دستکش های آهنی رو از leonardo خریدین کارتون اینجا خیلی راحت میشه.
باید دقیقا از پشت بنا (پشت درب اصلی pantheon) از خرابه ها و داربست ها بالا بری. حالا اگر اون دستکش ها رو داشته باشی میتونی overjump بزنی و راحت تر بالا بری.
نشونه اون محلی که ازش باید بالا بری، یه جدول خراب (مثل جدول های کولیزیوم) هست که در قسمت فوقانی ساختمون میبینیش.

برای نحوه کشتن و پایین آمدن از سقف پانتئون، پست بالایی دوستم رو بخوانید

HHS

کاربر سایت
Aug 20, 2008
99
نام
هادی
سلام ،
من توی یکی از مراحل فرعی ( همون مراحلی که باید کلید به دست آورد) گیر کردم ، ممنون میشم کمک کنید :
من یه مقدار ره رفتم و از در و دیوار پریدم این ور و اونور بعد رسیدم به یه تالار بزرگ که اونجا یه صلیب هست ، یه لوستر که چند تا طناب بهش وصله و یه در نرده ای و بلند که پشت اون در، صندوق محتوی کلید هست و باید از روی در بپرم که برسم به صندوق و چند تا جا هم throwing knife هست.(امیدوارم متوجه شده باشین کجا رو میگم)من اونجا رو کلی رفتم بالا و این ور و اونور ولی نه میتونم روی صلیب بپرم ، نه میشه طنابای لوستر رو گرفت .eagle vision هم میزنم ، در ، لوستر ، یکی از طنابای متصل به اون و صلیبه طلاییه .
با این اوصاف ممنون میشم کمک کنید که چه باید کرد؟!:-/
ممنون

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
سلام ،
من توی یکی از مراحل فرعی ( همون مراحلی که باید کلید به دست آورد) گیر کردم ، ممنون میشم کمک کنید :
من یه مقدار ره رفتم و از در و دیوار پریدم این ور و اونور بعد رسیدم به یه تالار بزرگ که اونجا یه صلیب هست ، یه لوستر که چند تا طناب بهش وصله و یه در نرده ای و بلند که پشت اون در، صندوق محتوی کلید هست و باید از روی در بپرم که برسم به صندوق و چند تا جا هم throwing knife هست.(امیدوارم متوجه شده باشین کجا رو میگم)من اونجا رو کلی رفتم بالا و این ور و اونور ولی نه میتونم روی صلیب بپرم ، نه میشه طنابای لوستر رو گرفت .eagle vision هم میزنم ، در ، لوستر ، یکی از طنابای متصل به اون و صلیبه طلاییه .
با این اوصاف ممنون میشم کمک کنید که چه باید کرد؟!:-/
ممنون
یه چنتا عکس بزاری قشنگ برات توضیح میدم
مراحل romulos رو میگی دیگه؟ که بالای صلیب دو نفر رو میبینی که فرار میکنن و طناب رو میبرن.
شایدم مرحله آخرش رو میگی :-/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر