Assassin Creed:Trivia|پست اول حتما خوانده شود Spoiler Warning*|

نقش مطالب این تاپیک در بهبود اطلاعات شما از داستان AC

• زیاد

رای‌ها: 216 74.2%
  • متوسط

رای‌ها: 44 15.1%
  • کم

رای‌ها: 13 4.5%
  • هیچ

رای‌ها: 18 6.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    291

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
اون دودی که از دزموند بلند می شد والا فکر کنم از یه شوک الکتریکی شدید بیشتر بود :d
در ضمن سازندگان بازی تایید کردن که این آخرین حضور دزموند در سری بازی اساسین هست.

شما به من بگو یوبی کی سر حرفش بوده که این بار دومش باشه:D? یادتونه یهویی گفت الطایر و اتزیو رابطه خانوادگی ندارن?:D نه من مطممنم دزموندو دوباره یا تو یه دی ال سی میبینیم.

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

vjigsawi

کاربر سایت
Aug 3, 2012
36
نام
MASIMO
شما به من بگو یوبی کی سر حرفش بوده که این بار دومش باشه:D? یادتونه یهویی گفت الطایر و اتزیو رابطه خانوادگی ندارن?:D نه من مطممنم دزموندو دوباره یا تو یه دی ال سی میبینیم.

ایشالا که همین جوری باشه ، ما که بدمون نمیاد . ولی الکس هاچینسون (کارگردان بازی ) یه جا گفته بود دیدن دزموند مثل این میمونه که وقتی رفتی دانشگاه هنوز یه چیز دبیرستانی رو امتحان کنی ! ( یعنی خسته شدند ازش ) :d دزموند دیگه مُرد تموم شد رفت پی کارش ، مهم اینه که دنیا رو نجات داد و مُرد !
حالا دیگه باید دید نفر بعد که دنیا رو از دست جونو نجات میده کیه ؟! کاراکتره بعدی دوران مدرن کیه خدا داند و نویسندگان بازی !

amirhosein s.a

کاربر سایت
Oct 10, 2010
785
نام
experimental man
این بازی پر از سکرت بود حالا تعداد سکرت های بازی خیلی پایین اومده فرقه ها وانجمن های برادری اساسین ها تنها به یک شخص به نام کانر محدود میشود تنها اساسین بازی کانر در صورتی که درنسخه های قبل انجمن های برادری قاتلان همیشه در شهر ها وجود داشت هدف storylineمشخص بود تا حدود زیادی چالش های داستانی کم شد واین از ارزش بازی کم مبکنه کانر مثل اساسین های قبل نیست بیشتر یک شخصیت انقلابیه تا اساسین

hosein_fisher

کاربر سایت
Sep 6, 2006
880
نام
حسین
دوستان دزموند چطوری مرد من که یادم نمیاد
:-b آخر ACIII مثل یه سیب زمینی(یعنی واقعا لقب سیب زمینی رو توی ACIII برازنده اش کردن) سرخ شد.
آخر لوسی تمپلار بود یا اسیسین؟آخرش دزموند راجبش چی میگی؟
لوسی تمپلار بود، یه نوع مامور دو جانبه.توی Lost Archive به طور کامل درباره اش اطلاعات داده شده. توی AC III هم دزموند میگه که کشتن لوسی تصادفی نبوده و به دست خودش اینکار رو انجام داده.

داستان AC:R تو تاپیک هست ؟
صفحه اول رو نگاه کن.(البته کامل نیست)
شما رو چه حسابی میگید دزموند مرده؟ من که میگم تو سری بعدی اساسین باز هم با دزموند و کانر و انیموس سر و کار داریم، به نظرم دزموند فقط یه شوک الکتریکی شدید بهش وارد میشه و تو سری بهد دقیقا از همونجا که از حال میره داستان ادانه پیدا میکنه فقط به یه نوع دیگه.

رو حساب این میگیم مرده چون داستان بازی میگه مرده:dتوجه نکردی، مینروا بهش گفت یا خودتو قربانی میکنی(یعنی میمیری) یا میتونی زنده بمونی.انتخاب با خودته.دزموند هم انتخاب کرد خودش رو بکشه.حذف کردن دزموند اونم به این شکل حماقت بود. انتظار همه ما این بود که کلا داستان بسته بشه نه اینکه پرونده شخصی دزموند بسته بشه . AC های بعدی هم دوران تاریخی دیگه ای باشه، نه در ادامه AC III

کانرم درسته یه ذره نچسبه ولی احتمالا تو سری بعد واسه خودش دم و دستگاهی به هم میزنه.
کانر حتی اندازه خواهر چزاره شخصیت پردازی درست حسابی نداشت:d من فکر میکنم لقب "کاپیتان آمریکا" براش برازنده تر بود.

AC های قبلی تموم میشد، سرش کلی بحث میکردیم،کاراکترها،محیط ها، دیالوگ ها و....این بازی ار Resident Evil 6 هم برای من ناامید کننده تر بود.
به دوستان پیشنهاد میکنم کمیک The Chain از بازی رو بخونید تا بفهمید این دنیل کراس چه شخصیتی داشت که اینجوری به فناش دادند.
یعنی اینقدر مسخره بود مواجه با دنیل کراس....کشتن Templar Agent (ماموریت فرعی های شماره های قبل) یا این جیب برها که پولاتون رو میزدن از مبارزه با کراس جذاب تر بود. دکتر ویدیچ(یا ویدیک) رو دیگه نگو...

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,674
یه سوال:
به نظرتون احتمالش هست که دزموند زنده باشه و بعد از سرخ شدن(:D) دوباره به انیموس وصل شده باشه؟:|
چون وقتی توی Epilouge بازی سوم وارد نیویورک میشیم یه صدایی میاد میگه انیموس هک شده و از این حرفا:| (البته من به دلیل پایرت خوری نتونستم ماموریتش رو برم:D)

vjigsawi

کاربر سایت
Aug 3, 2012
36
نام
MASIMO
به دوستان پیشنهاد میکنم کمیک The Chain از بازی رو بخونید تا بفهمید این دنیل کراس چه شخصیتی داشت که اینجوری به فناش دادند.
یعنی اینقدر مسخره بود مواجه با دنیل کراس....کشتن Templar Agent (ماموریت فرعی های شماره های قبل) یا این جیب برها که پولاتون رو میزدن از مبارزه با کراس جذاب تر بود.
دقیقاً من به دوستم قبل اینکه بازی بیاد میگفتم ببین چه جنگ نفس گیری بشه بین دزموند و این دنیل کراس ! تو بازی دنیل بدبخت مثل آهو داشت فرار میکرد (شایدم تندتر) :)) دزموندم از پشت رسید زارت ! هیدن بلید زد تو کمرش کشتش ! ( اینم شد جنگ ؟ )
بازی رو میدادن به من قشنگ تر درستش میکردم تا این الکس هاتچینسون )x، تقصیر او Alexandre Amancio کارگردان قبلیه ، اون رفت این بلاها سرمون اومد :( ! مرگ بر هاتچینسون ... مرگ بر هاتچینسون ...l-)

---------- نوشته در 12:13 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:08 AM ارسال شده بود ----------

یه سوال:
به نظرتون احتمالش هست که دزموند زنده باشه و بعد از سرخ شدن(:D) دوباره به انیموس وصل شده باشه؟:|
چون وقتی توی Epilouge بازی سوم وارد نیویورک میشیم یه صدایی میاد میگه انیموس هک شده و از این حرفا:| (البته من به دلیل پایرت خوری نتونستم ماموریتش رو برم:D)
اونا 2 حالت داره ، یا کارکنان آبسترگو بودن یا اساسینا ، خلاصه هرچی بود هک کرده بودن ( توجیهی برای اینکه مثلاً بعد مرگ دزموند کی داره خاطرات کانر رو مرور میکنه که ما داریم بازی میکنیم ! )

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
دوستان سلام.
من دارم ACIII رو میرم و هنوز تموم نکردم از بازی های قبلی هم 1 و 2 رو رفتم و BH و R رو نرفتم حالا من سوال برام ایجاد شده این غاره که توش هستیم کجاست؟برای چی اومدیم اینجا؟اون زنه که مثل روح میمونه و باهامون صحبت میکنه کیه چیه چی می خواد؟...ممنون میشم توضیح مختصری درباره اینا بدید تا ابهامات برطرف بشه!

hosein_fisher

کاربر سایت
Sep 6, 2006
880
نام
حسین
دوستان سلام.
من دارم ACIII رو میرم و هنوز تموم نکردم از بازی های قبلی هم 1 و 2 رو رفتم و BH و R رو نرفتم حالا من سوال برام ایجاد شده این غاره که توش هستیم کجاست؟برای چی اومدیم اینجا؟اون زنه که مثل روح میمونه و باهامون صحبت میکنه کیه چیه چی می خواد؟...ممنون میشم توضیح مختصری درباره اینا بدید تا ابهامات برطرف بشه!
اول پیشنهاد میکنم این صفحات رو بخونی
پایان رولیشن <<قسمت اول>> <<قسمت دوم>>
بعدش توضیحات مربوط به پایان ACIII
http://forum.bazicenter.com/thread33398/page51/
http://forum.bazicenter.com/thread33398/page52/
توضیح مختصر هم بخوام بهتون بدم این هست که، این غاره Grand Temple هست.چندین غار دیگه درست شده که با پشت سر گذروندشون میرسیم به GT.این معبد توی آمریکا هست. Those Who Came Before این ها رو برای همچین روزی ساختن تا دزموند بیاد و از نابودی دنیا جلوگیری کنه.
اون زنه "جونو" هست. از اعضای Those Who Came Before اون یکی هم که آخر بازی یهو اومد Minerva بود. جونو از گذشته اش میگه، از راه حل هایی که برای جلوگیری نابودی دنیا درست کردند میگه که در نهایت چی اتفاقی که هیچ کودوم مناسب نبودند.
لینک های بالا رو بخونید بهتر موضوع براتون تفهیم میشه.چون مطالب با جزئیاتی هستند زیاد نمیشه خلاصه کرد. من سعی کردند یه دید کلی بهتون بدم.

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,674
اونا 2 حالت داره ، یا کارکنان آبسترگو بودن یا اساسینا ، خلاصه هرچی بود هک کرده بودن ( توجیهی برای اینکه مثلاً بعد مرگ دزموند کی داره خاطرات کانر رو مرور میکنه که ما داریم بازی میکنیم ! )
مگه اون جریان Pivot ها،نقش دفاع در مقابل هک انیموس رو نداشت؟/:):D
من میگم احتمالا دزموند بعد از کباب شدن تقریبی(:D)و قرار گرفتن در وضعیت خطرناک رو به موت(:D)دوباره توسط اساسین ها وارد انیموس شده(تقریبا شبیه همون اتفاقی که در Revelations افتاد،یعنی یه دمیج وحشتناکی به مغزش وارد شده و برای زنده نگه داشتنش به انیموس متصلش کردن:D)
بعدش انیموس توسط فردی هک شده و .....:D

vjigsawi

کاربر سایت
Aug 3, 2012
36
نام
MASIMO
مگه اون جریان Pivot ها،نقش دفاع در مقابل هک انیموس رو نداشت؟/:):D
من میگم احتمالا دزموند بعد از کباب شدن تقریبی(:D)و قرار گرفتن در وضعیت خطرناک رو به موت(:D)دوباره توسط اساسین ها وارد انیموس شده(تقریبا شبیه همون اتفاقی که در Revelations افتاد،یعنی یه دمیج وحشتناکی به مغزش وارد شده و برای زنده نگه داشتنش به انیموس متصلش کردن:D)
بعدش انیموس توسط فردی هک شده و .....:D

شما اینجوری میگی ولی خوب سازندگان بازی اینجوری نمیگن :d بعدشم خیلی لوس میشه اگه این کارو برای بار دوم تکرار کنن .آقا جان دزموند مُرد تو Ac Wiki هم تاریخ مرگ زده 20 یا 21 دسامبر :d حالا کِی یوبیسافت لب به دهن بگشاید درباره دزموند یکم توضیح دهد خدا داند !

g_virus

کاربر سایت
Feb 11, 2007
353
نام
حسین
اقا این ماموریت کانر که در اون به دنبال یه تیکه نقشه است برای چیه؟ من بازی رو تموم کردم ولی از 5 تکه نقشه 4 تاش رو بدست اوردم. تکمیل این 5 قسمت چیزی رو روشن میکنه؟

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
من یه چیزی یادم اومد بگم.
هیثم با تیم تمپلارش قصد ازبین بردن در معبدو داشت.
جد دزموندم که بوده کلیدم داشته.پاور سورس کجا بوده اون موقع? بعد هیثم میخواست جونو رو ازاد کنه که چی مثلا?اپن موقع مینروا هم میومد دوباره?

آخرین ویرایش:

g_virus

کاربر سایت
Feb 11, 2007
353
نام
حسین
اقا این ماموریت کانر که در اون به دنبال یه تیکه نقشه است برای چیه؟ من بازی رو تموم کردم ولی از 5 تکه نقشه 4 تاش رو بدست اوردم. تکمیل این 5 قسمت چیزی رو روشن میکنه؟

کسی نبود جواب منو هم بده. حاج حسین فیشر کجایی ابهامات بازی رو برطرف کنی.

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
کسی نبود جواب منو هم بده. حاج حسین فیشر کجایی ابهامات بازی رو برطرف کنی.
برای پیدا کردن آخریت تیکه نقشه باید تمام Peg Legهارو پیدا کنی تا بتونی به گنج کاپیتان قدیمیه دست پیدا کنی، خودتو اذیت نکن گنجش فقط یه انگشتر با خاصیت های مغناطیسی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر