Assassin Creed:Trivia|پست اول حتما خوانده شود Spoiler Warning*|

نقش مطالب این تاپیک در بهبود اطلاعات شما از داستان AC

• زیاد

رای‌ها: 216 74.2%
  • متوسط

رای‌ها: 44 15.1%
  • کم

رای‌ها: 13 4.5%
  • هیچ

رای‌ها: 18 6.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    291

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
[FONT=&quot]وستان اول بازی که دزموند با 16 روبرو میشه بنظرتون قیافش تغییر نکرده من که فکر کردم یکی دیگه است[/FONT]
[FONT=&quot]نمیدونم شاید بخاطر ریشش باشه ولی بازم قیافش تغییر کرده[/FONT]
[FONT=&quot]و کسی میدونه قضیه این خالکوبی رو دست دزموند چیه من قبلاً نایدیده بودم؟[/FONT]

he_ghm

کاربر سایت
Jun 30, 2011
365
نام
حسام
[FONT=&amp]وستان اول بازی که دزموند با 16 روبرو میشه بنظرتون قیافش تغییر نکرده من که فکر کردم یکی دیگه است[/FONT]
[FONT=&amp]نمیدونم شاید بخاطر ریشش باشه ولی بازم قیافش تغییر کرده[/FONT]
[FONT=&amp]و کسی میدونه قضیه این خالکوبی رو دست دزموند چیه من قبلاً نایدیده بودم؟[/FONT]
قیافش که کلا از بیخ تغییر کرده.

black-black

کاربر سایت
Nov 15, 2010
8
[FONT=&amp]وستان اول بازی که دزموند با 16 روبرو میشه بنظرتون قیافش تغییر نکرده من که فکر کردم یکی دیگه است[/FONT]
[FONT=&amp]و کسی میدونه قضیه این خالکوبی رو دست دزموند چیه من قبلاً نایدیده بودم؟[/FONT]

اون خالکوبی که قدیمیه تو نسخه برادر هود هم بود اولاش که میرن تو مخفیگاه ویلای ادیتوره خالکوبی رو دستش مشاهده میشه.

راستی دوستان مگه تو رولیشنز باز هم نمونه 16 با دزموند صحبت میکنه؟
ما که منتظر نسخه پی سی ایم.

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
اون خالکوبی که قدیمیه تو نسخه برادر هود هم بود اولاش که میرن تو مخفیگاه ویلای ادیتوره خالکوبی رو دستش مشاهده میشه.

راستی دوستان مگه تو رولیشنز باز هم نمونه 16 با دزموند صحبت میکنه؟
ما که منتظر نسخه پی سی ایم.

آره اینبار رو در رو کلی با هم حرف میزنن

hosein_fisher

کاربر سایت
Sep 6, 2006
880
نام
حسین
سکانس 2 کامل شد، البته چیز خاصی هم نداشت ولی باید ببخشید که کمی دیر شد.

[FONT=&amp]دوستان اول بازی که دزموند با 16 روبرو میشه بنظرتون قیافش تغییر نکرده من که فکر کردم یکی دیگه است[/FONT]

خوب اینو میشه از Desmond Journey متوجه شد. من هنوز این بخش رو تموم نکردم اما با توجه به توضیحاتی که دزموند میده احتمالا اون خالکوبی در دوران نوجوانی دزموند زده شده تا شاید یه جورایی برای اساسین ها یه جور نشان برای شناسایی باشه. البته، توی همین بخش من یادم نمیاد که صریحا از "خالکوبی" نامی برده بشه، صرفا یک نتیجه بود.

بخش Desmond Journey رو حتما حتما برید. حرفهایی رو که میزنه به دقت بخونید.(متاسفانه فعلا متنش رو پیدا نکردم.) دزموند از محل تولدش میگه، از آدمهای اونجا میگه، از آموزش هاش، از خاطره هاش.....در کل دست کم نگیرید.

• Like
Reactions: aryan90

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
سکانس 2 کامل شد، البته چیز خاصی هم نداشت ولی باید ببخشید که کمی دیر شد.

خوب اینو میشه از Desmond Journey متوجه شد. من هنوز این بخش رو تموم نکردم اما با توجه به توضیحاتی که دزموند میده احتمالا اون خالکوبی در دوران نوجوانی دزموند زده شده تا شاید یه جورایی برای اساسین ها یه جور نشان برای شناسایی باشه. البته، توی همین بخش من یادم نمیاد که صریحا از "خالکوبی" نامی برده بشه، صرفا یک نتیجه بود.

بخش Desmond Journey رو حتما حتما برید. حرفهایی رو که میزنه به دقت بخونید.(متاسفانه فعلا متنش رو پیدا نکردم.) دزموند از محل تولدش میگه، از آدمهای اونجا میگه، از آموزش هاش، از خاطره هاش.....در کل دست کم نگیرید.

دمت گرم من که بی صبرانه منتظر بقیه داستان بازی هستم

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
بازی رو تموم کردم ولی درست نفهمیدم چی شد ؟!

آخر بازی اون آتلانتیس بود ؟! حوا اونجا چکار میکرد ؟! اون بچه که دست حوا بود اولین اساسین بود ؟! اون سه تا از TWCB ها بودن و توی این مدت داشتن به دزموند کمک میکردن درسته ؟! پس چرا لوسی رو کشتن ؟! چرا دزموند باید بره به جایی که اون اتفاق افتاده ( منظورم همون مختصاتیه که نزدیک نیویروکه ) ؟!

نمیدونم درست میگم یا نه ولی من برداشتم این بود : طبق حرف TWCB ها دوباره قرار مثل همون اتفاقی که برای خودشون افتاد و دیدم ( نابود شدن مردم به وسیله خورشید ) پیش بیاد و اگه دزموند ( اساسین ها ) نتونن راهی برای جلوگیری از این اتفاق پیدا کنند انسان ها منقرض میشن ، خب تا اینجاش رو میفهمم ولی نقش تمپلارها این وسط چیه ؟! چرا میخوان جلوی اساسین ها رو بگیرن ؟! اگه اساسین ها موفق نشن خود اونا هم میمیرن

دوتا سوال هم برام پیش اومده :
1. توی بازی اشاره شد که لوسی مُرده و توی رم دفنش کردن ، یعنی تموم ؟! لوسی مُرد ؟!
2. بیل پدر دزمونده یا فقط رییس برادرهوده ؟!

hosein_fisher

کاربر سایت
Sep 6, 2006
880
نام
حسین
خدمت دوستان عرض کنم، فعلا یک منبع درست و حسابی به جز خودم درباره ی توضیحات مراحل پیدا نکردم. هنوز راهنمای قدم به قدمی، دیالوگ ها و.....منتشر نشده یا من پیدا نکردم. اگه خودم همینجوری بخوام تعریف کنم خب امکان اشتباه کردنش هم هست. به طور دقیق هم نمیتونم وقایع رو پشت سر هم بگم. باز اگه دوست گرامی دیگری میتونه اعلام کنه. در کل فعلا داستان نصفه میمونه با عرض شرمندگی.

اما از اونجایی که دیگه تعدادی از دوستان موفق شدند بازی رو به پایان برسانند، یه کمی در مورد پایان بازی براتون بگم.(البته بازم نبود متن های بازی، مثل صحبت های Jupiter آزار میده، ولی اونچیزی رو که متوجه شدم رو میگم.)

اما اصلا آخر بازی چی شد؟(یه سری توضیحات کلی)
همونطور که قبلا با دوستان پیشبینی کرده بودیم، احتمالش بود که Jupiter نفر سوم از Those Who Came Before باشه که درست بود.در انتهای بازی دمویی رو مشاهده میکنید که یک تمدن فوق پیشرفته در حال نابود شدن هست. این نابودی زمین ما رو یاد همون دلایل و تقویم مایایی، پیشبینی درباره ی نابودی زمین در سال 2012 میندازه. اگر ویدئوی The Truth رو مشاهده کرده باشید ساختمان عظیمی رو میبینید که آدم و حوا جد بزرگ اساسین ها در حال بالا رفتن از ساختمان بلند هست. در همین دموی پایانی هم اون مدل ساختمان ها با همون معماری دیده میشه که اینبار خبری از فرار نیست، بلکه در حال نابودی هست. سه مجسمه ی بزرگی رو میبینید که میدانی رو تشکیل داده اند. این سه مجسمه در وافع Juno-Jupiter-Minerva هستند، یا به عبارت دیگه Capitoline Triad .البته ژوپیتر با اسم Tinia هم شناخته میشه. ژوپیتر از آخرین تمدنی میگه که روی زمین زندگی میکردند.تینیا دلیل ساخته شدن The Vault رو میگه و...(به طور دقیق بعدا باهاتون بیشتر صحبت میکنم) مینروا هم قبلا برای اتزیو صحبت کرد ...."The world burned until naught remained but ash…"
زنی رو مشاهده میکنید که نوزادی در آغوش هست. این زن شباهت بسیار زیادی، با همان "حوا" رو داره که در The Truth دیده بودیمش. شاید هم خودش باشه که به احتمال زیاد خودش هست(باز حالا ما یه درصدی رو بهش میدیم). پس از اون ما میبینیم که همه چی نابود میشه و میره زیر زمین. تمدنی پیشرفته در زیر زمین که نابود شد. این صحنه ی پایانی منو یاد تمدن آتلانتیس انداخت.(به راست و دروغش کاری نداریم). دیدن اون نوزاد منو یاد حرف 16 انداخت...:پسر...پسر تو.....خیلی ضعیفه....
احتمالات برای ACIII رو میشه از همین ویدئو حدس زد. اینکه دزموند وارد اون دنیای زیرین میشه. یا اینکه دزموند وارد گذشته ی اون مکان میشه و یا تو خاطرات آدم و حوا سفر میکنه، که در اینصورت با اون تمدن پیشرفته روبه رو میشیم و اون جنگ ها رو بین انسانها و TWCB رو شاهد خواهیم بود. رو به رو شدن با اون تمدن از هر مکان دیگه ای هیجان انگیزتره. یه سری سوالات میمونه، چرا مجسمه ی Capitoline Triad در بین اون مردم ساخته شده بود؟ مگر اونها برای انسانها چه کار کرده اند؟(البته این توی صفحات قبل ازش صحبت شده)
درباره ی تمدن آتلانتیس و ربطش به AC این پست رو بخونید.Atlantis
بازم بگم که دموی پایانی محدود به این چند خط بالا نمیشه، مطمئنا مسائل بیشتری برای ارائه داره.در ادامه بیشتر از صحبت خواهیم کرد.

راستی یه چیزی، Subject 16 نام واقعیش Clay Kaczmarek هست.
بازی رو تموم کردم ولی درست نفهمیدم چی شد ؟!
ولی نقش تمپلارها این وسط چیه ؟! چرا میخوان جلوی اساسین ها رو بگیرن ؟! اگه اساسین ها موفق نشن خود اونا هم میمیرن ؟
اونطور که توی بازی از ACI متوجه شدیم،مثله اینکه ایندفعه قضیه فرق میکنه. ایندفعه مثل اینکه قرار نیست کسی نابود بشه. تمپلارها از اول هم دنبال تکه های بهشتی بودند. با استفاده از اون میخوان که با کمک ناسا(نه توی واقعیت ها!) اونها رو به فضا پرتاب کنند و با تشعشعات POE رو بر روی زمین بتابند تا تمامی مردم دنیا هیبنوتیزم شده و کنترل شده خدمت خودشون باشن.
Creating a New World Order was the final goal of Abstergo Industries. It was a goal set to control all the minds and wills of the human race.

Vidic: "The world's a mess! It's pathetic, really. You've seen it firsthand yourself. A thousand years between you and your ancestor and society remains just as barbaric, just as stupid." Desmond: "And your point is..." Vidic: "Order, Mr. Miles. The world needs order. That is what we are working towards, and that is what you are helping us to achieve."

لوسی معتقد بود اون بلایی که سر تمدن اولیه اومد به دلیل Coronal mass ejection بود

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Dante Never Cry

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
خدمت دوستان عرض کنم، فعلا یک منبع درست و حسابی به جز خودم درباره ی توضیحات مراحل پیدا نکردم. هنوز راهنمای قدم به قدمی، دیالوگ ها و.....منتشر نشده یا من پیدا نکردم. اگه خودم همینجوری بخوام تعریف کنم خب امکان اشتباه کردنش هم هست. به طور دقیق هم نمیتونم وقایع رو پشت سر هم بگم. باز اگه دوست گرامی دیگری میتونه اعلام کنه. در کل فعلا داستان نصفه میمونه با عرض شرمندگی.

اما از اونجایی که دیگه تعدادی از دوستان موفق شدند بازی رو به پایان برسانند، یه کمی در مورد پایان بازی براتون بگم.(البته بازم نبود متن های بازی، مثل صحبت های Jupiter آزار میده، ولی اونچیزی رو که متوجه شدم رو میگم.)

اما اصلا آخر بازی چی شد؟(یه سری توضیحات کلی)
همونطور که قبلا با دوستان پیشبینی کرده بودیم، احتمالش بود که Jupiter نفر سوم از Those Who Came Before باشه که درست بود.در انتهای بازی دمویی رو مشاهده میکنید که یک تمدن فوق پیشرفته در حال نابود شدن هست. این نابودی زمین ما رو یاد همون دلایل و تقویم مایایی، پیشبینی درباره ی نابودی زمین در سال 2012 میندازه. اگر ویدئوی The Truth رو مشاهده کرده باشید ساختمان عظیمی رو میبینید که آدم و حوا جد بزرگ اساسین ها در حال بالا رفتن از ساختمان بلند هست. در همین دموی پایانی هم اون مدل ساختمان ها با همون معماری دیده میشه که اینبار خبری از فرار نیست، بلکه در حال نابودی هست. سه مجسمه ی بزرگی رو میبینید که میدانی رو تشکیل داده اند. این سه مجسمه در وافع Juno-Jupiter-Minerva هستند، یا به عبارت دیگه Capitoline Triad .البته ژوپیتر با اسم Tinia هم شناخته میشه. ژوپیتر از آخرین تمدنی میگه که روی زمین زندگی میکردند.تینیا دلیل ساخته شدن The Vault رو میگه و...(به طور دقیق بعدا باهاتون بیشتر صحبت میکنم)
زنی رو مشاهده میکنید که نوزادی در آغوش هست. این زن شباهت بسیار زیادی، با همان "حوا" رو داره که در The Truth دیده بودیمش. شاید هم خودش باشه که به احتمال زیاد خودش هست(باز حالا ما یه درصدی رو بهش میدیم). پس از اون ما میبینیم که همه چی نابود میشه و میره زیر زمین. تمدنی پیشرفته در زیر زمین که نابود شد. این صحنه ی پایانی منو یاد تمدن آتلانتیس انداخت.(به راست و دروغش کاری نداریم). دیدن اون نوزاد منو یاد حرف 16 انداخت...:پسر...پسر تو.....خیلی ضعیفه....
احتمالات برای ACIII رو میشه از همین ویدئو حدس زد. اینکه دزموند وارد اون دنیای زیرین میشه. یا اینکه دزموند وارد گذشته ی اون مکان میشه و یا تو خاطرات آدم و حوا سفر میکنه، که در اینصورت با اون تمدن پیشرفته روبه رو میشیم و اون جنگ ها رو بین انسانها و TWCB رو شاهد خواهیم بود. رو به رو شدن با اون تمدن از هر مکان دیگه ای هیجان انگیزتره. یه سری سوالات میمونه، چرا مجسمه ی Capitoline Triad در بین اون مردم ساخته شده بود؟ مگر اونها برای انسانها چه کار کرده اند؟(البته این توی صفحات قبل ازش صحبت شده)
درباره ی تمدن آتلانتیس و ربطش به AC این پست رو بخونید.Atlantis
بازم بگم که دموی پایانی محدود به این چند خط بالا نمیشه، مطمئنا مسائل بیشتری برای ارائه داره.در ادامه بیشتر از صحبت خواهیم کرد.

راستی یه چیزی، Subject 16 نام واقعیش Clay Kaczmarek هست.

ممنون حسین جان این پستت یه ذره موضوعات رو برام شفاف تر کرد ولی همونطوری که خودت گفتی تا وقتی متن دیالوگ ها رو نداشته باشیم نمیتونیم اطلاعات زیادی بدست بیاریم

دیروز متاسفانه وقتی آخر بازی بودم و اون حرف های مهم رو جوپیتر داشت میزد دور و برم سر و صدا زیاد بود و درست متوجه حرفاش نشدم راهی نیست بشه اون بخش رو دوباره بازی کرد ؟!

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
الان تمومش کردم!
آخرش فوق العاده عجیب بود!
وقتی تموم شد تو تیتراز دقیقا به چیزایی که حسین تو پستش گفت داشتم فکر میکردم! عجیبه چون جفتمون دقیقا به یه جواب رسیدیم!!!!
اما یه چیز دیگه که هر کاری میکنمم یادم نمیاد چی بود! :
آدم و حوا همونجایی شهرشونو ساختن که سیبو دزدیدن.
اونجا زمین بود!یعنی میخواد بگه قبل از ادم و حوا هم انسانهای دیگه ای رو زمین بوده!!!!
ما با دزموند جایی هستیم که اونها فرود اومدن!دزموند به سیب نگاه میکنه بعد دوربین سریع جلو میره و میره تو یه غار یه سری نوشته با رنگ طلایی میاد و...!
من عجیب تو خودم یه حسی داشتم که قبل از انسان های امروزی( این نسل از بشر) موجوداتی روی زمین وجود داشتند و پیشرفته هم بودند اما نمیدونم چرا بقیه حرفم یادم نیست!شاید باید یادم میرفته!:|
راستی اتزیو چرا سلاح هاشو در آورد!؟ دقت کردین دیگه دست به اپل ـه الطائر نزد!!!
دزموند رو دید بعدش چی شد؟!(نمیخوام صحنه بعدی رو بگین - بگین اتزیو کجا رفت)

AMINVAHID

کاربر سایت
Aug 10, 2009
50
آقا ما هم این بازی را تموم کردیم اما نفهمیدیم اتزیو چی شد؟
احتمالا این سازنده های بازی ،داستان بازی را به خاطر هدفشون فدا کردن.(هدفشون هرچی هست پیچیده است،چون تاپیک هم هنوز به نتیجه قطعی درباره هدفشون نرسیده)
کلا داستان بازی خیلی خوفه:d

hosein_fisher

کاربر سایت
Sep 6, 2006
880
نام
حسین
عجیبه چون جفتمون دقیقا به یه جواب رسیدیم!!!!
ایول:d
در پاسخ به jaki
راستی اتزیو چرا سلاح هاشو در آورد!؟ دقت کردین دیگه دست به اپل ـه الطائر نزد!!!
یکی این میتونه باشه که دیگه از جنگ خسته شده بود. به اون حقیقتی که میخواست رسیده بود. ماموریتش رو کامل کرد.یا اینکه اونهارو به ارث گذاشت، تا به دزموند برسه.
اونجایی که اتزیو اسم دزموند رو به صدا زن خیلی شوک بود.با یه بار خوندن و شنیدن نمیشه عمق حرفهای اتزیو رو فهمید. دست به سیب نزدنش هم به سیب به خاطر همین به ارث گذاشتن بود. سیب در واقع متعلق به منجی بود. و منجی کسی جز دزموند نیست.....
دزموند رو دید بعدش چی شد؟!(نمیخوام صحنه بعدی رو بگین - بگین اتزیو کجا رفت)
بقیه اش رو باید توی AC:EMBERS ببینید.تشکیل دادن یک زندگی آروم در واپسین سالهای زندگی.....

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
سلام !
من تازه اوایلِ بازی ام و به صورت یک چشمی (/:)) وارد این تاپیک شدم ! :d
به جوری که زیاد اسپویل نشه ( :d) بگید با توجه به صحبت های Shaun همون اول بازی در مورد لوسی دیگه هیچ امیدی به برگشت لوسی نیست ؟ لوسی پرپر شد ؟؟!! =((:((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر