Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
Mawaru Penguindrum EP2 :
انیمه بی خود تر از این نبود ببینم !!؟؟ :|
Sacred Seven EP2 :
این انیمه واقعا قابلیت خوب بودن داره ولی سازندهاش واقعا گند زدن !! خیلی انیمه بی خودیه :|
خوب این دوتا هم دراپ شد رفت :|

Full Metal Alchimest جدیدی قرار بیاد !!؟؟
فعلا اینا باقی موندن :
Usagi Drop
No.6
Kamisama No Memochou
Ikoku Meiro no Croisee

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
دو شب پیش سینمایی Karigurashi no Arrietty رو دیدم، خیلی قشنگ بودش...معرفیش رو تو تاپیک بهترین ها زدم.

Kamisama Dolls - E02
تقریباً بازم مثل قسمت اولش بودش و موسیقی انیمه، اصلا چنگی به دل نمیزنه...ولی فکر نکنم فعلاً درآپ ـش کنم و یک چند قسمت دیگه ای رو هم میبینم

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
من یه چند روزی نبودم و چیزی هم ندیدم و دانلود هم نکردم. امشب اکثر قسمت دوم انیمه ها رو دانلود می کنم. فقط وقت کردم قسمت سوم Ikoku Meiro رو ببینم و سابش رو بزنم.
محمد علی، یک دلیل بیار که من برم قسمت دوم Mawaru Pemguin رو ببینم...نمیدونم چیه، ولی خوشم نیومد ازش! ولی عاشق رنگ بندی انیمه شدم، خیلی قشنگ بودش
بذار قسمت دومش رو هم ببینم، میام قشنگ توضیح میدم:D

ویرایش:

Dantalian no Shoka 01
متن زیر اسپویل داستانی نداره، بیشتر یه مقایسه بین Gosick ، Kamisama no Memochou و Dantalian no Shoka هست! ولی شاید بعضی دلشون نخواد بخونن.
دومین انیمه ی گوسیک گونه ی فصل بعد از Kami Memou ! اینجا اسم ویکتوریکاش، دالیان هست! منتهی شخصیت مذکرش، "هیویی" با اون دو انیمه تفاوت فاحشی داره و برخلاف کوجو (گوسیک) و نارومی(کامیساما مموچو) به جای یه بچه دبیرستانی پخمه، یه دلاور واقعی رو داریم و اگر قهرمان اصلی داستان نباشه، حداقل میشه انتظار داشت که داستان به طور مساوی به دالیان و هیویی بپردازه. تفاوت واضح این سه انیمه توی موارد معماهاشون هست. گوسیک یه انیمه ای بود که تمام اتفاقاتش توجیهات منطقی داشت ولی اونا رو فانتزی نشون میداد، کامی ممو، اتفاقات و موضوعاتش کاملا رئال و از دنیای واقعیه و دانتالیان دقیقا برعکسش. کاملا فانتزیه! با تمِ تاریک شیطانی!
یه تفاوت واضح دیگه ی این سه تا توی گرافیک کار هست. گوسیک یه گرافیک عالی با رنگ بندی فوق العاده داشت، کامی ممو هم یه چیزی تو همون مایه ها اما کمی جدی تر. اما دانتالیان یه گرافیک عجیب غریبی داشت. بعضی از بک گراندها شبیه آثار لایو اکشن بودن! به هر حال گرافیک مثل اون دو تا انیمه حالت زنده، شاد و سرحال نداره و در عوض تاریک تر و خشک تره.
در مجموع قسمت اولش بد نبود. می ارزه به ادامه دادنش.

آخرین ویرایش:

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
One Piece Ep507 :
مثل همیشه عالی !! داره خیلی دل چسب تر میشه !! کوما موجوده جالبیه !! هنوزم میگم خیلی دوست دارم داستان کوما رو هم نشون بدن !! هر چی زودتر بهتر :d
خیلی عالیه !!:d

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
331 bleach
خوشم زیاد نیومد . اصلا حالا از بلیج زیاد خوشم نمیاد . فقط موقع ایزن و جنگ ایچیگو با ایزن حال کردم
507 one piece
ای جان فدات شم لوفی - کون :x:x:x:x:x زورو بزار ببینیم چیکار میکنه کی میخواد اوسوپ چاقال رو ببینه :d .

آخرین ویرایش:

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
Dantalian no Shoka - E01
آ....قسمت اولش بد نبود، ولی دوز تم Sci-Fi ـش یکخورده زیاده، ولی قابل تحمل بودش...
شخصیت ها از همین الان کامل ظاهر شدند، امیدوارم جلوتر بازم شخصیت سازی بهتری داشته و فقط نخواد رو داستان و پیدا کردن کتاب خونه پیش بره.
البته از 13 قسمت نمیشه زیاد انتظارها رو بالا برد!

راستی دوبلور Dalian، خانم Miyuki Sawashiro، همون دوبلور مادر ویکتوریکا هستش (:

Blood-C - E02
اصلا یک روند رو به رشدی نداره و معمولاً نیست که تو 12 قسمت میخواد چی بشه.
طوری انیمه رو ساختند که وقتی نگاه میکنم، این احساس بهم دست میده که دارم یک انیمه ای رو از وسط ـش نگاه میکنم!

Ikoku Meiro no Croisée - E03
مثل همیشه قشنگ بودش...بلاخره صدای آلیس رو هم شنیدم (:

Next Time
پیش نمایش قسمت 04 میزد که خیلی قشنگ باشه...ولی این یونه ای که میشناسیم عمراً به آلیس بگه که این کیمونو یادگاری مادرش هست و....

Mayo Chiki - E02
بد نبود...برای سرگرمی بد چیزی نیست :q

از دوستان عزیز کسی قسمت 9 به بعد انیمه دفترچه مرگ رو برا دانلود نداره ؟؟؟(خود 9 رو هم منظورم هست D: )
یه کمک کنین ممنون میشم

یک سری به این سایت بزنید...
http://www.animea.net

آپلود HF، هم خودم دارم...اگر خواستی بگو برات بفرستم

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
قسمت جدید بلیچ 331
خوب ما قسمته جدیده بلیچ را دیروز دیدیم خیلی باحال بود و بالاخره این نوزمی هم قدرت شیکای را باز کرد
بدبخت ایچیگو که حتی نمیتوانه بنکای بزنه خیلی داره کم کم ضعیف میشه
ولی خوب با اینکه ضعیفه ولی خوب داره تحمل میاره
کلا میگم این قسمت فری ها خیلی جالبه و داره خوب پیش میره:x:d

آخرین ویرایش:

Genius71

کاربر سایت
Jul 3, 2007
554
نام
فرشاد
از دوستان عزیز کسی قسمت 9 به بعد انیمه دفترچه مرگ رو برا دانلود نداره ؟؟؟(خود 9 رو هم منظورم هست D: )
یه کمک کنین ممنون میشم

از اینجا می تونی تمام قسمت ها دانلود کنی.
فایلی که دانلود میکنی به صورت Default زبونش Eng هست ولی زبان JPN هم داره که با برنامه VLC Player یا Km Player میتونی زبان تغییر بدی.
زیر نویسش هم ENG هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر