Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,290
نام
امیر حسین
یادم رفته بود امروز ناروتو نداریم :d
الان که یادم اومد انرژی منفی عظیمی بهم وارد شد :d
هی زندگی :d

Mativ

کاربر سایت
Jun 5, 2009
843
اتفاقآ دیدن انیمه های فصلی به من خیلی میچسبه البته یه سری از کار ها رو قبل از نمایش انتخاب میکنم و اونا رو دنبال میکنم همشون رو نگاه نمیکنم معمولآ هم تو انتخاب هام اشتباه نمیکنم :d
جاتون خالی نورا رو یه قسمتی که از سیزن دومش اومد رو دانلود کردم همون تیکه اولش رو دیدم کف کردم خیلی خفن شروع شد :d دیگه بقیش رو نگاه نکردم اسپویل نشه برام تا سیزن یکو خودم کامل ببینم ( خودم 20 قسمتش رو دیدم )

چرا میلاد جون، خیلی حال میده..یک روند از کارم رو بگم (:
من تازه سه فصل هست که زدم تو کار انیمه های هفتگی....
فصل زمستون بود که چون تازه کار بودم...برداشتم تمام کارهایی زیرنویس میشدند رو آوردم..که حاصل کار هم کارهای قشنگ بودش و هم کارهای بد درآپ ـی
فصل بهار برعکس کار کردم...گذاشتم سه هفته بگذره و کارهای قشنگ معلوم بشند بعدش شروع کردم به انتخاب و اونهایی که زیرنویس میشدند رو دانلود کردم...نتیجه کار یک سری انیمه خوب شد، که تا آخر آوردم...ولی لیست ناقص بود چون مبنای انتخاب انیمه های خوب زیرنویس شده بود.
ولی برای فصل تابستون خواستم روش جدیدی رو تست کنم...16 تا انیمه رو انتخاب کردم که قسمت اول و دومشون رو بیارم و نگاه کنم...بدون در نظر گرفتن وضعیت زیرنویس و از بین ـشون کارهای خوب که به سلیقم میخوره رو انتخاب کنم...الان حاصل کار شد 5 تا انیمه که حتماً ادامشون میدم.
حالا برای فصل پاییز یک روش دیگه رو تست میکنم (:
در کل خیلی حال میده و میخوام تجربه کسب کنم

نه دیگه، ما برای این کار پیر شدیم!!!=))
من صبر میکنم بعد از مدتی هم با کیفیت بالا و در صورت موجود بودن Ripشده و بدون سانسور و Dual Audo -حالا شد Trio Audio یا Quad Audio و ..... هم چه بهتر!!!!- میگیرم;)
توی مانا هم همین وضعیت برقرار کردم و تمام مانگاهای Ongoing کنار گذاشتم و مانگاهای کامل شده رو فقط میخونم!!!:d
راستش رو بخواید خیلی وقته متوجه شدم من دیگه نمیرسم برای این کار و بیشتر اوقات اینا رو فراموش میکنم!!:">

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
نه دیگه، ما برای این کار پیر شدیم!!!=))
راستش رو بخواید خیلی وقته متوجه شدم من دیگه نمیرسم برای این کار و بیشتر اوقات اینا رو فراموش میکنم!!:">

والا تازه اول چلچله ای ام هستش...9 ماه هست که زدم تو کار انیمه و 6 ماه اون جدی شد (:
خیلی زوده و تازه کارم که بخوام بگم، پیر شدم :q

امیدی هست انیمه No. 6 زیرنویس فارسی بزنن براش؟

فعلاً که زیرنویس میشه، توسط Sabzchidori & sfmking از دنیای انیمه.

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
Ikoku Meiro no Croisée
محمد علی، گل گفتی...اصلا باورم نمیشه که دارم این انیمه رو دوبار نگاه میکنم. یکبار با Sub en همون موقعه بعد از دانلود...بعدش هم با زیرنویس خوب خودت (:
کوچیکتم:D
دیگه کم و کسری هاش رو به بزرگی خودت ببخش دیگه.
ولی خدایش خیلی حال دارید انیمه های Ongoing فصلی به روز میشینید دنبال میکنید، من چند وقته دست از این کار کشیدم و با فاصله ۲ ۳ سال اینا رو نگله میکنم
منم خیلی با این کار حال می کنم. من حتی انیمه های تموم شده رو هم نهایتا روزی دو قسمت نگاه می کنم. اینجوری خوبیش اینه که میتونی مدت زمان بیشتری از یه کار لذت ببری(اگه لذت ببری) بعلاوه اینکه انیمه های بیشتری رو همزمان دنبال میکنی.
رکوردم تو پشت سر هم دیدن، 8 قسمت تو وان پیس هست:D
قسمت اولش رو زیرنویس کردن یا هنوز درحال کاره؟
همونطور که گفتن داره زیرنویس میشه. قسمت اول هم اومده زیرنویسش. کلا تیم زیرنویس این انیمه سریع ترین تیم زیرنویس ایرانه:D
این فصل تقریبا هر چی انیمه هست که سرش به تنش می ارزه داره زیرنویس میشه.

• Like
Reactions: Fratos

Mr.Mahi

کاربر سایت
Jul 1, 2009
9
امیدی هست انیمه No. 6 زیرنویس فارسی بزنن براش؟
عزیز از دو ماه قبل اینکه این انیمه ها شروع بشه بچه ها زنبیل میزارن واسه ساب زدنشون . این انیمه اگه ساب نمیشد عجیب بود .

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
عزیز از دو ماه قبل اینکه این انیمه ها شروع بشه بچه ها زنبیل میزارن واسه ساب زدنشون . این انیمه اگه ساب نمیشد عجیب بود .
بیا بزن تو گوشم! :D. متاسفانه مشغله زیاد نمیزاره چند تا فروم رو با هم بگردم. اونجا رو هم گشتم ولی بچشمم نخورد.
ممنون از همه

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
همونطور که گفتن داره زیرنویس میشه. قسمت اول هم اومده زیرنویسش. کلا تیم زیرنویس این انیمه سریع ترین تیم زیرنویس ایرانه:D
این فصل تقریبا هر چی انیمه هست که سرش به تنش می ارزه داره زیرنویس میشه.

آره واقعا !! :d بزنم به تخته خیلی سرعتشون بالاس !! واقعا " موتور جت زیرنویس ! " برازندشه :d

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
خب چون من از فردا صبح تا دوشنبه نیستم و امشب و فردا هم ماراتون انیمه های تابستونیه (فقط امشب و تو حدودا دو ساعت Usagi Drop و NO.6 و IDOLM@STER و Blood-C و Mayo Chiki و Mawaru Penguin پخش میشن!!) گفتم بشینم Usagi Drop رو که اومده ببینم:
Usagi Drop 2
نمیخوام چیزی اسپویل کنم! این انیمه واقعا عالیه. به غیر از داستان که قابل توجه، حداقل کلمه ی منصفانه برای وصفشه، ترکیب تصویر و صدا و کارگردانی هم تو سطح واقعا عالی هستش! تا الان که بهترین این فصل بوده که هیچ، یکی از بهترین های امسال کلا!
کاش این gg زودتر Mawaru Pemguin رو هم ریلیز کنه، اونم ببینم!

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
یک Fansub درست حسابی نیست که Blood-C رو ساپورت کنه >:
این HorribleSubs هم که خودش رو مسخره کرده، امده 360p زده LOL....دوتا تیم Underwater و Doki هم که هیچ کاری نکردند...فقط باید RAWs رو ببینم و حرص بخورم <:

P.S
محمد علی، یک دلیل بیار که من برم قسمت دوم Mawaru Pemguin رو ببینم...نمیدونم چیه، ولی خوشم نیومد ازش! ولی عاشق رنگ بندی انیمه شدم، خیلی قشنگ بودش

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
قسمت دوم No.6 هم اومد. زیرنویس قسمت اول همچنان هماهنگ نیست.

من قسمت اولش رو از gg اوردم...مشکلی نداشته!
قسمت دومش رو هم بناچار دارم از HorribleSubs میارم..چون gg قسمت دوم رو نزده!

P.S
اگر میتونی فایل زیرنویس EN اصلی رو از انیمه دربیار...بده برات تنظیم ـش میکنم.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر