Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
Dantalian no Shoka - E01
آ....قسمت اولش بد نبود، ولی دوز تم Sci-Fi ـش یکخورده زیاده، ولی قابل تحمل بودش...
شخصیت ها از همین الان کامل ظاهر شدند، امیدوارم جلوتر بازم شخصیت سازی بهتری داشته و فقط نخواد رو داستان و پیدا کردن کتاب خونه پیش بره.
البته از 13 قسمت نمیشه زیاد انتظارها رو بالا برد!

راستی دوبلور Dalian، خانم Miyuki Sawashiro، همون دوبلور مادر ویکتوریکا هستش (:
البته فانتزی بود تا علمی تخیلی. از انیمه ای هم که ژانر اصلیش فانتزیه چیز دیگه ای هم انتظار نمیره.:D
خلیل، منم باهات موافقم که قسمت اولش چیز خاصی نبود. من بهش 6 میدم. حالم از EDش هم بهم خورد...
در مورد دوبله هم، من خودم شوکه شدم که چقدر صدای دالیان نسبت به صدای کوردلیا توی گوسیک فرق داره ولی اون صحنه ی فانتزیش صداش کمی شبیه صدای کوردلیا شد!
Mawaru Penguindrum 01 , 02
من واقعا به این انیمه علاقه ی خاصی دارم.
همون مونولوگ ابتدایی قسمت اول که در مورد "سرنوشت" بود من رو به این انیمه علاقه مند کرد. تفکرات شخصیت ها ی داستان در مورد "سرنوشت" و "خدا" برام جالبه که ببینم چطور پیش میره. برخلاف دو تا شخصیت پسر داستان، آخر قسمت اول صدای دختری رو شنیدیم که از علاقه و اعتقادش به سرنوشت میگفت که من خودم اول فکر کردم هیماریه ولی تو قسمت دوم مشخص شد که رینگو هست که دلیل اعتقادش احتمالا اون دفترچه ای هست که توش اتفاقات مشخصش میشه. یا حتی صحبت های اون دو تا بچه ای که تو قسمت اول در مورد سیب و دنیای اون صحبت می کنن. کلی اشارات و سوالات فلسفی توی این انیمه هست که من خیلی دوست دارم ببینم به کجا میرسه. کلی نماد گرایی هم توی انیمه هست که خیلی هاش رو فعلا هنوز متوجه نمی شیم. مثل پنگوئن ها! دقیقا مشص نیست پنگوئن ها چرا تو داستان هستند و تو قسمت های بعد باید منتظرش باشیم!
نیمه ی اول قسمت اول، انیمه مثل یه انیمه ی درام معمولی به نظر می رسه، اما تو نیمه ی دومش و با زنده شدن هیماری و اتفاقات فانتزی عجیبی که میفته، انیمه ماهیت اصلی خودش رو نشون میده. برخلاف ماهیت عجیب غریب و نسبتا مفهومی انیمه، عنصر باحال بودن، سرگرم کنندگی و شاد بودن انیمه فراموش نشده و به نظر من نقطه قوتش همینه. کارای بامزه ی پنگوئن ها، گرافیک و رنگ بندی فوق العاده و طراحی صدای عالی، همین موارد هستن. اون سکانس تبدیل(!) هیماری توی آخر قسمت اول و ابتدای قسمت دوم جزو یکی از بهترین و کلاسیک ترین طراحی های انیمه های امساله به نظرم!
توی قسمت دوم، بیشتر تمرکز روی داستان گذاشته شد تا نمادگرایی. انیمه سعی کرد خودشو یه انیمه ی داستان گو مطرح کنه که بازم به نظر من به بهترین نحو ممکن انجامش داد! فارغ از بقیه ی موارد، کل قسمت های تعقیب و گریز و بامزه بازیهای پنگوئن ها با یه ریتم بسیار عالی و روایت خیلی حرفه ای نشون داده شدن! معرفی شخصیت های جدید هم خیلی خوب انجام شد. هر چند انیمه هنوز تو مراحل اولیه ست ولی از ریتم و کارگردانی کار خیلی لذت می برم.
در مجموع به نظر من به همراه Usagi Drop بهترین انیمه ی فصله تا الان. اگر هم مجبور بشم یکی رو انتخاب کنم، MP رو انتخاب می کنم، چون نسبت به UD خیلی انیمه تره:D قطعا UD انیمه ی خوبیه و منم با اشتیاق دنبالش می کنم ولی می شد از اون داستان یه فیلم یا سریال ایرانی، امریکایی یا هندی هم درست کرد ولی ماجرا و داستان MP مختص انیمه است و اصلا چیزیه که انیمه باید باشه. حداقل به نظر من!

THE IDOLM@STER 02
حال نداد.... نمیدونم شاید بعدا بهتر بشه... ولی بیخیال. دراپش می کنم!!

Ikoku Meiro 03
این قسمت برعکس قسمت قبل بود و بیشتر کلود از یونه در مورد فرهنگ ژاپن یاد می گرفت.
خداییش نمیدونم یا من روی اون دوبلور آلیس (ویکتوریکا توی گوسیک)حساس شدم یا اینکه واقعا کارش رو خوب انجام میده. من که از کارش لذت می برم.

Hanasaku Iroha 16
انیمه ی مورد علاقه ی من از فصل قبل :D
این آرک جدید که شروع شد خیلی جالب به نظر می رسه. کلا جزو قسمت های خوبش بود.

بقیه شونم فردا شب:D

Genius71

کاربر سایت
Jul 3, 2007
554
نام
فرشاد
این ژاپنی ها چرا دوبلر تکراری استفاده می کنن؟
الان دارم Full Metal Alchemist میبینم تا حالا که barry The Chopper صدای Renji هست و Lt.Fank Archer هم که صدای Aizen هست.

آخرین ویرایش:

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
این ژاپنی ها چرا دوبلر تکراری استفاده می کنن؟
الان دارم Full Metal Alchemist میبینم تا حالا که barry The Chopper صدای Renji هست و Lt.Fank هم که صدای Aizen هست.
بابا اینا که خوبه:D
من موقع دیدن Inazuma Eleven رسما گوگیجه می گرفتم.
صدای اکثر شخصیت ها رو بقیه انیمه ها شنیده بودم و از قصد هم سعی کرده بودن مثل همون شخصیت های معروفشون حرف بزنن. حرف زدن و تا حدی شخصیت اِندو و دوبلورش مثل خود ناروتو بود:D صدای آل از FMA یه سری شخصیت معروف دیگه هم بودن که الان دیگه یادم نمیاد.

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
محمد علی....راست میگی ها (: فانتزی بودش. اصلا نمیدونم ذهن ام کجا بودش که نوشتم Sci-Fi !!!
دوبلور Dalian هم خوب صداش رو تغییر داده بود....ولی صدای که تو Gosick داشت، رو خیلی بیشتر دوست داشتم. راز آلودتر بودش.

SP ـه Mawaru Penguindrum رو خوندم..ولی فعلاً مدتی انیمه رو برای دیدن هفتگی درآپ میکنم...میزارم بگذره و بعد اگر دیدیش و گفتی خوب بودش..رنک ـش قابل توجه بود...ادامش میدم.

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
اِه، مگه قرار نبود که دو قسمت ناروتو امروز بیاد. پس چرا یک قسمت (220) امده!!!
از اون طرف تو ویکی زده که قسمت 221 و 222 برای هفته ی دیگه میاد ):

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
Kamisama Dolls - E03
داره بهتر و بهتر میشه نسبت به قسمت اول
فعلاً به شدت دارم با صدای خواهر کوچیکه (Utao) حال میکنم..

Blade - E02
واقعاً انتظارش رو نداشتم انیمه تو قسمت دوم این همه بهتر بشه...موسیقی انیمه واقعاً بهتر بودش...ریتم داستان خیلی جذابتر بودش.
ولی هنوز با طراحی شخصیت ها مشکل دارم (: احتمالش کمه که انیمه رو از پوشه ی Dropped ها درش بیارم

Ao no Exorcist - E13-E14
فصل جدید انیمه واقعاً بهتر از فصل بهاره ی اون هستش. OP ED ـش بهتر از قبل شده. از دو قسمت ای که گذشت، خیلی راضیم و تازه انیمه داره جون میگیره.

Naruto Shippuuden-220
حال ام بد...این کونوهامارو چی میگفت این وسط....نصف انیمه همش تو حال قدم زدن بودند
این ناروتو هم چقدر خر ـه ها، این وزق ـه داشت چیز مهمی میگفت..الکی گفت میدونم، آخه تو چی میدونی LOL

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
Kamisama Dolls 3
مشکل این انیمه اینه که نمی تونه تصمیم بگیره میخواد یه اکشن خونین باشه یا یه کمدی Slice of life ؟ اگر هم میخواد جفتشون باشه، به هیچ وجه خوب ترکیبشون نکرده. کلا انیمه ی بی هدفی به نظر می رسه ولی حداقل دنبال کردن داستان سرگرم کننده ست. به شدت OP و ED این انیمه رو دوست دارم طوریکه هر وقت OP رو می شنوم دلم میخواد یه گیتار بگیرم دستم و یه همچین آهنگی بزنم، اما حیف که تا حالا گیتار از نزدیک ندیدم!

NO.6 2
کارگردان این انیمه و Ikoku Meiro یه نفره و هر دو هم ریتم نسبتا کندی دارن اما از جو بامزه و دلنشین Ikoku اینجا خبری نیست و برای من کاملا کسل کننده ست! دقیقا مثل Kamisama Dolls بی هدف به نظر می رسه با این تفاوت که داستانش برای من سرگرم کننده هم نیست. توی قسمت سوم باید اتفاق خاصی بیفته تا دراپش نکنم!

Kamisama no Memochou 2
به نظر میرسه که این انیمه هم مثل Darker Than Black هر دو قسمت به یه موضوع می پردازه. در نتیجه دقیقا مشکل اون انیمه رو داره. اینکه پارت اول چندان چنگی به دل نمی زنه چون کار ناقص می مونه. اما در هر حال من از این انیمه خوشم میاد.

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
Kamisama no Memochou 2

الان تازه حالشو پیدا کردم قسمت دومشو ببینم !! زیاد خوشم نیومد !! ممکنه به خاطر این باشه که Gosick انتظاراتمو تو سبک کارآگاهی بالا برده !! تا الان چیز دلچسبی ازش ندیدم !! فعلا دراپش نمی کنم تا 1 2 قسمت دیگه !!

Ikoku Meiro no Croisee 3

مثل قسمتای قبلی از این قسمتم خیلی خوشم اومد !! خیلی پتانسیل خوبی داره برای بهتر شدن !! این انیمه رو حتما ادامه می دم !!

Naruto Shippuuden 220

چی بگم !! از اول تا آخر شده چرت و پرت و فلش بک !! هیچ چیز جدیدی نداشت !! انیمه خیلی بد پسرفت کرد !! واقعا نمی دونم کی می خواد به حالت عادی برگرده !! کونوهامارو و ناروتو هم که ته منگل بازین !! نصف انیمه به همین کارای مسخره رفت :|

No.6 قسمت 3 رو هم دیشب دانلود کردم !! ولی هنوز ندیدم !! خیلی دوست دارم زودتر ببینم ولی سعی می کنم زیر نویسش اومد ببینم :d

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
Usagi Drop - E03
عالی بودش، نگاه غم انگیزی توی چهره ی رین هست که نمیشه توصیف ـش کرد.
اونجایی که بازم عرق کرده بود خواست وسایلش رو جمع کنه بره...خیلی قشنگ بود که از دایکچی پرسید تو قبل از میمیری، خیلی حال کردم (:

واقعاً انیمه ی عجیبی هست و نگاه ها بازی میکنه...طراحیش حرف نداره

No.6 - E03
دیگه داره حوصله ی آدم رو سر میبره، نمیخواد یک خورده تکلیف داستان رو مشخص کنه...همینطور داره گُنگ پیش میره

P.S
راستی تو این فصل به جزء انیمه ی Mawaru Penguin Drum، انیمه ی 24 قسمت ای دیگه نداریم؟!

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
Dantalian no Shoka 2
این انیمه پتانسیل خوبی داره. کاراکترهاش خوبن، رمز و راز توی داستان هم میتونن خوب باشن. ولی ریتم کار خیلی عجوله و کلا انیمه رو تبدیل کرده به یه کار متوسط. دراپش می کنم.

Usagi Drop 3
مثل دو قسمت قبلش بود و همچنان لذت بخش. رین هم خیلی تو دل برو شده :D

Mawaru Penguin Drum 3
من همچنان بسیار لذت می برم از این :D

NO.6 3
نمیدونم چرا ولی هر وقت من یه قسمت از این می بینم حس می کنم هر لحظه ممکنه یه صحنه ی g4y بببینم! به هر حال دراپ می شه. انیمه ای نیست که من هر هفته دنبالش کنم. شاید وقتی تموم شد برم سراغش.

برای من فقط اینا موندن:
Hanasaku Iroha
Mawaru Penguin Drum
Usagi Drop
Ikoku Meiro no croisee
Kamisama no Memochou
Kamisama Dolls
دو تای آخری هم احتمال دراپ شدن دارن.

راستی تو این فصل به جزء انیمه ی Mawaru Penguin Drum، انیمه ی 24 قسمت ای دیگه نداریم؟!
Idolmaster و یه سری دیگه معلوم نیست چقدر باشن!

Genius71

کاربر سایت
Jul 3, 2007
554
نام
فرشاد
ای بابا این Full Metal Alchemist که داستانش با مانگا فرق می کنه.:|
BrotherHood از رو مانگا ساخته بودن.
اینام شدن مثل Claymore هر طور دلشون می خواد داستان تغییر می دن.:|

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
Usagi Drop - E03

خداییش تا حالا بهترین انیمه فصل تابستون بوده با اینکه ژانرش یه ژانر خاص هست که زیاد پیچیدگی توش نیست ریتم ارومی داره ولی کار خیلی دوست داشتنیه

تو این قسمت هم که دایکیچی درخواست نزول درجش رو داد تا بتونه بیشتر مراقبش باشه اوج حرکتی بود که میتونست انجام بده خیلی حال کردم :d

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
Usagi Drop EP3
مثل همه قسمتا عالی بود !! خیلی لذت بخشه !! واقعا داره پیشرفت خوبی می کنه !! خوشم اومد !!
No.6 EP3
پیشرفتی تو انیمه نمی بینم ولی از تعدادی از انیمه های تابستونی خیلی بهتره !! فعلا ادامش می دم ببینم چی میشه !! ولی خیلی بیشتر ازش انتظار داشتم :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر