یک ساعت و نیم 40 دلاری: مدت زمان گیم پلی MGS V: Ground Zeroes مشخص شد

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali

metal_gear_solid_5_ground_zeroes_snake.jpg

به تازگی مجله Game Informer مقاله ای 20 صفحه ای در مورد Metal Gear Solid V منتشر و اطلاعات جالبی از این عنوان فاش کرده است. به گفته GI آنها به مدت 4 ساعت نسخه ای نزدیک به Build نهایی از عنوان Ground Zeroes را بازی کرده و توانستند در همین مدت کوتاه بخش داستانی بازی را به اتمام برسانند! اگر فکر میکنید 4 ساعت مدت زمان کمی برای این عنوان است پس آماده شوکه شدن باشید زیرا به گفته نویسندگان گیم اینفرمر گیم پلی بازی بسیار کمتر از 4 ساعت میباشد.

Tim Turi و Dan Ryckert طی ویدئویی در مورد تجربه این عنوان صحبت کرده اند و به گفته هر دوی آنها پس از حدود یک ساعت و نیم بازی کردن (با احتساب کات سین ها) توانستند ماموریت های اصلی و بخش داستانی بازی را به اتمام برسانند! این در حالیست که به گفته Ryckert وی حتی عجله ای در تمام کردن ماموریت ها نداشته و به صورت طبیعی بازی میکرده است.

انتشار این خبر سر و صدای بسیار زیادی در میان گیمران به وجود آورده و باعث عصبانیت تعداد کثیری از آنان شده است. Ground Zeroes مقدمه ای برای Metal Gear Solid 5 The Phantom Pain به حساب آمده که قرار است در اواخر ماه مارچ به صورت جداگانه و با قیمت 40 دلار به فروش برسد. پیش تر کوجیما خالق سری MGS گفته بود که GZ هواداران را ساعت ها سرگرم کرده و ارزش مبلغی که بابت آن پرداخت میکنند را دارد.

نظر شما در این مورد چیست؟! آیا حاضرید 40 دلار بابت یک ساعت و نیم گیم پلی هزینه کنید؟!

منبع

آخرین ویرایش:

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
میشد مثل کپکام که اومد Case Zero رو بعنوان مقدمه برای Dead Rising 1 در نظر گرفته بود با قیمت و محتوای معقول، اینا هم همون کار رو بکنن... نه که اینجوری تو پاچه ملت بندازن.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
ماکه احتمالا کپی بازی میکنیم شاید هم بازی نکنیم
ولی بهتر بود با این زمان کم بازی دانلودی میبود و قیمت حدود 15 تا 20 دلار داشت
اصلا چرا این قسمت رو به خود بازیه اصلی اضافه نکردن بهتر نبود؟:d

در واقع این قسمت رو از داستان اصلی جدا کردن و دارن جداگونه میفروشنش. GZ یه چیزیه مثل همون Tanker Mission نسخه 2 بازی که کونامی میخواد به صورت جداگونه ازش پول در بیاره.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,267
نام
امیر حسین
من که صبر میکنم یه تخفیف خفن بخوره بیاد 10-15 دلار :D
اگرم تا قبل از عرضه TPP برا پلاس بیاد عالیه :D

اگرم هیچکدوم اینا نشد....هیچی دیگه :|

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
من که مشکلی ندارم !
نمیدونم مشکل چیه که اینقدر بچه ها ایراد میگیرن !‌
30 دقیقه هم بود من میخریدم هر 1 دقیقه از دنیای متال گیر برای من اندازه 100 دلار میارزه !
ولی خوب باید آدم احترام بزاره به نظر دیگران هم چون هرکی دلایلش درسته !
یکی میگه دلیل من غلطه ولی من میگم دلیل اون غلطه این خوب نیست هر دلیلی درسته !

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
از صمیم قلب آرزو میکنم gz به هیچ وجه فروش خوبی نداشته باشه و یک شکست تجاری باشه و متش هم از 70 بیشتر تجاوز نکنه:|
امیدوارم چنان شکستی باشه و کوجیما رو به زمین بزنه که دیگه نتونه بلند شه! چون اگه این بازی 2-3 ساعته موفق بشه توجه خیلی از بازیساز ها و استودیوها رو جلب میکنه که از این به بعد چند ماه قبل عرضه ی بازیشون یک مقدمه ی این چنینی رو عرضه کنن که اصلا جالب نیست!
به امید شکست عنواینی که این چنین عرضه می شن و ایضا نابودی دی ال سی هایی که از بازی اصلی جدا میشن و صرفا برای پول بیشتر جداگانه عرضه میشه!

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,379
نام
Majid
همین فنایی که دارن به به چه چه میکنن اگه همین حرکتو یوبی سافت رفته بود ریخته بودن میگفتن آی چقدر دزده و ... :D که البته هست ولی این کارم در قبال این سری یک جور خالی کردن جیب گیمرا هست :|

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,020
نام
آریا
همین طوری پیش بره فکر کنم زیر 1 ساعت میشه ! :-"
من این چیزا رو بیشتر زیر سر Konami میدونم تا کوجیما ! :| کوجیما اهل این کارا نبود. هر نسخه MGS به صورت آدمیزادی منتشر میشد و مشکلی هم پیش نمی اومد. Konami به جای اینکه بره بازی های جدید و درجه یک تولید کنه ، گیر داده به 2،3 تا IP معروف و حالا همچین بلایی باید سر MGS بیاد. یعنی میخوان از یدونه MGS به اندازه 10 تا بازی پول دربیارن. اولش که بازی رو بین النسلی کردن ، بعدش هم یه Prologue از توش درآوردن ، حالا هم که میگن 1.5 ساعت در ازای 40 دلار !!!

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
pirate-all-the-games-thumb.jpg
البته اگه از جنبه ی معنوی بهش نگاه کنی شاید برای طرفدار هاش ارزش داشته باشه ! ولی قضیه ی انتشار این بازی به این شکل بیشتر به کونامی بر میگرده تا کوجیما !

آخرین ویرایش:

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
از صمیم قلب آرزو میکنم gz به هیچ وجه فروش خوبی نداشته باشه و یک شکست تجاری باشه و متش هم از 70 بیشتر تجاوز نکنه:|
امیدوارم چنان شکستی باشه و کوجیما رو به زمین بزنه که دیگه نتونه بلند شه! چون اگه این بازی 2-3 ساعته موفق بشه توجه خیلی از بازیساز ها و استودیوها رو جلب میکنه که از این به بعد چند ماه قبل عرضه ی بازیشون یک مقدمه ی این چنینی رو عرضه کنن که اصلا جالب نیست!
به امید شکست عنواینی که این چنین عرضه می شن و ایضا نابودی دی ال سی هایی که از بازی اصلی جدا میشن و صرفا برای پول بیشتر جداگانه عرضه میشه!

نترس 2 ساعت یازی شکست نمیخوره :shrewd:

اگه GZ عرضه شه و شکست نخوره (که فک کنم همینطور شه) بهونه دست استودیوای نمیده چون بازیشون MGS نیست که بتونن سر مردمو شیره بمالن :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر