یک ساعت و نیم 40 دلاری: مدت زمان گیم پلی MGS V: Ground Zeroes مشخص شد

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت

metal_gear_solid_5_ground_zeroes_snake.jpg

به تازگی مجله Game Informer مقاله ای 20 صفحه ای در مورد Metal Gear Solid V منتشر و اطلاعات جالبی از این عنوان فاش کرده است. به گفته GI آنها به مدت 4 ساعت نسخه ای نزدیک به Build نهایی از عنوان Ground Zeroes را بازی کرده و توانستند در همین مدت کوتاه بخش داستانی بازی را به اتمام برسانند! اگر فکر میکنید 4 ساعت مدت زمان کمی برای این عنوان است پس آماده شوکه شدن باشید زیرا به گفته نویسندگان گیم اینفرمر گیم پلی بازی بسیار کمتر از 4 ساعت میباشد.

Tim Turi و Dan Ryckert طی ویدئویی در مورد تجربه این عنوان صحبت کرده اند و به گفته هر دوی آنها پس از حدود یک ساعت و نیم بازی کردن (با احتساب کات سین ها) توانستند ماموریت های اصلی و بخش داستانی بازی را به اتمام برسانند! این در حالیست که به گفته Ryckert وی حتی عجله ای در تمام کردن ماموریت ها نداشته و به صورت طبیعی بازی میکرده است.

انتشار این خبر سر و صدای بسیار زیادی در میان گیمران به وجود آورده و باعث عصبانیت تعداد کثیری از آنان شده است. Ground Zeroes مقدمه ای برای Metal Gear Solid 5 The Phantom Pain به حساب آمده که قرار است در اواخر ماه مارچ به صورت جداگانه و با قیمت 40 دلار به فروش برسد. پیش تر کوجیما خالق سری MGS گفته بود که GZ هواداران را ساعت ها سرگرم کرده و ارزش مبلغی که بابت آن پرداخت میکنند را دارد.

نظر شما در این مورد چیست؟! آیا حاضرید 40 دلار بابت یک ساعت و نیم گیم پلی هزینه کنید؟!

منبع

آخرین ویرایش:

S0lid Snake

کاربر سایت
هر کی فکر میکنه گرونه ، خوب نخره ، کسی محبورتون کرده بخرید ؟ :-/

خریدارش هست ، شما نمیخواد الکی حرص بخورید :-*

Abolfazl3007

کاربر سایت
برا ما و فن ها که فرقی نمیکنه ولی 100% روی امتیاز منتقد ها تاثیر میزاره و کلی نقد های منفی میبینیم که در شأن این سری بازی نیست ...

.SESER.

کاربر سایت
WTF ؟؟؟
۱ ساعت و نیم ۴۰ دلار ؟؟
:| :| :|
صنعت گیم داره به کجا ها کشیده میشه ؟؟
متاسفم واس خودم که به این بازی به شدت امیدوار بودم

AM!R

کاربر سایت
نظر شما در این مورد چیست؟! آیا حاضرید 40 دلار بابت یک ساعت و نیم گیم پلی هزینه کنید؟!
f8daa86890c007d04.png

I'll download gamplay from You/Tube and save my money
:D

Fenris Wolf

کاربر سایت
تیتر خبر آدمو منحرف میکنه :D کار هم نداره که ذهنتون کثیف باشه یا نه :D
والا من که کپی میزنم که برام مهم نیست ولی اگه اوریج خور بودم بدون شک بازیو نمیخریدم با اینکه فن بازی هم هستم ! نمیدونم دیگه فاز کوجیما چی بوده :D

Kael

کاربر سایت
یک ساعت و نیم 40 دلار ؟ یه عده هم هستن اگه میگفت 20 دقیقه 60 دلار به به و چه چه میکنن .....

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Konami داره اشتباه خیلی بزرگی انجام میده. با اینکارشون نه تنها آبروی سری MGS رو به باد میدن بلکه مطمئنا این جریانات GZ تاثیر بسیار زیادی روی فروش Phantom Pain میزاره و اصلا ممکنه اون رو به یه شکست تجاری تبدیل کنه.

با وجود اینکه هوادار MGS ـم و بی صبرانه منتظر نسخه 5 بازیم ولی امیدوارم GZ یه شکست خیلی خیلی بد بخوره تا دیگه Konami اینجوری عنوان هاش رو خراب نکنه.

VahiD_ST

کاربر سایت
40 دلار واسه 1 ساعت و 30 دقیقه؟ :|
البته ملت ایران براشون پشیزی مهم نیست، نهایتا با 5000 تومن بازیرو میخرن که صد البته ارزش داره. :D
مهم اون اوریجینال خرهای بیچاره هست :D

g4m3r

کاربر سایت
1:30 !!!!!!!!!!!
وقتی کوجیما ک بالاترین کیفیت بازیارو ارایه میده و رو ارزش و کیفیت بازیاش انقدر حساسه اینکارو با فن بیسش میکنه!!!...:-&
خدا بداد ما برسه!!!ببین EA.ubi.acti چ نقشه ها کشیدن:(
واقعا ناامید شدم

soorena

کاربر سایت
ماکه احتمالا کپی بازی میکنیم شاید هم بازی نکنیم
ولی بهتر بود با این زمان کم بازی دانلودی میبود و قیمت حدود 15 تا 20 دلار داشت
اصلا چرا این قسمت رو به خود بازیه اصلی اضافه نکردن بهتر نبود؟:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر