یک ساعت و نیم 40 دلاری: مدت زمان گیم پلی MGS V: Ground Zeroes مشخص شد

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
نام
Ali

metal_gear_solid_5_ground_zeroes_snake.jpg

به تازگی مجله Game Informer مقاله ای 20 صفحه ای در مورد Metal Gear Solid V منتشر و اطلاعات جالبی از این عنوان فاش کرده است. به گفته GI آنها به مدت 4 ساعت نسخه ای نزدیک به Build نهایی از عنوان Ground Zeroes را بازی کرده و توانستند در همین مدت کوتاه بخش داستانی بازی را به اتمام برسانند! اگر فکر میکنید 4 ساعت مدت زمان کمی برای این عنوان است پس آماده شوکه شدن باشید زیرا به گفته نویسندگان گیم اینفرمر گیم پلی بازی بسیار کمتر از 4 ساعت میباشد.

Tim Turi و Dan Ryckert طی ویدئویی در مورد تجربه این عنوان صحبت کرده اند و به گفته هر دوی آنها پس از حدود یک ساعت و نیم بازی کردن (با احتساب کات سین ها) توانستند ماموریت های اصلی و بخش داستانی بازی را به اتمام برسانند! این در حالیست که به گفته Ryckert وی حتی عجله ای در تمام کردن ماموریت ها نداشته و به صورت طبیعی بازی میکرده است.

انتشار این خبر سر و صدای بسیار زیادی در میان گیمران به وجود آورده و باعث عصبانیت تعداد کثیری از آنان شده است. Ground Zeroes مقدمه ای برای Metal Gear Solid 5 The Phantom Pain به حساب آمده که قرار است در اواخر ماه مارچ به صورت جداگانه و با قیمت 40 دلار به فروش برسد. پیش تر کوجیما خالق سری MGS گفته بود که GZ هواداران را ساعت ها سرگرم کرده و ارزش مبلغی که بابت آن پرداخت میکنند را دارد.

نظر شما در این مورد چیست؟! آیا حاضرید 40 دلار بابت یک ساعت و نیم گیم پلی هزینه کنید؟!

منبع

آخرین ویرایش:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
نام
Ali
نترس 2 ساعت یازی شکست نمیخوره :shrewd:

اگه GZ عرضه شه و شکست نخوره (که فک کنم همینطور شه) بهونه دست استودیوای نمیده چون بازیشون MGS نیست که بتونن سر مردمو شیره بمالن :d

وقتی برای Final Fantasy XVI Prologue, Final Fantasy XVI Epilogue و Final Fantasy XVI هر کدوم 60 دلار دادی این تاپیک رو یادت میام.

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
نام
محمد امین
هر چقدرم عزیز دل باشه ولی یک و نیم ساعت ارزششو نداره واقعا .
ولی چه کنیم که مجبوریم حتی واسه نیم ساعتش هم له له میزنیم :D
البته نگرانی اصلی من PP هست که به نظرم اصلا نباید معرفی میشد الان .

VahiD_ST

کاربر سایت
نام
وحید
بعد از 5 سال قراره یه MGS بازی کنیما! :| اصلا 45 دقیقه، ولمون کنید! :d
شیر همون شیره حتی پاکتی:D
واسه طرفدارای اسنیک واسشون نیم ساعت و ده ساعت مهم نی. مهم اصل جنسه که آمادست. :D
البته من طرفدار این مار خوش خط و خال نیستم:|

HalfLife G

کاربر سایت
نام
مراد حلیمی
مثه اينكه استاددد هم پولكي شدن.....٤٠ دلار واسه ٢ساعت(فك كنم ركورد پول دزدي از مردم و البته بازي با علايق مردم(طرفداران خودشون رو با كلماتي مثه واسه ما ١٠٠ دلار هم باشه ميخريم گول ميزنن) رو تو صنعت بازي زد استادددد)

ولي كافيه بگير اين رسم از فرداش شاهد عرضه اكثر بازيها بصورت چند تيكه چند ساعتي خواهيم بود

.

mohsen_mzh

کاربر سایت
نام
محسن
مثه اينكه استاددد هم پولكي شدن.....٤٠ دلار واسه ٢ساعت(فك كنم ركورد پول دزدي از مردم و البته بازي با علايق مردم(طرفداران خودشون رو با كلماتي مثه واسه ما ١٠٠ دلار هم باشه ميخريم گول ميزنن) رو تو صنعت بازي زد استادددد)

ولي كافيه بگير اين رسم از فرداش شاهد عرضه اكثر بازيها بصورت چند تيكه چند ساعتي خواهيم بود

.
ربط زیادی به کوجیما نداره البته ولی اگه کلا میخواین ابراز تنفر کنید بحثش جداست!
//
60$ پول زبون بسته پای COD میدن کسی صداش در نمیاد حالا واسه این انقدر همه مدعی حق مردم شدن کسایی که حتی اورجینال بازی نمی کنن!

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
نام
محمد امین

.
عه شمام مشکل داری با کوجیما ? چه کرده این استاد !

بازی رو کونامی میفروشه .

HalfLife G

کاربر سایت
نام
مراد حلیمی
عه شمام مشکل داری با کوجیما ? بازی رو کونامی میفروشه .
نه من با کوجیما مشکلی ندارم......ولی با این طرز فکرش در مورد فروش و افراط گریهای طرفداراش مشکل دارم(نظر شخصیم هست و در چهارچوب قوانین سایت ابراز نظر کردم)
اینم قبول ندارم همه چیز در مورد فروش دست کونامی هست ....خود کوجیما هم قبول کرده این شرایط فروشو که اینجوری دو تیکه ساخته بازی رو(کونامی که به زنجیر نکشیده کوجیما رو)

ربط زیادی به کوجیما نداره البته ولی اگه کلا میخواین ابراز تنفر کنید بحثش جداست!
//
60$ پول زبون بسته پای COD میدن کسی صداش در نمیاد حالا واسه این انقدر همه مدعی حق مردم شدن کسایی که حتی اورجینال بازی نمی کنن!

بخش اول پستتونو بالا جواب دادم

اخه cod به این تاپیک چه ربطی داره؟؟cod هر چی باشه کیفیتش بالاخره یه بازی کامل با یک مولتی پلیر کامل رو براتون میده 60 دلار.........ولی این داره 2 ساعت رو میفروشه به 40 دلار
اگه حتی halflif3 رو هم این طوری بفروشن مطمین باشین من مثه خیلی از طرفدارای متعصب نیستم و بیخودی حمایتشون نمی کنم و بشدت ازشون انتقاد می کنم

.

mohsen_mzh

کاربر سایت
نام
محسن
اخه cod به این تاپیک چه ربطی داره؟؟cod هر چی باشه کیفیتش بالاخره یه بازی کامل با یک مولتی پلیر کامل رو براتون میده 60 دلار.........ولی این داره 2 ساعت رو میفروشه به 40 دلار
اگه حتی halflif3 رو هم این طوری بفروشن مطمین باشین من مثه خیلی از طرفدارای متعصب نیستم و بیخودی حمایتشون نمی کنم

.
آخه من کس خاصیو ندیدم کلا حمایت کنه از این کار، ولی اینکه میگید استاد انگار کوجیما سیاست اصلی فروش رو تعیین می کنه.

K o j i m a

کاربر سایت
نام
Morteza
وقتی برای Final Fantasy XVI Prologue, Final Fantasy XVI Epilogue و Final Fantasy XVI هر کدوم 60 دلار دادی این تاپیک رو یادت میام.

جدا از شوخی هر چقدرم GZ موفق بشه روو بازیای دیگه تاثیر نمیزاره چون همشون در حدی نیستن که با اینکار شکست نخورن (اگه یه سری بازی ها با فن بیسی در حد MGS)

پ.ن: FF هم که فاتحش خوندس، فقط تنها امیدش همین FFXV ـه.

.

والا بدتر از اینشم بوده شما خبر نداشتی. مثلا CoD ویتا با کمتر از 1 ساعت گیم پلی آشغال و قیمت منصفانه ی 60 دلار ^_^

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
نام
Majid
بعد از 5 سال قراره یه MGS بازی کنیما! :| اصلا 45 دقیقه، ولمون کنید! :d
بعد از 5 سال 40 دلار بدی بعد با شوق اشتیاق بازی رو اجرا کنی بعد از 1.5 ساعت که گرم شی بیاد بگه "بازی تمام شد منتظر Phantom pain باشید" چه حسی بهت دست میده؟ :D

mm_3dsfan

کاربر سایت
نام
محمد مهدي
شنیده بودم نسل بعد هزینه ساخت بازی زیاد میشه ولی فکر نمیکردم این طور بشه:(
حتما چند سال دیگه باید شاهد cod با گیم پلی چند دقیقه ای باشیم)x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر