کن لوین: PC Gaming همیشه محل شروع ابتکارات خواهد بود

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
ken_levine_feature1267305582.jpg

شرکت Irrational Games با اینکه در حال حاضر, بازیهایش را برای پلتفرمهای مختلف می سازد ولی این شرکت در ابتدا کارش را با ساخت بازیهای انحصاری PC مانند System Shock 2 و Freedom Force شروع کرد.

بنیانگزار این شرکت یعنی Ken Levine در مصاحبه ای با سایت Kotaku اعلام کرده که: "وقتی صحبت از جانبداری از یک پلتفرم به میان می آید, من مطمئنا یک PC Gamer هستم."
او در ادامه می گوید : "من از حالت ارگونومیکی آن (PC) خوشم می آید, از ماوس و کیبوردش و از امکان جابجایی آسانش از بازی به وب نوردی و از آن به تایپ کردن. من جزو آدمای alt-tabی هستم.

وقتی بحث به آینده ی صنعت PC Gaming می رسد او می گوید : "باور کن اگه من بدونم! ولی چیزی که مشخص هست اینه که PC Gaming همیشه محل شروع ابتکارات خواهد بود. اگه می خواهید آینده ی صنعت بازی را متوجه بشوید, یک عدد PC بخرید !!! و هشیار باشید چرا که اون چیزی که روی میز شما قرار داره مانند یک توپ کریستال هست."

منبع :

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
قربون آدم چیز فهم زدی تو خال :d

-------------------------------

پ.ن : از کسایی که عمر گیمری شون حداکثر ps2 ِ چه انتظاری میره ؟
A Fear maker LOL !

از کسایی که نمیدونن SS 2 چیه چه انتظاری میره ؟
Number 2

از کسایی که لذت بازی کردن QUAKE و ... رو نچشیدن چه انتظاری میره ؟

از کسایی که 200 ساعت پای دیابلو 2 با نغرو اسکلتون نکردن چه انتظاری میره ؟

انتظاری نمیره : ByONETTA بازی کنید لطفا :d
content_delivery.php

این آقا گربه ـهه دستش به این ماهیه نمیرسید ، میگفت بو مبده ...
بیخیال بابا :D
شما شاهکارهای افسانه ای خودتون رو بازی کنین ، ما هم به نوب بازیای خودمون میرسیم ... :)
مُتُشَکّریم ...

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,250
نام
امیرحسین
content_delivery.php

این آقا گربه ـهه دستش به این ماهیه نمیرسید ، میگفت بو مبده ...
بیخیال بابا :D
شما شاهکارهای افسانه ای خودتون رو بازی کنین ، ما هم به نوب بازیای خودمون میرسیم ... :)
مُتُشَکّریم ...

به خودت نگیر رفیق کلی گفتم !

این سبیه ی گرامی هم بسکه حالمان مشمئز شد ازشان ذکر کردیم !

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
به خودت نگیر رفیق کلی گفتم !
این سبیه ی گرامی هم بسکه حالمان مشمئز شد ازشان ذکر کردیم !
شما رسما" داری با این پستت به شعور بنده توهین میکنی ... واقعا یه انسان که IQـش در حد جلبک های کف دریای سرخ هم باشه ، میفهمه شما اون پست رو دقیقا" خطاب به من گفتی ...
بعد در کمال ... ، چی بگم ، میای میگی با من نبودی ؟!
ربطی هم به حالت مزاجی شما نداشت آوردن اسم Bayonetta ...
این قضیه گربه دستش به ماهی نمیرسه رو pc بازها باید بگن نه کنسولی ها:))

چون نمیدونن پول 4 تا کنسول رو فقط میدیم به vga b-)

بازیهای انحصاری هم که ارزش بازی کردن داشته باشه یه کنسول میگیریم بعد میندازیمش دور>:)

ROFL ... :)

آخرین ویرایش:

sang

کاربر سایت
Dec 28, 2009
198
Title تایپیک اینه:
PC Gaming همیشه محل شروع ابتکارات خواهد بود
دقیقا همین جوریه تمام شرکت هایی که الان صاحب سبک هستن اول روی PC شروع کردن Bungie ,Infinity ward,crytek و.... نمیدونم همه شما بهتر از من میدونید
شما هم اگه ایده ساخت یه بازی را داشته باشید مطمئنا هیچوقت کارتون را با ساخت بازی برای کنسول شروع نمیکنید.
در ضمن هیچ هوادار استقلال قبول نمی کنه که پرسپولیس مثلا بهتر بازی می کنه پس مقایسه کنسول و pc هم به دلیل FAN های بی جنبه این پلتفرم ها بی فایده است.

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
خیلی وقت بود شاهد این بگو مگو ها نبودیم . مثل اینکه اتش زیر خاکستر بوده!!!!

KING PARS

کاربر سایت
Oct 30, 2010
25
خدا بگم چکار این این. ها چی بود اسمش آها کن لوین کنه آتیش زیر خاکسترو روشن کرد چی گفتم:d:d:d

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
درسته PC جای ابتکارات هست که این هم به خاطر انعطاف پذیریه بالای اون هست ، ولی چیزی که هست اینه شرکتها این روزها دیگه به فکر ابتکار نیسن و فقط پول میخوان و این یعنی زیر دست و پا له شدن PC و در نتیجه کم محلی به این پلتفرم محبوب و قدیمی.
البته شرکتها حق دارن چون PC شده همش کپی،کپی و کپی و ... .
وقتی که فکر کنم مسئول بخش سرگرمیهای مایکروسافت که اسمش یادم رفته بدون هیچ تعارفی به PC و در واقع PC Gamers توهین میکنه دیگه چه انتظاری باید از بقیه داشت؟
اگه شما صحبتهاشو خونده باشین کاملا مشخصه به این خاطر این حرفهارو زده که PC رو یک پلتفرم صرفا کپی خور میدونه (که حق هم داره).
در کل وقتی Ken Levine از PC Gaming حمایت کرده جای شکرش باقیه که یه آدم به این بزرگی (پدر BioShock) از یه پلتفرم به ظاهر فراموش شده به نیکی حرف میزنه.

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
این قضیه گربه دستش به ماهی نمیرسه رو pc بازها باید بگن نه کنسولی ها:))
content_delivery.php

بازیهای انحصاری هم که ارزش بازی کردن داشته باشه یه کنسول میگیریم بعد میندازیمش دور>:)

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
این تایپک بوی الرحمانش داره میاد /:)

و اینم برای کسایی که میگن این اقا توهم زده و غیره

Thief: The Dark Project, System Shock 2, Tribes: Vengeance, Freedom Force & Bioshock

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
نمی خوام وارد این بحث بچه گانه بشم ولی یک نکته رو لازم دیدم بگم:

فرزندم شما هم اینو در نظر بگیر یه عده ارزش آرشیو بازی های اریجینال کنسولشون اندازه 10 تا VGA شماست.

نمیدونستم که فقط کنسول بازی اریجینال داره و PC نداره. مرسی به معلوماتم اضافه شد. :)

مثال بود جناب. ضمناً اگه درصد بالایی از PC بازها اهل خرید بازی های اریجینال بودند الان وضعش این نبود.

آخرین ویرایش:

Sha7ab

کاربر سایت
Dec 2, 2006
992
نام
شهاب
یه عده ارزش آرشیو بازی های اریجینال کنسولشون اندازه 10 تا VGA شماست.
نمیدونستم که فقط کنسول بازی اریجینال داره و PC نداره. مرسی به معلوماتم اضافه شد. :)

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
میتونم بپرسم شما بازیهای اوریجینال PCـتون رو از کجا تهیه میکنین و با چه قیمتی ؟ :)
و تا کنون چند عدد در آرشیو موجود دارین ؟:):):)

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,250
نام
امیرحسین
این تایپک بوی الرحمانش داره میاد /:)

و اینم برای کسایی که میگن این اقا توهم زده و غیره

Thief: The Dark Project, System Shock 2, Tribes: Vengeance, Freedom Force & Bioshock

آخه کو گوش شنوا !

شما بیا بگو اینا رو ساخته میگن لیواین خره کیه عشق است کوجیما ! :d
خیلی پیشرفت کنن میگن مبدع شوتر کلیفی !=))

تازه خوبه این بابا برا غنسول هم بازی میسازه ! اگه پاردویی کسی گفته بود که اینجا انتحاری میزدند !

-----------------------------------------------------------

کلا تا کسی معنی PC Gaming رو درک نکرده از نظر من حرف هاش بر اساس کنش شیمیایی بدنش ارزشیابی میشه !

PC Gaming یعنی این :

OriginPC-550-x-412.jpg

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,605
نام
حمیدرضا
یجوری میگید اوریج که انگار از اول همه org بازی میکردن.همین ps3 اگه اولش که اومده بود کپی خورمیشد همه بغلش کرده بودن اوله کار.خیلیا هم هستن که بازی org میگیرن برای PC .یه سری به تاپیک BC2 pc بزنید.ببینید چه خبره.یا مثل خودم که عشق PES هستم که سالی یدونه میگیرم اونم همینه.

• Like
Reactions: VahiD_ST

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
میتونم بپرسم شما بازیهای اوریجینال PCـتون رو از کجا تهیه میکنین و با چه قیمتی ؟ :)
و تا کنون چند عدد در آرشیو موجود دارین ؟:):):)

موقعی که هنوز ps3 وارد ایران نشده بود تا بعضیا بفهمن بازی ارجینال چیه خیلیا توی ایران (مثل بعضی از مدیر های همین سایت) بازی های ارجینال پی سی مثل wow یا کانتر رو خریده بودن...

• Like
Reactions: VahiD_ST
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر