کن لوین: PC Gaming همیشه محل شروع ابتکارات خواهد بود

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
ken_levine_feature1267305582.jpg

شرکت Irrational Games با اینکه در حال حاضر, بازیهایش را برای پلتفرمهای مختلف می سازد ولی این شرکت در ابتدا کارش را با ساخت بازیهای انحصاری PC مانند System Shock 2 و Freedom Force شروع کرد.

بنیانگزار این شرکت یعنی Ken Levine در مصاحبه ای با سایت Kotaku اعلام کرده که: "وقتی صحبت از جانبداری از یک پلتفرم به میان می آید, من مطمئنا یک PC Gamer هستم."
او در ادامه می گوید : "من از حالت ارگونومیکی آن (PC) خوشم می آید, از ماوس و کیبوردش و از امکان جابجایی آسانش از بازی به وب نوردی و از آن به تایپ کردن. من جزو آدمای alt-tabی هستم.

وقتی بحث به آینده ی صنعت PC Gaming می رسد او می گوید : "باور کن اگه من بدونم! ولی چیزی که مشخص هست اینه که PC Gaming همیشه محل شروع ابتکارات خواهد بود. اگه می خواهید آینده ی صنعت بازی را متوجه بشوید, یک عدد PC بخرید !!! و هشیار باشید چرا که اون چیزی که روی میز شما قرار داره مانند یک توپ کریستال هست."

منبع :

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
به به:dمثل اینکه نفس خیلیها اینجا از روده هاشون درازتره مثل من:d

شما اولش یه چیز میگی-الان یه چیز دیگه.اینم سلیقه خاص من نیست.سلیقه تمام کسانی هست که تعدادشون چندین برابر bc2 هست.
در آخر باید بگم که اگر ea از روند bc2 کاملا راضی بود-چرا با تقلیدهای فراوان moh رو کپی mw2 عرضه کرد و در حرکتی استثنائی killstreak رو هم
به بازیش اضافه کرد؟
ببین EA هرگز حاضر نشد بذاره bc2 از mw تقلید کنه و اگه moh از این بازی قشنگ تقلید کرده(که هرچند به نظر من تو قسمتای اخر خودشو از mwقشنگ جدا کرد!)برا اینه که همیشه این دوتا رقیب هم بودن و هستن.
mw2 یه کنترلر نوب پسند کنسولی داره که خوب میتونه کنسول گیمرا رو به سمت خودش بر خلاف bc2 جذب کنه.گفتم که bc2 بدرد pcگیمرا میخوره در مقابل mw2 برا کنسولیا اصل ماله.
کیفیت گیم پلی تو هر بازی چیزیه که جدای از گرافیک برای pcگیمرا خیلی مهمه و به طبع اکثر سازنده ها هم معمولا علاقه خاصی به فشار اوردن چه بر روی گیمر و همچنین چه روی خودشون ندارن خب نتیجه این مسئله هم چیزی میشه مثل mw2.تا حالا هر بازی ای که از گیم پلی قدرتمند برخوردار بوده،بین pcگیمرا محبوب شده این bc2 یکی از اوناست.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
تاپیک به اندازه کافی به بیراهه رفته.بنده هم دیگه در این زمینه بحثی ندارم.اگر دوست داری ادامه بدیم-میتونی بیای پروفایل.

game.fun

کاربر سایت
Dec 13, 2009
945
سلام . استاد ما دهن خودمون رو اسفالت کردیم میگیم همین 2-3 تا بازی که بلیزارد میزنه سودش از 100 تا بازیه کنسولی بیشتره باز شما میگی دست به دعا بشیم اینجور بازیا پلتفورم اصلیش کنسول ها نشه؟
حالا این سود به چه درد شما می خوره که اینطوری چسبیدین بهش؟
اگرم این سودا می خواد باعث بشه بازی ها بیان رو pc که خوب پس کو؟
این سود هم که فقط تو جیب بیلیزارد میره، اونم که هر 100 سال یه بار یه بازی میده بیرون :d (تازه اونم معمولا سیستم چند میلیونی نمیخواد! :d)
تو تمام این مدت فقط بازی های اونو بازی می کنید؟ :))

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
Halo: Reach ‏350 میلیون دلار طی 17 روز فروخته.

350 میلیون میشه نزدیک 6 میلیون نسخه، که اگه قیمت بیشتر Collector ها رو حساب کنیم، فروشش حداقل میشه 5 میلیون نسخه.

باشه اصلا میگیم 6 میلیون فروخته...

WoW استراک ماهانه داره که دو ماهی 30 دلاره، بگیم ماهی 15 دلار در دوازده میلیون ضربش بفرمایید ببینم کل فروش نسخه های هیلو به حق اشتراک 1 ماه WoW میرسه یا نه =))

--

در مورد CoD و کامیونیتی خوشحالشم صحبتی ندارم، من اگر راجع به این بازی نظری دادم حداقل 40 ساعت آنلاین بازی کردم که نظر میدم.

CoD Community is full of hypocrite parasites which grow like a deadly virus in the veins of my beloved industry. واقعا 100 رحمت به کامیونیتی کانتر استرایک، حد اقل یه مقدار اصالت داشت...

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: vahid_ba

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
جناب darkfield بهتره صحبتهائی که قبلا کردی رو روشن کنی.
شما گفتی کدوم بازی رو کنسول تونسته 10 میلیون نسخه فروش کنه؟بنده هم پاسخ شما رو دادم.پس تا اینجای کار مشخصه.
بعدشم صحبت از 12 میلیون کاربر WoW کردی.بنده هم بهتون گفتم mw2 فقط در طی 5 روز اول 8 میلیون کاربر آنلاین داره.
بعدشم مگه کسی اینجا گفته WoW-sc کشک هستن که دوستان گیر سه پیچ دادن به این 2 عنوان.اگر pc رو به زوال نیست-چرا انقدر تو مجله ها در این رابطه میخونیم که فلان بازی ساز میگه باید pc رو نجات بدیم.؟چرا شرکتی مثل کرایتک هم رو به بازی سازی برای کنسول آورد؟
تو همین سایت خودتون تاپیک زده بودین راهی برای نجات pc gaming!!!

در مورد mw2 هم همینقدر بگم که این بازی با این تعداد کاربر بالائی که داره با نظر 4 تا از اساتید بازی سنتر هیچ خدشه ایی بهش وارد نمیشه.

game.fun

کاربر سایت
Dec 13, 2009
945
جناب darkfield بهتره صحبتهائی که قبلا کردی رو روشن کنی.
شما گفتی کدوم بازی رو کنسول تونسته 10 میلیون نسخه فروش کنه؟بنده هم پاسخ شما رو دادم.پس تا اینجای کار مشخصه.
بعدشم صحبت از 12 میلیون کاربر WoW کردی.بنده هم بهتون گفتم mw2 فقط در طی 5 روز اول 8 میلیون کاربر آنلاین داره.
بعدشم مگه کسی اینجا گفته WoW-sc کشک هستن که دوستان گیر سه پیچ دادن به این 2 عنوان.اگر pc رو به زوال نیست-چرا انقدر تو مجله ها در این رابطه میخونیم که فلان بازی ساز میگه باید pc رو نجات بدیم.؟چرا شرکتی مثل کرایتک هم رو به بازی سازی برای کنسول آورد؟
تو همین سایت خودتون تاپیک زده بودین راهی برای نجات pc gaming!!!

در مورد mw2 هم همینقدر بگم که این بازی با این تعداد کاربر بالائی که داره با نظر 4 تا از اساتید بازی سنتر هیچ خدشه ایی بهش وارد نمیشه.
نتیجه چی شد؟ اساتید نجات دادن؟ :d
فکر میکنم صحبت های این آقا هم نتیجه جان فشانی های دوستان بوده! :d
ادامه بدید که موفق میشید! ما نوب ها هم در حین لذت بردن از اسباب بازیمون براتون آرزوی موفقیت میکنیم! ;) (شاید نوه نتیجه هاتون لذتش رو ببرن! :d)

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
نتیجه چی شد؟ اساتید نجات دادن؟ :d
فکر میکنم صحبت های این آقا هم نتیجه جان فشانی های دوستان بوده! :d
ادامه بدید که موفق میشید! ما نوب ها هم در حین لذت بردن از اسباب بازیمون براتون آرزوی موفقیت میکنیم! ;) (شاید نوه نتیجه هاتون لذتش رو ببرن! :d)
هه هه....
شما با 26فریم رو قوطیت بازی کن تا چشات از اسلو موشن،شیش تا و نصفی شن! اونوقت ما با کیفیت و فریم60 به لذت بردن ادامه میدیم.

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
جدا هر وقت یه سری یه سری میزنم تو این تاپیک حالم گرفته میشه.
فنهای کنسولی میپرن به PC بازها. بابا اینکه نشد.
فکر کنم ناظمین هم هیچ اقدامی نمیکنن چون هی دارن به بحثهای تو این تاپیک می خندن.

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
هه هه....
شما با 26فریم رو قوطیت بازی کن تا چشات از اسلو موشن،شیش تا و نصفی شن! اونوقت ما با کیفیت و فریم60 به لذت بردن ادامه میدیم.

مامان جون من قوطی جدید می خوام... بسه دیگه مشمئز شدیم.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر