کدام شخصیت ها در MGSV حضور خواهند داشت؟

کدام شخصیت ها در MGSV حضور خواهند داشت؟ ( TPP و GZ )

• مجموع رای دهنده‌ها
    78
  • نظرسنجی بسته شده است .

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
درود

متاسفانه بخاطر محدودیت در تعداد گزینه های نظر سنجی امکان وارد کردن تمامی گزینه ها نبود، اگر گزینه مد نظرتان است و در نظر سنجی نیست می توانید نام شخصیت مورد نظر را در تاپیک پست کنید

زمانی تا عرضه مقدمه MGSV: Ground Zeroes نمانده و طرفداران این سری روزها رو برای گذاشن دیسک این بازی در دستگاه خود لحظه شماری می کنند !

در این تاپیک برخلاف گذشته خبری از تحلیل و یا نقد سری نیست . در این تاپیک سعی داریم حدس بزنیم کدام یک از شخصیت های سری MGS از نسخه Metal Gear 1 تا Peace Walker احتمال حضورشان در MGSV چه نسخهGround Zeroes و چه The Phantom Pain وجود دارد، پس مبنای نظر سنجی هر دو قسمت بازی است هم مقدمه که Ground Zeroes باشد و هم نسخه اصلی بازی The Phantom pain .

حتی تعدادی از شخصیت هایی که مرگشان در نسخه هایی از بازی دیده شده در نظر سنجی حضور دارند که البته با احتساب این موضوع که کوجیما توانایی زنده کردن هر شخصیتی را دارد نمی تواند بی دلیل باشد ! کاراکترهایی که در تریلرهای MGSV در همایش ها و کنفرانس های مختلف دیده شده در این نظرسنجی نیستند. شاید تعدادی از شخصیت های گنجانده شده در نظر سنجی برای بعضی از دوستان نا آشنا باشند، اینها شخصیت هایی هستند که در MG1 و MG2 بودند و احتمال زیادی وجود دارد که بعضی از آنها در MGSV حضور داشته باشند. ( دکتری که عینک بر روی چشمانش است و بعد از بیدار شدن رئیس بزرگ او را از 9 سال کُمایش خبردار می کند به احتمال زیاد دکتر Kio Marv است که در تصویر بالا سمت جپ عکس او را در MG می بینید که بی شباهت با دکتری که در تریلر دیده می شود نیست ! )

شخصیت هایی که در MG1 و یا MG2 حضور داشتند و لیست نظر سنجی هستند: ( قرمزها در لیست نظر سنجی نیستند )

Goerge Kessler
Gustava Heffner
(Gray Fox ( Frank Jaeger
PettrovichMadnar
Johan Jacobsen
Dr Kio Marv
Holly White

کسانی که در لیست نظر سنجی نیستند :

Liquid Snake
Colonel Volgin
Vulcan Raven

نظر سنجی به صورت چند گزینه ای فعال است و شما می توانید چندین شخصیت مختلف را که حدس می زنید در MGSV حضور دارند را انتخاب کنید و بعد از انتشار کامل بازی مشخص شود که درست حدس زده اید یا خیر ؟!

مقالاتی که می تواند شما را در بهتر شناختن شخصیت ها و درک بهتر داستان کمک کنند :

مقالات مرتبط با کلیت داستان Metal Gear Solid

1." داستان کامل سری Metal gear Solid " بر روی صفحه اصلی سایت " بازی سنتر "
بعد از پیشنهاد رفتن تاپیک پایین بر روی صفحه اصلی سایت تصمیم بر این گرفته شد تا تمامی تاپیک ویرایش شود که این کار انجام شد و پس از ویرایش نهایی سردبیر محترم فردین عزیز این داستان بسیار شکیل، منظم و رعایت جمله بندی و .. بر روی سایت قرار گرفت که می توانید از آن لذت ببرید.

2. تاپیک " داستان کامل Metal Gear Solid "
زحمات زیادی برای این تاپیک کشیده شده و کاملترین مرجع در مورد داستان متال گیر سالید به زبان فارسی در سراسر اینترنت است ( به زودی نسخه ویرایش شده بر روی صفحه اصلی سایت قرار خواهد گرفت )، البته این تاپیک به کمک دوستان زیادی از جمله سیاوش و عرفان عزیز که قسمت هایی از داستان رو نوشتند کارش رو به پایان رسوند که باز هم از زحمات این عزیزان تشکر می کنم.

3.Solid Snake یا Big Boss ؟ کدامیک زجر بیشتری کشیده اند ؟!
تاپیکی سختی ها و ملالت های این پدر و پسر را در نسخه های مختلف MGS روایت می کند به همراه یک نظر سنجی ( نظر سنجی بسته شده است )

4." بهترین لحظات MGS3 به روایت تصویر "
بهترین لحظات Metal Gear Solid 3 که در قالب عکس و بدون هیچ توضیحی در این بلاگ جمع آوری شده.

مقالات مرتبط با Metal Gear Solid V

تاپیک " کامل ترین اخبار از MGSV "
تمامی اخبار در رابطه با MGSV در این تاپیک قرار خواهد گرفت، از زمان معرفی تا انتشار این تاپیک آپدیت خواهد شد.

1.نگاهی اجمالی بر تریلر MGSV
تحلیل تریلر مربوط به معرفی بازی در 25 ـمین سالگرد Metal Gear در سال 2012 و همچنین تریلر The Phantom Pain در VGA و GDC

2.تحلیل تریلر MGSV
تریلر مربوط به E3 2012 که در کنفرانس مایکروسافت پخش شد، البته تریلر اصلی مد نظر بوده ( Red Director )

3.Zero VS Big Boss جنگ اصلی و خونین
حدس و گمان در مورد دشمن اصلی در MGSV

4.بزرگترین پیشنمایش ( Metal Gear Solid V ( Ground Zeroes & The Phantom Pain
تحلیل کلی تمامی تریلر ها و گیم پلی های MGSV از ابتدا تا TGS 2013

آخرین ویرایش:

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
با اجازه صاحب تاپیک چندتا حدس هم میزنیم.:d

Eva هست به نظرم. با توجه به نقش کلیدی که در MGS3 داشت و اینکه در MGS4 یه جورایی با بیگ باس و اسلات همدست بود. باید اینجا هم یه نقشی داشته باشه. نمیتونه تو شماره سوم باشه بعد بره تو شماره 4 سر و کله اش پیدا بشه.خلاصه جای خالیش احساس میشه اگه نباشه. به خاطر ایوا حاضرم شرط ببندم :d

Major Zero و Para Medic رو هم با احتمال 30-70 بهشون رای دادم

آخرین ویرایش:

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
با تشکر از امید {ناظم}(اسنیک پیر} جان خودم !‌
لقبات تو حلقم امید !

بنظر من تنها دو نفر پتانسیل بسیار بالایی دارن برای حضور جدی توی این بازی و بنا بر تاریخ وقوع بازی بنظرم خیلی جور هستن !‌

من خودم دو نفر رو انتخاب کردم :‌

Frank Jaeger AKA GRAY FOX

---------
EVA

ینظر من این دو میتونن نقش خوبی ایفا کنن از فرانک زیاد مطمعن نیستم ولی ایوا میتونه خیلی نقش مهمی داشته باشه !
چون حالا نمیگم چون اسپویل داره ولی تو اتفاقات متال گیر 2 و 4 بود و خیلی خوب نقشش رو تو داستان داشت !‌

اینجا اگر داشته باشه میتونه بعد از کما باشه !
و یک ضدیت رو برای بیگ باس خشن ایفا کنه و اون احساسات و خاطرات متال گیر 3 رو دوباره براش تحریک کنه !

ولی در کل نظرسنجی بسیار به جا و خوبی بود ممنون امید جان !‌

عاشقتم ! فکر بد نکن ! :|

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
من که ارزو به دل موندم یه بار سری متال گیر و بازی کنم !! :( هر بار خواستم بازی کنم نشده !! ( حالا نیست تمام نسخه ها رو بازی کردم ، تو نظر سنجی هم همه رو تیک زدم ! :d )

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
من به همه ی این هایی که تو عکس پست اولن رای دادم :| :D
به نظرم 99% بچه های متالگیر ، PW & خیلی از برو بکس 3 اینجا هم هستن :-" :D

تو TPP از همه بیشتر اینجا منتظر ملاقات Zero هستم >:) :D EVA جون :love: هم باشه عالی میشه 8-> :D

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
ضمن اینکه من حضور اعضای Patriots رو خیلی بعید می دونم.

به نظر شما امکان داره تو اون برهه زمانی که خیلی هم به اتفاقات شماره سوم نزدیکه سر و کله میهن پرستان پیدا نشه؟؟:-? :d

zero شخصیت پیچیده ای داره. مخصوصا بعد اتفاقاتی که تو پایان شماره 4 افتاد خیلی بیشتر از قبل داستانش برام جالب شده.

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
تو TPP از همه بیشتر اینجا منتظر ملاقات Zero هستم >:) :biggrin1: EVA جون :love: هم باشه عالی میشه 8-> :biggrin1:

Zero به نظرم صد در صد هست و دشمن اصلی بازی در نسخه اصلی که TPP باشه همین Zero ـه همونطور که قبلاً هم گفتم :D:
Zero VS Big Boss جنگ اصلی و خونین

خدایی رو چه حسابی به حضور Raiden رای دادید؟ :biggrin1:

من خودم اصلاً اشتباهی رای دادم خیلی هارو :D اما اعتقاد دارم بیشتر این افراد هستند حتی روی Holly White خبرنگار شرط می بندم که هست :D
Zero ام که نباشه اصلاً MGSV معنا نداره، سالیدوسم که با قیافه شبیه بیگ باس احتمالاً تو آفریقا اون زمان، لیکوئید هم که همون Eli ـه، سالیدم که فکر کن نباشه :D

البته کیوان لامصب شخصیت ها زنجیر وار بهم وصلن، یعنی مثلاً وقتی حدس بزنی Frank Jager یا همون Gray Fox هست پس مطمئناً Naomi هم باید باشه، یا وقتی Solidus باشه پس Raiden هم باید باشه. اما این MGS خیلی بزرگِ و احساس می کنم همه هستن !! از اونجایی که تایم به اتفاقات بیشتر شخصیت ها می خوره و در بیشتر نقاط دنیا هم MAP داره بازی.

آخرین ویرایش:

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,023
به به!آقا امید درجه دار شدنت رو تبریک میگم:d
به نظر من همه شخصیت های MGS و MG با توجه به عظیم بودن V (حتی بزرگتر از 4) حضور خواهند داشت توو این نسخه,حالا چه پیره 90 ساله باشه چه کودک 4 ماهه باشه و چه اصلاً نباشه!:dهرشخصیت مهمی رو که طرفداران سری دوست دارن تو این نسخه در این بازه زمانی و با این گرافیک فوق العاده چه از نظر ظاهر و چه از نظر شخصیتی ببینن مطمئناً کوجیما خواهد گنجاند!البته اگر در قید حیات باشه طرف که اگه نباشه هم دلیل بر این نیست که نیست!:d
پ.ن:عرفان مطمئن باش کوجیما یجوری همه مهم هارو جا میده حتی شخصیتایه جدید رو که قطعاً هستن تا الانم چندتاشون دیدیم.یه حسی بهم میگه اتفاقات V فقط توو سال 1984 نمیفته تا خیلی جلوتر ها میره;اصلاً همین آواتار خودت مگه این عکس رئیس از آرت ورک MGSV توو یه مجله ژاپنی نیست؟به نظرت سنش و ظاهرش بالاتر و پیرتر از اون چیزی نیست که ما توو تریلرا دیدیم؟؟آقا!خیلی بزرگه V خیلی!:d

آخرین ویرایش:

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
جیکوب؟! ریلی؟!:dتو همون mg هم به زور راش داده بودند! از شخصیت های MG1 و MG2 که فکر نکنم اصلا کسی باشه! گوستاوا هم اگه گری فاکس باشه اونم به احتمال خیلی کم!
به نظرم بی برو برگرد سه تا برادرا هستند. دلیلشم همون نوار ضبط شده تو pw! سیگینتم که خودم تو تریلر کشفش کردم!:d گری فاکس احتمالش خیلی زیاده! گالوز و کلدمن هم احتمالش صفره تقریبا!
اینکه دوستان میگن همه شخصیت ها هست هم به نظرم اشتباهه! اینهمه شخصیت رو کجای بازی میخوان بچپونند آخه! تازه من انتظار دارم حداقل چهار پنج تا شخصیت جدید تو بازی باشه!
خدایی رو چه حسابی به حضور Raiden رای دادید؟ :D

ضمن اینکه من حضور اعضای Patriots رو خیلی بعید می دونم.
رایدن همین الانشم تو نسخه xbox تایید شده:-"

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
Kojima تو هر شماره عادت داره retcon بزنه. وقتی میگید با توجه به داستان و بازه زمانی Zero حتما باید حضور داشته باشه، مگه تو Peace Walker حضور داشت؟ Patriot ها بیشتر یه حضور پشت پرده دارن تا اینکه صاف و مستقیم تو بازی نشون داده بشن.

یعنی مثلاً وقتی حدس بزنی Frank Jager یا همون Gray Fox هست پس مطمئناً Naomi هم باید باشه، یا وقتی Solidus باشه پس Raiden هم باید باشه.

بچه های قنداقنی رو میخوان بیارن تو بازی که چی بشه؟ :D

تنها راهش اینه که فست فوروارد بزنه به زمان MG و MG2

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash
حضور زیرو،چه مستقیم چه غیر مستقیم صد درصده:d!زیرو رئیس سایفره و اصن تابلوئه که هدف انتقام میلر و بیگ باس همین سایفره:d!شاید این SkullFace از زیردستای زیرو باشه.

پ.ن:طراحی های اولیه زیرو آیا:d؟

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
شاید این SkullFace از زیردستای زیرو باشه.
شاید نداره حتما همینطوره .

با توجه به اینکه اتفاقات TPP دقیقا 9 سال بعد از GZ هست من فک میکنم انتقام اینا میمونه واسه TPP و اگه زیرو حضور داشته باشه هم تو TPP حضور خواهد داشت .

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
سیاوش اون فکر می کنم طرح اولیه Code Talker ـه اگه اشتباه نکنم :D

بچه های قنداقنی رو میخوان بیارن تو بازی که چی بشه؟ :biggrin1:

این همه بچه آفریقایی ریخته بود تو تریلر لیکوئید هم که سنی نداره :D پس قنداقی هم احتمالا هست :D
ولی من احساس می کنم همه برو بچ سری هستن :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر