تحلیل تریلر MGSV در E3

به نظر شما MGSV حدوداً در چه تاریخی عرضه خواهد شد ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    135
  • نظرسنجی بسته شده است .

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
our2ypscpjknj4vnkmdn.jpg

این بازی برای افراد بالای 18 سال است، خواندن،دیدن عکس های این نفد به افراد زیر 18 سال به هیچ وجه توصیه نمی شود

" نه برای هیچ ملتی، نه برای هیچ ایدئولوژی، نه برای عدالت، نه برای افتخار، نه برای قدرت، نه برای آینده، نه برای عشق، نه برای صلح، فقط برای انتقام "

بعد از مدتها بازی هیدئو کوجیما به پایان رسید و شاهد یک تریلر حاوی جزئیات و داستان Metal Gear Solid 5 در E 2013 در LA بودیم. هدف از نگارش این مقاله بیشتر در مورد روایت داستان MGSV ـست و در مورد گیم پلی، گراقیک و ... به صورت مختصر توضیح داده میشه چون متاسفانه تمامی این موارد در مورد MGSV در این مقاله جای نمی گیرن !
در این مقاله سعی شده از تریلری که پخش شده نوار زمانی صحیحی از این تریلر بدست بیاد و بعضی از معماهایی که در این تریلر و حتی تریلر اولیه Ground Zeroes در مراسم 25 ـمین سالگرد متال گیر ایجاد شده بود پرده برداشته بشه و البته تمامی حدس ها و گمان هایی که در این مقاله گفته میشه نظرات شخصی و حدس های نگارنده است و دال بر درست بودن آنها نیست.
توضیحی مختصر در مورد MGSV :
PART I – Ground Zeroes
Metal Gear Solid V برای Xbox 360, Xbox One, PS3, PS4 منتشر خواهد شد و البته کوجیما در مصاحبه ای اعلام کرد نسخه PC این بازی هم منتشر خواهد شد اما در الویت نیست.
MGSV در دو زمان یکی قبل از کما که در حوالی مرز کوبا و جایی به نام Camp Omega و تلاش اسنیک برای نجات گروگانهایی از دست گروهی به نام XOF { گروهی که در واقع ضد گروه FOX هستند و به علت ضدیت با این گروه از نام XOF که بر عکس FOX هست استفاده می کنند } نجات دهد که به نظر Chico کودک خردسالی که در MGS:PW هم حضور داشت در بین گروگان ها وجود دارد، به نظر می رسه ریاست گروه XOF رو فردی که صورت سوخته ای داره و قابل شناسایی نیست بعهده داره.
اینها تنها اطلاعاتی است که در قسمت اولیه MGSV یا Ground Zeroes اتفاق میافته و این اتفاقات در سال 1974 رخ میده، اما این ها تنها اطلاعات بازی در این زمان هستن و مشخص نیست آیا بازی فقط در این زمان به کمپ اُمگا ختم میشه و آیا جای دیگری هم در کار است ؟
PART II – The Phantom Pain
قسمت دوم بعد از بیدار شدن اسنیک از کوماست در این قسمت اسنیک به گروه جدید که Ocelot هم جزوی از اونه می پیونده گروهی به نام Diamond Dogs اگر تریلر جدید این سری رو در نظر بگیریم به نظر این گروه سعی داره تا یه بیگ باس کمک کنه تا انتقام خودش رو از XOF یا کسانی دیگه ای که ما هنوز نمی شناسیمشون بگیره، حتی در این راه متوجه میشیم که Miller هم در افغانستان به گروگان گرفته شده حالا توسط کدام گروه ؟ این مشخص نیست ؟ XOF ؟ یا گروه دیگری ؟ باید صبر کرد و دید.
این قسمت از بازی در سال 1984 رخ میده و به احتمال خیلی زیاد در افغانستان، آفریقا و شاید چند نقطه دیگر جهان به صورت Open World انجام بشه. این مقاله بیشتر سعی در آنالیز این قسمت از داستان و اتفاقات در این تریلر رو داره.
تم ِ داستانی این بازی بر اساس Revenge { انتقام } است و در این بازی شاهد خشونت زیاد حتی در قبال کودکان خردسال هستیم و این نشون از یک بازی خشن و با تمی سیاه و سنگین رو میده که حتی شاید دست کوجیما رو واسه مانور بیشتر بر روی جنگ و حتی کودکان رو بیشتر می کنه.
در مورد نحوه انتشار این بازی هنوز مشخص نیست، این که آیا MGSV:TPP در یک پکیج که GZ و TPP در اون قرار داره و یا به صورت پارتی در دو سال جداگانه منتشر خواهد شد هنوز توسط کونامی و کوجیما پروداکشن مشخص نشده، برای مشخص شدن این موضوع هم باید کمی صبر کرد.

"دیدن تمام تریلرهایی که از ابتدا معرفی این بازی به درک بیشتر این مقاله کمک می کند"
" در نظر سنجی تاپیک شرکت کنید جدا از اینکه MGSV آیا به صورت جداگانه و یا در یک پکیج پخش میشه یا نه، به نظر شما بازی در چه تاریخ حدودی منتشر خواهد شد ؟ "

coeqv7qrgew29wv7kzq.jpg

در اولین تریلر منتشر شده از بازی اسنیک سعی در نجات چیکو رو داره و در تریلر جدید ما صحنه ای رو می بینیم که اسنیک خودش رو به چیکو رسونده و در حال نجات دادن اونه { البته متوجه این حرکت اسنیک در عکس نمیشیم که سعی داره چیکو رو خفه کنه یا نجات بده } پس مشخصه که ما در GZ به چیکو خواهیم رسید و اون رو نجات خواهیم داد. ( البته بعضی ها حدس می زنن این بچه سالید اسنیک ِ ! حالا این چطور در سال 1974 اسنیک در 2 سالگی اینقدر بزرگ میشه رو باید ازشون پرسید ! )

48pndqvcwnohf0gn2c9.jpg

اسنیک به همراه گروگان هایی که از کمپ امگا نجات داده به سمت Mother Base حرکت می کنه اما ما دیدیم که با ورود اسنیک به کمپ امگا، گروه XOF هم به سمت Mother Base حمله کردند. اسنیک با دیدن Mother Base جا می خوره ! شاید از اینکه فریب این بازی رو خورده ! اگه یادتون باشه مرد صورت سوخته به چیکو گفت : سلام منو به رئیست برسون !، این به معنی اینه که اون می دونسته که اسنیک که احتمالا رئیس چیکو هست چیکو رو آزاد خواهد کرد و این به معنی اینه که این یک تله بوده برای از بین بردن Mother Base که به نظر موفق به این کار شده. به هر حال اسنیک با هلیکوپتری که گروگان ها رو از کمپ امگا نجات داده بود به سمت Mother Base میره و با تمام تلاشی که می کنه تنها موفق به نجات Miller میشه و با هلیکوپتر از اونجا فرار می کنه و Mother Base هم نابود میشه.

0tmsncu900js1htiv7.jpg

اما اسنیک زخمی به نظر می رسه و مکالمه ای با میلر داره که باعث عصبانیت میلر میشه که شاید این یک موضوع ساده باشه و شاید هم موضوع مهمی باشه.
توجه : این عکس صحنه ای زننده ای از درون شکم یک انسان است !
qj813mn43fyjxayv2axs.jpg

این صحنه ای که می بینید هر کجایی ممکن ِ باشه و شاید ربطی به والکمنی که چیکو بر سینه اش می زد داشته باشه اما قربانی که این بسته درون اون قرار داره یک دختر ِ!، احتمالاً در کمپ امگا توسط اسنیک نجات داده شده و در هلیکوپتر تحت عمل جراحی عجیبی است اسنیک و چیکو هم در اونجا حضور دارن و چیکو با همان لباس هایی که در کمپ امگا دیده شد در اینجا دیده میشه و شاید این دلیلی برای اثبات این قضیه باشه که اونها در هلیکوپتر بعد از نجات گروگان ها در امگا و شاید بعد از نجات میلر هستند.
بعضی از سایت های طرفدار MGS حدس می زنن که این دختر Paz ـه ، بعید هم نیست !

0bon2c6ccxxr9rsiu3hb.jpg

این تصویر فقط برای اثبات حضور چیکو در صحنه ای که در عکس بالا مشاهده کردید گذاشته شده.

86ozp7hui6ej7j7i1yo3.jpg

بسته ای که در شکم اون دختر بود آرم صلح رو بر روی خود داشت و بیشتر شبیه یک بمب بود البته دقیق حدس زدن محتویات این بسته مشخص نیست برای مشخص شدن این موضوع باید صبر کرد، البته فراموش نکنید جلمه ای که SkullFace در حال ورود به هلیکوپتر قبل از حمله به Mother Baseگفت : The Trojan Horse's In ، آیا منظور از این تروجان همین بسته است یا نه ؟ به نظر میاد سوء استفاده هایی از بچه ها در این بازی توسط گروه خاصی انجام میشه در همه نقاط دنیا
jtx8ryv37r753c4n8zyd.jpg

مثل اینکه در هلیکوپتر اتفاقاتی رخ میده یا شاهد بعدها این اتفاق میافته اما به احتمال زیاد هلیکوپتر یا مورد حمله قرار می گیره و یا در سانحه ای دچار سقوط و یا ... میشه ! و این کار افرادی که در اون هستند به بیمارستان کشیده میشه ! حتی بیگ باس بزرگ !
صحنه ای در بیمارستان پیش میاد و ما میلر رو با صورت خونی می بینیم که جویای حال بیگ باس از دکترها میشه و اون ها اعلام می کنن که بیگ باس به کما میره ! البته با تلاش زیادی که برای نجات اون می کنن موفق به نجات و انتقال بیگ باس از مرگ به کما میشن !
اما میلر حال فرد دیگری رو که در کنار تخت بیگ باس هست می پرسه و به نظر می رسه دیدی که ما از تریلر داریم و از دید اون فرد ِ، شاید این فرد همان دختری ( Paz ) باشه که در هلیکوپتر تحت جراحی فرار گرفت و شاید هم چیکو باشه ! اما به هر حال این ها همه حدس و گمان ِ و برای رسیدن به جواب باید صبر کرد !

8f31pp6yzs2u8x2q0c5j.jpg

و اما می رسیم به قسمت اصلی ماجرا یعنی MGSV: The Phantom Pain، اسنیک در بیمارستانی در خاورمیانه از کما 9 ساله خود بلند میشه و خود رو در بیمارستانی می بینه ! البته از بخت بد بیگ باس همون شب قصد جون ِ بیگ باس توسط افرادی که هنوز مشخص نیستند که کی هستن می کنن، شاید این افراد گروه XOF باشن و شاید هم نه ! چون لباس سربازانی که به بیمارستان حمله می کنن دقیقاً شبیه لباس سربازانی است که به Mother Base و 9 سال قبل از این اتفاق حمله می کنن.
اسنیک به هر حال موفق به فرار از بیمارستان میشه و با آسلات روبرو میشه ! آسلات به اون کمک می کنه تا از اون مهلکه جان سالم به در ببره و اسنیک موفق به فرار میشه.
{ آسلات در این برهه از زمان به نظر عضو رسمی Cypher ها و یا همون Patriot ها باید باشه اما اینکه چرا به اسنیک کمک می کنه شاید به دور از چشم آنها و شاید به دور از چشم بیگ باس !! البته گزینه اول محتمل تر چون احتمالاً این میهن پرستان و Zero هستن که سعی در کشتن بیگ باس داشتن }
آسلات به بیگ باس کمک می کنه تا سلامتی خودش رو بدست بیاره و حتی برای دست چپ اسنیک در سانحه 9 سال پیشه قطع شده بود یک دست مکانیکی نصب می کنه ! و اسنیک رو به گروهی می پیونده به نام Diamond Dogs که مشخص نیست رئیس این گروه آیا Ocelot ـه و یا فرد دیگری ! و هدف این گروه از کمک به بیگ باس چیست ! { فقط امیدوارم اسنیک ایندفعه مثل رایدن و خیلی های دیگه بازیچه دست Patriot ها در این نسخه نباشه و شاهد یک روند داستانی جدید باشیم ! }
اسنیک خودش رو در خانه جدیدش می بینه : Diamond Dogs

c1vdgpdp1wosanyau5h.jpg

اسنیک متوجه میلر توسط گروهی در افغانستان به گروگان گرفته شده و آسلات اسنیک رو ترغیب می کنه تا میلر و نجات بده و اون به اسنیک ملحق بشه ! باز هم شاید کمک های زیاد آسلات و گروه Diamond Dogs هستیم، هنوز هویت گروهی که میلر رو دزدیدن برای ما فاش نشده. و همچنین آسلات به اسنیک می گه که اون برای هر کسی در صحنه جنگ، یک افسانه است و با جمله : “Now go, let the legend come back to life" اسنیک رو راهی می کنه برای نجات میلر

uyn3lk54ja414aw6nsms.jpg

اسنیک خودش رو میلر می رسونه و اون رو نجات میده اما متاسفانه میلر دست راست و پای چپ خودش رو به احتمال زیاد زیر شکنجه از دست داده،{ البته در این صحنه نباید از صدای دلنشین کیفر هم بگذریم مخصوصاً جمله : Kaz It's Me … }

bzrppcn1xcj8ull8lch.jpg

اسنیک میلر رو به پایگاهی می بره اما مشخص نیست این پایگاه کجاست شاید Outer Heaven باشه اما به هر حال در این صحنه است که انتقام و پس گرفتن تمام چیزهایی که از بیگ باس و میلر گرفته شده کلید می خوره و شاید داستان تازه از اینجا شروع میشه ! میلر عصبانی در خواست انتقام از Cypher ( میهن پرستان ) رو هم داره مثل اینکه در این نسخه باز باید تجدید میثاق کنیم با Patriot ها و به احتمال زیاد باید منتظر رودر رویی با Major Zero کسی که در همین سال ها اختلاف های زیاد با بیگ باس داشته ! و مسبب این اتفاقات مثل اینکه آنها هستن !

71w09xgkvi4y53t3agkx.jpg

و اما این صحنه و کاراکتری که به نظر من میلر هست ! نمیدونم چرا از کوجیما پرسیده شده بود این کاراکتر کمپل هست ؟ و البته کوجیما رد کرده بود ! به هر حال اگر حدس من درست باشه و این شخصیت میلر باشه پس از بهبودی احتمالا دست و پای مکانیکی و این حرفا ! اون هم به گروه Diamond Dogs پیوسته و در زیرزمینی به همراه Ocelot مشغول شکنجه شخصیت هایی هستن که اونها رو در اوایل تریلر آزاد می دیدیم ! ( آسلات به شکنجه به عنوان یک ورزش نگاه می کنه در اصل !!! ) اما این دشمنان شاید به نظر آشنا بیان ؟!{ البته هنوز مشخص نیست این شخصیت کیه ! بین میلر بودن و یک شخصیت دیگه هنوز شک وجود داره }

w0kf5aoldl0gb97xh4z.jpg

دختری در حال شکنجه کردن دیده میشه که شاید همون Sniper Wolf خودمون باشه ! که به نام Quiet معرفی میشه و شاید هم یک شخصیت جدید، البته در حین شکنجه صورت این دختر دیده نمیشه اما نظر نگارنده اینه که این شخصیت دقیقا همون شخصیتی که در پایین و سمت راست عکس می بینید ! و عکس بالا سمت راست هم می بینید که کفشهای آسلات مشخصه پس این دقیقاً همونجایی که اون پدر اتاکن توسط آسلات و میلر شکنجه میشدن و این شاید اولین انتقام برای میلر باشه ! ( اگه اون شخص میلر باشه )

kek8owcfq8xq0bvpppl.jpg

با در نظر گرفتن پاهای مکانیکی کسی که شکنجه میشه داره میشه حدس زد Huey ( Emmerich ) در حال شکنجه شدن است ولی اگر حدسمان درست باشد و فردی که بجز آسلات در اونجا حضور داره میلر باشه ! چرا باید Huey رو شکنجه کنن ؟! آیا اون مرتکب حطایی شده ؟ و یا حدسهای ما اشتباه است و فردی که پشت میز نشسته میلر نیست ؟ و آسلات به دور از چشم بیگ باس و میلر در حال شکنجه اون و گرفتن اطلاعات است برای Cypher ها ؟! و یا ... ؟ باید صبر کرد و دید !

k82bjt5x55mqdeyidrv.jpg

ما شخصیت جدیدی به نام Code Talker رو داریم که شاید توانایی هایش شبیه به سایکو مانتیس باشه از جهاتی و همچنین پسر جوانی به نام Eli که مشخص نیست این شخصیت جدید باشه و یا می تونه یکی از پسران کلون بیگ باس، سالید اسنیک و یا لیکوئید باشه ! ( من خودم حدس می زنم سالید اسنیک باشه ! اگه قرار باشه یکی از این دو تا برادر باشه ! چون استیل قیافه اش به نظر من خیلی شبیه Solid Snake خودمونه !! )
البته استایل این کاراکتر و شخصی که زیاد خوب به نظر می رسه حتی با یک نگاه شبیه به Liquid Snake جوان در 12 سالگی است !
fa54nffhiagvt77ucy.jpg

ما پدر اتاکن Huey ( Emmerich ) رو هم در این نسخه هم داریم ! مثل این که موفق شده برای پاها فلجش یه جور پاهای مکانیکی درست کنه و قادر به راه رفتن بشه و از موفقیت خودش خیلی هم خوشحاله
در صحنه آخر ما می بینیم به بچه هایی درقفس الماس میده اما بعد از اون بچه هایی که داخل قفس هستن از موضوعی تعحب می کنن ! و می ترسن ! و دقیقاً بعد از این صحنه، صحنه ای رو می بینیم که بیگ باس در حال شلیک کردن به جایی یا کسی است ! اما آیا بیگ باس در حال شلیک به همون قفسی است که بچه ها درون قرار دارن ؟
آیا جو سیاه و سنگینی که کوجیما می گفت یعنی شلیکه بیگ باس به کودکان ؟ آیا اون کودک ها آفریقایی دشمنان بیگ باس هستند ؟ آیا ما باید به آنها شلیک کنیم ؟
اگه اینطور باشه، خیلی غمگین ِ ! و واقعا واژه سیاه برای این بازی برازنده است !!

64in7qzsug27r11g8x7.jpg

{ در مورد این عکس، آیا شما آرت های فاکس انجین رو حدود 2 یا 3 سال پیش یادتون میاد ؟ پسری تقریبا با همین چهره به همراه این عکس ؟ که توسط یک سگ همراهی میشد در جنگلی سر سبز ؟ یادم میاد کوجیما از اون به اسم پروژه OGRE یاد می کرد ! اما من فکر می کنم اون در واقع همین MGSV در آفریقا بود !!، و همچنین عکسی دیگر از فاکس انجین فردی ما باندی که بر سر خود بسته بود در کنار یک ماشین جنگی ! اگه اون ماشین جنگی رو یادتون باشه دقیقاً شبیه همین ماشین جنگی است که در گیم پلی که در این تریلر جدید منتشر میشه بیگ باس با اون جابجا میشه در راه کمک به میلر – عکس های فاکس انجینی که در این متن اشاره شده به زودی به پست اضافه میشه }
و شما برای اولین برای بچه ها رو در یک بازی خشن می بینید، و این یعنی اینکه کوجیما داستان و واقعیت ها در مورد کودکان جنگی رو در این بازی زیر زربین داره و سیاست این بازی در مورد کودکانه !
این بازی فقط و فقط در مورد انتقامه البته با چاشنی کودکان جنگ و شخصیت های پیری که شما دوست دارید اونها رو در جوانی هم ببینید البته + Fox Engine و دنیایی آزاد !
البته داستانی وجود داره که شاید به موضوع این نسخه در آفریقا ربط هایی داشته باشد ! چون احساس می کنم در این نسخه به آفریقا دیده ویژه ای خواهیم داشت و متوجه خواهیم شد که در عین ثروتمندی چگونه یک کشور می تونه بدبخت باشه !

" سگ های جنگی " داستانی که در سال 1974 توسط فردریک فورسیت نوشته شده و روایتگر ماجرایی در مورد یک گروه مزدور اروپایی بود که توسط یک کارخانه دار انگلیسی استخدام می شوند تا حکومت یک شهر آفریقایی خیالی به نام زانگارو (Zangaro) را ساقط نمایند.

ما نمی دونیم هدف Diamond Dogs از کمک به بیگ باس و شاید در آفریقا چی باشه اما هر چی هست به ثروت آفریقا بر می گرده و باید منتظر انجام عملیات مشکوکی در آفریقا باشیم ! همونطوری که بیگ باس یک الماس به یکی از زندانی ها بچه هدیه می کنه اما می بینیم که تمامی بچه ها الماس همراه خودشون دارن ! به نظر شما این به قضیه Diamond Dog مرتبط نیست ؟ ما شاهد این خواهیم بود چگونه غارت ثروت در آفریقا انجام خواهد شد البته این موضوع رو در زیر شاخه موضوع و تم اصلی داستان این سری یعنی "انتقام" متوجه خواهیم شد. این جرها من رو یاد حرفهای بیگ باس در انتهای بازی PW می اندازه !
اگر به قبل هم نگاه کنیم ( پیشینه بازی ) شاید Cypher ها در حال ساخت متال گیر و یا سیستم هوشمندی در آفریقا هستند ! به هر حال هر چی که هست " مجازات اسنیک " نشون میده که زجرهای بیگ باس بعد از 9 سال در کما بودن هنوز ادامه خواهد داشت ...
A FALLEN LEGEND

نویسنده : امید درکه ( O|d Snake ) – کپی با ذکر نام نویسنده و منبع مجاز است.
Fb.com/MgsFive

آخرین ویرایش:

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
ممنون.
ولی اون شخصیت که همراه اسلاته مطمئنا و صد در صد میلره! چون هم عینک داره هم اگه دقت کنید دست راست خالیه یعنی دست نداره!!

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
ممنون.
ولی اون شخصیت که همراه اسلاته مطمئنا و صد در صد میلره! چون هم عینک داره هم اگه دقت کنید دست راست خالیه یعنی دست نداره!!

منم همین نظر و دارم ! اما Game Informer از کوجیما مثل اینکه پرسیده این شخصیت کمپل ـه ؟ و اون گفته نه !
وگرنه تابلوئه میلر ِ !

マスター.ミラー

کاربر سایت
Mar 11, 2009
594
نام
محمدرضا
با توجه به اینکه بازی در افریقا و خاورمیانه جریان داره منتظر Gray Fox و Sniper Wolf باشید .:bighug:
Eli هم نمیتونه Solid Snake باشه چون اولین دیدار بیگ باس با سالید سنیک تو جریان MG 1 اتفاق میوفته.
تنها احتمال (جدا از اینکه کارکتر جدید باشه) اینه که Liquid باشه چون لیکویید تو خاورمیانه بوده و نوشته معرفیش تو تریلر"A youth who curses his fate" هستش که خیلی شبیه یکی از دیالوگ های لیکویید در MGS 1 هستش.
امکان داره که پایان این بازی به شروع MG 1 وصل بشه و مکالمه بیگ باس با سالید اسنیک(با صدای دیوید:d)در ابتدای Operation Intrude پخش بشه.

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash
تو اون صحنه جراحی اون دختر خیلی شبیه Strangelove هم هست!شاید Huey و Strangelove(پاز یا هرکس دیگه) به بیگ باس خیانت کردن یا برعکس!اسلات و کاز به اسنیک خیانت کردن!

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
دوستان من آهنگ تریلر رو دارم اگه خواستید بگید براتون آپلود کنم

اگه یکی لطف کنه لینک آهنگ رو بده ممنون میشم، که به پست اول اضافه کنم چون خودم سرعتم مناسب پیدا کردنش نیست !

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
رو تخته بیمارستان میگه what about him پس دختر نیستش موضوع بازی نژاده اگه یادتون باشه من قبلا حدس زد6 بودم آفریقا باشه ولی کسی تحویل نگرفت:D ممنون بقیشم الان یادم نیست بگم متن خوبی بود چون یادم نبود سایفر همون پیتریوته:D

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
رو تخته بیمارستان میگه what about him پس دختر نیستش موضوع بازی نژاده اگه یادتون باشه من قبلا حدس زد6 بودم آفریقا باشه ولی کسی تحویل نگرفت:biggrin1: ممنون بقیشم الان یادم نیست بگم متن خوبی بود چون یادم نبود سایفر همون پیتریوته:biggrin1:

درست می گی اونی که رو تخت بیمارستان Paz نیست،اون لحظه ای که داشتم می نوشتم حواسم به این حرف میلر نبود با اینکه قبلش دیدم ! :D مرسی از تذکر، اما بازم ممکن ِ اونجا حضور داشته باشه ! :D

Eli هم نمیتونه Solid Snake باشه چون اولین دیدار بیگ باس با سالید سنیک تو جریان MG 1 اتفاق میوفته.

با کوجیما می تونه تمامی معادلات بهم بخوره، می تونه این اولین دیدارشون باشه اما بنا به دلایلی از یاد بره !

و اینکه چند تا نکته تو این مقاله هست که نظر سایت های طرفدار و من نوشتم مثل اون مرد عینکی که فکر می کنن کمپل ِ ! به نظر من هم اون میلر ! کلا اینقدر این موضع واسه اون وری ها عجیبه که حتی از کوحیما هم تو مصاحبه ای پرسیدن این کمپل ِ ؟! و اون گفته نه !

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
این رو ببینید مدل مو کمپل رو با اینی که میگید میلر مقایسه کیدن مو نمی‌زنه. لباس‌ها رو هم ببینید شبیه است تقریبا. شواهد میگه روی کمپل است نه میلر.
اگر بخواید بگید دستش تو اول نشون میده با لباس قطعه تو آخرهای تریلر جایی که بیگ باس داره بچه‌ رو خفه می‌کنه چیکار می‌کنه
yahoo_4.gif
دست راستش رو هم نشون میده بارم یک دلیل دیگه.
ممکنه در زمانی که این بازی جریان دارد Cambell به درجه ی کلنلی نرسیده باشه بنابرین از نظر تکنیکی کوجیما جواب درستی به سوال داده.
35450131975966181721.jpg

آخرین ویرایش:

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
این رو ببینید مدل مو کمپل رو با اینی که میگید میلر مقایسه کیدن مو نمی‌زنه. لباس‌ها رو هم ببینید مو نمی‌زنه. شواهد میگه روی کمپل است نه میلر.
اگر بخواید بگید دستش تو اول نشون میده با لباس قطعه تو آخرهای تریلر جایی که بیگ باس داره بچه‌ رو خفه می‌کنه چیکار می‌کنه:d دست راستش رو هم نشون میده بارم یک دلیل دیگه.
ممکنه در زمانی که این بازی جریان دارد Cambell به درجه ی کلنلی نرسیده باشه بنابرین از نظر تکنیکی کوجیما جواب درستی به سوال داده.
45987636078405325175.jpg

من فکر نکنم ! به نظر من میلر که بعد از این که بیگ باس نجاتش داده و اون حرفایی که در مورد انتقام می زدم به Diamond Dogs پیوسته و داره انتقامش رو می گیره به کمک آسلات که به بیگ باس کمک کرد.
فقط یه سوال ؟ عکس گالوز رو چرا گذاشتی ؟ :D

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash
این رو ببینید مدل مو کمپل رو با اینی که میگید میلر مقایسه کیدن مو نمی‌زنه. لباس‌ها رو هم ببینید مو نمی‌زنه. شواهد میگه روی کمپل است نه میلر.
اونی که لباسش شبیه این کاز قلابیه زادورنوفه،کمپل که نی:d!

ولی صد در صد این کمپله!شاید کوجیما جواب سربالا داده باشه ولی این کمپله!

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
اشتب شد تو عکس درستش کردم:d
این کمپله بازم این از بازی‌های کوجیمائه مدل موی میلر از کی شده مدل موی کمپله MGS 3? میلر هم زیاد از کلاه استفاده نمی‌کنه برخلافش کمپل کل عکساش کلاه سرداره.

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
دوستان چرا اینقدر معادله رو پیچیدش میکنید؟؟؟! بعد نجات میلر,میلر به بیگ باس میگه هرچیزی رو که از دست دادیم پس بگیر و میگه انتقام و از این جور حرفا...به احتمال قوی هم امریک برای دشمنای بیگ باس بر روی پروژه ای چیزی کار میکنه یا میکرده که میلر و اسلات برای دسترسی به اونها امریک رو دارن شکنجه میکنن!! بعد تو صحنه در حین شکنجه دست راست نداره!! استین دست راست وله! در یک کلام! برید ببینید! بعدشم دیگه عینک داره تابلوئه که میلره! بعد اون شکنجه به نظر من میلر کلا قاط زده و برای انتقام هرکاری میکنه!

- - -ویرایش - - -

این رو ببینید مدل مو کمپل رو با اینی که میگید میلر مقایسه کیدن مو نمی‌زنه. لباس‌ها رو هم ببینید شبیه است تقریبا. شواهد میگه روی کمپل است نه میلر.
اگر بخواید بگید دستش تو اول نشون میده با لباس قطعه تو آخرهای تریلر جایی که بیگ باس داره بچه‌ رو خفه می‌کنه چیکار می‌کنه:d دست راستش رو هم نشون میده بارم یک دلیل دیگه.
35450131975966181721.jpg
نه خیر دست چپ رو نشون میده!

- - -ویرایش - - -

35450131975966181721.jpg
نه خیر دست چپ رو نشون میده!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر