چه بازیهایی را نمیتوان جلوی دیگران بازی کرد !؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

onlysonic

کاربر سایت
Mar 21, 2013
350
نام
سید محمد حسین
یادش بخیر چه سختی هایی کشیدیم(که همش یادم رفته)
موقعی که ما مکس 3 تو خونه بازی میکردیم و می دونستیم که چپتر 6 رو باید صداشم در نیاری.پس از هزار و صد کلک از اونجاش رد شدیم هیچ کس هم نفهمید.ولی یه یار داشتیم بازی می کردیم و پدر و برادر کنارمون بودن آقا رسیدیم مرحله کشتی ـه.اون لحظه راکستار رو برای صدمین دفعه به خاطر این بازی های سالمش(!)دعا کردم.بازم شانس اوردم داداشم طرف من بود بابامو توجیه کرد که ما از این چیز ها خبر نداریم و خودمونم شرمنده ایم و.... و بابامون هم راضی شد و نگاه کرد کلی هم از اکشن بازی یاد کرد(بابام با مکس پین 1 و 2 هم آشنایی خاصی داره)ولی من از این حادثه درس گرفتم
راکستار:حادثه در کمین است

.:Mahdi:.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,614
نام
ʍʎɦɖї
یه خاطره دیگه
اون اول که bf3 اومده بود بازی رو نصب کردم بابام هم اومد گفت: بتلفید 3 که میگن گرافیکش خفنه اینه؟ بازی رو آوردم دیدم یارو داره صحبت میکنه صداش رو بلند کردم به بابام گفتم گوش کن فارسی حرف می زنن. بابام گفت این که حرف نمیزنه. گفتم باید برم کنار دشمن ها اون ها فارسی حرف میزنن:d
خلاصه خونه ساکت شده بود که ببینه دشمن ها چی میگن یه دفعه یکی داد زد گـ*****ِت آمریکایی!:dجالب بود وقتی فوش داد نه من به روی خودم آوردم نه بابام فقط بابام از پیشم رفت:d
مجبور شدم سینگل رو با یه هدست داغون بازی کنم:|

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,388
نام
Matthew
این خاطره تا آخر عمر یادم نمیره چون بخاطرش 6 ماه از سال با وجود رمز Adminestrator وارد سیستم می شدم و برای هر کاری نیاز داشتم تا داداشم پوردش رو بزنه ... :d :

خب شب بود داشتم به داییم (GTA IV (Liberty City رو نشون می دادم، می دونید که همون اولش هم باز نیست و ماموریت داخل پارتی داره، بعد داداشم هم بغل میز ما داشت درسش رو می نویشت، من فکر نمی کردم حواسش باشه
بعد گفتم اگر حواسشم بشه سریع تکون میدم و میام بیرون، که آقا رفتیم تو، بعد جلوتر که رفتیم این داداشم برگشت بازی رو ببینه، آخه موقع بازی من خیلی نگاه می کنه، نه بخاطر کنترل برای اینکه خوشش میاد کلا... من براش توضیح می دم(23 سالش هست :d)

خودشم یه زمانی گیمر بوده ... :d خلاصه داشت می دید که در همون موقع داشتم کلوب رو دور می زدم از اون ور سریع بزم بیرون اشتباهی دکمه ی E رو زدم، که دقییقا جایی بود که میرفت وسط برقصه :d آقا رقصید دایی من گیر داد گفت برو ردش کن ایول داره ...
داییم شیطون بلاست اونم گیمر هست :d بعد گت تو بلد نیستی بده من، آقا موسو ترکوند انقدر سریع هی کلیک می کرد که قرمزه پرشه ... آخر دیدیم نزدیک شد منم خودم رو برای رویارویی با یک صحنه آماده کرده بودم :d ... تا اینکه تونست پر کنه و ..... :d

دیگه خودتون می دونید، هیچی گفته نشد یعنی منو و داییم فقط به هم لبخند می زدیم و می دیدیم هی در WC داره تکون میخوره با صداهای زیبا ..:d فقط خنده ...
همون فرداش به یک بهونه ی مسخره داداشم پسورش رو گذاشت، تا 6 ماه اینطوری بود... تا تونستم رمز رو یطوری بشکونم :d ....

خلاصه موقع اون صحنه خنده ی زیبایی داشتم :d

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
همه با GoW خاطره دارن فقط؟! بازی های ژاپنی H. کسی نبود؟؟! :D
من 16 سالم بود برای بار اول FF X رو گرفته بودم، یه بار داشتم دموی اینتروش رو می دیدم که توش همه تیم کنار آتیش نزدیک خرابه های زنرکند نشستن. همین موقع که تیدوس بلند می شه بره بالای بلندی و قبلش دستش رو می ذاره رو شونه یونا مامانم اومد تو اتاقم و یه سری به علامت افسوس تکون داد:D
پشت باکس آرت FF X-2 هم که یونا اینا با لباس باز بودن مامان و آبجیم دیدن ولی چیزی بهم نگفتن.:-s :D
یه بارم بچه بودم اول MGS1 که آکیبا لخـت رو زمین افتاده رو جلو دائیم بازی کردم راحت:D تو ... ـش (که شطرنجی بود) هم هی می رفتم رو حالت اول شخص زوم می کردم تازه:)) :D
و این بود خاطرات ارو-سهیل از بازی های ژاپنی:D

amirhosein s.a

کاربر سایت
Oct 10, 2010
785
نام
experimental man
اگر درجه سنی روی بازیها رو بهش توجه کنین چنین اتفاقاتی پیش نمیاد
به علاوه بازی رو آدم باید در آرامش و تنها بازی کنه نه صد نفر بشینن تماشا :|
من پیارسال رفتم بنیاد ملی بازی های رایانه ای میخواستم یه مقاله بنویسم یکی از موضوع ها هممین بود گفتم بچه اصلا حق نداره بازی بکنه به دوتا بازیساز ایرانی هم گفتم اصلا باسه چی باید باسه بچه ها بازی بسازیم البته یارو فقط باسه بچه ها بازی ساخت بود قاطعی کرد منم همکارم بنیاد پشتش بود یارو کاری با من نکرداقایون قبل از اینکه بازی بخرید کاور برگردونید نوشته ***ual themesیعنی ۱صحنه حداقل داره یا strong languageیعنی دوسه تا فحش ناموس داره تا mدیدی مطمعن باشه violenceخشونت یا ***ual themes هم هست البته esraبالای۲۰هم معیین کرده مثل portotype:|

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
اوف اوف اینو یادم رفته بود .... یه بازی داره ps2 که فکر کنم کمتر کسی بازی کرده باشه ولی خدای بازیه ...
منم نمیشناختم تا کاور رو دیدم فهمیدم شرکت capcom بازی رو زده.. پس گفتم یه بازی خوبی هست...
اسمش اینه : haunthing ground...
یه دختره بود توی یه قلعه که دموی اولش که نگو............................ بعد یه غولی ( ادم گنده ) میزاش دنبال ادم اگه میگرفت که ...............
یکم از بازی رو رد کردم .. رشید به یه دمو... یهو فیلم.......شد بازی .......... دیگه از بس فکری شد نتونستم بقیش رو برم..... خیلی دوستش داشتم.... بتونم روی امولاتور باز میرم...........
یه بازی دیگه هم mgs : snske eater هست که در زمن های فراوان و مکانهای متفاوت زیاده... عین مافیا روی زمین و روی در و دیوار عکس هست....
ولی چن تا قسمتش خوف بود که خوف ترینش دموی اخر بازی هست که :| ............
تونستید اینو حتما تا تهش برید.......................... لنگه نداره..........

amirhosein s.a

کاربر سایت
Oct 10, 2010
785
نام
experimental man
اوف اوف اینو یادم رفته بود .... یه بازی داره ps2 که فکر کنم کمتر کسی بازی کرده باشه ولی خدای بازیه ...
منم نمیشناختم تا کاور رو دیدم فهمیدم شرکت capcom بازی رو زده.. پس گفتم یه بازی خوبی هست...
اسمش اینه : haunthing ground...
یه دختره بود توی یه قلعه که دموی اولش که نگو............................ بعد یه غولی ( ادم گنده ) میزاش دنبال ادم اگه میگرفت که ...............
یکم از بازی رو رد کردم .. رشید به یه دمو... یهو فیلم.......شد بازی .......... دیگه از بس فکری شد نتونستم بقیش رو برم..... خیلی دوستش داشتم.... بتونم روی امولاتور باز میرم...........
یه بازی دیگه هم mgs : snske eater هست که در زمن های فراوان و مکانهای متفاوت زیاده... عین مافیا روی زمین و روی در و دیوار عکس هست....
دادا خودت فهمیدی چی گفت mgsکات اسکیناش قابلیت zoomداشت
اسم زنه رو یادم میره عشق موتور بود حی به big bossنخ میداد
داداشم حی دکمه zoomمیزد روی
چاک لباسش یادش بخیر mgs snake eaterخیلی صحنه داشت این بازی

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
ا
داداش اون MGS2 بود که دموی آخر چیز داشت، کدک قاطی می کرد و فیلمی از یه دختـر ژاپنی پخش می شد:x:D
تو جفت MGS2 و MGS3 هم عکس مدل های Bکینی ژاپنی بود رو در و دیوار ولی تو MGS4 نه...:( =((
فقط تو پیس واکر یادمه بیگ باس اول بازی می تونست فیها خالدون پاز رو ببینه:D
===
راستی کسی Fear Effect 2 پلی استیشن1 رو بازی کرده؟:D دو تا شخصیت مونث اولش L3Z بودن و اول بازیم L3Z می کردن:D
حموم پارازیت ایو2 هم بسی باحال بود:x:D
===
یه خاطره دیگه یادم اومد:D:
12-13 سالم بود رفتیم خونه یکی از آشنایان، دخترشون ما رو برد تو اتاقش و بازی سیمز رو بهمون نشون داد:D گفت ببین دستشویی و حموم می رن و اینا:D ما هم با بازی آشنا شدیم، اندکی بعد دخترعمه ام سیستم خرید رفتیم خونه شون بهم گفت چه بازی بریزم، منم که اونموقع هنوز کامپیوتر نداشتم و حسودیم می شد گفتم سیمز رو بریز، دفعه بعد که رفتیم خونه شون سیستمش جمع شده بود>:) :D

TVVTTVVT

کاربر سایت
Sep 15, 2012
165
ما شانس نداریم قارچ خور هم جلو خانواده بازی کنیم یهو صحنه اش میاد

amirhosein s.a

کاربر سایت
Oct 10, 2010
785
نام
experimental man
یه خاطره دیگه
اون اول که bf3 اومده بود بازی رو نصب کردم بابام هم اومد گفت: بتلفید 3 که میگن گرافیکش خفنه اینه؟ بازی رو آوردم دیدم یارو داره صحبت میکنه صداش رو بلند کردم به بابام گفتم گوش کن فارسی حرف می زنن. بابام گفت این که حرف نمیزنه. گفتم باید برم کنار دشمن ها اون ها فارسی حرف میزنن:d
خلاصه خونه ساکت شده بود که ببینه دشمن ها چی میگن یه دفعه یکی داد زد گـ*****ِت آمریکایی!:dجالب بود وقتی فوش داد نه من به روی خودم آوردم نه بابام فقط بابام از پیشم رفت:d
مجبور شدم سینگل رو با یه هدست داغون بازی کنم:|
شما چه قدر خانوادگی بازی میکنین من تو حال بازی میکنم اگه مشکل داشت باشه به مامانم میگم بگیر دراز بکش مریضی اینقدر کار نکن اخه سن بالاهه بابام باشه میگم بابا برو سراغ کارات فردا باید بری سره کار داداشم باشه تا وقتی که خوب بازی میکنم میمیبینه وقتی gameoverمیشم میرفت اتاقش سراغه macداییمون که اصلا نمیدونه کنسولت چیه هرچند پسرداییم یکی از gamer hardcoreبازیسنتر بود

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,022
نام
اسماعیل
ما که خونوادگی مشکل دارن به گیم!!!!هر وقت بازی میکنم کلی باهام دعوا میکنن میگن از سنت خجالت بکش بدبخت!!!تازه وارد 19 سالگی شدم!!اینجور که بوش میاد میخوان بخاطر گیم واسم زن بگیرن!!!دیگه یواش یواش به خاطر آیندم باید واسه همیشه قید گیم رو بزنم.امروز بابام میگفت میبرمت پیش روانپزشک تو روانی شدی مگرنه هیچوقت سراغ این بازیهای مسخره نمیرفتی!!زندگیم رو دارن با خاک یکسان میکنن:(:((همش هم از بازی کردن gow جلوی خونواده شروع شد...

آخرین ویرایش:

.:Mahdi:.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,614
نام
ʍʎɦɖї
شما چه قدر خانوادگی بازی میکنین من تو حال بازی میکنم اگه مشکل داشت باشه به مامانم میگم بگیر دراز بکش مریضی اینقدر کار نکن اخه سن بالاهه بابام باشه میگم بابا برو سراغ کارات فردا باید بری سره کار داداشم باشه تا وقتی که خوب بازی میکنم میمیبینه وقتی gameoverمیشم میرفت اتاقش سراغه macداییمون که اصلا نمیدونه کنسولت چیه هرچند پسرداییم یکی از gamer hardcoreبازیسنتر بود

منظورم از خانواده بابام بود:dکه خودش اومد گرافیک bf3 رو ببینه

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
نمیدونم saint row 3 رو تا حالا تو دیزاینش رفتین یا نه؟ کاراکتر فرق نمیکنه زن یا مرد..میشه لخت مادرزاد کردش! فقط یه شطرنجی میاد جلوش وقتی دوربینش میچرخه. برای قسمت بالاتنه هم یه فنی داره بزنید دیگه اون شطرنجی بالاتنه هم وجود نداره.

KOTPP

کاربر سایت
Oct 9, 2012
86
نام
Last survivor
شما چه قدر خانوادگی بازی میکنین من تو حال بازی میکنم اگه مشکل داشت باشه به مامانم میگم بگیر دراز بکش مریضی اینقدر کار نکن اخه سن بالاهه بابام باشه میگم بابا برو سراغ کارات فردا باید بری سره کار
من اگه همچین حرف هایی به پدر و مادرم بزنم،و بعد ببینن که پای سیستمم بد تر بهم شک میکنن:

معلوم نیست میخواد چیکار کنه که ما رو پیچونده:-/اون موقع است که برای خودشون یه پا کاراگاه میشنb-):hide::confused:

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر