چه بازیهایی را نمیتوان جلوی دیگران بازی کرد !؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

ke$ha

کاربر سایت
May 29, 2011
961
نام
kesha
سلام بر و بچ :bye:

آقا سریع میرم سر اصل مطلب :

اولش بگم من سر بازی GOW 1 خیلی ماجرا داشتم ! یکیشم اینه...

من از مدرسه برگشتم ساعت حدودای 6 عصر بود دیدم کسی خونه نیس خوشحال شدم :shrewd:
رفتم تو اتاقم دیدم اِ این کیه خوابیده ! یکم درست تر نگا کردم دیدم عمومه از شمال اومده خسته بوده اومده تو اتاق من خوابیده...
PS2 رو روشن کردمُ GOW 1 رو گذاشتم روش...
حدود نیم ساعت از بازی گذشت رسید به یه جای نامعلوم, یه نگا به پشتم انداختم دیدم عموم هنوز خوابه ! خلاصه سرتون رو درد نیارم, حدود 1 ساعت رو اون صحنه فوکوس کردیم, فک کنم کوزه نابود شد کلا...

دیگه خسته شدم, PS2 رو خاموش کردم و خواستم برم چیزی بخورم که عموم بلند شد و گفت فرشاد جان سلام عزیزم :) اسم این بازی چی بود !؟:laughing:

منو میگی ؟ اینجوری شدم : :o

------------------------------

حالا نوبت شماس, چه گافایی دادید !؟:d

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,762
نام
محمد امین
من :

یه بار داشتم gow 3 بازی میکردم داداشم خواب بود رسیدیم اونجاش یهو داداشم بیدار شد منو بگو شا**** به خودم برگشتم بهش گفتم باید اینکار کنیم تا در باز بشه اون بدبختم هیچی نگفت:((b-):d

برای بار دوم داشتم heavy rain بازی میکردم رسیدم به اونجاش ( :d ) داداشم بغلم بود گفتم داداش تو اینجاش برو تا من از دستشویی بیام بیرون بعد خودم رفتم دستشویی یه ربع نشتم بعد اومدم بیرون دیدم اون تیکشو رد کرده:d:):">

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
H.R رو فکر کنم تنهایی بازی کنیم بهتر باشه:d

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
من نصف شب بود داشتم بازی می‌کردم بابام اومد گفت برو بخوابید دیگه کصافط:| منم گفتم وایستا اینجا رو رد کنم بعد می‌رم!
بازی تو دستگاه GOW III بود و سر همون صحنه معروف هم رسیده بودم از شانس من:| هیچی دیگه تا صحنه رو دیدیم تا 10 فرسخی دور شدم:|:D
سلام بر و بچ :bye:

آقا سریع میرم سر اصل مطلب :

اولش بگم من سر بازی GOW 1 خیلی ماجرا داشتم ! یکیشم اینه...

من از مدرسه برگشتم ساعت حدودای 6 عصر بود دیدم کسی خونه نیس خوشحال شدم :shrewd:
رفتم تو اتاقم دیدم اِ این کیه خوابیده ! یکم درست تر نگا کردم دیدم عمومه از شمال اومده خسته بوده اومده تو اتاق من خوابیده...
PS2 رو روشن کردمُ GOW 1 رو گذاشتم روش...
حدود نیم ساعت از بازی گذشت رسید به یه جای نامعلوم, یه نگا به پشتم انداختم دیدم عموم هنوز خوابه ! خلاصه سرتون رو درد نیارم, حدود 1 ساعت رو اون صحنه فوکوس کردیم, فک کنم کوزه نابود شد کلا...

دیگه خسته شدم, PS2 رو خاموش کردم و خواستم برم چیزی بخورم که عموم بلند شد و گفت فرشاد جان سلام عزیزم :) اسم این بازی چی بود !؟:laughing:

منو میگی ؟ اینجوری شدم : :o
اینو قبلا تو بازی رایانه نذاشته بودی؟!:D

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
تاپیک جالبیه
من سوتی زیاد دادم (هدست میگذارم) اما جدا از پدرم ممنونم که به من سکته وارد نمی کنه
یکبار موقع بازی کردن HR اومد کنار در و یک نگاه انداخت و بدون اینکه من متوجه بشم رفت فقط موقعی که صدای پاش رو شنیدم فهمیدم دیده
یکبار هم دقیق یادم نیست اما فکر می کنم داشتم witcher بازی می کردم که پدرم تو اتاقم بود و گفت میخوای ببینی ببین فقط نگذار روت تاثیر بگذاره
(یعنی پدر open mind در حد خدا.مخلصشم)

ke$ha

کاربر سایت
May 29, 2011
961
نام
kesha
اینو قبلا تو بازی رایانه نذاشته بودی؟!:biggrin1:

آره اونجا هم همچین تاپیکی رو فک کنم 2 سال پیش زده بودن ! با خودم گفتم این بحث پتانسیلشُ داره, بذار تو BC هم باشه :biggrin1:
---------------
البته من گاف خیلی زیاد دادم, نمیشه همشو گفت !:d

Miladosos

کاربر سایت
May 6, 2011
602
نام
میلاد
Heavy Rain رو که کلا تو اتاق در مواقع خلوت با خود بازی کنید :d
Mafia 2 رو هم زیاد گیر نباشید ، ویدئو های بین بازی رو Skip بزنید ، زیاد زمین رو هم نگردید :d
Witcher 2 رو هم جاهای اکشن رو جلو خانواده بازی کنید ، کلا جلو خانواده ولگردی کنید ، ولی تو جای خاصی نرید .
God Of War Series : این رو با تلویزیونی که زاویه دید افتضاح داره ، در تنهایی بازی کنید .

ادامه دارد ...

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
شما در مقابل من پادشاه هستید بخدا :D
چند وقت پیش PS3 و توی پذیرایی بازی میکردم بیشتر فایمل تو پذیرایی اون سمت جمع بودن من اصلا نمیدونستم چی کجا قراره اتفاق بیفته که صحنه معروف :D .... دیدم یک دفعه همه چشمشون به تلویزیونه خالم گفت محمد جان فیلم و بزن جلو بچه ها نشستن منم گفتم خاله سریاله الان تموم میشه =)) :D
میدونستم GOW چی داره این PS3 لامصب هم که اصلا نمیشه جلو زد به خواهر زاده ام که 8 سالشه گفتم دایی میری یک لیولن آب بیاری سرتون و درد نیارم رسیدم اونجا که نباید میرسیدم دیدم بجای آب آوردن دم در وایساده نگاه میکنه :D
کلا خدای سوتیم :D

jzmp

کاربر سایت
Sep 3, 2012
41
این دوتا بازی:

gowIII:d

D.M.C (البته اولاش وقتی که دانته کارهای ناشایست انجام میده:d)همیشه هم MENU این بازی رو با ترس و لرز باز میکردم چون من توی حال بازی میکنم میترسیدم خانواده ی گرامی ببینه:d

Easy_GoiiN

کاربر سایت
Aug 4, 2012
1,145
AC: Brotherhood:"> در اون لحظه فکر می کردم دارم لحظات آخر عمرم رو سپری می کنم:x

Henry Tomasino

کاربر سایت
Sep 3, 2010
331
نام
محمد
من کلاً فقط یه بار سوتی دادم. همون اولا که ac:bh اومده بود مهمون اومده بود برامون به پسرشون که همسن خودمه گفتم بیا بریم اسسین بزنیم. خلاصه روشن کردیم تا اومدیم بازی کنیم ملت ریختن تو اتاقمون که اتاق منو ببینن(تازه اومده بودیم تو اون خونه:| ) منو میگی، گچ پر رنگ تر از من بود تو اون لحظه:p
Heavy Rain رو که کلا تو اتاق در مواقع خلوت با خود بازی کنید :d
Mafia 2 رو هم زیاد گیر نباشید ، ویدئو های بین بازی رو Skip بزنید ، زیاد زمین رو هم نگردید :d
Witcher 2 رو هم جاهای اکشن رو جلو خانواده بازی کنید ، کلا جلو خانواده ولگردی کنید ، ولی تو جای خاصی نرید .
God Of War Series : این رو با تلویزیونی که زاویه دید افتضاح داره ، در تنهایی بازی کنید .

ادامه دارد ...

H.R رو فکر کنم تنهایی بازی کنیم بهتر باشه:d

من :

یه بار داشتم gow 3 بازی میکردم داداشم خواب بود رسیدیم اونجاش یهو داداشم بیدار شد منو بگو شا**** به خودم برگشتم بهش گفتم باید اینکار کنیم تا در باز بشه اون بدبختم هیچی نگفت:((b-):d

برای بار دوم داشتم heavy rain بازی میکردم رسیدم به اونجاش ( :d ) داداشم بغلم بود گفتم داداش تو اینجاش برو تا من از دستشویی بیام بیرون بعد خودم رفتم دستشویی یه ربع نشتم بعد اومدم بیرون دیدم اون تیکشو رد کرده:d:):">

آقا بحث heavy rain شد من یه سوال دارم همینجا بپرسم. برای pc نیومد آخر؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر