چه بازیهایی را نمیتوان جلوی دیگران بازی کرد !؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

robofa

کاربر سایت
Jul 23, 2012
213
نام
mamalii
من یه بار توی mafia2 نزدیک بود کار دست خودم بدم هههههههههههه:-$

Mr.boss

کاربر سایت
Aug 8, 2007
589
نام
فرشید
هیچی نمیشه بازی کرد.
هرچی بازی کنم یچی بهم میگن.

Firesword

کاربر سایت
Jan 20, 2013
881
نام
Barbarian
هیچ وفت آدم نمی تونه راحت بازی کنه وقتی بچه هستش بهش می گن به جای بازی کردن برو درست رو بخون وقتی هم بزرگ میشه می گن از سنت خجالت بکش!

Henry Tomasino

کاربر سایت
Sep 3, 2010
331
نام
محمد
آه اینو یادم نبود. سر assassin 2 بود فکر کنم. شایدم brotherhood :d که یه مهمونی risque گرفتن همشون حجابشون موشکل داره:)
من هیچوقت هیچکی نمیاد توی اتاقم وقتی دارم بازی میکنم ولی این یه باره مامانم اومده بود یه چیزی بیاره بخورم:| لامصب کل مرحله هم مشکل داره:|
هیچی دیگه نشسته بودم توی settings دستکاری میکردم تا رفتش بعد با خیال آسوده بازی کردم:d

gear of war

کاربر سایت
Dec 28, 2011
508
نام
مهرشاد
خدا سازنده دکمه وسط xbox رو بیامرزه هم راه در لحظاتی که مورد داشت و یکی وارد اتاق میشد:d

christmas

کاربر سایت
Jan 31, 2013
364
نام
Dream
هیچی نمیشه بازی کرد.
هرچی بازی کنم یچی بهم میگن.

تو هم ک حرف گوش کن :d
بازیهایی که میشه جلوی دیگران بازی کرد رو معرفی کنین راحت تره ، اینجوری که معلومه هیچی رو نمیشه بازی کرد

Firesword

کاربر سایت
Jan 20, 2013
881
نام
Barbarian
تو هم ک حرف گوش کن :d
بازیهایی که میشه جلوی دیگران بازی کرد رو معرفی کنین راحت تره ، اینجوری که معلومه هیچی رو نمیشه بازی کرد
اگر بخوایم بازی هایی که می شه جلوی دیگران رو بازی کرد معرفی کنیم تا سال 1394 طول می کشه داریم اینجا بازی هایی که نمی شه جلوی دیگران بازی می گیم که بچه ها موقع بازی با هاشون گیر نیوفتن .

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
من وقتی بعد از خوب بازی کردن تو فیفا گل می‌خورم یا وقتی به یه جای سخت تو بازی برسم فحش خوار و مادر رو می‌کشم وسط:D بعضا خود زنی هم دیده شده:D
بقیه هم چیزی نمی‌گن دیگه چون می‌دونن من دیگه کلا رد دادم:D
من این دسته ی 360 بدبخت رو هم زیاد میکوبم زمین و روی میز و روی کنسول و ...
همچین میکوبم یعنی پخش و پلا میشه ها ! هر باتریشو از یه جای اتاقم پیدا میکنم
در کل من خیلی عصبی بازی میکنم :d

Disconnect

KURWA
کاربر سایت
Mar 16, 2013
81
نام
SiNA
من این دسته ی 360 بدبخت رو هم زیاد میکوبم زمین و روی میز و روی کنسول و ...
همچین میکوبم یعنی پخش و پلا میشه ها ! هر باتریشو از یه جای اتاقم پیدا میکنم
در کل من خیلی عصبی بازی میکنم :d
تو که خوبی من دو دوتا دسته موو یا دوتا دسته دوئل شوک رو میگرم و از کنسول بعنوان درام استفاده میکنم :d

lich-king

کاربر سایت
Jan 18, 2013
829
نام
محسن
دیروز شروع کردم به خدای جنگ عروج رو بازی کردن که نامرد یه دفعه فامیلامون اومدن عید دیدنی.منم که اولاش بودم یه خورده رفتم جلو و اون درو باز کردم...
بعد خودم هم گفتم برید بیرون صحنش تموم شه...بعد قبل از تموم شدنش اونا رفتن

amirhosein s.a

کاربر سایت
Oct 10, 2010
785
نام
experimental man
دیروز کسی مادر پدرم رفته بودند عید دیدنی ... من و داداشم نرفتیم، داداشم ساعتای 4 و 5 خوابش برد، روز قبل هم از پسر عمم The Walking Dead (سریال) رو تا فصل سوم گرفتم.
از دوستم شنیده بودن خیلی خیلی سریال خوبی هست :d بنابراین با احتیاط هی سکانس هاشو رد می کردم ببینم چیزی نداره، لامصب توی هر Seasonــش داره :d

خلاصه ما از این خواب بودن داداشمون استفاده کردیم و دیدم روشو برگردونده به اونور کامپیوتر، بعد قسمت دوم همون اولش و یخورده بعدش چیز قشنگی بود :d بعد هم که بقیه قسمت ها ....
تا رسید به پایان یک قسمت، خواستم قسمت بعد رو بیارم اولش Review قسمت های قبل رو می ذاره، لعنتی آشغال آخه توی کدم فیلم ص*حنه هاشم Review می کنه !!!! :)) :d

و اینجا بود که داداشم پاشد و دقیقا داشت ص*حنه ی ل*ت شدن Sara ( نمی دونم چی چی ) رو نشون میداد و قیافه ی من به تدریج وقتی که داشتم میدیدم تا اینکه فهمیدم داداشم بیدار شده ... :

>:do:-):|:-o:-s)x

حالا قسمت ششم مونده :d

باء جدا مگه داره؟ آخه یکی گفت چیزی نداره فقط صدا های لارا هست که خطریه :d ... مثالش رو توی تریلراش دیدم :d

واقعا داره ؟

اه عجب داداش گیری داری من gotاز داداشم گرفتم صحنه هاشم جلو خودش دیدم ۳۰سالشه کلا صحنه ها زو با داداش نظاره میکنیم:d

paxa

کاربر سایت
Jan 4, 2011
949
نام
پارسا
Hitman Ab....صحنه ی خاصی نداره ولی مرحله اول که یارو رو تو حموم میکشی..ها..یادتون اومد..

خب من موقعی که داشتم بازییش میکردم فامیلامون هم اومده بودن خونمون..منم ایکس باکسمو وصل کرده بودم به تلوزیونمون(46اینچه)بعد هون سکانس اومد..:d(چیزی نداره ها)بعد همه چپ چپ نگاه میکردن که یه دفعه شروع کردم گفتم آی دلم آی دلم..!(چه بی مزه):dیادشون رفت

---------- نوشته در 10:20 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:17 AM ارسال شده بود ----------

من یه بار توی mafia2 نزدیک بود کار دست خودم بدم هههههههههههه:-$

:))اینو رفتم خونه دوستم 2تایی بازی کردیم...مامانش اومد دید..دوستم ر.ید به خودش..2تا فینیشرم خود بدبخت

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر