پرسش و پاسخ در ارتباط با مسابقات Character Battle بازی سنتر

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

darklord_7

کاربر سایت
Jul 9, 2008
253
نام
shayan
البته برد لیون یه چیزم ثابت کرد که چقد مارکوس نزد دیگر کنسول ها منفوره!!!! خیلیس از رای هایی که به لیون داده شد صرفا به این خاطر بوده که کسی تحمل دیدن مارکوس تو نیمه نهایی نداشته!! ولی این از او نتایجی بود که باید گفت حق به حق دار رسید!!! ایشالا مارکوسم بره شاید سالهای بد بتواند!!!!

som-fisher

کاربر سایت
Oct 25, 2008
372
من فقط میتونم به شخصیت پردازی کپکام تبریک بگم که دو تن از شخصیتهاش به نیمه نهایی رسیدن و امیدوارم تو فینال هم لااقل یکیشون باشن:smile:

olympus

کاربر سایت
Jan 14, 2009
113
بابا بس کنید هنوز نصف مسابقه مونده.به قول لیکویید it's not over yet!!!!

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
من فقط میتونم به شخصیت پردازی کپکام تبریک بگم که دو تن از شخصیتهاش به نیمه نهایی رسیدن و امیدوارم تو فینال هم لااقل یکیشون باشن:smile:
اين رو مفتون به عدم انگليسي زبان و يا ژاپني زبان بودن ملت ايران دونست نه شخصيت پردازي كپكام. :biggrin1:

som-fisher

کاربر سایت
Oct 25, 2008
372
اين رو مفتون به عدم انگليسي زبان و يا ژاپني زبان بودن ملت ايران دونست نه شخصيت پردازي كپكام. :biggrin1:
شما دستور بدین از این به بعد تو مدارس ژاپنی تدریس بشه.
شخصیت پردازی کپکام چه ربطی داره به زبون ملتهای دیگه؟:confused:
یعنی می خوای بگی تو بلژیک و فرانسه و برزیل و چین و ترکیه و هندوستان و روسیه و .... مردم حالیشون نمیشه اینها چی هستند؟
فقط ملت ژاپن و آمریکا و انگلستان و استرالیا و کانادا رو آدم می دونی شما؟
امیدوارم تو طرز فکرت یه تغییر اساسی بدی. میگفتی شخصیتهای کپکام به نظرت بد هستن به نظرت احترام می ذاشتم ولی اینجور حرفها توهین محسوب میشه

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
شما دستور بدین از این به بعد تو مدارس ژاپنی تدریس بشه.
شخصیت پردازی کپکام چه ربطی داره به زبون ملتهای دیگه؟:confused:
یعنی می خوای بگی تو بلژیک و فرانسه و برزیل و چین و ترکیه و هندوستان و روسیه و .... مردم حالیشون نمیشه اینها چی هستند؟
فقط ملت ژاپن و آمریکا و انگلستان و استرالیا و کانادا رو آدم می دونی شما؟
امیدوارم تو طرز فکرت یه تغییر اساسی بدی. میگفتی شخصیتهای کپکام به نظرت بد هستن به نظرت احترام می ذاشتم ولی اینجور حرفها توهین محسوب میشه
نه عزیزجان من دارم میگم که بعلت اینکه به کنه مطلب پی نمیبرن، سر خوشتیپی بهشون رای میدن.

som-fisher

کاربر سایت
Oct 25, 2008
372
نه عزیزجان من دارم میگم که بعلت اینکه به کنه مطلب پی نمیبرن، سر خوشتیپی بهشون رای میدن.
اینو موافقم باهات ولی دوست گلم این مسابقه بین ایرانیها برگزار شده و باید قبول کنیم که سلیقه و فرهنگ ایرانی توش دخیله نه چیز دیگه ای. من بیشتر شخصیتها رو دوس دارم چون هرکدوم برا من نماد و مظهر چیزی هستش.
سام فیشر و لا کرافت رو بیشتر از شخصیتهای دیگه دوس دارم ولی وقتی دیدم حذف شدن رفتم سراغ اونهایی که به نظرم عمق بیشتری داشتن و تأثیر گذاری زیادتری دارن. کپکام یکی از خوبهای دنیای بازی هست اینو هم همه میدونن وقتی دو تا از شخصیتهاش میان نیمه نهایی حتی اگه اینجا حذف هم بشن باز باید به کپکام آفرین گفت.
در ضمن اگه بحث خوشتیپی باشه باید هر دو شخصیت کپکام بیان فینال و لیون اول بشه که زیاد فکر نکنم همچین اتفاقی بیفته
امیدوارم اونهایی هم که به نظرشون فلان شخصیت رو دوس دارن چون حذف شده از رأی دادن کنار نرن :smile:

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,855
این مسابقه بین ایرانیها برگزار شده و باید قبول کنیم که سلیقه و فرهنگ ایرانی توش دخیله
ای کاش یک عده قدرت درک این نکته رو داشتن و به جای اینکه از اول مسابقات هی طعنه بزنن قبول میکردن همینه که هست و به کسی هم ربط نداره. اصلا من نمیدونم این آقا از کجاش آمار در آورده که همه ملت از رو رنگ و لعاب اومدن رای دادن و فقط خودشون و دوستانشون تو این مملکت زبان بلدن و آخر تحلیل شخصیت هستن؟حالا هم یه مدیر میاد میگه شما کودکستانی هستی و جو بهم میزنی ولی هیچ کس کاری با این آقایون نداره که همینجور شکمی حرف میزنن و کارشون شده تحقیر بقیه کاربرا

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
ی کاش یک عده قدرت درک این نکته رو داشتن و به جای اینکه از اول مسابقات هی طعنه بزنن قبول میکردن همینه که هست و به کسی هم ربط نداره. اصلا من نمیدونم این آقا از کجاش آمار در آورده که همه ملت از رو رنگ و لعاب اومدن رای دادن و فقط خودشون و دوستانشون تو این مملکت زبان بلدن و آخر تحلیل شخصیت هستن؟حالا هم یه مدیر میاد میگه شما کودکستانی هستی و جو بهم میزنی ولی هیچ کس کاری با این آقایون نداره که همینجور شکمی حرف میزنن و کارشون شده تحقیر بقیه کاربرا
شما به جای اینکه الکی دستاتون رو خسته کنید تایپ کنید میرفتین کاراکتر بتل هایی مثل gamefaqs رو میدید بعد تفاوت رو میفهمیدید.موقعی که یه شخصیت الکی بیاد بالا و تعداد کثیر کاراکتر که تو جهان پرطرفذارن اونم به خاطر شخصیت پردازی قویشون این حرفا رو میگن.

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
ای کاش یک عده قدرت درک این نکته رو داشتن و به جای اینکه از اول مسابقات هی طعنه بزنن قبول میکردن همینه که هست و به کسی هم ربط نداره. اصلا من نمیدونم این آقا از کجاش آمار در آورده که همه ملت از رو رنگ و لعاب اومدن رای دادن و فقط خودشون و دوستانشون تو این مملکت زبان بلدن و آخر تحلیل شخصیت هستن؟حالا هم یه مدیر میاد میگه شما کودکستانی هستی و جو بهم میزنی ولی هیچ کس کاری با این آقایون نداره که همینجور شکمی حرف میزنن و کارشون شده تحقیر بقیه کاربرا
شما به جای اینکه الکی دستاتون رو خسته کنید تایپ کنید میرفتین کاراکتر بتل هایی مثل gamefaqs رو میدید بعد تفاوت رو میفهمیدید.موقعی که یه شخصیت الکی بیاد بالا و تعداد کثیر کاراکتر که تو جهان پرطرفذارن اونم به خاطر شخصیت پردازی قویشون این حرفا رو میگن.
جواب منهم همینه حسام عزیز گفت و سرحرفم هم اصلا با شما نبود که این همه افترا و توهین کردید:
فی الواقع این پست شما خلاف قوانین سایت هست:
قانون شماره 15) در صورت مشاهده هرگونه بی احترامی، تمسخر، توهین به کاربران دیگر و مدیران و مسئولان سایت و یا عقاید جامعه یا فرد٬ با کاربر مربوطه برخورد و در صورت لزوم دسترسی وی به انجمن‌ ها قطع خواهد شد.
البته ازونجایی که توهین یکی از ارکان فرهنگ ناسیونالیستی ایران هست کاری نمیکنم و به توهینهای شما پاسخ میدم:
1- این آقا از کجاش آمار در آورده که همه ملت از رو رنگ و لعاب اومدن رای دادن: من آمار ندادم، شواهد اینطوری میگن. به همین بحث صفحه ی قبل مراجعه کنید.
2- فقط خودشون و دوستانشون تو این مملکت زبان بلدن: باور کنید من توی عمرم یکبار بیشتر نرفتم به یک کلاس زبان غیر فارسی. اونوقت چطور ادعا کنم؟ هوووم؟
3-تحلیل شخصیت: این رو هم ادعایی نداشتم. تحلیل یک چیزه، درک یک چیز. شما الان اون پست اول من رو درک نکردید برای مثال، پس لطفا از بحثهای متعاقب بپرهیزید.

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,823
نام
کیارش
اقا تو رو خدا ادامه اش ندید دیگه. یه کاری میکنید که مدیران دلسرد بشن. اصلا این مسابقه ربطی به محبوبترین شخصیت نداره که. چون کسایی که ps3 دارن و یا 360 ندارن عمرا بیان به فنیکس رای بدن. ولی اگه داشتن مطمئن باشید که حذف نمیشد. مطمئنا قهرمان این سری یا اسنیک یا یک شخصیت بازی مولتی پلتفرم. اگرم اسنیک بره فینال مطمئن باشید که همه 360 داران به حریف رای میدن با این که ممکنه با شخصیت اسنیک آشنا نباشن

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,855
این مسابقه بین ایرانیها برگزار شده و باید قبول کنیم که سلیقه و فرهنگ ایرانی توش دخیله
ای کاش یک عده قدرت درک این نکته رو داشتن
حرف من این بود ولی جوابی که میشنوم باز هم ...
شما به جای اینکه الکی دستاتون رو خسته کنید تایپ کنید میرفتین کاراکتر بتل هایی مثل gamefaqs رو میدید بعد تفاوت رو میفهمیدید.
آخه چه اصراری دارید؟بذارید ما ملت ایرانی با همین مارخور و مارکوس هیکل حال کنیم شما هم با برید با شخصیت پیچیده پک من و ماریو صفا کنید.پایان مناظره

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
آخه چه اصراری دارید؟بذارید ما ملت ایرانی با همین مارخور و مارکوس هیکل حال کنیم شما هم با برید با شخصیت پیچیده پک من و ماریو صفا کنید.پایان مناظره
اول لطفا شخصیت منو مسخره نکنید مار خور چیه در ضمن جالبه بدونی تنها چیزی که این کاراکتر بتلش به خارجی ها رفته همین اسنیک هست که اومده بالا البته اونجا همیشه بین 8 تا یا 4 تا حذف میشه اینجا قهرمان هم میشه

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,823
نام
کیارش
یه بار هم گفتم که snake eater اسم ماموریته. چیزی نمیدونید مگه مجبورید بگید

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,855
یه بار هم گفتم که snake eater اسم ماموریته. چیزی نمیدونید مگه مجبورید بگید
خدا منو ببخشه نمیخواستم دیگه جواب بدم چون بچه بازی میشه ولی فقط خواستم بگم شما هم که فرق بین یک حرف طعنه آمیز با حرف معمولی رو نمیدونی لازم نکرده چیزی بگی.حتما لقب مارکوس هم همون هیکله؟
پایان

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر