پرسش و پاسخ در ارتباط با مسابقات Character Battle بازی سنتر

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
ضمن تشکر از مدیریت محترم بازی سنتر.ایده بسیار جالبی بود.
ولی من فکر نمیکردم Solid Snake انقدر محبوب باشه!!!
کاراکترهای Niko Bellic,Marcus Fenix,... هم میتونستن تو فینال باشن.
وای خدا مُردم از خنده =))
کارکتر های که هنوز 2 سالشون نشده و هیچ شخصیت پردازی ندارن(به قول بچه ها رسما از بوته به عمل اومدن :D) رو داری با Snake که 20 ساله تو بازی های مختلفی ظاهر شده و شخصیت پردازی بسیار عمیقی داره مقایسه میکنی ؟ :)

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
به نظر من نیکو بلیک و اسنیک در یه حد بودن .

ولی الطیر چرا حذف شد ؟ اون که دو سه سالی بودش :D

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922

ولی الطیر چرا حذف شد ؟ اون که دو سه سالی بودش :D

ولمون کن ترو خدا...
من پیشنهاد میکنم سال دیگه اگه مسابقه برگزار شد اسنیک و بیگ باس رو اصلا تو مسابقه نذارید که ذلت مقایسه با این کارکترهای قشنگ رو نداشته باشن :sick:

هی می خوام این آخر کاری چیزی نگم ولی نمیذارید که.

آخرین ویرایش:

The Jackal

کاربر سایت
Nov 29, 2008
425
نام
امير
نیکو بلیک و اسنیک در یک حد؟ :blink: :huh:
چه جالب!عمر این دوتا شخصیت رو میشه با هم مقایسه کنین!
به هر حال نظرسنجی ـه دیگه!الطائر هم حذف شد!

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
سلام
ای بابا اسنیک که موهاشو تو آرد سفید نکرده باید قهرمان می شد!!! اونا همگی جایه بچه هاش بودن!!!:) اما خودمونیم خوب شد این مسابقه برگزار شد که همه بفهمن اسنیک همشیه بهترین بوده و بیشترین طرفدار رو داشته!!!! به MGS باز بودن خودم افتخار می کنم!!!!

darklord_7

کاربر سایت
Jul 9, 2008
253
نام
shayan
بعد از بن شدنم این اولین پستم خواستم قهرمانی اسنیک تبریک بگم به دوستدارانmgs

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
رو چه حسابی :confused:
به اکثر اواتار بچه ها دقت کنید MGS رو میبینید :cool:

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
از نظر حرکاتشون میگم . نیکو بلیک هم حرکات نظامی بلد بود .

گرچه سری Gta مثل mgs نمیشه . چون هر نسخه یه کاراکتر جدید .

olympus

کاربر سایت
Jan 14, 2009
113
از اینکه اسنیک تونست پوزه 127 کاراکتر رو به خاک بماله در حد مردان آهنین خوشحالم:biggrin1:

_hedayat_

کاربر سایت
Sep 14, 2008
177
نام
هدايت
وای خدا مُردم از خنده =))
کارکتر های که هنوز 2 سالشون نشده و هیچ شخصیت پردازی ندارن(به قول بچه ها رسما از بوته به عمل اومدن :biggrin1:) رو داری با Snake که 20 ساله تو بازی های مختلفی ظاهر شده و شخصیت پردازی بسیار عمیقی داره مقایسه میکنی ؟ :)
جواد جان آخه مساله اينه كه اي دسته از حرفا خنده ندارن. آدم بايد گريه كنه به حال همچين آدمايي:((
-----------------------------
راستي كيوان جان, آقا رضا راست ميگن. خيلي چيزاي باحالي ميزاري....:biggrin1:

Niko Bellic

کاربر سایت
Sep 22, 2008
2,785
به نظر من اسنیک اسطوره ای مجازیه که هرگز مثلش متولد نخواهد شد... دلیلش هم وجود یک خط داستانی قوی بازیه که با احساس بازیباز ارتباط برقرار میکنه
ولی امسال نیکو خیلی زیادن و از یاد خواهند رفت......

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
جواد جان آخه مساله اينه كه اي دسته از حرفا خنده ندارن. آدم بايد گريه كنه به حال همچين آدمايي:((
ّ بحث نژاد پرستی (:D) نباشه ولی خوب کسی که 1 ساله اومده تو دنیای گیم جز رای دادن به مارکوس غینیکس و نیکو چه انتظاری میشه داشت ؟ (البته باز 100 رحمت به نیکو یه انگیزه ای به بازی کن میده :D )
وقتی ترال و لیچ کینگ دور اول و دوم حذف میشن،مکس پین به اون عظمت جلوی Dante خذف میشه وقتی nero میاد بالا ولی 47 حذف میشه اصلا این نظر سنجی از بیخ و بن مشکل داره به خاطر حضور یه سری Casual gamer ، باز خدا رو شکر میکنم که اسنیک یکی از کارکتر های محبوبم قهرمان شد :love:

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,138
نام
طائل
ّبحث نژاد پرستی () نباشه ولی خوب کسی که 1 ساله اومده تو دنیای گیم جز رای دادن به مارکوس غینیکس و نیکو چه انتظاری میشه داشت ؟ (البته باز 100 رحمت به نیکو یه انگیزه ای به بازی کن میده )
وقتی ترال و لیچ کینگ دور اول و دوم حذف میشن،مکس پین به اون عظمت جلوی Dante خذف میشه وقتی nero میاد بالا ولی 47 حذف میشه اصلا این نظر سنجی از بیخ و بن مشکل داره به خاطر حضور یه سری Casual gamer ، باز خدا رو شکر میکنم که اسنیک یکی از کارکتر های محبوبم قهرمان شد

بحث تا مرحله چند کشوندی؟ همون مرحله اول که Link حذف شد بقیه رو میشد حدس زد :D

به هر حال Battle جذابی بود ، امیدوارم آخریش نباشه.

sefroyek2007

کاربر سایت
Feb 25, 2008
362
نام
مهدی
با اينكه طرفدار كريتوس بودم ولي قهرماني اسنيك رو به همه ي MْGS بازهاي عزيز و گرامي تبريك مي گم.
آره راست ميگين سابقه ي اسنيك و سري MGS خيلي قديميه. و دقيقا هم به خاطر همين سابقه به اينجا رسيد. نمي دونم شايد اگه كريتوس هم سابقه ي 20 ساله داشت . . .
راستي جايزه ها چي شد؟ (البته به ما كه چيزي نمي رسه:cheesygri)
باز هم از همه ي مديران و تمامي دوستاني كه براي برگزاري اين مسابقه زحمت كشيدند تشكر مي كنم.
به اميد مسابقات جذاب بعدي.
پايدار باشيد

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر