همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

shahryar84

کاربر سایت
Jul 31, 2014
113
اقا من 9 دلار توی اکانتم دارم ، 6 دلار هم ویزا کارت دارم ! حالا اگه ویزا کارتم رو به اکانتم وصل کنم موجودی حسابم میشه 15 دلار یا کلاً جدا هستن این دوتا ؟

ینی با انجام اینکار میتونم یه بازی 15 دلاری بخرم ؟!
نه، یا خرید ۶ دلاری یا ۹ دلاری فقط

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
دوستان من به مناسبت خرید Xbox one که این هفته می گیرم یه تلویزیون 4K - 48inchخریدم امروز
می خواستم بدونم از اون جایی که بازی های این نسل روی Full HD یا بعضی موارد پایین تر 900p اجرا میشه کیفیت تصویر روی 4k پایین میاد؟ یا Scale شدن رزولوشن مشکلی ایجاد نمیکنه!!

به توصیه دوستان هم اینترنت رو 2mbs کردم که دیگه همه چیز ردیف باشه واسه خرید :d

با تشکر

MEHRDAD.F

کاربر سایت
Sep 11, 2006
2,104
نام
مهرداد
دوستان من به مناسبت خرید Xbox one که این هفته می گیرم یه تلویزیون 4K - 48inchخریدم امروز
می خواستم بدونم از اون جایی که بازی های این نسل روی Full HD یا بعضی موارد پایین تر 900p اجرا میشه کیفیت تصویر روی 4k پایین میاد؟ یا Scale شدن رزولوشن مشکلی ایجاد نمیکنه!!

Xbox One داخلش چیپ مخصوص Upscale داره و بهترین نوع آپسکیل رو انجام میده و نمیزاره کیفیت افت کنه رو TV های بزرگ. من خودم رو 55 اینچ هم بازی کردم و عالی بود کیفیت. کلا مشکلی از این نظر نداره.

HPB

کاربر سایت
Sep 23, 2011
451
نام
.
دوستان جریان این bundle's only که تو استور برا بازی های نسل هفتی میزنه چیه؟
چرا نمیشه از خود استور وان خرید کرد؟

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
اقا من 9 دلار توی اکانتم دارم ، 6 دلار هم ویزا کارت دارم ! حالا اگه ویزا کارتم رو به اکانتم وصل کنم موجودی حسابم میشه 15 دلار یا کلاً جدا هستن این دوتا ؟

ینی با انجام اینکار میتونم یه بازی 15 دلاری بخرم ؟!

ميتونى داداش. اونجا ميزنه باقيش رو از چ طريقى پرداخت منى ويزا كارت رو انتخاب ميكنى

Sent from my iPhone using Tapatalk

bhmup

کاربر سایت
Jan 12, 2014
266
سلام خدمت دوستان من همون اول که ایکس وان امده بود یکی خریدم و بخاطر سربازی فروختم
الان باز میخوام بخرم فقط یه سوالاتی دارم که احتیاج به اطلاعات به روز دارم ممنون میشم راهنمایی کنید
1-از لحاظ انلاین بازی کردن و شبکه و سرعت دالود و... من شنیدم که وان فقط با پارس انلاین جواب میده ولی پلی4 با همه isp ها درست کار میکنه و مشکلی نداره آیا این درسته و در نهایت من رو کدوم میتونم از شبکه بهتر استفاده کنم (البته میدونم که شبکه لایو بهتره بحثی در این موضوع نیست)
2-تفاوت حجم اپدیت ها چقدر شده ؟هنوز مثل دوسال پیش حجم اپدیت های وان از پلی4 خیلی بیشتره یا اینکه دیگه برابر شدن؟
3-تو چندتا گروه تعویض بازی تو این نرم افزار های اجتماعی عضوم ولی اکثرا بجای تعویض بازی با همدیگه کل کل دارن الان وضعیت تعویض بازی چطوریه؟
4-این نرم افزار دانلود بازی های وان از pc درست کار میکنه؟
5-به نظرتون از چه شرکتی اینترنت بگیرم؟مخابرات تو محله ما بد ج میده ولی 5- سال پیش که شاتل داشتم راضی بودم در کل نظرتون درباره شرکت رو هم بگید لطفا

ببخشید طولانی شد ممنون که راهنمایی میکنید

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,730
نام
Javad
سلام خدمت دوستان من همون اول که ایکس وان امده بود یکی خریدم و بخاطر سربازی فروختم
الان باز میخوام بخرم فقط یه سوالاتی دارم که احتیاج به اطلاعات به روز دارم ممنون میشم راهنمایی کنید
1-از لحاظ انلاین بازی کردن و شبکه و سرعت دالود و... من شنیدم که وان فقط با پارس انلاین جواب میده ولی پلی4 با همه isp ها درست کار میکنه و مشکلی نداره آیا این درسته و در نهایت من رو کدوم میتونم از شبکه بهتر استفاده کنم (البته میدونم که شبکه لایو بهتره بحثی در این موضوع نیست)
2-تفاوت حجم اپدیت ها چقدر شده ؟هنوز مثل دوسال پیش حجم اپدیت های وان از پلی4 خیلی بیشتره یا اینکه دیگه برابر شدن؟
3-تو چندتا گروه تعویض بازی تو این نرم افزار های اجتماعی عضوم ولی اکثرا بجای تعویض بازی با همدیگه کل کل دارن الان وضعیت تعویض بازی چطوریه؟
5-به نظرتون از چه شرکتی اینترنت بگیرم؟مخابرات تو محله ما بد ج میده ولی 5- سال پیش که شاتل داشتم راضی بودم در کل نظرتون درباره شرکت رو هم بگید لطفا

۱- بله درسته ps4 مشکلاتش کمتره البته اونم باید هر روز بهش DNS بدی
۲- تفاوت زیادی ندارن ممکنه ۱۰۰ مگ بالا پایین بشه ولی استثنا هم وجود داره
3-بازی وان به نسبت کمتر از ۴ هست ولی باز پیدا میشه ،یکم خرید دست ۲ش سخت تره
۴-اطلاع ندارم
۵- اگه وان میگیری حتما از پارس انلاین سرویس بگیر

bhmup

کاربر سایت
Jan 12, 2014
266
ممنون از پاسختون
اگر میشه درباره dns و... که چی هستن و مطالب مرتبطش اگر لینکی دارید به بنده بدید
و اینکه مشکلات کمتر پلی4 یعنی با isp های دیگه هم کار میکنه ؟قطعی کمتر داره با پینگ بالاتر هم کار میکنه؟و... در کل مشکلات کمتر منظور چه حالتی هست؟
من چون ایکس وان دوست دارم دلم میخواد تا بتونم تا جایکه میشه مشکلات موجودش رو حل کنم ولی اگر خارج از توانم باشه مجبورم خلاف میلم منصرف بشم از وان

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,730
نام
Javad
ممنون از پاسختون
اگر میشه درباره dns و... که چی هستن و مطالب مرتبطش اگر لینکی دارید به بنده بدید
و اینکه مشکلات کمتر پلی4 یعنی با isp های دیگه هم کار میکنه ؟قطعی کمتر داره با پینگ بالاتر هم کار میکنه؟و... در کل مشکلات کمتر منظور چه حالتی هست؟
من چون ایکس وان دوست دارم دلم میخواد تا بتونم تا جایکه میشه مشکلات موجودش رو حل کنم ولی اگر خارج از توانم باشه مجبورم خلاف میلم منصرف بشم از وان
بحثش مفصله تو گوگل جستجو کنی متوجه میشی ، پینگ بالاتر که نه منظور از لحاظ انلاین بازی کردنه اگه از پارس انلاین سرویس بگیری مشکلی نداری

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین

1- اولا به حرف ps فن ها اصلا توجه نکن . من نمی دونم چه فایده ای داره اینا راجع به سایر محصولات دروغ میگن. پمن با ت.خ.م.ی ترین نت از زمخابرات هر روز دارم بازی می کنم
2-هیچ فرقی نداره بعدش هم یه بازی مشابه روی دو سیستم اصولا آ=ددیت یکسانی داره
3- من نظری ندارم من تعویض نمی کنم
4- بله تست شده و درست کار می کنه برای سوال بیشتر به تاپیک خودش برو ولبی مشکلی برای دانلود مستقیم از خود کنسول نیست
5- پارس و شاتل یکی هستن جفتش پیشنهاد میشه

حالا من خودم یه سوال داشتم بعد 7 سال ( D: ) میخوام مودم عوض کنم حدود 120 میخوام خرج کنم کسی گزینه ای داره !!1

bhmup

کاربر سایت
Jan 12, 2014
266
بحثش مفصله تو گوگل جستجو کنی متوجه میشی ، پینگ بالاتر که نه منظور از لحاظ انلاین بازی کردنه اگه از پارس انلاین سرویس بگیری مشکلی نداری
اخه دانلود ازش خیلی گرون درمیاد به صرفه نیستولی ممنون حتما این شرکت رو میذارم تو اولویت

- - -ویرایش - - -

ممنون از پاسخت داداشما کجا میشینید؟چون با مخابرات واقعا مشکل دارم خیلی بدهمودم هم zyxel del1202-t10b این مدل رو بخر عالیه

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,730
نام
Javad
اخه دانلود ازش خیلی گرون درمیاد به صرفه نیستولی ممنون حتما این شرکت رو میذارم تو اولویت

- - -ویرایش - - -

ممنون از پاسخت داداشما کجا میشینید؟چون با مخابرات واقعا مشکل دارم خیلی بدهمودم هم zyxel del1202-t10b این مدل رو بخر عالیه
نت مخابرات اذیت میکنه بخصوص واسه وان مگر روش قند شکن شیر کنی ! اموزشش رو یکی گذاشته بود تو انجمن !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر