همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

arshia78

کاربر سایت
Aug 30, 2013
1,143
نام
Arshia
سلام
میخواستم بدونم تفاوت هدست خوده Xbox one ا (Xbox One Stereo Headset) با هدست Razer Kraken For Xbox One چی هست؟ آیا این هدست ها که به دسته وصل میشن خیلی شارژ مصرف میکنن؟
و اینکه آیا می ارزه یکی از اینا رو بگیرم؟
با تشکر

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
سلام
میخواستم بدونم تفاوت هدست خوده Xbox one ا (Xbox One Stereo Headset) با هدست Razer Kraken For Xbox One چی هست؟ آیا این هدست ها که به دسته وصل میشن خیلی شارژ مصرف میکنن؟
با تشکر
اتفاقا من خودم هم بین همینا بودم
ربزر گرون تره و احتمالا شاید کیفیتش بهتر باشه راحتیش هم بسیار بهتر هستش به نظرم چون دور گوش رو میگیره نه روی گوش قیمتش البته 30 درصد بیشتره ولی به نظرم همون ریزر بهتره جفتشون هم با تبدیل وصل میشن یعنی هم میشه از 3.5 اونا استفاده کرد ککه روی pc و دسته های جدید بخوره هم این که میتونی از تبدیلشون که 100 میارزه جدا هم استفاده کنی

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,935
نام
حسين
سلام
با تشکر
درود

برای انتخاب هدفون خودت رو محدود به razer و برند xbox نکن.توی همین رنج قیمت میتونی انتخابای خیلی بهتری نسبت به این دوتا داشته باشی ! من razer رو تست کردم نشتی صدای به شدت بالایی داره ...

برو توی سایت ایران هدفون اونجا خیلی هدفون مناسب گیم وجود داره،تازه ازشونم بپرسی راهنمایی هم میکنن ..

Sent from my HTC One using Tapatalk

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
یعنس مایکرو هر جور شده میواد یه کاری این max and the corse رو بازی کنم ! امروز برام کدش رو فرستاده ! یکی نیست بگه حالا تو که کد میخوای بفرستی حداقل یه بازی درست حسابی بفرس دیگه !!

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
یعنس مایکرو هر جور شده میواد یه کاری این max and the corse رو بازی کنم ! امروز برام کدش رو فرستاده ! یکی نیست بگه حالا تو که کد میخوای بفرستی حداقل یه بازی درست حسابی بفرس دیگه !!
ولی بدک نیست مخصوصا اگه از گیمرای قدیمی زمان بازیهای دو بعدی باشی

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
ولی بدک نیست مخصوصا اگه از گیمرای قدیمی زمان بازیهای دو بعدی باشی
بد نیستش ولی مایکرو بد گیر داده به این بازی خیلی عجیب در واقع گیر داده بهش همین تا 7 8 ماه تنها بازی FGWG مایکرو تو ژاپن بود

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
بد نیستش ولی مایکرو بد گیر داده به این بازی خیلی عجیب در واقع گیر داده بهش همین تا 7 8 ماه تنها بازی FGWG مایکرو تو ژاپن بود

حالا من با این مشکلی. ندارم ولی خدا کنه دوتا بازی خوب برا ماه دیگه فری شه که حالشو ببریم این ماه فقطgears2 خوب بود

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
حالا من با این مشکلی. ندارم ولی خدا کنه دوتا بازی خوب برا ماه دیگه فری شه که حالشو ببریم این ماه فقطgears2 خوب بود
اره وگیرز 2 واقعا عالی بود انتقام همه بازی های مزخرف این 2 ماهه رو گرفت ولی حیف که انقدر رو 360 بازیش کردم واقعا دیگه حسش نیست !!

Arrman

کاربر سایت
Jun 23, 2015
7
سلام
بهترين ISP براي بازي آنلاين چيه در حال حاضر؟(علي الحصوص براي بازي هاي مثل فيفا و Halo كه با اكثر ISP ها مشكل دارن)
+
مودم هم مهمه؟

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
سلام
بهترين ISP براي بازي آنلاين چيه در حال حاضر؟(علي الحصوص براي بازي هاي مثل فيفا و Halo كه با اكثر ISP ها مشكل دارن)
+
مودم هم مهمه؟
Isp اونطور که میگن پارس انلاین من خودم شاتل دارم فیفا رو قیدش رو زدم هالو هارو هم 60 درصد مواقع جواب میده اما خوب دانلود شبانش رو ترکوندم عوضش
مودم هم asus n300 من گرفتم خیلی عالیه و تمام اپشنای گیمینگ رو هم داره

Arrman

کاربر سایت
Jun 23, 2015
7
Isp اونطور که میگن پارس انلاین من خودم شاتل دارم فیفا رو قیدش رو زدم هالو هارو هم 60 درصد مواقع جواب میده اما خوب دانلود شبانش رو ترکوندم عوضش
مودم هم asus n300 من گرفتم خیلی عالیه و تمام اپشنای گیمینگ رو هم داره
پارس آنلاين براي فيفا16 هم مشكلي نداره؟

majidazad

کاربر سایت
Oct 12, 2011
273
پارس آنلاين براي فيفا16 هم مشكلي نداره؟

برای فیفا 15و16 و البته چنتا بازی دیگه مثل کمبات و کشتی کج و... فقط با پارس جواب میده اگر میخوای این بازی ها انجام بدی اجبارا باید پارس بگیری و انتخاب دیگه ای نداری

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,342
دوستان من کلا هیچی درست حسابی نمیدونم از اکس باکس وان
چند سوال داشتم
اینکه چطور میشه بازی های نسل قبل رو که لایو دار ها رایگان میتونند بگیرند بگیرم ؟
یکی دیگه دستگاه چطوری کامل خاموش میشه ؟ :d نووبم رسما در اکس باکس
اینکه چطوری میشه یک بازی رو آپدیت نکرد ولی بازیش کرد !؟
یک سوال دیگه هم داشتم - چطوری بفهمم چه بازیهایی در اکانتم هست ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر