همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
وقتی دستگاه تعمیر میشه کاملا مشخص میشه که پلمپ دستگاه باز شده

برچسبی که پشت دستگاه هست وقتی که برداشته بشه و دوباره سرجاش قرار بدن این حالت درخشدنگیش رو از دست میده و سیاه میشه

برای دوستم one دیدم دست دوم برچسبش عین عکس زیری سیاه بود که یعنی تعمیر شده طرف می گفت نه اکبنداشم همین شکله الان اینم باز شده؟

DSC_3961.jpg

یا باید این شکلی باشه؟

er_photo_207898.jpg

اما جالبه در نقداشم دیدم در عکساش سیاهه؟

http://www.anandtech.com/show/7528/the-xbox-one-mini-review-hardware-analysis

Arrman

کاربر سایت
Jun 23, 2015
7
سلام
امكان آنلاين بازي كردن فيفا16 با اينترنت 512 مخابرات(يا رايتل/ايرانسل) هست؟اگه هست با چه تنظيماتي؟(الان فقط رو ‌Finding Opponent گير ميكنه)

emad1772

کاربر سایت
Sep 18, 2010
134
سلام
امكان آنلاين بازي كردن فيفا16 با اينترنت 512 مخابرات(يا رايتل/ايرانسل) هست؟اگه هست با چه تنظيماتي؟(الان فقط رو ‌Finding Opponent گير ميكنه)

والا من پارس آنلاین هم دارم روی finding گیر می کنه . با Gears of wars و Smite مشکلی ندارم ولی با Killer instinct همین مشکل FIFA 16 رو دارم. همه کاری هم کردم بجز شیر کردن سرویس‌هایی که بچه ها میگن.

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
واسه من هم سیاهه !!

من هر چی دیدم اکبندش هم همینه انگاری پشتش بی رنگه رنگ سیاه بدنه هست حالا دقیق نفهمیدم ستاره هاش دیگه تغییر رنگ نمی دن یا اونا هم سیاه می شن ارم xbox سیاه می شه خلاصه اگه گسی بلده راهنمایی کنه

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
واسه من هم سیاهه !!
درود
یعنی اون لوگوهای ستاره هم سیاه هست ؟!
از اول اینطوری بود ؟
وقتی پلمپ برداشته میشه کلا شکل لوگوی ایکس باکس و ستاره ها بم میریزه

- - -ویرایش - - -

مثل این عکس
er_photo_207898.jpg

آخرین ویرایش:

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
درود
یعنی اون لوگوهای ستاره هم سیاه هست ؟!
از اول اینطوری بود ؟
وقتی پلمپ برداشته میشه کلا شکل لوگوی ایکس باکس و ستاره ها بم میریزه

- - -ویرایش - - -

مثل این عکس
er_photo_207898.jpg

نه مثل این که نه مثل این یکی هستش

ولی من فکر میکنم این به خاطر تفاوت دوربین هستش یا شاید در ریجن های مختلف برچسب متفاوته چون اون نوشته های hdmi in out هم انگار برچسبش پر رنگ تر هستش

DSC_3961.jpg

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
نه مثل این که نه مثل این یکی هستش

ولی من فکر میکنم این به خاطر تفاوت دوربین هستش یا شاید در ریجن های مختلف برچسب متفاوته چون اون نوشته های hdmi in out هم انگار برچسبش پر رنگ تر هستش

DSC_3961.jpg
همینه
نگران نباش عزیز

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
کلا تو ایران خرید کنی ر هر صورت فرو میکنن توت همین که حامله نشی یه دنیا ارزش داره !
:)):)):)):)):)):)):)):))
براتون یه ادرس تو پیغام خصوصی میفرستم
برید اونجا اگر دستگاه باز داشت ببینید که خیالتون راحت بشه اگر هم نداشت از اونجا با من تماس بگیرید اوکی میکنم یه دستگاه اکبند باز کنه که شما ببینید

- - -ویرایش - - -

من هر چی دیدم اکبندش هم همینه انگاری پشتش بی رنگه رنگ سیاه بدنه هست حالا دقیق نفهمیدم ستاره هاش دیگه تغییر رنگ نمی دن یا اونا هم سیاه می شن ارم xbox سیاه می شه خلاصه اگه گسی بلده راهنمایی کنه
براقیتش رو از دست میده و ستاره ها حالت سیاهی میگیره و کلا بی کیفیت میشه

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
واقعا فکر میکنی من نگرانم !!1 کلا تو ایران خرید کنی ر هر صورت فرو میکنن توت همین که حامله نشی یه دنیا ارزش داره !

کلا مدت زمانی هست کافیه یکم گاف بدن تا دسته رفته یا یکم اطلاعات نداشته باشید که حتما مورد عنایت قرارمی گیرید یعنی من هر بار خرید می کنم 1 نکته جدید کشف می کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر