همه چیز درباره ی Xbox Live

joykiller360

کاربر سایت
Jun 26, 2009
525
نام
میثم صیام
خیلی ساده...کنسولتون رو کپی خور نکنید...بازی اورجینال بخرید...همه موج ها از بین میرن
تا زمانی که بحث هک و کپیخور و .... هست این موج ها هم برای ما هستن...

میگما خوب ادم با ps3 انلاین بازی کنه چون بازی های ارجینالش بهتر گیر میاد.

1994

کاربر سایت
Sep 10, 2008
617
نام
1994
دوستان من نمیدونم چرا یهو ایکس باکسم این طوری شده :confused:
اینترنت من به صورت کانکشنی هستش و با user name و password وصل میشم و تا الان هم به ایکس باکس
user name و password میدادم و وصل میشدم اما الان وقتی که user name و password رو میدم در قسمت network ضبدر میخوره و وقتی user name و password رو نمیدم در قسمت internet ! (در صورتی که قاعدتا باید با user name و password وصل بشه !)
خواهشا کمک کنید .

nader324

کاربر سایت
Oct 3, 2009
234
نام
nader
اگه زبانت خوب باشه تو سایت xbox.com بری قسمت support بری خیلی عالی راهنمایی کردی واقعا حرف نداره حتما سر بزن مشکلت 3 سوت حل میشه.

elyas_dante

کاربر سایت
Jun 18, 2009
13
سلام بر همه، من پریروز اکنت لایو ساختم و فیفا و CoD MW2 رو آنلاین بازی کردم، ولی جالب اینجاست که به من میگفتن که اگه آدرس و کد پستی درست نداشته باشی نمیتونی لایو وصل شی، منم کلی دنبالش گشتم و پیدا کردم، آخر هم اکنت رو ساختنی از من اونا رو نپرسید! کسی میدونه جریان چیه؟
گیمر تگ من small danger هستش و هیچ مشکلی هم ندارم

sinasafari

کاربر سایت
Jan 30, 2008
763
نام
سینا صفري
تو داشبورد جدید احتیاج نداره اینجوری که من اطلاع دارم
قبلا هم اگه کشور های عربی و اینا رو انتخاب میکردین ادرس غلط میدادین قبول میکرد تا اونجایی که من اطلاع دارم

GOOD DEMON

کاربر سایت
Mar 2, 2008
233
نام
مهدی
دوستان عزیز من میخوام پوینت بگیرم می خوام بدونم که من که برای گیمرتگم UK رو زدم و ریجنم هم PAL هست باید پوینت اروپا بگیرم؟

LiQu!d OceL0T

کاربر سایت
Jun 11, 2007
332
نام
هاشم
سلام دوستان
یه سوال خیلی رایج و تکراری میخوام بپرسم فقط برای محکم کاری و ترس از بن هست.
سوالم اینه که من یه کنسول جدید گرفتم و دستگاه رو کپی خور نکردم الان میخوام دستگاه رو به لایو وصل کنم و هارد دستگاه قبلیم رو روش گذاشتم امکانش هست که به خاطر بازیهای کپی که رو هارد ریختم و هنوزم هست یا همچین چیزی بن بشم .
( همون طور هم که همه میدون تنها راههای شناسایی اینکه دستگاه کپی خور شدست از طریق فریمور و یا استفاده از بازیهای مشکل دار و.. تو محیط لایو هست. )
سلام دوست عزیز برو یه فریمور LT نصب کن کپی خورشم کن خیالت راحته راحت که بن نمیشی
حرف شما درست اما من نمیخوام اینو کپی خورش کنم چون یه دستگاه کپی شده دارم و از اون استفاده میکنم الانم یک گرفتم مختص لایو دیگه حال و حوصله بن ویو اینا رو ندارم.
حالا لطف کنید به سوال پاسخ بدین تمام

آخرین ویرایش:

GOOD DEMON

کاربر سایت
Mar 2, 2008
233
نام
مهدی
سلام دوستان
یه سوال خیلی رایج و تکراری میخوام بپرسم فقط برای محکم کاری و ترس از بن هست.
سوالم اینه که من یه کنسول جدید گرفتم و دستگاه رو کپی خور نکردم الان میخوام دستگاه رو به لایو وصل کنم و هارد دستگاه قبلیم رو روش گذاشتم امکانش هست که به خاطر بازیهای کپی که رو هارد ریختم و هنوزم هست یا همچین چیزی بن بشم .
( همون طور هم که همه میدون تنها راههای شناسایی اینکه دستگاه کپی خور شدست از طریق فریمور و یا استفاده از بازیهای مشکل دار و.. تو محیط لایو هست. )
نقل قول:
نوشته شده توسط 4amin
سلام دوست عزیز برو یه فریمور LT نصب کن کپی خورشم کن خیالت راحته راحت که بن نمیشی

حرف شما درست اما من نمیخوام اینو کپی خورش کنم چون یه دستگاه کپی شده دارم و از اون استفاده میکنم الانم یک گرفتم مختص لایو دیگه حال و حوصله بن ویو اینا رو ندارم.
حالا لطف کنید به سوال پاسخ بدین تمام
نه دوست عزیز مشکلی نیست تنها راه شناسایی چک کردن دیسک و فریمور دستگاه تا حال حاضر هست ربطی به بازی نصب شده نداره شما با خیال راحت هارد رو نصب کن

ZETSU

کاربر سایت
Jun 9, 2009
213
نام
آرمین
سلام به دوستان عزیز

من آپدیت پاییز ایکس باکس لایو رو نکردم و الان می خوام این آپدیت رو بکنم و XTREAM کنسول رو عوض نکردم به نظر شما با این آپدیت ممکن هست بن بشم یا برم تو لیست سیاه؟
:((:confused::((

joykiller360

کاربر سایت
Jun 26, 2009
525
نام
میثم صیام
سلام به دوستان عزیز

من آپدیت پاییز ایکس باکس لایو رو نکردم و الان می خوام این آپدیت رو بکنم و XTREAM کنسول رو عوض نکردم به نظر شما با این آپدیت ممکن هست بن بشم یا برم تو لیست سیاه؟
سلام
اول که باید دعا کنی همین الانم وصل بشی بن نشده باشی این از این.

ما اول داشبوردو اپدیت کن بعد lt رو بریزید بعد دیگه باید ریسک کنید و ON بشید چون ممکن هست قبلا شما شناسایی شده باشید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر