همه چیز درباره ی Xbox Live

ZETSU

کاربر سایت
Jun 9, 2009
213
نام
آرمین
سلام
اول که باید دعا کنی همین الانم وصل بشی بن نشده باشی این از این.

ما اول داشبوردو اپدیت کن بعد lt رو بریزید بعد دیگه باید ریسک کنید و ON بشید چون ممکن هست قبلا شما شناسایی شده باشید.

مگه ماکروسافت با آپدیت پاییزی دستگاه ها رو شناساسیی نمی کرده؟
من از تابستون به بد اصلا نرفتم و همه ی بازی هام هم قدیمی و مطمئن بودن؟
یعنی الان بای؟

KHOROOS

کاربر سایت
Feb 10, 2010
151
نام
محمد امین
سلام
میخواستم بدونم XBOX 360 ی که هک شده اگر با بازی کپی بری تو لایو هک میشی
یا اگر با بازی اصل هم بری هک میشی؟
اگه بن بشی چی میشه؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام
میخواستم بدونم XBOX 360 ی که هک شده اگر با بازی کپی بری تو لایو هک میشی
یا اگر با بازی اصل هم بری هک میشی؟
اگه بن بشی چی میشه؟

این که مایکروسافت هک کنه شما رو حرف اشتباهیه.مایکروسافت داره با نقض قانون کپی رایت مبارزه می کنه با این کار.
شما وقتی دستگاهت کپی خور بشه وقتی بری XBox Live احتمالا شناسایی میشی و بن میشی.
اما الان با عرضه فریمور LT شما می تونی با بررسی امنیت دیسک های بازی به بازی آنلاین بپردازی.

KHOROOS

کاربر سایت
Feb 10, 2010
151
نام
محمد امین
اما الان با عرضه فریمور LT شما می تونی با بررسی امنیت دیسک های بازی به بازی آنلاین بپردازی.

بررسی امنیت دیسک چیه؟
اگر هم یه موقع بن شی چی میشه؟

mah10vi

کاربر سایت
Oct 15, 2008
385
نام
مارکوس
سلام به دوستان عزیز

من آپدیت پاییز ایکس باکس لایو رو نکردم و الان می خوام این آپدیت رو بکنم و XTREAM کنسول رو عوض نکردم به نظر شما با این آپدیت ممکن هست بن بشم یا برم تو لیست سیاه؟
:((:confused::((
دوست من اگه میخوای بن نشی این کار رو نکن. چون افرادی بودن که خیلی وقت بود که لایو نمیومدن بعد که LT اومد آپدیت کردن و اومدن بعد بن شدن.

son of sparda

کاربر سایت
Nov 12, 2008
123
نام
علی
دوست من اگه میخوای بن نشی این کار رو نکن. چون افرادی بودن که خیلی وقت بود که لایو نمیومدن بعد که LT اومد آپدیت کردن و اومدن بعد بن شدن.
فکر نمی کنم از وقتی LT اومده کسی بن شده باشه چون هنوز موج بن کردن شروع نشده.

mah10vi

کاربر سایت
Oct 15, 2008
385
نام
مارکوس
فکر نمی کنم از وقتی LT اومده کسی بن شده باشه چون هنوز موج بن کردن شروع نشده.
دوست من شما متوجه منظور دوستمون نشدین. این آقا گفتن که قبلا" لایو بوده و یه مدت بازی نکرده و الان میخواد LT بریزه بیاد لایو. کسانی بودند با شرایط مشابه این دوستمون و بن شدن.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
بررسی امنیت دیسک چیه؟
اگر هم یه موقع بن شی چی میشه؟

دیسک رو با نرم افزارهایی مثل ABGX360 چک می کنید و بهتون میگه که دیسکتون امن هست برای استفاده در XBox Live برای آنلاین بازی کردن.
بن بشید دیگه دسترسی به XBox Live که بخش آنلاین کنسول هست نخواهید داشت.ممکنه مثل این Ban Wave که گذشت حتی مایکروسافت Hard Drive کنسول رو Lock کنه.

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,653
نام
سهيل
با عرض سلام خدمت دوستان.
من یک 7 ماهی میشه که ایکس باکس خریدم و تا حالا لایو وصل نشدم.در ضمن بازیهای کپی استفاده میکنم و اصلا هم دیسکها رو چک نکردم قبلا.الان میخوام به لایو وصل بشم یک راهنمایی بکنید ببینیم چطور میتونیم وصل شیم و تا حد امکان بن نشیم.در مورد چک دیسکها و قضیه LT و ماکروسافت پوینت لطفا توضیح بدید و سرعت اینترنت لازم.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
با عرض سلام خدمت دوستان.
من یک 7 ماهی میشه که ایکس باکس خریدم و تا حالا لایو وصل نشدم.در ضمن بازیهای کپی استفاده میکنم و اصلا هم دیسکها رو چک نکردم قبلا.الان میخوام به لایو وصل بشم یک راهنمایی بکنید ببینیم چطور میتونیم وصل شیم و تا حد امکان بن نشیم.در مورد چک دیسکها و قضیه LT و ماکروسافت پوینت لطفا توضیح بدید و سرعت اینترنت لازم.
شما کلی سوال داری برای همه سوال هات هم تاپیک مخصوصش هست

بازیهایی که قبلا بازی کردی رو ولش- اون بازی هایی که میخوای تو لایو بازی کنی باید شرایط زیر رو داشته باشن!
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=27815
برای چک بازیها از اخرین نسخه برنامه ی abgx استفاده کن!
---------
طریقه اتصال به XBox Live به 4 روش
---------
برای جلو گیری از بن شدن باید فریم ویر LT رو روی درایوتون نصب داشته باشید(قبل از نصب هم باید کنسول رو به اخرین اپدیت داشبورد اپدیت کنی)!!!
------
LT رو ببر بیرون 10 تومن میگیرن برات مصب میکنن تو درایو(نرم افزاریه)
----

MS point هم برای خرید تم -بازی های ارکید و content های انحصاری هر بازیه!!!اگه نخری هم چیزی نیست!ولی باید گلد رو تهریه کنی(اولین بار که گیمر تگ میسازی 1 ماه مجانی بهت میده ولی بعدش باید تهیه کنی)1 ساله-60 -تا 70 تومنه!!!!!

-

سرعت لازم هم 256 با ping خوب باید بگیری مثلا ping شما باید با سرور NY زیر 290-300 با سرور باکو هم
همون جدود یا کمتر (هر چی به سمت صفر میل کنه بهتره)!!!
برای گرفتن سرعت و پینگ از سایت www.speedtest.net استفاده کنید!

سوالی دیگه بود بپرسید!

hamid_1367

کاربر سایت
Apr 20, 2008
88
سلام
دوستان الان که من مثلا دستگامو نو گرفتم چطوری میتونم اکانت گلد یه ماهه مجانیرو تهیه کنم؟
همینطوری مجانی میده یا باید سریال دستگاه رو وارد کنی؟
من یه آی دی هات میل داشتم مثلا با اون یه تگ ساختم... ولی سریال دستگاهو جایی وارد نکردم و بزودی قصد لایو رفتن دارم...
ممنون

آخرین ویرایش:

mehdi keshvari

کاربر سایت
Sep 16, 2008
983
نام
مهدی
دوستان میشه یک توضیح جامه نسبت به انتخاب کشور ها در لایو بفرمائید.
چه فرقی مینکه آیا مثل ps3 هستش .
یا توضیح خاصی داره من میخوام اکانت بخرم لطفا کمک کنید .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر