همه چیز درباره ی Xbox Live

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
ُلام دوستان-
من LT رو ریختم- انشاا... بزودی میایم لایو
این پینگمه -چطوره؟؟؟256 دارم
پینگت خوبه و هیچ مشکلی نداری با توجه به اینکه سرورت رو هم نیویورک انتخاب کردی ولی پیگت نسبت به فاصله خوبه.
با سرعت 128 تا خدودی مشکل داری ولی می تونی امیدوار باشی که یه بازی روون گیرت بیاد.به بازی و پینگت بستگی داره.یادمه یکی با دایل آپ هم یه بازی ریسینگ کرده بود ولی به طور کلی کمتر از 128 نمی شه
با 128 هیچ مشکلی وجود نداره.با 64 هم هستن بچه ها.
شما بخوای توی لایو بازی کنی باید پینگت خوب باشه و حداقل یه سرعت قابل قبول برای کانکت شدن به لایو رو داشته باشی.128 هیچ مشکلی نداره.

致命的

کاربر سایت
Apr 11, 2009
765
نام
امير اشكان
با 128 هیچ مشکلی وجود نداره.با 64 هم هستن بچه ها.
شما بخوای توی لایو بازی کنی باید پینگت خوب باشه و حداقل یه سرعت قابل قبول برای کانکت شدن به لایو رو داشته باشی.128 هیچ مشکلی نداره.

آره من هم که گفتم با دایل آپ هم بچه ها بازی کردند ولی*علاوه بر*پینگ سرعت هم مهم هست و سرعت 128 هر چند که مناسبه ولی در کمتر از 10 درصد از بازی ها یا مثلا وقتی در فیفا تیمی بازی می کنید ممکنه دچار مشکل بشه

syaleni

کاربر سایت
Aug 30, 2008
202
نام
سیاوش
دیروز یه اتفاق عجیب برام افتاد . از اکانت من برای یکی از دوستام یه پیغام رفته بود که من اصلا ازش خبر ندارم ؟!! بعدشم الان از داخل xbox.com نمی تونم برای دوستام پیغام بفرستم می خواستم ببینم دوستان کسی تجربه ی یه همچین مشکلی رو داره ؟
یه سوال دیگه این که از xbox.com چه جوری میشه رمز اکانت رو عوض کرد ؟

mohsen1413

کاربر سایت
Jul 4, 2008
13
دانلود برای کنسول بن شده

سلام من elite بن شده با cd آپدیت کردم داشبورد می خواستم بدونم میشه theme pic و ...
که قبلا از live با خود کنسول دانلود می کردم الان با کامپیوتر دانلود کنم و بریزم روی دستگاه

arash63

کاربر سایت
Jan 16, 2008
103
نام
آرش میرزائی
دوستان من it 6.1 دارم

من فقط می خوام تو XBL گشت و گذار کنم و نمی خوام آنلاین بازی کنم ، آیا با گشت و گذار بن می شم ؟

joykiller360

کاربر سایت
Jun 26, 2009
525
نام
میثم صیام
دوستان من it 6.1 دارم

من فقط می خوام تو XBL گشت و گذار کنم و نمی خوام آنلاین بازی کنم ، آیا با گشت و گذار بن می شم ؟

فعلا که گیر بازی تموم شده ولی اکه LT بریزید بهتر هست.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,113
نام
محمد امین
یک سئوال عجیب..1

من چون کنسولم خراب شده و تو این موج بن نتونستم به لایو وصل بشم پس فعلا بن نشدم ولی مطمئنم اگر وصل بشم فوری بن میشم..

حالا اگر من برم یک دستگاه نو بخرم و گیمرتک رو رویه این جدیده ریکاوری کنم آیا بن میشم یا نه..؟

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
یک سئوال عجیب..1

من چون کنسولم خراب شده و تو این موج بن نتونستم به لایو وصل بشم پس فعلا بن نشدم ولی مطمئنم اگر وصل بشم فوری بن میشم..

حالا اگر من برم یک دستگاه نو بخرم و گیمرتک رو رویه این جدیده ریکاوری کنم آیا بن میشم یا نه..؟

تا الان خیلی از اعضای سایت همین کار رو کردند...و کسی گزارش اینکه Ban مجدد شده رو نداده.
این احتمال هم وجود نداره که در آینده ی BanWave موضوع Profile های corrupt شده رو وسط بکشند و مسئله ساز بشه.

در مورد کنسوب قبلی که خراب شده بود تو BanWave 2009، اگر آپدیت آخر یعنی ورژن 2.0.8955.0 روی داشبورد نصب نبوده. میتونه این شانس رو داره که شناسایی نشده باشه

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
تا الان خیلی از اعضای سایت همین کار رو کردند...و کسی گزارش اینکه Ban مجدد شده رو نداده.
این احتمال هم وجود نداره که در آینده ی BanWave موضوع Profile های corrupt شده رو وسط بکشند و مسئله ساز بشه.

در مورد کنسوب قبلی که خراب شده بود تو BanWave 2009، اگر آپدیت آخر یعنی ورژن 2.0.8955.0 روی داشبورد نصب نبوده. میتونه این شانس رو داره که شناسایی نشده باشه
و البته اگه فریمورت هم 1.4 به قبل بوده شاید شناسایی نشده باشی.(Xtream)

King-x360

کاربر سایت
Dec 15, 2006
517
نام
بهزاد
کی این موج ها به پایان میرسه ما بریم XBOX 360 بخریم؟
خیلی ساده...کنسولتون رو کپی خور نکنید...بازی اورجینال بخرید...همه موج ها از بین میرن
تا زمانی که بحث هک و کپیخور و .... هست این موج ها هم برای ما هستن...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر