هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام
دوستان من PS3 رو به مانیتور PC از طریق کایل HDMI وصل کردم تصویر هم میاد ولی وقتی فیش اسپیکر رو میزنم توی مانیتور صدا نمیاد ولی از طریق هندزفوری صدا هست ، بنظرتون چیکار کنم صدا بیاد ؟
( البته پارسال وصل کردم به مانیتور صدا داشت ولی الان نداره )
مشکلش از چی میتونه باشه ؟
یکبار دیگه تنظیمات صدا رو درست کن و درست میشه نه اینکه فیش جدید زدی بهش خودش اتوماتیک نمیشناسه

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,886
نام
malek
سلام.میخواستم ببینم واسه آنلاین بازی کردن تو ps3 مثل ps4 باید پلاس داشته باشیم یا اینکه مثل قبل باید بازیمون پلمپی باشه و کدش رو وارد کنیم؟

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,514
سلام
دوستان راهی هست PS3 رو به اینترنت وصل کرد و کپی خورش نپره ؟
از PS ID استفاده کنید تا اگر کنسول بن شد هم PS ID بن بشه و کنسول شما آسیبی نبیند!
روش استفاده:
http://forum.bazicenter.com/thread80040/
البته باید PS ID اختصاصی بخرید.
تا یک سال هم ممکنه کار کنه.
اگر خواستید PS ID اختصاصی خودم میفروشم. اطلاعات بیشتر از نحوه خرید خواستید پیام خصوصی بفرستید.

XSAEED-SERVERX

کاربر ویژه انجمن پلی استیشن 3 و 4
کاربر سایت
Apr 9, 2014
450
نام
Şǽęď Śęřνěŕ
سلام
دوستان راهی هست PS3 رو به اینترنت وصل کرد و کپی خورش نپره ؟
سلام...
منظور دوستمون کپی خور بوده نه بن شدن....
وقتی کنسول رو به اینترنت وصل میکنید در صورت آپدیت نبودن کنسول به آخرین ورژن فریمور برای شما درخاست آپدیت میاد که اگر در خاست رو رد کنید و آپدیت نکنید به هیچ عنوان کپی خور کنسول از بین نمیره...
آپدیت کردن کنسول های کپی خور فقط باید به صورت دستی انجام بشه نه به روش آنلاین....

F a r s h i d

کاربر سایت
Dec 31, 2012
49
نام
فرشید
سلام...
منظور دوستمون کپی خور بوده نه بن شدن....
وقتی کنسول رو به اینترنت وصل میکنید در صورت آپدیت نبودن کنسول به آخرین ورژن فریمور برای شما درخاست آپدیت میاد که اگر در خاست رو رد کنید و آپدیت نکنید به هیچ عنوان کپی خور کنسول از بین نمیره...
آپدیت کردن کنسول های کپی خور فقط باید به صورت دستی انجام بشه نه به روش آنلاین....

من PS3 رو از طریق وا فای وصل کردم همش هی میاد واسه آپدیت راهی هست که بشه کاری کرد واسه آپدیت پیغام نده ؟
یه سوال دیگه چیکار کنم که احتمالا بن شدنم کم بشه ؟

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
من PS3 رو از طریق وا فای وصل کردم همش هی میاد واسه آپدیت راهی هست که بشه کاری کرد واسه آپدیت پیغام نده ؟
یه سوال دیگه چیکار کنم که احتمالا بن شدنم کم بشه ؟

شما برو تو تاپیک کپی خور سوالت رو بپرس که به جواب برسی

rasamer

کاربر سایت
Oct 13, 2014
13
من کنسولم کپی خور نیست...وقتی میخوام در psn ثبت نام کنم در مرحله ی وارد کردن ایمیل و پسورد نمیدونم چرا میگه آدرس ایمیل یا پسورد اشتباهه!
با این که آدرس ایمیل واقعیه و مال خودمه و درست واردش میکنم و پسورد هم ترکیبی از اعداد و حروفه ولی نمیدونم چرا گیر میده...!
میخوام مولتی پلیر MW3 بازی کنم ولی نمیتونم اکانت PSN بسازم! آخرین ورژنم هست کنسولم!
ممنون میشم کمکم کنید.

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
من کنسولم کپی خور نیست...وقتی میخوام در psn ثبت نام کنم در مرحله ی وارد کردن ایمیل و پسورد نمیدونم چرا میگه آدرس ایمیل یا پسورد اشتباهه!
با این که آدرس ایمیل واقعیه و مال خودمه و درست واردش میکنم و پسورد هم ترکیبی از اعداد و حروفه ولی نمیدونم چرا گیر میده...!
میخوام مولتی پلیر MW3 بازی کنم ولی نمیتونم اکانت PSN بسازم! آخرین ورژنم هست کنسولم!
ممنون میشم کمکم کنید.

شما همه مراحل رو درست انجام میدید؟ آدرس معتبر برای خودتون وارد میکنید؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر