هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

XSAEED-SERVERX

کاربر ویژه انجمن پلی استیشن 3 و 4
کاربر سایت
Apr 9, 2014
450
نام
Şǽęď Śęřνěŕ
سلام دوستان ps3 fat دوستمو ازش گرفتم چند ساعتی بیوند بازی کردم از بازی اومدم بیرون دوباره اجراش کردم صفحه سیاه شد هیچی هم کار نمیکرد
خاموش کردمش الان که روشن میکنمش میزنه دستگاه فایل ها رو چک میکنه اوکی رو که میزنم چند دقیقع لوآدینگ میشه دستگاه ریست میشه دوباره این ارور نفرین شده فایل های گمشده میاد و این روند ادامه داره تا بینهایت :|
مشکل چیه !!!!!
سلام...
مشکل هم امکان داره سخت افزاری باشه هم نرم افزاری
1.ریبویلد دیتا کنید
2.دوباره اقدام به نصب فریمور کنید

aminxxx

کاربر سایت
Jan 10, 2009
1,002
نام
ramin
سلام
بنده یک بلوری فیلم کپی گرفتم میزارم تو دستگاه جواب نمیده صفحه سیاه است. چطوری باید اجراش کنم با پلی 3 ؟ اصلا میشه؟

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
دوستان میشه دو تا ps3 رو با کابل کراس با هم لن کرد
یعی کار خاصی نیاز نیست لطفا راهنمایی کنید

یه PS3 رو به عنوان مبدا و یکی رو به عنوان مقصد انتخاب کنید و با کابل کراس به هم وصلشون کنید. سپس در PS3 مبدا برید به آدرس زیر

select
in_setting.gif
(Settings) >
in_console.gif
(System Settings) > [Data Transfer Utility].

بعد طبق عکس زیر عمل کنید

transferutility002.jpg

در PS3 مقصد برید به آدرس زیر

select
in_setting.gif
(Settings) >
in_console.gif
(System Settings) > [Data Transfer Utility].

حالا طبق عکس زیر عمل کنید

transferutility003.jpg

دقت کنید که باید IP دو تا دستگاه متفاوت باشه

S A A M

کاربر سایت
Nov 26, 2009
166
سلام

دوستم به تازگی ps3 خریده‌ که جایه pc رو واسش بگیره یعنی از شره مشکلاته گرافیکیه pc خلاص شه ولی وقتی وارد بازیها میشه سایه ها خیلی تو ذوق میزنه و شطرنجیه مثلا بازیه far cry 4 نمیدونم چرا اونجوری که تو تریلر گیم پلی نشون میداد نیس گرافیک بازیا کلا تو ذوق میزنه آیا راهه حلی هست؟ من فکر میکردم با خریده ps3 دیگه از شره گرافیک و کلا سرعت در بازی ها راحت میشم. ولی مثه اینکه زیاد تعریفی نداره. کاری میشه کرد که کیفیت و گرافیک و سایه ها بهتر بشه؟

vahid57

کاربر سایت
Feb 10, 2007
32
سلام. دوستان من کلوپ دارم الان چند روزه که برا یه مشکلی هر چی تو سایتا. میگردم به جواب درستی نمیرسم. دوستانی که میتونن لطفا راهنمایی کنن دو تا از ps3 ها صدای فنشون خیلی زیاد شده و یکی سیستم هات میزنه
اول چجوری میشه دمای کنسول رو دید تو یه سایت نوشته بود تم هایی هست که دما رو نشون میده ولی من هر چی گشتم چیزی پیدا نکردم کسی میتونه لینک دانلود بده
دوم طریقه تعویض صحیح خمیر سلیکون چطوریه.اگه کسی جایی آموزش خوبی دیده لطفا لینک بده
سوم من شهرستانم (کرمان) کجا می تونم خمیر سلیکون خوب پیدا کنم یا اینترنتی چیزی سفارش بدم آخه از این چینیا که تو بازار هست استفاده کردم بدتر شد نمیدونم از جنس خمیر بود یا من بد کار کردم شما چه خمیری پیشنهاد میکنین
دوستان ببخشید شاید سوالم تکراری بود ولی هر چی گشتم جواب درستی پیدا نکردم با تشکر

XSAEED-SERVERX

کاربر سایت
Apr 9, 2014
450
نام
Şǽęď Śęřνěŕ
سلام

دوستم به تازگی ps3 خریده‌ که جایه pc رو واسش بگیره یعنی از شره مشکلاته گرافیکیه pc خلاص شه ولی وقتی وارد بازیها میشه سایه ها خیلی تو ذوق میزنه و شطرنجیه مثلا بازیه far cry 4 نمیدونم چرا اونجوری که تو تریلر گیم پلی نشون میداد نیس گرافیک بازیا کلا تو ذوق میزنه آیا راهه حلی هست؟ من فکر میکردم با خریده ps3 دیگه از شره گرافیک و کلا سرعت در بازی ها راحت میشم. ولی مثه اینکه زیاد تعریفی نداره. کاری میشه کرد که کیفیت و گرافیک و سایه ها بهتر بشه؟
سلام...
نباید شطرنجی باشه اما اگر اینقد وسواس در گرافیک دارید باید پلی 4 تهیه میکردید که گرافیک بازیها به بالاترین شکل ببینید... در حد پی سی هست گرافیک در پلی 4...

- - -ویرایش - - -

سلام. دوستان من کلوپ دارم الان چند روزه که برا یه مشکلی هر چی تو سایتا. میگردم به جواب درستی نمیرسم. دوستانی که میتونن لطفا راهنمایی کنن دو تا از ps3 ها صدای فنشون خیلی زیاد شده و یکی سیستم هات میزنه
اول چجوری میشه دمای کنسول رو دید تو یه سایت نوشته بود تم هایی هست که دما رو نشون میده ولی من هر چی گشتم چیزی پیدا نکردم کسی میتونه لینک دانلود بده
دوم طریقه تعویض صحیح خمیر سلیکون چطوریه.اگه کسی جایی آموزش خوبی دیده لطفا لینک بده
سوم من شهرستانم (کرمان) کجا می تونم خمیر سلیکون خوب پیدا کنم یا اینترنتی چیزی سفارش بدم آخه از این چینیا که تو بازار هست استفاده کردم بدتر شد نمیدونم از جنس خمیر بود یا من بد کار کردم شما چه خمیری پیشنهاد میکنین
دوستان ببخشید شاید سوالم تکراری بود ولی هر چی گشتم جواب درستی پیدا نکردم با تشکر
سلام...
صدای بیش از حد فن و سیستم هات بخاطر گرم شدن بیش از حد کنسول و تمام شدن عمر کنسول هست...خمیر سیلیکون هم زیاد کمکی نمیکنه بعد از مدتی بازاین مشکل پیش میاد...
پیشنهاد میکنم کنسول رو تا زمانی که وضعیت بدتری پیدا نکردند بفروشید...

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,080
نام
Mahmoud
سلام...
نباید شطرنجی باشه اما اگر اینقد وسواس در گرافیک دارید باید پلی 4 تهیه میکردید که گرافیک بازیها به بالاترین شکل ببینید... در حد پی سی هست گرافیک در پلی 4...

- - -ویرایش - - -

سلام...
صدای بیش از حد فن و سیستم هات بخاطر گرم شدن بیش از حد کنسول و تمام شدن عمر کنسول هست...خمیر سیلیکون هم زیاد کمکی نمیکنه بعد از مدتی بازاین مشکل پیش میاد...
پیشنهاد میکنم کنسول رو تا زمانی که وضعیت بدتری پیدا نکردند بفروشید...

=((:(:-<

awesome_body

کاربر سایت
May 21, 2014
213
سلام
دوستم هارد ps3 slim شو عوض کرده و الان هنوز روشن نکرده کنسول رو.ب نظر شما کنسول رو روشن کنه؟چون گفتن باید هارد هم نصب بشه؟درسته؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام
دوستم هارد ps3 slim شو عوض کرده و الان هنوز روشن نکرده کنسول رو.ب نظر شما کنسول رو روشن کنه؟چون گفتن باید هارد هم نصب بشه؟درسته؟
سلام بر شما
بله روشن کنه
بعداز اینکه روشن کرد کنسول پیغام میده که باید هارد فرمت بشه فرمت کنه بعد دیگه اتمام کار همین

sirus1999

کاربر سایت
Jun 3, 2013
217
نام
sirus
سلام
1.الان قیمت ps3 slim و super slim چنده؟
2.آیا هنوز برای کپی خور کردنشون باید یه سخت افزار جدا بخریم یا نه ....میشه با نصب نرم افزار روش کپی خورش کرد؟

XSAEED-SERVERX

کاربر سایت
Apr 9, 2014
450
نام
Şǽęď Śęřνěŕ
سلام
1.الان قیمت ps3 slim و super slim چنده؟
2.آیا هنوز برای کپی خور کردنشون باید یه سخت افزار جدا بخریم یا نه ....میشه با نصب نرم افزار روش کپی خورش کرد؟
سلام...
1.بستگی دارد
2.سوپر اسلیم هم جدیدا هک شده اما راحتی کار با اون مثله کنسول جیلبریک شده نیست...تمام بازیها به صورت کپی هنوز ساپورت نمیکنه...تمام مدل های جدید اسلیم کپی خور نرم افزاری نمیشن و در بعضی موارد فقط با کیت کبرا که اصلا توصیه نمیشه...

XSAEED-SERVERX

کاربر سایت
Apr 9, 2014
450
نام
Şǽęď Śęřνěŕ
سلام
پلی استیشن 320 و موو و دسته اضاف جیلبریک شده با دانگرید سخت افزاری کارکرده بخوام بخرم رو هم چقدر می ارزه ؟
سلام...
بستگی به تمیزیه کنسول و لوازم جانبی داره...اما چون دانگرید سخت افزاری شده قیمت به مراتب کمتره...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر