هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

king_6270

کاربر سایت
Jul 19, 2007
326
سلام دسگام اورجینال هست امروز رفتم خونه دوستم ک استفاده کنه زد به برق
روشنش کرد با دسته نشد دکمشو زدم روشن شد بعدد از چند ثانیه کلا خانوش شد مثل این که
از برق درش اورده باشی چند بار روشن خاموش کردم بغد تصویر اوند و رفت ریکاوری کرد خودشو
هنگ کرد الان حتی به safe mod هم نمیتونم برم هرچی دکمه پاورو میگیرم
مشکلش چیه؟ ممنون میشم کسی کمک کنه

MASOUD_H

کاربر سایت
Aug 6, 2012
46
نام
Telegram: @Coldplay1996
سلام، من یه جویستیک خریدم که نوشته وایرلس و دوال شوک 3. کابلش بلنده اما ازش جدا میشه. 4 تا چراغ قرمز هم داره. حالا من موندم اگه پشتش نوشته بلوتوث و وایرلرس و همینطور سیمش جدا میشه و مینویسه در حال شارژ پس قاعدتا باید بی سیم باشه اما وقتی اون رو از سیمش جدا میکنم کلا جویستیک خاموش میشه! اون روش بلوتوث هم امتحان کردم اما کنسول جویستیک رو پیدا نمیکنه! خواستم بدونم بالاخره این سیم دار معمولیه یا تقلبیه یا بی سیم هست؟ اگه بی سیمه پس چرا اینطوری میشه؟ :D

آخرین ویرایش:

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,080
نام
Mahmoud
سلام، من یه جویستیک خریدم که نوشته وایرلس و دوال شوک 3. کابلش بلنده اما ازش جدا میشه. 4 تا چراغ قرمز هم داره. حالا من موندم اگه پشتش نوشته بلوتوث و وایرلرس و همینطور سیمش جدا میشه و مینویسه در حال شارژ پس قاعدتا باید بی سیم باشه اما وقتی اون رو از سیمش جدا میکنم کلا جویستیک خاموش میشه! اون روش بلوتوث هم امتحان کردم اما کنسول جویستیک رو پیدا نمیکنه! خواستم بدونم بالاخره این سیم دار معمولیه یا تقلبیه یا بی سیم هست؟ اگه بی سیمه پس چرا اینطوری میشه؟ :D

چه قیمتی خریدی ؟احتمالا بخاطر تقلبی بودنش باشه ولی تو بعضی مدلا با تعویض باتری این مشکل حل میشه.

MASOUD_H

کاربر سایت
Aug 6, 2012
46
نام
Telegram: @Coldplay1996
چه قیمتی خریدی ؟احتمالا بخاطر تقلبی بودنش باشه ولی تو بعضی مدلا با تعویض باتری این مشکل حل میشه.

راستش به فروشنده گفتم سیم دار میخوام ولی این پشتش نوشته وایرلرس و بلوتوث. نمیدونم شاید فیک باشه ولی نوشته در حال شارژ. قضیه نمیدونم چیه!! قیمتشو نمیدونم!!!

mohammad_109

کاربر سایت
Nov 13, 2014
130
نام
محمد
سلام دوستان

نمیدونم جای سوالم اینجاس یا نه
من میخوام واسه خواهر زادم یا xbox بگیرم یا ps3
چندتا سوال دارم
کدومش بهتره ؟
کدومش بازیهای جدید رو ساپورت میکنه ؟

من تاحالا xbox نداشتم منظور از کپی خور یعنی مثل همون پلی استیشن 3 هست که انلاین تعطیل و بازی رو از هارد اجار میکنه ؟
حدود قیمت هم اگه بگید ممنون میشم.
xbox چه مدل بگیرم که از همه مطمین تر باشه و بتونه راحت استفاده کنه

XSAEED-SERVERX

کاربر ویژه انجمن پلی استیشن 3 و 4
کاربر سایت
Apr 9, 2014
450
نام
Şǽęď Śęřνěŕ
سلام دوستان

نمیدونم جای سوالم اینجاس یا نه
من میخوام واسه خواهر زادم یا xbox بگیرم یا ps3
چندتا سوال دارم
کدومش بهتره ؟
کدومش بازیهای جدید رو ساپورت میکنه ؟

من تاحالا xbox نداشتم منظور از کپی خور یعنی مثل همون پلی استیشن 3 هست که انلاین تعطیل و بازی رو از هارد اجار میکنه ؟
حدود قیمت هم اگه بگید ممنون میشم.
xbox چه مدل بگیرم که از همه مطمین تر باشه و بتونه راحت استفاده کنه
سلام...
از نطر بنده اگر دختر باشه ایکس باکس واسش بهتره چون بازیهای شاد و کارتونی زیاد داره....پلی 3 بیشتر واسه پسرها پیشنهاد میشه بخاطر سبک بازیهاش
ایکس باکس بازیها رو به حالت دیسک خریداری میکنید اما در پلی 3 برای راحتی کار و کپی بازیها هارد اکسترنال لازمه

در مورد مدل:
1.ایکس باکس LT3 باشه که راحت بازیهازو اجرا کنه...مدل اسلیم حتما باشه....
2.ایکس باکس ریفر در بازار به وفور پیدا میشه اگر جایی آشنا دارید از اونجا تهیه کنید

در مورد قیمت اطلاع کامل ندارم اما شما از 800 به بالا حساب کن.
موفق باشی

mohammad_109

کاربر سایت
Nov 13, 2014
130
نام
محمد
سلام...
از نطر بنده اگر دختر باشه ایکس باکس واسش بهتره چون بازیهای شاد و کارتونی زیاد داره....پلی 3 بیشتر واسه پسرها پیشنهاد میشه بخاطر سبک بازیهاش
ایکس باکس بازیها رو به حالت دیسک خریداری میکنید اما در پلی 3 برای راحتی کار و کپی بازیها هارد اکسترنال لازمه

در مورد مدل:
1.ایکس باکس LT3 باشه که راحت بازیهازو اجرا کنه...مدل اسلیم حتما باشه....
2.ایکس باکس ریفر در بازار به وفور پیدا میشه اگر جایی آشنا دارید از اونجا تهیه کنید

در مورد قیمت اطلاع کامل ندارم اما شما از 800 به بالا حساب کن.
موفق باشی
آقا سعید ممنون از جوابت
نه پسره
حدود 13-14 سالشه
منظورت از lt3 چیه؟ همون کپی خور نرم افزاریه خودمونه ؟
از نظر ساپورت بازی آینده بنظرتون کدوم بهتره ؟

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
آقا سعید ممنون از جوابت
نه پسره
حدود 13-14 سالشه
منظورت از lt3 چیه؟ همون کپی خور نرم افزاریه خودمونه ؟
از نظر ساپورت بازی آینده بنظرتون کدوم بهتره ؟

بله منظور کپی خور نرم افزاریه اما تمام دستگاه ها ایکس باکس برای کپی خور شدن باید باز بشن
دوتا شون فرقی میکنه گفتن تا سال 2017 ساپورت میش اما همین الان هم خیلی از بازی های اینده هم براشون نمیاد ....

F a r s h i d

کاربر سایت
Dec 31, 2012
49
نام
فرشید
سلام
دوستان من PS3 رو به مانیتور PC از طریق کایل HDMI وصل کردم تصویر هم میاد ولی وقتی فیش اسپیکر رو میزنم توی مانیتور صدا نمیاد ولی از طریق هندزفوری صدا هست ، بنظرتون چیکار کنم صدا بیاد ؟
( البته پارسال وصل کردم به مانیتور صدا داشت ولی الان نداره )
مشکلش از چی میتونه باشه ؟

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
دوستان من دستگاه اسلیم دارم .

موقع اجرای بازیهای سنگین کنسول مثلا بازی nfs rivalsبعد از یک ربع دور فنش میره بالا و دستگاه خیلی داغ میشه روش . البته فنش خیلی دورش بالا نیست ولی کم هم نیست و صداش شنیده میشه ! برای شما دوستان هم اینطوره ؟

ممکنه مشکل دور فن داشته باشه ؟ نشانه دور فن بالا و خرابی دستگاه چیه ؟

βrαγαπ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
834
نام
|\| \-/ I K |\|
دوستان من دستگاه اسلیم دارم .

موقع اجرای بازیهای سنگین کنسول مثلا بازی nfs rivalsبعد از یک ربع دور فنش میره بالا و دستگاه خیلی داغ میشه روش . البته فنش خیلی دورش بالا نیست ولی کم هم نیست و صداش شنیده میشه ! برای شما دوستان هم اینطوره ؟

ممکنه مشکل دور فن داشته باشه ؟ نشانه دور فن بالا و خرابی دستگاه چیه ؟

با چه منیجری اجرا می کنی؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر