هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

pesarbache

کاربر سایت
Oct 31, 2011
701
نام
محسن
من تازه به ذهنم رسید.قبلا با این psn id که الان استفاده میکنم رو ps3 کپی بازی میکردم شش هفت ماهی.الانم دو ماهه که با ps4 دارم بازی میکنم.بن میشم به نظرتون؟عوض کنم اکانتمو؟

Cexx

کاربر سایت
Jan 14, 2012
149
نام
ضادق
سلام دوستان باز سوال :D

1. کنسول پلمپ که اصلا باز نشده رو چجوری تشخیص بدیم ؟ پلمپش چه رنگیه چجوریه ؟ مثل بازی ها سلفون روی جعبه کشیده شده ؟
2. شنیدم پلمپ ابی رنگ یعنی کنسول ریفر هست درسته ؟
3. شنیدم کنسول های ساخت جدید خودشون اپدیت هستن یعنی اون اپدیت 300.400 مگی روشونه
4.تاریخ ساخت کجای کنسول زده ؟
5. من یه هدست یو اس بی دارم . چجوری میتونم باهاش از Ps4 صدا بگیرم ؟

مرسی :D

آخرین ویرایش:

saeed_ac00

کاربر سایت
Apr 13, 2013
68
نام
سعید
من تازه به ذهنم رسید.قبلا با این psn id که الان استفاده میکنم رو ps3 کپی بازی میکردم شش هفت ماهی.الانم دو ماهه که با ps4 دارم بازی میکنم.بن میشم به نظرتون؟عوض کنم اکانتمو؟

اگه با این اکانت با پی اس3 کپی بازی میکنی عوض کن چون اکانتت بن میشه باز ی کی دیگه باید بسازی سیوت می پره...
:-b

- - -ویرایش - - -

سلام دوستان باز سوال :D

1. کنسول پلمپ که اصلا باز نشده رو چجوری تشخیص بدیم ؟ پلمپش چه رنگیه چجوریه ؟ مثل بازی ها سلفون روی جعبه کشیده شده ؟
2. شنیدم پلمپ ابی رنگ یعنی کنسول ریفر هست درسته ؟
3. شنیدم کنسول های ساخت جدید خودشون اپدیت هستن یعنی اون اپدیت 300.400 مگی روشونه
4.تاریخ ساخت کجای کنسول زده ؟
5. من یه هدست یو اس بی دارم . چجوری میتونم باهاش از Ps4 صدا بگیرم ؟

مرسی :D

1.پلاستیک کار خون هس اصلش همون پلمپ ابی هست اگه باز شده باشه پلمپ نی :d
2. همچین چیزی نیس همه ی کین شاید جدیدا تو ریجن ها فرق کرده باشه پامپش که فک نکنم...
3.اره بعد اپدیت خراب بیشتر شونو نسبت به تاریخ تولید همشون اپ جدیدن...:-b
4.بعضی ریجن پشت بعضیا پاییت یا کنار جعبه جا دیگه ای نیس هههه:d
5.مال سونیه؟مارکش بده بگم:-b

- - -ویرایش - - -

دوستان ریجن 2 مال هر تاریخی باشه مشکلی نداره آیا ؟

منظورت اپدیته؟؟....اگه منظورت کنسوله نه مشکل نی ولی اگه مال اولاس بگو اول خودشون پلمپ باز کنن چکش کنن چیزیش نباش چون تک تو کی (تو ایران که نشنیدم) رد لاین دد میشه که بنظرم امکانش 1ک در میلایرد ها میلیارده :d

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
منظورت اپدیته؟؟....اگه منظورت کنسوله نه مشکل نی ولی اگه مال اولاس بگو اول خودشون پلمپ باز کنن چکش کنن چیزیش نباش چون تک تو کی (تو ایران که نشنیدم) رد لاین دد میشه که بنظرم امکانش 1ک در میلایرد ها میلیارده :d

نه خود کنسول منظورم بود چون من خودم نشنیده بودم کسی ریجن 2 خراب دستش رسیده باشه گفتم بپرسم کاملا مطمئن شم :d

saeed_ac00

کاربر سایت
Apr 13, 2013
68
نام
سعید
نه خود کنسول منظورم بود چون من خودم نشنیده بودم کسی ریجن 2 خراب دستش رسیده باشه گفتم بپرسم کاملا مطمئن شم :d

اره ریجن 1 به بعد مشکل کلا نداره :d من خودم برا خودم رفیقام همون اول 1سفارش دادم هیچی شونم نبود در کل گفتم که نگی نگفتی خخ:d

pesarbache

کاربر سایت
Oct 31, 2011
701
نام
محسن

اگه با این اکانت با پی اس3 کپی بازی میکنی عوض کن چون اکانتت بن میشه باز ی کی دیگه باید بسازی سیوت می پره...
:-b

قبلا با این اکانت کپی بازی میکردم الان دیگه ps3 ندارم کلا.بدبختی اینه که اونایی که رو ps4 بن شدن کنسولشون بن شده کلا.منم تازه پلاسمو شارژ کردم

saeed_ac00

کاربر سایت
Apr 13, 2013
68
نام
سعید
قبلا با این اکانت کپی بازی میکردم الان دیگه ps3 ندارم کلا.بدبختی اینه که اونایی که رو ps4 بن شدن کنسولشون بن شده کلا.منم تازه پلاسمو شارژ کردم

اگه اونا بن شدن تو لابد شما تو لیست فلگ نبودی که بنت کنن ببین اگه تو لیست سیاه باشی که سریع عوض کن اگه نه که چون با پی اس3 کپی دیگه نمیری مشکلی نیس;)

saeed_ac00

کاربر سایت
Apr 13, 2013
68
نام
سعید
این لیست سیاهی که میگی چی هست؟کجاس؟

ببین برا بن کردن اول مشخص میکنن میبرن ای دی تو لیست سیاه بعد ی دفه همه رو با هم بن میکنن...نمیدونم ایکس باکس با ی نرم افزار ای دی میدی میگه تو فلگ هستی یا نه ولی پی اس 3 نمیدونم کپی نکردم تا به حال...ولی اگه کسی تو ایران بن کردن تو نشدی احتمال داره تو نباشی فک نکنم مشکل پیش بیاد (اگه باز با کپی نری :d)...زیاد ان میزدی با پی اس3؟

Cexx

کاربر سایت
Jan 14, 2012
149
نام
ضادق
1.پلاستیک کار خون هس اصلش همون پلمپ ابی هست اگه باز شده باشه پلمپ نی :d
2. همچین چیزی نیس همه ی کین شاید جدیدا تو ریجن ها فرق کرده باشه پامپش که فک نکنم...
3.اره بعد اپدیت خراب بیشتر شونو نسبت به تاریخ تولید همشون اپ جدیدن...:-b
4.بعضی ریجن پشت بعضیا پاییت یا کنار جعبه جا دیگه ای نیس هههه:d
5مال سونیه؟مارکش بده بگم:-b

اخه دیده بودم داخل بعضی انباکسینگ ها روی جعبه کنسول سلفون کشیده . پلمپ بعضی هاشون هم ابی و بعضی هاش هم بی رنگ بود :D . نظرت چیه ؟

مارک هدوفنم somic g245 هست یه 80 تومنی خریدم :D

saeed_ac00

کاربر سایت
Apr 13, 2013
68
نام
سعید
اخه دیده بودم داخل بعضی انباکسینگ ها روی جعبه کنسول سلفون کشیده . پلمپ بعضی هاشون هم ابی و بعضی هاش هم بی رنگ بود :D . نظرت چیه ؟

اگه به پی اس3 می خوره که حله اگه نه سونی ی اپ جدید قراره بزاره (حالا نمیدونم شایدم همین قبلی که کردم بوده) که هدفون هدست همشون بخوره بهش (بیشتر مارکا) اونم الان نگا میکنم بیرنگه احتمال داره مال ریجن2 یا3 باشه حتی 4هم هست الان میبینم...l-)

- - -ویرایش - - -

ریجن 2ها بی رنگن پلمپشون (90%شون) ولی تشخیص سخت نیس پلمپ باز شده باشه می فهمی حتی بی رنگ باشه چسب شده باشن :))

pesarbache

کاربر سایت
Oct 31, 2011
701
نام
محسن
ببین برا بن کردن اول مشخص میکنن میبرن ای دی تو لیست سیاه بعد ی دفه همه رو با هم بن میکنن...نمیدونم ایکس باکس با ی نرم افزار ای دی میدی میگه تو فلگ هستی یا نه ولی پی اس 3 نمیدونم کپی نکردم تا به حال...ولی اگه کسی تو ایران بن کردن تو نشدی احتمال داره تو نباشی فک نکنم مشکل پیش بیاد (اگه باز با کپی نری :d)...زیاد ان میزدی با پی اس3؟
کنسولم قبلا بن شده بود بایه psid دیگه میرفتم و فیفا بتل هم فقط بازی میکردم.البته از sen enable استفاده میکردم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر