هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان چطور میتونم اکانت فی س بوک ام رو از روی اکانت psn بردارم/ اخه اشتباها یکی از اکانت های فی س بوک که دوست ندارمو روی ps4 وارد کردم / از کجا میشه تغییرش داد یا کلا حذفش کرد؟
باید بری Setting و قسمت PSN گزینه Link With Other Services رو انتخاب کنی. FB رو میزنی و lout out میکنی

دوستان ممنون اگه سریع راهنماییم کنین/امروز ۴ خریدم میخوام اکانت اورجینال بخرم حالا پست کد دارم سیتی رو هم لندن زدم یکی از گزینه ها میگه state/province اونذگزینه چی باید بزنم جاش؟!همه از یک ادرس استفاده میکنیم بن نکنه کلی هزینه کردم اخه،ممنون و اینکه میخوام walktrough بسازم واسه یه سایتی میخوام بدونم چطور از بازیم فیلم بگیرم به مدت مثلا ۱۵ یا ۲۰ دقیقه ممنون میشم راهنمایی کامل کنین
London خودش Province یا استان انگلستان هست ×_×
اشکالی نداره .
15 دقیقه امکانش هست اما فعلا اجازه کپی کردن record ها تا اپدیت بعدی به flash disk داده نمیشه .

kazem hunter

کاربر سایت
Oct 6, 2013
213
ممنونم مرسی
راستی ویتارو میخوام رموت پلی کنم کدی که دستگاه میده رو که میزنم واسه ادد دیوایس این اررور میاد چرا؟ CE-35406-8

آخرین ویرایش:

Devil May Cry

کاربر سایت
Feb 2, 2008
738
نام
Arash
ممنونم مرسی
راستی ویتارو میخوام رموت پلی کنم کدی که دستگاه میده رو که میزنم واسه ادد دیوایس این اررور میاد چرا؟ CE-35406-8
اکانت ويتا و PS4 با هم يکی باشه در ضمن بايد اکانتو تو PS4 اکتيو کنی

Cexx

کاربر سایت
Jan 14, 2012
149
نام
ضادق
سلام دوستان . من میخواستم یه ایکس باکس وان بگیرم ولی الان بد دو دل شدم . گیر کردم بین ps4 و x1 . حالا چند تا راهنمایی میخواستم . لطفا بدون فن بازی جواب بدین چون نا سلامتی خودم یه چیزی حالیمه میفهمم :

1. تفاوت های اصلی PS4 و X1 در چیه ؟
2. معایبشون چیه ؟ ( خواهشا کامل بگین بدون فن بازی )
3. کدوم به صرفه تره ؟
4. من خودم از x360 واسه entertaiment هاش بیشتر خوشم میومد . کلا فضا و دسکتاپ و لایوش بهتر PS3 بود . .واسه x1 و ps4 هم صدق میکنه ؟
5. PS4 هم بازی هاش مثل X1 برای انلاین اپدیت میخواد ؟
6. بازی های کدوم راحت تر میشه تاق زد و خرید و تعویض کرد
ممنون از دوستانی که درست راهنمایی میکنن

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام دوستان . من میخواستم یه ایکس باکس وان بگیرم ولی الان بد دو دل شدم . گیر کردم بین ps4 و x1 . حالا چند تا راهنمایی میخواستم . لطفا بدون فن بازی جواب بدین چون نا سلامتی خودم یه چیزی حالیمه میفهمم :

1. تفاوت های اصلی PS4 و X1 در چیه ؟
2. معایبشون چیه ؟ ( خواهشا کامل بگین بدون فن بازی )
3. کدوم به صرفه تره ؟
4. من خودم از x360 واسه entertaiment هاش بیشتر خوشم میومد . کلا فضا و دسکتاپ و لایوش بهتر PS3 بود . .واسه x1 و ps4 هم صدق میکنه ؟
5. PS4 هم بازی هاش مثل X1 برای انلاین اپدیت میخواد ؟
6. بازی های کدوم راحت تر میشه تاق زد و خرید و تعویض کرد
ممنون از دوستانی که درست راهنمایی میکنن
سلام D:

1. در بازیهای انحصاری طبیعتا .... ! بقیش مثل kinect و os آز من میپرسی فقط 1 ماه جذابه بعد تکراری میشه D: لول.
2. ps4 تا امروز توی بازیا کیفیت و performance بهتری نشون داده . xbox one هم به نظره من kinect خوبه D: و OS نسبتا جالبی هم داره
3. بستگی به خودت داره
4. میتونی توی utube دقیق نگاه کنی . فعلا جفتشون تا حدی ناقصن . xbox طبیعتا اون سیستم TV جالبه ( اگر امکانش توی ایران هست ) اما به جز اون چیزه قابل توجهی به نظره من نه one داره نه 4 . توی مدت زمان sony امکاناته بیشتر به 4 اضافه میکنه . مثل الان که Share Factory داره میاره که خیلی عالیه .
5. همه بازیهای امروزی و دیروزی نیاز به اپدیت برای انلاین بازی کردن دارن

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
دوستان احتمالا این سوال رو قبلاً پرسیدن، اما من نتونستم پیدا کنم
میشه از دسته PS3 روی PS4 استفاده کرد؟
اگه آره چجوری؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان احتمالا این سوال رو قبلاً پرسیدن، اما من نتونستم پیدا کنم
میشه از دسته PS3 روی PS4 استفاده کرد؟
اگه آره چجوری؟
بله پرسیدن D: لول .
خیر :)
برعکس میشه
ار دسته 4 روی 3 استفاده کرده اما یه تعداد از بازیا رو کامل ساپورت میکنه.

Shazem

کاربر سایت
Dec 3, 2013
316
نام
Ali
و این داستان ما و PS4:d

35472590254081434992.gif

Cexx

کاربر سایت
Jan 14, 2012
149
نام
ضادق
یه دوتا سوال دیگ :D

1. روی PS4 مثل 3 میتونیم تم رو عوض کنیم ؟ تم قابل دانلود داره که ؟
2. ip های ایران واسه دانلود و خرید از PSN بستس یا بازه ؟ مثل لایو نباشه نشه خرید کرد :-|
3. بعد این ریجن 2 و 1 چه فرقی دارن که 200 تومن اخلاف قیمت دارن ؟ !!!!!!!!!!!

آخرین ویرایش:

pesarbache

کاربر سایت
Oct 31, 2011
701
نام
محسن

2. ip های ایران واسه دانلود و خرید از PSN بستس یا بازه ؟ مثل لایو نباشه نشه خرید کرد :-|

1.ه متاسفانه هنوز نمیشه
2.هیچ مشکلی ندارن و راحت میتونی خرید کنی
3.هیچ فرقی ندارن.توی تولید اولیه ریجن 1 خرابی بیشتر گزارش شده بود.به خاطر همین ارزونره.من خودم ریجن 1 خریدم و هیچ مشکلی نداره.

faramarz1368

کاربر سایت
Feb 15, 2014
44

هنوز این قابلیت اضافه نشده ولی شاید در آپدیت 1.7 بتونیم که تا 10 روز دیگه میاد
مشکلی نداره
همه ریجن ها خوبن و من هم ریجن 2 گرفتم که در واقع تحت تاثیر حرفای این بازاریای کثیف قرار گرفتم و ریجن 2 با قیمت بالا گرفتم ولی هیچ تفاوتی نداره تازه الانم میگن ریجن 2 ژاپن از همه بهتره که همش دروغ و حیله هست که پول مارو از تو چنگمون در بیارن

badcompany

کاربر سایت
Sep 15, 2009
277
دوستان صحبت از رجیون هست. من یه سوال برام پیش اومده. اگه سوالم تکراریه پیشاپیش از دوستان عذرخواهی میکنم.
من علاوه بر بازی، می خوام بلوری هم با دستگاه ببینم. حالا می گن که بلوری تو ایران بیشتر رجیون 2 هست و فری. بخاطر همین واسه دیدن فیلم و اینا رجیون 2 بهتره. آیا همچین چیزی درسته یا نه ؟ چون مثل اینکه رجیون فیلم با دستگاه حتما باید یکی باشه تا بخونه.
مرسی

faramarz1368

کاربر سایت
Feb 15, 2014
44
دوستان صحبت از رجیون هست. من یه سوال برام پیش اومده. اگه سوالم تکراریه پیشاپیش از دوستان عذرخواهی میکنم.
من علاوه بر بازی، می خوام بلوری هم با دستگاه ببینم. حالا می گن که بلوری تو ایران بیشتر رجیون 2 هست و فری. بخاطر همین واسه دیدن فیلم و اینا رجیون 2 بهتره. آیا همچین چیزی درسته یا نه ؟ چون مثل اینکه رجیون فیلم با دستگاه حتما باید یکی باشه تا بخونه.
مرسی
سلام
فکر نکنم همچین چیزی باشه چون در فیلم های بلوری از ریجن خبری نیست فقط باید دستگاهت بلوری بخونه حالا چه لب تاپ باشه چه ps4 یا دستگاه پخش خانگی
امیدوارم جواب درستی داده باشم

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
مرسی
Bluray اوریج بله region lock دارن . یه سریشون هم free region هستش. پشتشون با علامتهای A-B-C نشون میده . مثلا A باشه فقط روی ریجن 1 کار میکنه . توی سایت BlurRay.com هم فیلم مورد نظر رو سرچ کنید توی بخشه info در مورده region نوشته
:)

ERFANMIJANY

کاربر سایت
Jul 30, 2013
183
نام
عرفان
باسلام
دوستان برای بازی call of duty " مودی که توش حمله فضایی ها است رو می شه برای ps4 دانلود کرد؟یا اصلا چنین مودی برای ps4 وجود دارد یا نه؟(چون روی ps3 چنین مودی وجود داره)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر