هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
یکی به من بگه چرا هیچ کس از سونی حتی یه هایپ هم نمیده :(( این فیل ر نگاه کنید هر روز هی پوشت سره هم حرف میزنه در مورد e3 و ... اما سونی حتی یه کلمه هم نمیگه:-/

pasia

کاربر سایت
Jun 22, 2007
291
نام
V@hID
شما از تو Setting خود دستگاه چک کن ببین Resolution درست هست یا نه. (روی 1080p باید باشه برای بالاترین کیفیت)
اگر درست نشد یه بار بازی رو پاک کن و دوباره نصب کن.
بله دوست عزیز تو تنظیمات رو ۱۰۸۰ همونطور که گفتم هم تو بازی هم تو محیط XMb این مشکل هست

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان یه سوال

موقعی که از دستگاه استفاده نمی کنیم بهتره دستگاه رو کلا خاموش کنیم یا روی Standby mode بزاریمش ؟
اگر مدت طولانی هست خاموش کن
اگر چند ساعت هست که میتونی روی stand by بزاری ....

دوستان
ريجن 3 تو منوي بازي ها هم x و o جابه جا هستن يا كه فقط تو منوي xmb جابه جا هستن؟
توی منو ها .
بازی بستگی به بازیش داره D: اگر بازیش هم ریجن 3 باشه ممکنه اونطوری بشه
در ضمن تو بازیا که اکثرا میشه کلیدها رو customize کرد.

بله دوست عزیز تو تنظیمات رو ۱۰۸۰ همونطور که گفتم هم تو بازی هم تو محیط XMb این مشکل هست
کاشکی میشد یه عکسی بزاری ببینیم دقیق مشکل از چی هست .
اگر کابله و tv دیگه امتحان کردی و مشکل هنوز هم وجود داره ممکنه دستگاه ایراد داشته باشه.
به علاوه بد نیست یه restore بکنی ببینی چی میشه .

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
? Which would you pick

15098781408474156091028623163580861388929n.jpg

Royal_Star

کاربر سایت
Nov 19, 2012
461
نام
Saeed Star
دوستان گرامی راهنمایی کنن که بین این دو تا هدست سونی کدوم رو برای ps4 انتخاب کنم ?
Sony Gold !?
Sony Pulse Elite !?
کدوم کیفیت خروجی صدای 7.1 کاناله بهتر و واقعی تری داره ? کدوم کیفیت خروجی صدای پخش موزیکش بهتره ? کدوم کیفیت میکروفن و چت در بازی های ps4 بهتره ? کدوم سازگاری بیشتری با موبایلهای اندروید به صورت وایرلس رو داره ?

Galaxy Note 3 - N9005 / Saeed_RoyalStar

Rampage

کاربر سایت
Feb 5, 2014
43
دوستان از هدست وایرلس سونی که اومده تو فروشگاه ها هم هست قیمتش تقریبا 300 ت ، به جز ps4 استفاده دیگه ای هم داره ؟ و امکانش هست مثلا برا پی سی هم استفاده کرد ؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
چجوری باید اسکرین شات هایی که از بازی میگیری بریزی رو فلش؟
update بعدی قرار اضافه بشه
D:
مثلا اینایی که من اونور گذاشتم رو راه داره D:
اول برنامه PS mobile رو روی گوشیت میزاری یا اگر Vita داری که ساده تره .
کلا بعدشم عکسها رو message میکنی به یه نفر بعدش میری از توی ویتا یا گوشی save میکنی بعد میریزی توی PC .
D:

REDEMPTiON313#

کاربر سایت
Nov 26, 2010
569
نام
AAA
دوستان از هدست وایرلس سونی که اومده تو فروشگاه ها هم هست قیمتش تقریبا 300 ت ، به جز ps4 استفاده دیگه ای هم داره ؟ و امکانش هست مثلا برا پی سی هم استفاده کرد ؟

سلام،
البته الان تو تهران قیمتش حدود 500 تومنه...
بله،می تونید با استفاده از جک 3.5 به اسمارت فون یا هر وسیله ی دیگه ای که ورودی 3.5 داره وصلش کنید،
با PS3وPC هم می شه،به صورت بی سیم ازش استفاده کرد،

gamer20

کاربر سایت
Sep 17, 2010
601
نام
داود
دوستان چطور میتونم اکانت فی س بوک ام رو از روی اکانت psn بردارم/ اخه اشتباها یکی از اکانت های فی س بوک که دوست ندارمو روی ps4 وارد کردم / از کجا میشه تغییرش داد یا کلا حذفش کرد؟

kazem hunter

کاربر سایت
Oct 6, 2013
213
دوستان ممنون اگه سریع راهنماییم کنین/امروز ۴ خریدم میخوام اکانت اورجینال بخرم حالا پست کد دارم سیتی رو هم لندن زدم یکی از گزینه ها میگه state/province اونذگزینه چی باید بزنم جاش؟!همه از یک ادرس استفاده میکنیم بن نکنه کلی هزینه کردم اخه،ممنون و اینکه میخوام walktrough بسازم واسه یه سایتی میخوام بدونم چطور از بازیم فیلم بگیرم به مدت مثلا ۱۵ یا ۲۰ دقیقه ممنون میشم راهنمایی کامل کنین

Devil May Cry

کاربر سایت
Feb 2, 2008
738
نام
Arash
دوستان اين کد بازی knack که در داخل پکfirst limited pack هستشو من تو استور امريکا زدم نشد اکانت امارت هم دارم
ولی تست نکردم بايد رجين خاصی اکانت بسازم ?

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر