هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

ring

کاربر سایت
Mar 26, 2014
69
نام
حجت
دوستان شرایط من طوری شده که حتما تا فردا فرصت دارم که ps4 بخرم ولی شدیدا بین انتخاب region1 v 2 موندم.فرق خاصی دارن ؟کدوم بهتر هست؟خواهشا یه توضیح کامل بدین

phoenix666

کاربر سایت
May 19, 2011
257
دوستان شرایط من طوری شده که حتما تا فردا فرصت دارم که ps4 بخرم ولی شدیدا بین انتخاب region1 v 2 موندم.فرق خاصی دارن ؟کدوم بهتر هست؟خواهشا یه توضیح کامل بدین
عزیز هیچ فرقی با هم ندارن فقط بسته بندیهاشون با هم فرق دارن
و ظاهرا تا اونجایی که میدونم ریجن 2 ها بعضیاشون مثل ریجن 3 دکمه تاییدشون دایره هست به جای X که اینش روی مخه خیلی
ریجن 1 بگیر خودتو خلاص کن

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
بچه ها سلام اقا من از مالزي بخوام بگيرم قيمت چطور درمياد
بعد از كجا بفهمم ريجن و سال ساختشو
خیلی ببخشید ولی دیگه حالم داره از این سوال به هم میخوره فکر کنم روزی 20 نفر تو 29 تا تاپیک جداگانه این سوال ر میپرسن
رجیون : یه علامت کره ی زمین هست روی جعبه کنسول

|| ArkoA ||

کاربر سایت
Mar 31, 2014
315
نام
علي
خواهشا یکی جواب بده از کجا پی اس پلاس 1ماهه بخرم ؟ اگه یه کارت 10 دلاری بخرم میشه از استور پلاس 1ماهه رو خرید ؟ مشکلی پیش نمیاد ؟ نیاز به پی پال نیست ؟

phoenix666

کاربر سایت
May 19, 2011
257
خواهشا یکی جواب بده از کجا پی اس پلاس 1ماهه بخرم ؟ اگه یه کارت 10 دلاری بخرم میشه از استور پلاس 1ماهه رو خرید ؟ مشکلی پیش نمیاد ؟ نیاز به پی پال نیست ؟
تنها راه برای خرید پلاس 1 ماهه همین روشه . خیر به راحتی بدون pay pal و ... میتونید خرید کنید .

almoh2

کاربر سایت
Oct 19, 2013
380
دوستان عزیز شما سایت معتبری که بشه ازش با خیال راحت پی اس 4 ساخت 2014 رو خرید سراغ دارید؟ لطفا اگه سراغ دارید بفرمایید...
ممنون.

Witcher69

کاربر سایت
Feb 14, 2014
122
نام
AMIN
سلام به همگی من دیروز یه ps4 R-1 سری جدید 1750 خریدم امروز شد 1850 :D امشب on کردمش اصلا PSN وصل نمیشه که ID بسازم Error NW-31201-7 و CE-33991-5 رو میده لطفا میشه راهنماییم کنید..؟ و اینکه این دستگاه عادی که اینجوری داغ میکنه انگار میخواد چوب میز PC آتیش بگیره :O !!!

saeed_ac00

کاربر سایت
Apr 13, 2013
68
نام
سعید
سلام به همگی من دیروز یه ps4 R-1 سری جدید 1750 خریدم امروز شد 1850 :D امشب on کردمش اصلا PSN وصل نمیشه که ID بسازم Error NW-31201-7 و CE-33991-5 رو میده لطفا میشه راهنماییم کنید..؟ و اینکه این دستگاه عادی که اینجوری داغ میکنه انگار میخواد چوب میز PC آتیش بگیره :O !!!

عزیز برا تعمیر بهتر کردن سرورا بستن تا6ساعت مشکلی نیس

- - -ویرایش - - -

سلام چه طور میشه محتویات رایگان PSN رو دان کرد با PC ومنتقل به PS4?

با ****** رو ویتا پی اس3 میشد ولی پی اس4 فک نکنم هنوز راهی گذاشته باشن... شاید بعدا ی روش بزارن مثل ******;)

- - -ویرایش - - -

- - -ویرایش - - -

با ****** رو ویتا پی اس3 میشد ولی پی اس4 فک نکنم هنوز راهی گذاشته باشن... شاید بعدا ی روش بزارن مثل ******;)

******=پ ر و ک س ی:)):d

- - -ویرایش - - -

- - -ویرایش - - -

******=پ ر و ک س ی:)):d

- - -ویرایش - - -

دور فنش بالایه؟...بیشتر بازی ها سنگین ایجوریه مشکلی نیس گرما از سی پی بو گرافیکش زیاد نیس 90% گرما مال اداپتورشه مثل ایکس باکس جدا نیس تکنولوژیش داخلشه داغیش ما اونه :dاحتمال داره بعدا ی مدل دیگه هم بدن بیرون شاید برا بهینه :-b

حتما لازم نیس کارت دلار بخری کد مستقیم شم میتونی بگیری... از ماتریکس بگیر خیلی مناسبه خودم از اونجا میگیرم... b-);)

- - -ویرایش - - -

داداش قيمت رو نميدوني چقدر در مياد اونجا تاريخ
ساخت رو كجاش زده

عزیز اونجا بری فقط خرده فروش مثلا 20 تا50 دلاری روش میکشه زیاد در نمیاد تاریخشم پشت جا کنار مینویسن دیگه...معمولا:d

Last edited by a moderator:

pesarbache

کاربر سایت
Oct 31, 2011
701
نام
محسن

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند