هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
دوستان بعد از مدت ها میخوام برم از بازار کنسول بگیرم، (PS4 Pro )
میخواستم بپرسم چه نکات ضروری رو باید دقت کنم ?
ممنون.
سلام علی جان.
نکته خاصی نیست ماشالا خودت از همه بیشتر اطلاع داری.
فقط از مغازه معتبری خرید که دست دوم به عنوان نو نندازه بهت یا اینکه کنسول ریفرشیپ از این بازتعمییری ها نباشه.
در اخر هم حتما به تاریخ ساخت دستگاه توجه کن و تولید سه ماه اول 2017 رو بخر یا نهایت اگر خوب گشتی و تولید 2017 پیدا نکردی ماه اخر 2016 رو بگیر چون بعضی از مغازه ها که مشتری ندارن ممکنه کنسول قدیمی رودستشون مونده باشه.حالا نه اینکه قدیمی ها مشکل خاصی داشته باشه فقط جدیدها کاملا نواقص مادربرد که توی بعضی از سری pro کنسول بیش از حد داغ میکرد یا هنگام ورود دیسک صدای تق تق زیادی میداد رفع شدن.
بازم اگر سوال خاصی داشتی در خدمتتم

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
سلام علی جان.
نکته خاصی نیست ماشالا خودت از همه بیشتر اطلاع داری.
فقط از مغازه معتبری خرید که دست دوم به عنوان نو نندازه بهت یا اینکه کنسول ریفرشیپ از این بازتعمییری ها نباشه.
در اخر هم حتما به تاریخ ساخت دستگاه توجه کن و تولید سه ماه اول 2017 رو بخر یا نهایت اگر خوب گشتی و تولید 2017 پیدا نکردی ماه اخر 2016 رو بگیر چون بعضی از مغازه ها که مشتری ندارن ممکنه کنسول قدیمی رودستشون مونده باشه.حالا نه اینکه قدیمی ها مشکل خاصی داشته باشه فقط جدیدها کاملا نواقص مادربرد که توی بعضی از سری pro کنسول بیش از حد داغ میکرد یا هنگام ورود دیسک صدای تق تق زیادی میداد رفع شدن.
بازم اگر سوال خاصی داشتی در خدمتتم
داداش میشه یه منبع معتبر بدی که پرو تو سری 2017 نواقصش رفع شده...
اگه اینجور باشه من مال خودمو بفروشم و 2017 بگیرم..
مرسی

• Like
Reactions: mikelwar

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
داداش میشه یه منبع معتبر بدی که پرو تو سری 2017 نواقصش رفع شده...
اگه اینجور باشه من مال خودمو بفروشم و 2017 بگیرم..
مرسی
داداش در درجه اول منظور من از نواقص اینه که بعضی از کنسول ها مشکل داشتن نه همشون ! شما مگر کنسولت مشکل خاصی داره که میخوای عوضش کنی؟!
در درجه دوم منبع معتبر نمیخواد این یه قاعده هست هر ماه که میریم جلو کمپانی سازنده کنسول مادربردها رو جدید تر میکنه که کنسول ها مشکلات کم تری داشتن وگرنه اخر 2013 که تعداد بسیار زیادی از ps4 ها مشکلات گسترده چراغ ابی و یا اتو ایجکت داشتن اگر قرار نبود مشکلات حل بشه که اصلا جور درنمیومد و سونی در مدل های 2014 مشکلات رو به حداقل رسوند.

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
داشتم قیمتای بازی های دیجیتالی رو با دیسکشون مقایسه میکردم چرا اصلا خرید بازی دیجیتالی برای ما بصرفه نیست؟ هرجور حساب میکردم قیمتش بیشتر میشد تازه با تخفیف :) یکی راجع به خرید بازی دیجیتالی توضیح میده چه حسنی داره؟
تنها مزیتش برای من اینه زمانی که اون بازی تو ایران نیست یا تو دیسکش اومده ولی به دلایلی تموم شده یا گیر نمیاد از استور اون بازیو میخرم :)

amindead

کاربر سایت
Jul 21, 2010
629
سلام
از روی کارتن میشه تولید سال رو متوجه شد؟

• Like
Reactions: mikelwar

aidin0000

کاربر سایت
May 19, 2008
726
دوستان من قبلا تایید 2 مرحله ای رو فعال کرده بودم دیشب دی اکتیو کردم دوباره اکتیو کردم رو همون دستگاه کد نخواست از کجا بفهمم تایید 2 مرحله فعال هستش؟
پسورد اکانت رو از کجا عوض کنم؟؟؟؟

hamidvictor

کاربر سایت
Apr 13, 2011
65
درایو کلاب ریجن all پیدا میشه؟ چرا همه ریجن 2 دارن :(
یک سوال دیگه هم دارم اینکه من اکانت هکی رو ps4 ریخته بودم بعد خواستم انلاین بازی کنم کل اکانتارو پاک کردم بازیا هم پاک کردم بعد هم از سیف مد دستگاه کل هاردو فرمت کردم یک اکانت برای خودم ساختم ولی الان یکماهه پلاس دارم و انلاین بازی میکنم :-?? الان چرا اینجوریه؟ نکنه اکانتا کامل پاک نشده ~X(

آخرین ویرایش:

mr26

کاربر سایت
Jun 12, 2017
46
سلام. ببخشید من با اکانت خودم چندتا بازی از استور خریدم. میخاستم بدونم برای فروش این اکانت مجبورم تمام بازی های اکانت رو بفروشم یا اینکه میتونم به دلخواه هر کدوم رو که میخام بفروشم؟

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,717
سلام. ببخشید من با اکانت خودم چندتا بازی از استور خریدم. میخاستم بدونم برای فروش این اکانت مجبورم تمام بازی های اکانت رو بفروشم یا اینکه میتونم به دلخواه هر کدوم رو که میخام بفروشم؟
اکانت رو بفروشین بعنی تمام بازی ها رو فروختین تکی هم نمیوونید بفروشین

• Like
Reactions: mr26

Inanc

DaYanc
کاربر سایت
Mar 28, 2014
356
نام
Alp
درود
دوستان تاپیک فیفا17 دیگه کسی نبود
گفتم اینجا بپرسم
چه جوری تو فیفا17 اون علامت ها و دستور هایی که همیشه هنگام بازی میده رو کلا بردارم(مثلا چه موقع دفاع یا حمله میگه r2 با L3 رو بگیر)
با سپاس

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
دورد
دوستان مثلا وقتی یه بازی که 6 ماه پیش اومده باشه بعد توی این 6 ماه چند بار بازی آپدیت شده باشه ، خوب حالا که من برم دیسک بازی بگیرم اون دیسک تموم آپدیت ها رو داره یا من خودم تازه باید بشینم اپدیت کنم؟؟
میشه بازی اپدیت نشده بازی کرد بعد یه زمان دیگه اپدیتش کنیم ؟یا باید اجباری همون موقع اپدیت کرد؟

Inanc

DaYanc
کاربر سایت
Mar 28, 2014
356
نام
Alp
دورد
دوستان مثلا وقتی یه بازی که 6 ماه پیش اومده باشه بعد توی این 6 ماه چند بار بازی آپدیت شده باشه ، خوب حالا که من برم دیسک بازی بگیرم اون دیسک تموم آپدیت ها رو داره یا من خودم تازه باید بشینم اپدیت کنم؟؟
میشه بازی اپدیت نشده بازی کرد بعد یه زمان دیگه اپدیتش کنیم ؟یا باید اجباری همون موقع اپدیت کرد؟
درود
تا جایی که من میدونم اگه اپدیتی بیاد و بازیتون دیسکی باشه نیازی به اپدیت نیست و یه گزینه داره هنگام اغاز بازی نوشته «بازی کردن بدون اپدیت»
من کلا دیسکی بازی میکنم و بدون اپدیت
حالا بعدا خواستید میتونید اپدیت کنید
اابته کلا انلاین بازی نمی کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر