هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

sayron_14

کاربر سایت
Sep 19, 2011
303
نام
ایوب
مشخصات اکانت رو وارد کنسول کنید بازی به صورت ظرفیت ۳ برای شما قابل بازیه.فقط باید تو خود اکانت بازی کنید و آنلاین باشید
اکانت رو دارم ولی نمیدونم چطوری دیتای بلزی رو دانلود کنم؟و اینکه نمیتونم رو اکانت خودم بازی کنم؟

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810
اکانت رو دارم ولی نمیدونم چطوری دیتای بلزی رو دانلود کنم؟و اینکه نمیتونم رو اکانت خودم بازی کنم؟

دانلود و نصب بازی و آپدیت های PS4 با استفاده از نرم افزار PSX DOWNLOAD HELPER

نه باید توی اکانت خود بازی باشید و اینکه هر ۲۰ دقیقه لایسنس رو چک میکنه و باید به نت وصل باشید

• Like
Reactions: sayron_14

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
درود
رفقای گرامی جای مطمین سراغ دارین پلاس ۱ ساله بفروشه که قیمتش هم منصفانه باشه؟
و اینکه از کدوم تیتر توی استور میشه فهمید چند روز از پلاس باقی مونده؟:)

Inanc

DaYanc
کاربر سایت
Mar 28, 2014
356
نام
Alp
درود
رفقای گرامی جای مطمین سراغ دارین پلاس ۱ ساله بفروشه که قیمتش هم منصفانه باشه؟
و اینکه از کدوم تیتر توی استور میشه فهمید چند روز از پلاس باقی مونده؟:)
درود من یه جا رو میشناسم
پخ شد

• Like
Reactions: voldmort

hamidvictor

کاربر سایت
Apr 13, 2011
65
با سلام و عرض خسته نباشید
من قصد دارم PS4 بخرم. می‌خواستم بدونم که:
-اولا PS4 slim با pro تفاوت فاحشی دارن یا خیر؟
-دوما ، پسردایی بنده یه کنسول Xbox 360 دارن که وقتی مثلا توش Injustice 2 رو بازی می‌کرد بعد ۲۰ دقیقه یا نیم ساعت دستگاه شروع به لگ زدن می‌کرد و تقریبا مثل منقل داغ می‌شد. می‌خواستم بدونم که در انجام بازی هاش که محدودیت زمانی ندارم ؟ (مثلا موقع بازی uncharted یا fallout 4 بعد نیم ساعت چهل دقیقه لگ نزنه و داغ نشه و مشکلات اینچنینی)

با تشکر
سلام اگه تلوزیون 4k hdr دارین یا در اینده قصد خریدشو دارین و مشکل مالی هم ندارین صد در صد خرید pro عقلانی تره ... من که تا الان مشکلی که بعد چند ساعت لگ بزنه داخل بازی نداشتم

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,151
نام
آریا
سلام

پشت جایی که ps4 رو گذاشته بودم یه لوله آب بوده امروز لوله آب دیدم سوراخ شده کل میز و ps4 خیس خیس شده بودن

قبلشم رو حالت rest mode بود بعد دیدم که خاموش شده از برق کشیدمش هنوزم روشنش نکردم

احتمال داره که سوخته باشه ؟
تعمیرش میشه کرد ؟:((

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
سلام

پشت جایی که ps4 رو گذاشته بودم یه لوله آب بوده امروز لوله آب دیدم سوراخ شده کل میز و ps4 خیس خیس شده بودن

قبلشم رو حالت rest mode بود بعد دیدم که خاموش شده از برق کشیدمش هنوزم روشنش نکردم

احتمال داره که سوخته باشه ؟
تعمیرش میشه کرد ؟:((
قبل از هر کاری کاملا خشکش کن بعد روشن کن ، برای خشک کردن هم بهترین کار اینه که بزاریش توی گونی برنج ، چون برنج همه رطوبت و آب داخلش رو میکشه ، البته مراقب باش دونه های برنج داخل دستگاه نرن

سلام، بنده عضو جدید هستم و از قزوین
پس از اینکه مغازه ی مطمئن که ازش ps4 و بازی هاش رو می خریدم اینکار رو کنار گذاشت، در تهیه بازی ها و وسایل مربوط به ps4 به مشکل خوردم
به همین خاطر از دوستان ساکن قزوین تقاضا دارم برای راهنمایی و گفت و گو، اگه دوست داشتن، پیام خصوصی بدن
پیشاپیش ممنون
به به هم ولایتی ;) هرچی خواستی بهم پ خ بده راهنمایت کنم از کجا بگیری که نیاز به بیرون رفتن از خونه هم نباشه و معتبر و خوش قیمت هم باشه B-)

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: BoxBox

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,799
نام
حامد
میگن که دسته های جدید که با پرو اومد با سری های قدیم فرق داره.
چه تفاوتی داره؟
بخوام دسته اضافه بگیرم از همون دسته جدید هاست یا ممکنه قدیمی هم باشه؟ به چی باید دقت کنم؟

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
چه تفاوتی داره؟
بخوام دسته اضافه بگیرم از همون دسته جدید هاست یا ممکنه قدیمی هم باشه؟ به چی باید دقت کنم؟
تفاوت آنچنانی نداره ! نظر شخصی بنده اینه که دسته های قدیمی با دوام تر به نظر میان تا جدید ها

دسته های جدید قیمت بالایی دارن و یکی از تفاوت هاشون اینه که روی تاچ دسته هم یه نوار نورانی استفاده شده !

• Like
Reactions: Kirk-Hammedd

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
چه تفاوتی داره؟
۲تفاوت دارن که اصلا مهم نیستن
یکیش جای براق دسته ماته
نوار نوری روی تاچ هم هست
ازمقازه (مشهد سگا) بگیر خاستی بگیری خیالت راحت

nima_sirousi

کاربر سایت
Oct 14, 2012
199
نام
نیما
سلام
چند صقحه خوندم ج سوالمو نتونستم بگیرم گفتم یه متن خودم اماده کنم
قصد دارم یه کنسول ps4 pro بگیرم بیشتر برای انحصاریاس و تا حدودی هم بازيهایی که میتونه رو کنسول بهتر اجرا شه در غیر اینصورت کامپیوتر هست.
۱.حالا میخوام بدونم اگر من پرو خریداری کردم حجم یک بازیش نسبت به پرو چند گیگه؟
۲. و اینکه میتونم یه بازی معمولیه رو روی پرو اجرا کنم؟چونکه هرجا الان دارم میبینم بازیه پرو نداره گفتم شاید هموم دیسکو اپدیت میکنن تو کنسول و میسه ۴کا بالا اورد
۳.بعد ۱سال دارم دوباره میام سمت پلی میخوام بدونم هنوز مشکل اپدیت و ارور و این بدبختیا داره؟چونکه من موقعیت دانلود از پیسی به کنسول رو ندارم فقط بزنم اپدیت بازی از خوده کنسول

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
سلام
چند صقحه خوندم ج سوالمو نتونستم بگیرم گفتم یه متن خودم اماده کنم
قصد دارم یه کنسول ps4 pro بگیرم بیشتر برای انحصاریاس و تا حدودی هم بازيهایی که میتونه رو کنسول بهتر اجرا شه در غیر اینصورت کامپیوتر هست.
۱.حالا میخوام بدونم اگر من پرو خریداری کردم حجم یک بازیش نسبت به پرو چند گیگه؟
۲. و اینکه میتونم یه بازی معمولیه رو روی پرو اجرا کنم؟چونکه هرجا الان دارم میبینم بازیه پرو نداره گفتم شاید هموم دیسکو اپدیت میکنن تو کنسول و میسه ۴کا بالا اورد
۳.بعد ۱سال دارم دوباره میام سمت پلی میخوام بدونم هنوز مشکل اپدیت و ارور و این بدبختیا داره؟چونکه من موقعیت دانلود از پیسی به کنسول رو ندارم فقط بزنم اپدیت بازی از خوده کنسول
اگه با پی سی بازی میکنید و برای انحصاری میخواید بگیرید من پیشنهاد میکنم مدل اسلیم یا فت بگیرید چون نهایتا چندتا از انحصاریارو بازی میکنید بعدم ولش میکنید منم برای همین هزینه اضافی نکردم و فت گرفتم بازم نظر خودتونه
1.منظورتون از حجم بازی چیه؟ حجم و کلا فایلای بازیا بین نسخه معمولی و پرو یکیه
2.بازیا رو پرو هم اجرا میشن کنسول میان نسلیه برای 4k هم رو بازیای قدیمیتر اپدیت منتشر شده باید اپدیت کنید بازیو
3.همچنان برای فایلای حجیم باید با پی سی دانلود کنید و با psx منتقل کنید اگه امکانش رو ندارید با خود کنسولم میتونید دانلود کنید ولی دردسرای خودشو داره سرعتشم یه مقدار پایینه

nima_sirousi

کاربر سایت
Oct 14, 2012
199
نام
نیما
اگه با پی سی بازی میکنید و برای انحصاری میخواید بگیرید من پیشنهاد میکنم مدل اسلیم یا فت بگیرید چون نهایتا چندتا از انحصاریارو بازی میکنید بعدم ولش میکنید منم برای همین هزینه اضافی نکردم و فت گرفتم بازم نظر خودتونه
1.منظورتون از حجم بازی چیه؟ حجم و کلا فایلای بازیا بین نسخه معمولی و پرو یکیه
2.بازیا رو پرو هم اجرا میشن کنسول میان نسلیه برای 4k هم رو بازیای قدیمیتر اپدیت منتشر شده باید اپدیت کنید بازیو
3.همچنان برای فایلای حجیم باید با پی سی دانلود کنید و با psx منتقل کنید اگه امکانش رو ندارید با خود کنسولم میتونید دانلود کنید ولی دردسرای خودشو داره سرعتشم یه مقدار پایینه
حقیقتش من هم ایکس باکس داشتم هم پلی۴. هم رو فروختم رو پیسی بازی میکردم اما پیسی انحصاری سونی رو نداره.من کلا پلی رو که فروختم کم کم داشتم متنفر میشدم از سونی و این ساپورتش.جز انحصاری چیزه بدرد بخوری برام نداشت حالا سرعتش دانلود و ارورهایی که وسط اپدیت میداد و از صفر شروع میشد به کنار بماند
در واقع من میخواستم یا ایکس جدیده که میاد یا پرو بگیرم چونکه تلویزیون ۴کا دارم به هر حال کار اشتباهیه نرم سمت سریه جدید اما اگر منطقی باشیم بازیای انحصاریای پلی بهتره حالا هرچقدرم که ایکس باکس به صرفه باشه.
بابت اون بازیا که گفتین خیالم راحت شد دستتون درد نکنه . اخه شنیده بودم حجم ۴کا فورزا ۱۰۰گیگه گفتم شاید اینجا هم رو کنسول همینجور باشه. ممنون

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810
دوستان تا بحث پرو هست منم یه سوال داشتم.
فریم ریت بازیها رو پرو با نسخه معمولی تفاوتی میکنه؟
مثلا شوتر ها یا RPG رو میتونه 60 فریم اجرا کنه؟(تو رزولوشن 1080)
من تی وی 4K ندارم اما برای فریم ریت بالاتر میخواستم پرو بخرم.
به نظرتون ارزش داره؟

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
دوستان تا بحث پرو هست منم یه سوال داشتم.
فریم ریت بازیها رو پرو با نسخه معمولی تفاوتی میکنه؟
مثلا شوتر ها یا RPG رو میتونه 60 فریم اجرا کنه؟(تو رزولوشن 1080)
من تی وی 4K ندارم اما برای فریم ریت بالاتر میخواستم پرو بخرم.
به نظرتون ارزش داره؟
بله اصل کاری فریم بهتره بعد ۴کی بودنش

• Like
Reactions: mgh2225

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر