هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

R.rasa

کاربر سایت
Jun 21, 2017
11
اگه تا حالا به اینترنت وصل نشدین امکانش هست ولی اگه قبلا وصل شدین الان هم مشکلی پیش نمیاد
قبلا وصل شدم

اگه تا حالا به اینترنت وصل نشدین امکانش هست ولی اگه قبلا وصل شدین الان هم مشکلی پیش نمیاد
یعنی حتی اگه پلاس بگیرم و بازیه انلاینم کنم هم بن نمی شه؟

Last edited by a moderator:

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
یعنی حتی اگه پلاس بگیرم و بازیه انلاینم کنم هم بن نمی شه؟
بن شدن به این صورته که طرف متوجه میشه و به عنوان استفاده بدون اجازه از اکانت دستگاهتون بن میشه آفلاین بودن یا انلاین بودن شما تاثیری توی بن شدن نداره

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
سلام
سوال داشتم از امكانات playstation now. اگر اينرو فعال كنم ميتونم بصورت نامحدود و مجانى به تمام بازى هاش دسترسى داشته باشم؟ يعنى ps now رو فعال كردم ديگه مجانى همه بازى ها رو دانلود ميتونم بكنم؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
سلام
سوال داشتم از امكانات playstation now. اگر اينرو فعال كنم ميتونم بصورت نامحدود و مجانى به تمام بازى هاش دسترسى داشته باشم؟ يعنى ps now رو فعال كردم ديگه مجانى همه بازى ها رو دانلود ميتونم بكنم؟
تاجایی که میدونم اون سرویس اشتراک ماهانه داره
بعدم دانلود نمیکنید باید استریم کنید که سونی گفته یه نت با سرعت 15مگ بر ثانیه پیشنهاد میشه برای استفاده از این سرویس

• Like
Reactions: stanley

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
تاجایی که میدونم اون سرویس اشتراک ماهانه داره
بعدم دانلود نمیکنید باید استریم کنید که سونی گفته یه نت با سرعت 15مگ بر ثانیه پیشنهاد میشه برای استفاده از این سرویس
اها! خب من زياد از استريم كردن سر در نميارم. ولى اينطور كه مشخصه به درد ما نميخوره. من فكر كردم با خريد ماهانه ميشه به بازى هايى كه ازش پشتيبانى ميكنه دسترسى داشته باشى و ميتونى دانلود كنى.
ممنونم
@zilyzal
الان دارم نگاه ميكنم ميبينم كلى بازى داره از سگا تا ps3 ، نميشه حالا كاريش كرد؟ واقعا دارم حسرت ميخورم نميتونم استفاده كنم.

rezaa2016

کاربر سایت
Apr 24, 2016
102
من بازی gta رو با دیسک بازی میکنم. بعد 14 گیگ اپدیت داره.. این اپدیت برای چیه؟ کیفیت بازی بهتر میشه... یا مراحل بیشتری اضافه میشه؟ کلن ارزش داره اپدیت کنم؟ چون افلاین بازی میکنم

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
من بازی gta رو با دیسک بازی میکنم. بعد 14 گیگ اپدیت داره.. این اپدیت برای چیه؟ کیفیت بازی بهتر میشه... یا مراحل بیشتری اضافه میشه؟ کلن ارزش داره اپدیت کنم؟ چون افلاین بازی میکنم
نه براى انلاينه اين اپديتا.

• Like
Reactions: rezaa2016

hamidvictor

کاربر سایت
Apr 13, 2011
65
دوستان بعد از مدت ها میخوام برم از بازار کنسول بگیرم، (PS4 Pro )
میخواستم بپرسم چه نکات ضروری رو باید دقت کنم ?
ممنون.
از سایتای معتبر بخرین اگه تهران تشریف دارین pspro.ir مغازه هم دارن حضوری هم میتونین بخرین

میشه پس پیگیری کرد؟
یه بنده خدایی گفت نمیتونی
Sent from my SM-J120F using Tapatalk
تایید ۲ مرحله ای اکانتتونو فعال کنین بهترین راهه تا مشکلی پیش نیاد که بخواین وقتتونو برای پیگیری تلف کنین

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
از سایتای معتبر بخرین اگه تهران تشریف دارین pspro.ir مغازه هم دارن حضوری هم میتونین بخرین
ممنون بابت پاسخ، از سایت نمیخوام بخرم فردا پسفردا میخواستم برم توپخونه ببینم اوضاع چطوره :D

Gesendet von meinem iPad mit Tapatalk

hamidvictor

کاربر سایت
Apr 13, 2011
65
داشتم قیمتای بازی های دیجیتالی رو با دیسکشون مقایسه میکردم چرا اصلا خرید بازی دیجیتالی برای ما بصرفه نیست؟ هرجور حساب میکردم قیمتش بیشتر میشد تازه با تخفیف :) یکی راجع به خرید بازی دیجیتالی توضیح میده چه حسنی داره؟

ممنون بابت پاسخ، از سایت نمیخوام بخرم فردا پسفردا میخواستم برم توپخونه ببینم اوضاع چطوره :D

Gesendet von meinem iPad mit Tapatalk
برای همین یه سایت معرفی کردم که هم نماد الکترونیک داره هم مغازه دارن که حضوری میتونین بخرین هم تخفیفای خوبی میدن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر