هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Steven

کاربر سایت
Oct 24, 2007
472
سلام امروز رفتم یک کنسول خریدم ریجن 1 مدل CUH-1115A بازی GTA V هم گرفتم نصبش کردم توی همین بازی یک هو یک جای بعد از یک ساعتی بازی کردن قفل کردش و برگشتم توی منو اصلی کنسول و زد ارور از اپلیشن هستش و بازی و دوباره اجرا کردم فکر کنم قبل نصب هم اپدیت 1.76 نصب کرد با خود بازی نصب شد فکر کنم

دوستان آیا مشکل از کنسول نیست ؟؟؟ ترسیدم در ضمن پشتش هم نوشته JUNE 2014

hadin

کاربر سایت
Aug 8, 2010
245
نام
محمدهادی
دیشب گذاشتم برای آپدیت اتوماتیک 4-6 صبح ، از صدایی که موقع بیرون دادن بلوری میومد بیدار شدم ، بلوری رو داده بود بیرون و همین طوری پشت سر هم هر چند ثانیه صدای بیرون دادن بلوری میده ، و دیسک بازی هم نمی گیره دیگه ، تنظیمات هم به حالت قبل در آوردم ریست کردم درست نشد ، مشکل اش کجا است و چی شد که اینطوری شد ؟ آیا باید ببرم تعمیر ؟ این کنسول کار نکرده هنوز ، البته کنسول پی اس 3 رو گذاشتم روی پی اس 4 اگر واقعا اینکار من اشتباهه با ذکر دلایل بفرمایید ممنون. نظر شما در مورد این مشکل پیش اومده چیه باید چیکار کنم

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دیشب گذاشتم برای آپدیت اتوماتیک 4-6 صبح ، از صدایی که موقع بیرون دادن بلوری میومد بیدار شدم ، بلوری رو داده بود بیرون و همین طوری پشت سر هم هر چند ثانیه صدای بیرون دادن بلوری میده ، و دیسک بازی هم نمی گیره دیگه ، تنظیمات هم به حالت قبل در آوردم ریست کردم درست نشد ، مشکل اش کجا است و چی شد که اینطوری شد ؟ آیا باید ببرم تعمیر ؟ این کنسول کار نکرده هنوز ، البته کنسول پی اس 3 رو گذاشتم روی پی اس 4 اگر واقعا اینکار من اشتباهه با ذکر دلایل بفرمایید ممنون. نظر شما در مورد این مشکل پیش اومده چیه باید چیکار کنم
مشکل auto eject پیش میاد
اولین راهش این هست که همه سیمها رو بکشی و بزاری کنسول بمونه به حالت عادی بعد وصل کنی ( میتونی هنگام روشن کردن برای چند دقیقه به صورت ایستاده هم امتحان کنی ) باید حل بشه
اگر نشد کنسول مشکل پیدا کرده - یه تاپیک هست که در مورده auto eject راه حلاهایی داده . سرچ کن خودت

در ضمن نباید این کار رو میکردی . اصولا وسایل الکترونیکی رو نباید روی دیگر وسایل بزاری . مخصوصا اگر وزنشون زیاد باشه همیشه امکانش هست حتی در کنتر % هم مشکلی به دستگاه وارد کنه( لزوما نه )
ولی در کل ندیدم من تا حالا کسی کنسول رو روی کنسوله دیگه بزاره !
به هر حال به نظرم به یبار FAQ سونی رو شما مطالعا کن در صورت امکان به صورت کامل
احتمالا به جوابه همه سوالات میرسی.

سلام امروز رفتم یک کنسول خریدم ریجن 1 مدل CUH-1115A بازی GTA V هم گرفتم نصبش کردم توی همین بازی یک هو یک جای بعد از یک ساعتی بازی کردن قفل کردش و برگشتم توی منو اصلی کنسول و زد ارور از اپلیشن هستش و بازی و دوباره اجرا کردم فکر کنم قبل نصب هم اپدیت 1.76 نصب کرد با خود بازی نصب شد فکر کنم

دوستان آیا مشکل از کنسول نیست ؟؟؟ ترسیدم در ضمن پشتش هم نوشته JUNE 2014
اکانتت رو Primary کن از setting
یه بار هم گزینه restore license رو از Setting و بخشه psn امتحان کن
نباید قفل بشه .

. @};-
هیچ چیزی توی اکانت قابلیت transfer و de-active اینا نداره .
وقتی که زدی و تایید نکردی میزنه چند ماه هست . همچنین روی کارت وقتی زده 12 ماه یعنی 12 ماه هست.
در ضمن بد نیست پستهاتون رو بدون بزرگ کردن و رنگی کردن بدید ! جوابهای دوستان رو MAhid عزیز و من و mostafa همیشه میدیم و تا جای ممکنه کسی از قلم نمیفته .

سلام.
اکانت خودتون رو اکتیو کنید اونوقت پلاسش برای همه اکانت ها میره.

Sent from my GT-S7582
پلاس روی همه اکنتها نمیره
قابلیت انلاین بازی کردن بدون نیاز به پلاس به مابقی اکانتها داده میشه و همچنین قابلیت استفاده از دانلودهای اکانت primary

hadin

کاربر سایت
Aug 8, 2010
245
نام
محمدهادی
مشکل auto eject پیش میاد
اولین راهش این هست که همه سیمها رو بکشی و بزاری کنسول بمونه به حالت عادی بعد وصل کنی ( میتونی هنگام روشن کردن برای چند دقیقه به صورت ایستاده هم امتحان کنی ) باید حل بشه
اگر نشد کنسول مشکل پیدا کرده - یه تاپیک هست که در مورده auto eject راه حلاهایی داده . سرچ کن خودت

در ضمن نباید این کار رو میکردی . اصولا وسایل الکترونیکی رو نباید روی دیگر وسایل بزاری . مخصوصا اگر وزنشون زیاد باشه همیشه امکانش هست حتی در کنتر % هم مشکلی به دستگاه وارد کنه( لزوما نه )
ولی در کل ندیدم من تا حالا کسی کنسول رو روی کنسوله دیگه بزاره !
به هر حال به نظرم به یبار FAQ سونی رو شما مطالعا کن در صورت امکان به صورت کامل
احتمالا به جوابه همه سوالات میرسی.

خدا خیرت بده فعلا درست شد واقعا ناراحت بودم ، جفت دستگاه ها رو به صورت ایستاده چسبوندم به هم به نحوی که زیر کنسول ها به هم چسبیده دیگه اینطوری وزنی هم روش نیست ،‌ فقط یکی از هواکش های پی اس 4 چسبیده به میز چوبی اگر برای این هم راه حل داشتید یا صلاح می دونید براشون پایه بگیرم ، جایی سراغ دارید یا نیاز به جستجو دارم بگید اگه گرون نیست اقدام کنم پایه هاشون رو بگیرم ، اما اگر پایه ها ربطی به نحوه ی عملکرد هواکش نداره خودشون همین طوری وایسادن
اف ای کیو سونی هم اگر دارید بدید سعی می کنم تا اونجایی که بتونم بخونم اش

- - -ویرایش - - -

سلام دوستان

بین NBA2K15 و FarCry4 کدوم رو بخرم بهتره؟ هم ورزشی دوست دارم و هم شوتر! کدومش ارزش خرید دیجیتالی رو داره؟

به نظر من FarCry4 بهتره ، البته من شخصا ورزشی دوست ندارم ، شما اگر ورزشی بیشتر دوست دارید خب بسکتبال و بردارید

آقا ما هرچی گشتیم بازی رایگان پیدا نکردیم تو پلاس ، باید برم قسمت demo ?
بازی رایگان بازی رایگان که می گفتید دمو بود ؟! :)

Last edited by a moderator:

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,538
آقا ما هرچی گشتیم بازی رایگان پیدا نکردیم تو پلاس ، باید برم قسمت demo ?
بازی رایگان بازی رایگان که می گفتید دمو بود ؟! :)

ریجن اکانتت چیه؟
این لیست بازی های ریجن آمریکا(1)
https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/en-us/free-games/cid=STORE-MSF77008-PSPLUSFREEGAMES
تو کنسول هم همینجوریه تو قسمت پلاس که برین بخش free games
و درباره ایستاده نگه داشتن کنسول ...شما از استند استفاده کردین دیگه ...نه؟

hadin

کاربر سایت
Aug 8, 2010
245
نام
محمدهادی
ریجن اکانتت چیه؟
این لیست بازی های ریجن آمریکا(1)
https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/en-us/free-games/cid=STORE-MSF77008-PSPLUSFREEGAMES
تو کنسول هم همینجوریه تو قسمت پلاس که برین بخش free games
و درباره ایستاده نگه داشتن کنسول ...شما از استند استفاده کردین دیگه ...نه؟

آهان پیدا کردم دستت درد نکنه ، نه همین طوری کنسول رو ایستاده گذاشتم ، هیچی نداره ، اگه چیزی باید براش بخرم بگید ممنون

- - -ویرایش - - -

فقط 2 تا بازی بودا ، حالا این بازیها کامله یا مثل دمو تا یه جایی فقط می تونی بازی کنی ؟ یک قسمتی هم داره به نام مولتی پلیر که فکر نمی کنم رایگان باشه ،

خلاصه 2 تا بازی بیشتر نبود

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,538
آهان پیدا کردم دستت درد نکنه ، نه همین طوری کنسول رو ایستاده گذاشتم ، هیچی نداره ، اگه چیزی باید براش بخرم بگید ممنون

- - -ویرایش - - -

فقط 2 تا بازی بودا ، حالا این بازیها کامله یا مثل دمو تا یه جایی فقط می تونی بازی کنی ؟ یک قسمتی هم داره به نام مولتی پلیر که فکر نمی کنم رایگان باشه ،

خلاصه 2 تا بازی بیشتر نبود

باید stand بگیری فن دارش 150 و معمولی خوده سونی 100 همینجوری خطرناکه با یه تکون میافته و اینکه جلوی یکی از منافظ هوا گرفته شده خیلی داغ میشه

بازی ها کامله و البته قشنگ هم هستن همین transistor روی کامپیوتر خیلی طرفدار داره (لبته اگه bastion رو روی کامپیوتر بازی کردی )

Hazardous

کاربر سایت
Jan 18, 2015
135
نام
\\.//
خدا خیرت بده فعلا درست شد واقعا ناراحت بودم ، جفت دستگاه ها رو به صورت ایستاده چسبوندم به هم به نحوی که زیر کنسول ها به هم چسبیده دیگه اینطوری وزنی هم روش نیست ،‌ فقط یکی از هواکش های پی اس 4 چسبیده به میز چوبی اگر برای این هم راه حل داشتید یا صلاح می دونید براشون پایه بگیرم ، جایی سراغ دارید یا نیاز به جستجو دارم بگید اگه گرون نیست اقدام کنم پایه هاشون رو بگیرم ، اما اگر پایه ها ربطی به نحوه ی عملکرد هواکش نداره خودشون همین طوری وایسادن
اف ای کیو سونی هم اگر دارید بدید سعی می کنم تا اونجایی که بتونم بخونم اش
سلام
جناب چه اصراری داری کنسولا چسبیده باشن به هم!!!! اطراف باز باشه تهویه بهتر صورت میگیره FAQ هم تو دفترچه ها تو جعبه ی کنسول فکر میکنم باشه.

mis2012

کاربر سایت
Sep 8, 2012
291
سلام یه سئوال داشتم

دیشب رفتم فیفا 15 رو بگیرم فروشنده گفتم بجای اینکه بیای 200 تومن هزینه کنی 90 تومن بده من بازی رو برات روی هارد دستگاه میریزم گفت از خود پلی استیشن میگیرم میخواستم بدونم واقعا این کار شدنی هست یا نه.واقعیتش خودم باور نکردم

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,997
نام
Mohammad
سلام.یه بازی دستینی دست دوم از یکی از بچه های سایت خریدم پشت قابش نوشته not for resale.میشه یه توضیحی راجب این بدین؟

Mahdi_Mansouri

کاربر سایت
Feb 26, 2011
597
نام
محمد مهدی
سلام یه سئوال داشتم

دیشب رفتم فیفا 15 رو بگیرم فروشنده گفتم بجای اینکه بیای 200 تومن هزینه کنی 90 تومن بده من بازی رو برات روی هارد دستگاه میریزم گفت از خود پلی استیشن میگیرم میخواستم بدونم واقعا این کار شدنی هست یا نه.واقعیتش خودم باور نکردم
سلام.
بله میشه
بازی رو دیجیتالی از استور میخرند و به سه نفر میدند که باعث میشه قیمت کمتر بشه.

Sent from my GT-S7582

hadin

کاربر سایت
Aug 8, 2010
245
نام
محمدهادی
باید stand بگیری فن دارش 150 و معمولی خوده سونی 100 همینجوری خطرناکه با یه تکون میافته و اینکه جلوی یکی از منافظ هوا گرفته شده خیلی داغ میشه

بازی ها کامله و البته قشنگ هم هستن همین transistor روی کامپیوتر خیلی طرفدار داره (لبته اگه bastion رو روی کامپیوتر بازی کردی )

ارزش نداره 2 تا سایت پیدا کردم معمولی اش رو زده 180 ، یک سایت دیگه هم که سه تا یو اس بی هم داشت زده بود 140 ،‌ همینطوری چسبوندم به پی اس سه محکم وایساده ، قسمت هواکشش یک راهرو داره یعنی کامل روی زمین نچسبیده

- - -ویرایش - - -

سلام
جناب چه اصراری داری کنسولا چسبیده باشن به هم!!!! اطراف باز باشه تهویه بهتر صورت میگیره FAQ هم تو دفترچه ها تو جعبه ی کنسول فکر میکنم باشه.

خب جا ندارم یک میز کوچیک چوبی گذاشتم زیرش هم دسته ها و سیم ها است ، الآن که چسبوندم بهم محکم شدند ، زیرشون هواکش نداره فقط یک قسمتی از پی اس 4 هواکش داره که اونم کامل نمی چسبه به زمین چون درون یک راهرو تعبیه شده

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
دوستان من فیفا را به روش شیرینگی خریدم و بعد این آپدیت بازیشو ریختم دیگه اجرا نمیشه و پیغام ارور ce-30012-6 میده.

ولی مشکل اصلیم اینجاست که اصلا نمیتونم بازی را پاک کنم. رو دیلیت بازی میزنم ولی همش پیغام please waite میده و پاک نمیشه.

دوستان راه حلی نیست که بتونم بازی را پاک کنم؟ آخه خود کنسول را هم نمیتونم فرمت کنم به خاطر این که بازیم میپره.

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
دوستان من الآن به مشكلي برخوردم تو ps4 قسمت تست اينترنت همه ي گزينه ها درسته مشكلي نيست
ولي هر كاري مي كنم به استور وصل نميشه! كسي مي دونه چرا؟!

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر