مسابقات انلاین لیگ فیفا ۱۲=>ps3

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
خوب اینم از برنامه ی این اخر هفته.پنجشنبه بازی های هفته ی چهارم و پنجم وجمعه بازی های هفته ی ششم رو انجام بدین.باز هم یاداور بشم که تیمهای سمت چپ میزبان هستند و در invite دادن تیم میزبان دقت کنید.
با توجه به اتفاقات پیش اومده بین masoud_f12 و hamed_myth تصمیم بر این شد که این دو با یکدیگر بازی نکرده و در بازیه رفت تیم میزبان و در برگشت هم همینطور نتیجه ی بازی 3-0 به سودش اعلام بشه.بنابراین masoud_f12 در دور رفت که میزبان هست با نتیجه ی 3-0 برنده هست.

2tpy6ftdhbq1nds9v0oj.jpg

نه فرشاد جان من بازی میکنم تو این بازی محکمتر از همیشه دلیلی نداره اون بازیرو(برگشت رو) 3.0 ببازم اون اقا نمیخواد بازی کنه مشکل خودشه میتونه جلو من حاضر نشه و 3.0 بشه.تعجب میکنم این بند از کجا در اومد شما با کی به این جمع بندی رسیدی؟؟؟؟
میخوای اون 7 امتیاز منم بده بهش یه نمه بیاد بالا تو جدول چطوره؟؟؟؟
واقعا انتظار نداشتم ازت.

آخرین ویرایش:

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
نه فرشاد جان من بازی میکنم تو این بازی محکمتر از همیشه دلیلی نداره اون بازیرو(برگشت رو) 3.0 ببازم اون اقا نمیخواد بازی کنه مشکل خودشه میتونه جلو من حاضر نشه و 3.0 بشه.تعجب میکنم این بند از کجا در اومد شما با کی به این جمع بندی رسیدی؟؟؟؟
واقعا انتظار نداشتم ازت.

به نظر منم بازی باید انجام بشه. شدیم مثل ورزشکارای خودمون به زور نمیزارند جلوی اسرائیل بازی کنه. اگر با طرف مشکلم داری ربطی به بازی نداره باهم بازی کنید نتیجه رو اعلام .. دیگه بازی نمیکنند و این حرفها رو ندارم... مسعود خوب میگی باید بازی کنی از دوست عزیزمون میخوام که بازی رو انجام بده تا نتیجه مشخص بشه ... اختلافتونم بمونه برای بیرون از سایت و این بازی.

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
583
نام
فرشاد
واقعا انتظار نداشتم ازت.

بابا چرا میزنی!!!! قبلا اگر اشتباه نکرده باشم گفته بودی نمیخوای بازی کنی.منم رو حساب اون گفتم یک بازی به نفع یکی یه بازی به نفع دیگری.
حالا میخوای بازی کنی دیر نشده که.در روز مقرر بازی کنید.من که حرفی ندارم.
شرمنده اگر اشتباه شد.

---------- نوشته در 04:35 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:34 PM ارسال شده بود ----------

alex0001985 اد کن منو دیگه.

من بهش یاداور میشم که ادت کنه.ایدی ایشون هم اینه:alexx0001985

---------- نوشته در 04:39 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:35 PM ارسال شده بود ----------

به نظر منم بازی باید انجام بشه. شدیم مثل ورزشکارای خودمون به زور نمیزارند جلوی اسرائیل بازی کنه. اگر با طرف مشکلم داری ربطی به بازی نداره باهم بازی کنید نتیجه رو اعلام .. دیگه بازی نمیکنند و این حرفها رو ندارم... مسعود خوب میگی باید بازی کنی از دوست عزیزمون میخوام که بازی رو انجام بده تا نتیجه مشخص بشه ... اختلافتونم بمونه برای بیرون از سایت و این بازی.

:punish::-??:sad:.بازی باید انجام بشه.خوبه!!!!!!!!!
غلط کردیم بابا

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان بره دور بعد منو خبركنيد درضمن الكي زحمت نكشيد اون mhfifa قهرمانه ايشون استاد ليگ هست بازيشم خيلي خوبه فوق العاده باهوش هم هست

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
بابا چرا میزنی!!!! قبلا اگر اشتباه نکرده باشم گفته بودی نمیخوای بازی کنی.منم رو حساب اون گفتم یک بازی به نفع یکی یه بازی به نفع دیگری.
حالا میخوای بازی کنی دیر نشده که.در روز مقرر بازی کنید.من که حرفی ندارم.
شرمنده اگر اشتباه شد

:punish::-??:sad:.بازی باید انجام بشه.خوبه!!!!!!!!!
غلط کردیم بابا

دور از جونت اقا این حرفا چیه

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
منم با این دوست عزیزمون hamed_myth بازی دارم ولی نیستش

جمع کنن بهتره از 12 نفری که بازی دارن 2 نفر میان بقیه میرن مهمونی نیاید بابا جان خب.الان 4 نفر که بازیاشون به مراتب بهتر از خیلی هاست بیرونه لیگن دارن افسوس میخورن بقیه عشقی میان تا بعد از یورو 2012 ما همچنان لیگ برترمون ادامه داره.
همه اینا بخاطر نداشتن ورودیه لیگه اگه نفری یه مقدار میدادن دلشون لا اقل به حال پوله میسوخت.nواقعا افرین به وحید که من باهاش فردا بازی دارم ولی از امشب اماده بود اونوقت ما واسه اینکه سر وقت با حریفمون بازی کنیم بی سیستم هول هولکی میریم تو زمین اخرشم 1 هیچ میبازیم از هفته دیگه ببیند ماهم میتونیم بریم 5 شنبه جمعه رو عشق و حال.فک کن تازه هفته دومه اینجوریه وای به روزیکه اول و دوم سوم معلوم شن.
الان حریف اول من و وحید کجاس؟ما میخوایم بازی دوم و شروع کنیم دغدغه اینو داریم که طرف میاد نمیاد
نمیشه هی چپ و راست زنگ بزنیم فرشاد داداش چی شد حریفمو پیدا کن ببین دیگه اون بیچاره چی میکشه

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
583
نام
فرشاد
فرشاد به حریف من هم خبر بده منو ادد کنه hamed_myth
با ایشون تماس میگیرم و جمعه بهش میگم بازیهاتونو انجام بدین

---------- نوشته در 03:37 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:36 AM ارسال شده بود ----------

منم با این دوست عزیزمون hamed_myth بازی دارم ولی نیستش
چشم.بهشون میگم.

---------- نوشته در 03:45 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:37 AM ارسال شده بود ----------

جمع کنن بهتره از 12 نفری که بازی دارن 2 نفر میان بقیه میرن مهمونی نیاید بابا جان خب.الان 4 نفر که بازیاشون به مراتب بهتر از خیلی هاست بیرونه لیگن دارن افسوس میخورن بقیه عشقی میان تا بعد از یورو 2012 ما همچنان لیگ برترمون ادامه داره.
همه اینا بخاطر نداشتن ورودیه لیگه اگه نفری یه مقدار میدادن دلشون لا اقل به حال پوله میسوخت.nواقعا افرین به وحید که من باهاش فردا بازی دارم ولی از امشب اماده بود اونوقت ما واسه اینکه سر وقت با حریفمون بازی کنیم بی سیستم هول هولکی میریم تو زمین اخرشم 1 هیچ میبازیم از هفته دیگه ببیند ماهم میتونیم بریم 5 شنبه جمعه رو عشق و حال.فک کن تازه هفته دومه اینجوریه وای به روزیکه اول و دوم سوم معلوم شن.
الان حریف اول من و وحید کجاس؟ما میخوایم بازی دوم و شروع کنیم دغدغه اینو داریم که طرف میاد نمیاد
نمیشه هی چپ و راست زنگ بزنیم فرشاد داداش چی شد حریفمو پیدا کن ببین دیگه اون بیچاره چی میکشه
در مورد اینکه به لیگ احترام نمیذارن من قبلا هم گفته بودم که این اخرین لیگ نیست و اینها واسه دوره های بعد لحاظ میشه!!!
در مورد ساعت بازی هم همون پست اول گفته بودم که بازی ها بین ساعات ۲۰ تا ۲۴ روزهای ۵شنبه و جمعه باشه.حالا بین این ساعات دست طرفین رو باز گذاشتم تا هر دو طرف با هم هماهنگ باشن.اما الان میبینیم باز این مشکل هست/:).من دیگه نمیدونم چی بگم.باز کسی بازی داشت به من زنگ بزنه من حتما با حریفش هماهنگ میکنم تا بیاد.مشکلی از این بابت نیس.بعضی دوستان این کار رو میکنن.
به هر حال من امروز(جمعه)از ساعت ۱۲ صبح در خدمتم.زنگی چیزی خواستید جهت هماهنگی بزنید.
لطف هم کنید نتایج رو در psn بهم بگید.

CoLoNeL_BaBoO

کاربر سایت
May 7, 2012
30
چه ربطی داره , من هفته قبل با mhfifa پنجشنبه بازی داشتم تا جمعه ساعت 7:30 صبر کردم , چرا بچه بازی درمیارید ,واقعا که .... همه که بیکار نیستن, به هر حال امروز ساعت 11 به بعد هستم

آخرین ویرایش:

Far.Cry

کاربر سایت
Oct 15, 2006
73
چه ربطی داره , من هفته قبل با mhfifa پنجشنبه بازی داشتم تا جمعه ساعت 7:30 صبر کردم , چرا بچه بازی درمیارید ,واقعا که .... همه که بیکار نیستن, به هر حال امروز ساعت 11 به بعد هستم

---------- نوشته در 07:33 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:31 AM ارسال شده بود ----------

من و Colonel_baboo رفیق فابریکیم یعنی در اصل یکی هستیم :)):)):))

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
583
نام
فرشاد
دوستان این هفته عوض اینکه چند روزی تعطیله و فزصت بیشتری واسه بازی هست و انتظار داشتم بازی ها سر موعد انجام بشه این طور نشد و حتی ناقصم موند./:).حالا برای اینکه بازی ها تموم بشه و اینکه همه بتونن سر یک ساعت on بشن و هماهنگ بشن حدود ساعت ۱۰-۱۱ شب روز شنبه بازی کنید.این ساعت هم همه خونه اند.
فقط اینکه حمید متاسفانه رفته سفر و بازی با mojtaba ی اون میمونه واسه ۳شنبه.
لطف کنید همه سر این ساعت بیاید که دیگه مشکلی از این بابت که این چرا نیومد نداشته باشیم و وقت همدیگرو تلف نکنیم،مرسی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر