مسابقات انلاین لیگ فیفا ۱۲=>ps3

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
به نظر من بازیکنهای تیم از خود تیم باشند و بازیکنهای که درست کردیم توی بازی نباشند.
با توجه به روز بازیها حتما شنبه جدول توی سایت زده بشه که از رده بندی خبردار بشیم
اگر به هر دلیلی وسط بازی نت کسی قط شد تکلیف چی خواهد بود؟؟؟؟
منم مثل فرشاد خواهش دارم از دوستان تا اخر لیگ بازیها رو ادامه بدند و وسط لیگ بیخیال نشند اون موقع لیگ بهم میخوره

armin_ps3

کاربر سایت
Apr 17, 2011
55
نام
آرمین
با اجازه نظرمو میگم

بهتر نیست ۵شنبه یک بازی و جمعه ۲ بازی داشته باشیم؟؟
چون ۵شنبه شبها ترافیک اینترنت خیلی بالاست ولی جمعه اینطور نیست
بعضی از دوستان هم ممکنه ساعت ۱۲ شب اینترنتشون رایگان بشه که پینک تا ۳۵۰ میرسه و تو همین قطع و وصلی ها یکی میاد یه گل میزنه

البته من همینجوری گل خورده همتون هستم ;;)

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
582
نام
فرشاد
به نظر من بازیکنهای تیم از خود تیم باشند و بازیکنهای که درست کردیم توی بازی نباشند.
با توجه به روز بازیها حتما شنبه جدول توی سایت زده بشه که از رده بندی خبردار بشیم
اگر به هر دلیلی وسط بازی نت کسی قط شد تکلیف چی خواهد بود؟؟؟؟
منم مثل فرشاد خواهش دارم از دوستان تا اخر لیگ بازیها رو ادامه بدند و وسط لیگ بیخیال نشند اون موقع لیگ بهم میخوره
عزیزم لیگ در حالت انلاین هست و شما نمیتونید بازیکنهای edit شده یا ساختگیتون رو داشته باشد.جدول هم شنبه ها اگر همه نتایج رو بگن اعلام میکنم.
میخواستم اینارو یکجا بگم ولی حالا چون شما گفتی الان میگم:
نکته ی مهم:اگر بازی در جریان بود و نت به هر دلیلی از سوی هرکسی قطع شد،بازی از همون دقیقه به بعد انجام میشه.یعنی اگر مثلا در دقیقه ی ۶۰ بازی قطع شد،دوباره بازی میکنید از دقیقه ی ۱ تا دقیقه ی ۳۰ تا کاملا ۹۰ دقیقه بشه و نتیجه ی این دو تا رو میگید.
نکته ی بعدی:بعد هر بازیتون سریعا از طریق psn بهم message میزنید و نتیجه رو بهم میگید تا منم در نتایج ثبت کنم و در سایت هم بذارم.فراموش نشه هااااا:d

---------- نوشته در 09:54 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:48 AM ارسال شده بود ----------

با اجازه نظرمو میگم

بهتر نیست ۵شنبه یک بازی و جمعه ۲ بازی داشته باشیم؟؟
چون ۵شنبه شبها ترافیک اینترنت خیلی بالاست ولی جمعه اینطور نیست
بعضی از دوستان هم ممکنه ساعت ۱۲ شب اینترنتشون رایگان بشه که پینک تا ۳۵۰ میرسه و تو همین قطع و وصلی ها یکی میاد یه گل میزنه

البته من همینجوری گل خورده همتون هستم ;;)

اقا ارمین عزیز ۵ شنبه ها هم در عوض میشه گفت که فرداش جمعه هست و تا پاسی از شب بیدار باشی ملولی نیس.:dولی جمعه دیگه فرداش همه کار دارن.
در مورد سرعت و ساعت ۱۲ به بعد هم بگم که بازی ها قراره که بین ۲۰ تا ۲۴ باشه.پس دیگه تقریبا نباید مشکلی باشه.اما اینم بگم که حالا خیلی مهم نیس راس ۲۰ شروع و ۲۴ تموم بشه.منظور این بازه ی زمانی هست و طرفین در این مدت هماهنگ باشن.وگرنه دو طرف بگن ساعت ۱۲:۳۰ شب بازی کنن و هر دو مشکلی نداشته باشن ایرادی نداره.فقط دیگه بازی رو واسه فرداش نندازین که برنامه بهم نخوره.مرسی.

---------- نوشته در 10:17 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:54 AM ارسال شده بود ----------

خوب بچه ها اینم از قرعه کشی
به خدا بدون اغراق حدود ۵-۶ ساعتی واسم زمان گذاشتم.مخم اخراش دیگه داشت سوت میکشیدl-).واقعا واقعا سخته.نباید در یک هفته ۱ نفر بیش از ۱ بار بازی کنه و نباید بازی ها تکراری باشه و ۱۰۰۰ تا نباید دیگه.کافیه نیم ساعت فقط نیم ساعت وقت بزارید خودتون ۱۱ هفته رو بچینید.اینارو گفتم که دور از انصافه که وسط لیگ یکی بیاد و انصراف بده وگرنه همش وظیفه هست >:d

---------- نوشته در 10:36 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:17 AM ارسال شده بود ----------

ای بابا بچه ها یکی بیاد نظر بده.نشستم ۳ هفته ی اولو نوشتم دیدم جا نشده نذاشته)x.باید تو یه پست جدید بذارم.زود یکی نظری چیزی بده.

آخرین ویرایش:

armin_ps3

کاربر سایت
Apr 17, 2011
55
نام
آرمین
سلام اشکال نداره تو پست جدید بذار

به نظرم اسم لیگ رو بزارید لیگ دیاموند و با این اسم یه تاپیک جدید بزنید

Diamond League

دیاموند = الماس ، درخشش و....

---------- نوشته در 12:16 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:11 AM ارسال شده بود ----------

اینم لوگوی لیگ با طراحی خودم برای تاپیک جدید

friendssuperleague-copy.jpg

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
582
نام
فرشاد
خوب به این نکات توجه داشته باشین:
بازی ها ی هفته ی اول و دوم رو پنجشنبه (۹۱/۳/۴) و بازیه هفته ی چهارم رو روز جمعه (۹۱/۳/۵)انجام میدین.
به میزبان و میهمان بودنتون هم توجه کنین.تیم سمت چپ میزبان هست.
اگر نکاتی باقی مونده که من نگفتم بگید.
نکته ی بسیار مهم:جهت هماهنگی بیشتر همه و احترام به لیگ،در صورتی که یکی از طرفین در روز مقرر در بازی حاضر نشد (مثلا بازی روز ۵شنبه)فقط و فقط ۲ روز اونم با هماهنگی و رضایت دو فرد مسابقه دهنده به انها مهلت داده میشه تا بازی کنن.در غیر این صورت فردی که تاخیر داشته بازی رو ۳-۰ خواهد باخت.

این رو بخاطر این گفتم که در جاهای دیگه بی توجهی به زمان بازی زیاد بوده.
اینم از قرعه:
هفته ی اول:
hamideldorado vs amirNI
mhfifa vs hemed_myth
nicepop vs rango1042
masoud_f12 vs amin-scorpion
alexacm1990 vs mojtaba-5913
alexx0001985 vs amir-locker
هفته ی دوم:
hamed_myth vs hamideldorado
amirNI vs mhfifa
nicepop vs amin-scorpion
rango1042 vs masoud_f12
amir-locker vs alexacm1990
mojtaba-5913 vs alexx0001985
هفته ی سوم:
rango1042 vs hamideldorado
amin-scorpion vs mhfifa
mojtaba-5913 vs nicepop
amir-locker vs masoud_f12
amirNI vs alexacm1990
hamed_myth vs alexx0001985
در اخر اینم بگم که همگی همدیگرو اد کنید.من بعضی از دوستان رو دارم.در صورتی که کسی رو اد کردید دیدید لیستش پره بهم sms(انگلیسی لطفا:d)بدین تا به فرد مورد نظر اطلاع بدم.
با تشکر

آخرین ویرایش:

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
582
نام
فرشاد
خوب برخی از دوستان راجع به نحوه ی invite دادن در لیگ سوال داشتن.باید بگم وقتی وترد لیگ شدید از اونجا قسمت standings اگر اشتباه نکرده باشم داره که اونجا میرید و به فرد مورد نظر invite رو میدید.اونجا اسم همه هست و شما میتونید بهش invite بدید ولی فقط به کسی invite رو بدید که باهاش بازی دارید.اگر بی مورد به کسی invte بدید (در لیگ) و بازی کنید در صورتی که بازی شما نبوده برنامه بهم میخوره.طوری لیگ رو تنظیم کردم که فقط هر دو نفر در دو دیدار رفت و برگشت بازی کنن.حالا شما بیاید الکی اونجا بازی کنید و به هم invite بدید دیگه واسه بازی های اصلی نمیتونید invite بدین. امیدوارم منظورو گرفته باشید.
همینجا هم جا داره از حمید بخاطر همکاریش در قرعه کشی و اقای ارمین بخاطر لوگوی زیباشون تشکر کنم.ممنون
:-*
بازم جهت یاداوری بگم که نتایجتون رو بعد بازی تو همون psn بهم message کنید تا من در جدول بذارم و در سایت هم قرار بدم.
همه همدیگرو اد کردید دیگه؟؟ کسی مشکلی چیزی نداره؟؟؟ کم مونده ها زود بگید اگر مشکلی هست.

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
582
نام
فرشاد
دو تا نکته هست که باید بگم:
قبل بازیتون با هم در psn سر ساعت بازی هماهنگ باشید و در یک ساعت خاص که هر دو اماده اید بازی انجام بدین.(بهتره در همون بازه ی زمانیه تعیین شده ۲۰ تا ۲۴ باشه).اگر هم دیدید حریفتون نیومده شماره ی منو که دارید بهم زنگ بزنید تا با حریفتون هماهنگ کنم که بیاد.
نکته ی بعدی اینه که اقای amir-locker عزیز برای چندمین بار... لطفا لیست دوستات رو یه چندتایی پاک کن عزیز جان.میاید لیگ ثبت نام میکنید قدمتون روی چشم ولی به قوانین هم احترام بذارید.دیشب اومدم با ID حمید ادت کنم طبق معمول میگه لیستت پره.!!!!
بابا میخوای چی کار این همه دوست ردیف کردی.۱۲ تا بریز دور تا لیگ تموم شه دیگه چه کنم.ای بابا8-|

armin_ps3

کاربر سایت
Apr 17, 2011
55
نام
آرمین
آقا فرشاد نمیشه من بازیهامو جمعه انجام بدم؟؟؟؟؟؟
آخه میترسم من باعث نا هماهنگی تو برنامه بشم چون سرکارم، منو استثنا قرار بدین همیشه بازیهامو جمعه ظهر تا شب خدمت شما باشم
مثلا من ۳ تا بازی دارم با alexacm1990 ، alexx0001985 ، nicepop همه رو میتونم جمعه پشت سر هم انجام بدم
فرشاد جان ببین میتونی برام هماهنگشون کنی؟
ممنونم

---------- نوشته در 11:02 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:57 AM ارسال شده بود ----------

یه سوال هم داشتم
اینکه نوشتین ردیف سمت چپ میزبانه یعنی میزبان باید invite بده؟؟؟

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
582
نام
فرشاد
آقا فرشاد نمیشه من بازیهامو جمعه انجام بدم؟؟؟؟؟؟
آخه میترسم من باعث نا هماهنگی تو برنامه بشم چون سرکارم، منو استثنا قرار بدین همیشه بازیهامو جمعه ظهر تا شب خدمت شما باشم
مثلا من ۳ تا بازی دارم با alexacm1990 ، alexx0001985 ، nicepop همه رو میتونم جمعه پشت سر هم انجام بدم
فرشاد جان ببین میتونی برام هماهنگشون کنی؟
ممنونم

---------- نوشته در 11:02 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:57 AM ارسال شده بود ----------

یه سوال هم داشتم
اینکه نوشتین ردیف سمت چپ میزبانه یعنی میزبان باید invite بده؟؟؟

اینکه بخوای بازیهات روز جمعه باشه نمیشه فقط نظر خودت باشه.باید حریفت هم مشکلی نداشته باشه.اگر هر دوتون راضی باشید مشکلی نیس ولی به شرطی که جمعه تموم بشه و اصلا به شنبه نرسه.
در باره ی میزبانی هم اره باید تیم های سمت چپ به تیم های سمت راست invite بدن!!!
دوستان فردا امشب بازیها شروع میشه.با ارزوی موفقیت واسه همه.

آخرین ویرایش:

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
582
نام
فرشاد
خوب همونطور که به همتون اطلاع دادم یه لیگ جدید ساختم و مشخصاتشو به همه درpsn میدم.پس تو اون برید و جوین بشید و قبلیه رو بیخیال.

lockerr

کاربر سایت
Mar 3, 2010
84
نام
امیرهمایون
سلام دوستان من هم دوستام رو پاک کردم :D

فقط یه نکته ممنون میشم من رو دوستان ادد کنن تو پی اس ان چون من نمیدونم چرا خیلی زیاد واسه ادد کردن طول میده ممنون دوستان

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر