مسابقات انلاین لیگ فیفا ۱۲=>ps3

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
582
نام
فرشاد
دوستان لیگمون رسما با بازیه من و علی به پایان رسید.(alexacm1990 vs mhfifa).این از نتیجه:
49922206713380120219.jpg

و این هم از جدول نهایی لیگ:
48780720090426934544.jpg

خوب حالا که لیگ تموم شده وقت بررسی امار و ارقام هست که ببینیم چه کردیم در این مسابقات:

قهرمان:mhfifa
نایب قهرمان:
;;)
بیشترین گل زده(بهترین خط حمله):alexacm1990===58
بیشترین گل خورده(بدترین خط دفاع):amirNI--mojtaba-5913--amir-locker===49
کمترین گل زده(بدترین خط حمله):mojtaba-5913===16
کمترین گل خورده(بهترین خط دفاع):mhfifa===18
بیشترین برد:mhfifa===17
بیشترین تساوی:amin-scorpion===10
بیشترین باخت:amirNI--mojtaba-5913--amir-locker===15
کمترین برد:amir-locker===3
کمترین تساوی:mhfifa===2
کمترین باخت:alexacm1990--mhfifa===3

اما الان که نتایج رو میبینم میگم من هم میتونستم قهرمان بشم ها!!!چون دور برگشت با nicepop انصراف دادم و اصلا بازی نکردم.بازی با حمید هم به حمید گفتم بیا لیگ رو بزنیم گفت باشه و من بردم.فرداش بهونه اورد که نه تو نگفتی و... و ما زدیم که دیگه به 3-3 رضایت دادیم.:d
اما اینا بهونست.به هر حال علی(mhfifa)قهرمان شدو من هم بهش تبریک میگم.این مسایل چیزی از ارزش بازیه ایشون کم نمیکنه و بازیه خوبش رو زیر سوال نمیبره.
اما من هم با این تیم زپرتیم واقعا خوب نتیجه گرفتم;;):d.به هر حال راضیم دیگه.....چه کنیم.

عزیزان این دوره تموم شد.امیدوارم ازش لذت برده باشید.اگر بدخلقی چیزی بود بر من ببخشید.همچنین امیدوارم از نحوه ی مدیریت بنده نیز رضایت داشته باشین.

**ممکنه در اینده بازدیدکننده هایی بیان و این تاپیک رو ببینن.عزیزان لیگ تموم شده و دیگه نگید من هم شرکت بدین
:d.ته دیگشم دادیم علی خورد:d

یا علی

alexacm1990 ====> stevejobs

ali_figo2002

کاربر سایت
Oct 26, 2005
337
بازم ممنون بابت زحماتت!
البته همونطور که قبلا گفتم چون دور رفت همه بازیهام رو بردم و تقریبا قهرمانیم مشخص شده بود دور برگشت دیگه خیلی حساسیت نداشتم و همین جوری بازی میکردم معمولا...
در هر صورت دم همه بچه ها گرم که تا آخر لیگ بازی ها رو به خوبی پیش بردن،فقط کاش مسعود هم انصراف نمیداد تا منظم تر باشه لیگ

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر