مایکروسافت: فراموش کرده اید چه کسی سیستم عامل میسازد،Titanfall در انحصار ماست

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
titanfall-1.jpg

تنها چند روزی است که اعلام شده بازی Titanfall که در این چند ماه انواع و اقسام جوایز را از آن خود کرد و بسیار موفق ظاهر شد به صورت انحصاری برای پلتفرم های مایکروسافت ارائه میگردد و به هیچ وجه این عنوان بر روی PS4 منتشر نمی شود.در همین مدت کوتاه همین خبر حواشی بسیار زیادی در سایتهای مختلف و منابع خبری ایجاد کرد.
عده بسیاری اعتراض کردند و با طعنه اعلام کردند که به جای خرید نسخه Xbox One این بازی نسخه PC را خریداری میکنند که مایکروسافت نسبت به این موضوع واکنش نشان داد. یکی از سازندگان XO اخیرا اعلام کرد که:

ما شنیده ایم که عده ای بعد از خبر عرضه نشدن این بازی بر روی PS4 اعلام کرده اند که به جای نسخه Xbox One این بازی نسخه PC را خریداری میکنند. ولی من فکر میکنم آنها فراموش کرده اند همین سیستم عاملی که ازش نام میبرند و میخواهند بر روی آن بازی کنند ، توسط چه کسی ساخته میشود!

سیستم عامل های MAC و Linux نیز جزو سیستم عامل های PC هستند با این حال سازنده این بازی اعلام کرده که Titanfall تنها بر روی Xbox One و ویندوز منتشر خواهد شد و این بازی در انحصار کامل مایکروسافت می باشد.

این بازی در بهار سال ۲۰۱۴ به صورت انحصاری برای Xbox 360،Xbox one و PC منتشر می شود.

منبع

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,842
کلی از گیمرا بخاطر اینکه از بلوری داره استفاده میکنه مثه همین الان که میگن مایکرو داره کینکت رو تحمیل میکنه به بقیه میگفتن حق انتخابو از ماها گرفته ...
:-o
کینکت رو با بلوری مقایسه میکنی؟؟؟ چه ربطی دارن بهم؟؟
حق انتخاب رو گرفته؟؟؟
طرفدارا کی و کجا همچین حرفی زدن که ما نفهمیدیم؟؟؟
اون موقع بین dvd 9 و بلوری رقابت شدیدی بود. که با حمایت استادیوهای بزرگ هالیوودی از بلوری به عنوان فرمت اصلی نسخه های فیزیکی، بلوری برنده شد.
در آینده نزدیک هم دیگه پشتیبانی از dvd 9 به کلی قطع خواهد شد. ( کما اینکه خود ماکروسافت هم داره از بلوری استفاده میکنه!!!)
اون زمان که ps3 منتشر شد یک بلوری پلیر خوب تقریبا هم قیمت ps3 بود. حتی سونی رو همین مساله هم خیلی مانور داد...
---
مقایسه های ملانصرالدینی نکنید. حرفای بی پایه و اساس هم نزنید. خواهشا!!

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
نداشتن بازی لانچ چه کرده با شماها
:d
:-oمن واقعا نمیدونم به این آقایون محترم مایکروفن چی بگم...
از اونجایی که شما داری با این حرف خودتون به حساب به ما سونی فن ها تیکه میندازین و ترول میکنین، لازمه بگم که کی میگه بازی فقط باید لانچ باشه یعنی نباشه چی میشه؟هیچی...
پس اینجوریه last of us و beyond که در اواخر منتشر شدن یا gt 6 و ac و از همه مهم تر Last Guardian که قرار هست در حال منتشر شدن ps4 بر روی ps3 بیان یعنی اینا بازی نیستن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:-o
حمایت کمپانی معظم سونی از محصولات ـش حرف نداره اینو هنوزم باور ندارین؟؟؟؟
ببینین کی گفتم حالا با هم خواهیم دید که سونی در طی مرور زمان چه عناوینی رو خواهد کرد؟
دیگه به نظر من این حرف های شما که میگین
نداشتن بازی های لانچ چه کرده با ما
اینا بی معنی هستش و .......

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,995
نام
ehsan
یه نگاه به اوایل نسل پیش بندازی خودت کل قضیه رو میگیری اگه منطق داشته باشی البته ... اوایل نسل پیش اوضاع بقدری واسه PS3 بد بود که خیلی از تحلیل گرا پیش بینی کردن امکان داره سخت افزار رو بذاره کنار و فقط توی نرم افزار دخالت داشته باشه ... کلی از گیمرا بخاطر اینکه از بلوری داره استفاده میکنه مثه همین الان که میگن مایکرو داره کینکت رو تحمیل میکنه به بقیه میگفتن حق انتخابو از ماها گرفته ... نمیدونم چند سالته ولی کسی فک نمیکنم نسخه ی افتضاح FEAR رو که اوایل نسل واسه PS3 اومد و تو بهترین حالتش برابر بود با LOW Detail روی PC یادش بره و اینکه 100% نسخه ی X360 اش بهتر بود و باز هم تو همین حالت مشابه خیلی از مجلات منتقدا میگفتن که خدا کنه سریعتر اژدهای خفته ی PS3 کشف بشه... پس بیخود لازم نیست حرف 720 و این چیزا رو پیش بکشید چون نسل پیش سونی ام کلی از این چیزا داشت واسه تو سری خوردن ولی اصلا دلیل بر شکست مطلقش نبود ...
آره حرفت تا یه جاهایی درسته اما یه مسئله رم در نظر بگیر که PS3 ضعیف نبود فقط سخت بود اینجا Xone هم سخته هم ضعیفتر از اون طرف مایکرو اگر انحصاری نداشت یا کم داشت لااقل مولتیا روش بهتر بودن سونی انحصاری داشت و مایکرو در مولتی ها سوار بود اما این نسل هم سونی انحصاری داره و هم مولتیا روش بهترن سونی نسل قبل حتی اچیومنت هم نداشت آنلاینش بد بود اوایل که اصلا نبود تمام اونا رو این نسل داره یه چیز دیگه مایکرو الان چند تا Trd پارتی رو پول داده بازیاشونو انحصاری کرده اما این شلنگ به کدوم منبع لایزالی وصله؟؟؟ یعنی تا آخر نسل مایکرو میتونه همه بازیای Trd رو انحصاری کنه؟؟؟؟ نسل قبل که فقط بحث DLC بود این نسل که بماند بعد هم علی میمونه و فرست پارتی های سونی تمام. من فکر میکنم مایکرو باید نسل 7 رو فراموش کنه جایگاهش همون جاییه که نسل 6 داشت حقش همونه

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
:-o
کینکت رو با بلوری مقایسه میکنی؟؟؟ چه ربطی دارن بهم؟؟
حق انتخاب رو گرفته؟؟؟
طرفدارا کی و کجا همچین حرفی زدن که ما نفهمیدیم؟؟؟
اون موقع بین dvd 9 و بلوری رقابت شدیدی بود. که با حمایت استادیوهای بزرگ هالیوودی از بلوری به عنوان فرمت اصلی نسخه های فیزیکی، بلوری برنده شد.
در آینده نزدیک هم دیگه پشتیبانی از dvd 9 به کلی قطع خواهد شد. ( کما اینکه خود ماکروسافت هم داره از بلوری استفاده میکنه!!!)
اون زمان که ps3 منتشر شد یک بلوری پلیر خوب تقریبا هم قیمت ps3 بود. حتی سونی رو همین مساله هم خیلی مانور داد...
---
مقایسه های ملانصرالدینی نکنید. حرفای بی پایه و اساس هم نزنید. خواهشا!!

همین الان داشتم مجله هامو مرتب میکردم ورق میزدم اینارو دیدم میخوای عکس بگیرم؟!

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,539
نام
امین
خیلی وقت بود دنبال مصداق عینی ربط هوای گرم به شقیقه بودم که مثالی که مایکرو زده برام تداعی گر این مسئله شد :d
باشه عناوین که قراره برگ برنده وان باشه رو روی pc با کیفیت 1080p بازی میکنیم و انحصاری های سونی هم روی ps4.
یادمونم نمیره که ویندوز مال مایکرو بوده و هست ولی یکی بگه با این اوصاف چه نیازی به خرید xbox one هست /:)

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
آره حرفت تا یه جاهایی درسته اما یه مسئله رم در نظر بگیر که PS3 ضعیف نبود فقط سخت بود اینجا Xone هم سخته هم ضعیفتر از اون طرف مایکرو اگر انحصاری نداشت یا کم داشت لااقل مولتیا روش بهتر بودن سونی انحصاری داشت و مایکرو در مولتی ها سوار بود اما این نسل هم سونی انحصاری داره و هم مولتیا روش بهترن سونی نسل قبل حتی اچیومنت هم نداشت آنلاینش بد بود اوایل که اصلا نبود تمام اونا رو این نسل داره یه چیز دیگه مایکرو الان چند تا Trd پارتی رو پول داده بازیاشونو انحصاری کرده اما این شلنگ به کدوم منبع لایزالی وصله؟؟؟ یعنی تا آخر نسل مایکرو میتونه همه بازیای Trd رو انحصاری کنه؟؟؟؟ نسل قبل که فقط بحث DLC بود این نسل که بماند بعد هم علی میمونه و فرست پارتی های سونی تمام. من فکر میکنم مایکرو باید نسل 7 رو فراموش کنه جایگاهش همون جاییه که نسل 6 داشت حقش همونه

قبول دارم PS3 سخت بود ولی ضعیف نبود ولی اینم در نظر بگیر که سخت افزار همون 360 خودش کلی ضعف داشت نسبت به PS3 ولی پا به پاش اومد تو فروش باهاش برابری کرد تا یه جاهایی و بعد از شکست بزرگش جلوی PS2 تونست ثابت کنه که حداقل لیاقت رقابت داره و به سادگی عقب نمیکشه!

از مسئله ی سخت اقزارش که بگذریم ... نسل پیش سونی کلی انحصاری از دست داد مثه MGS یا DMC ولی کلی استودیوی فرست پارتی بدست آورد اونم نه براحتی ... وقتی میگم اوضاع وخیم بود جدی وخیم بوده واسش ... کم چیزی نیست رو هر کنسولت 246 دلار ضرر بدی ولی سر پا وایسی تازه ساپورت خوبم از کنسولت بکنی که مردم زده نشن از کنسولت و بگن هیچ بازی نمیاد!

بخوایم قیاس کنیم نسل پیش رو دقیقن X1 همون جایی وایساده که PS3 نسل پیش وایستاده بود (حالا به استثنای سیاستای مایکرو که دستخوش تغییر شد)...بعد از یه پشت سر گذاشتن یه نسل خوب با یه سری تصمیمات چالش برانگیز جلو اومده که ممکن بزندش زمین یا ممکن خوب عمل کنه ... حالا مسئله اینجاست که آیا مایکرو ام میتونه مثه PS3 عمل کنه و با وجود برتریهای سونی تو این نسل باز ادامه بده یا نه...
کارایی که سونی نسل پیش کرد اول از همه این بود که کلی استودیوی فرست پارتی خرید , هر وقت من اینترنت رو چک میکردم هر روز یه خبر راجع به کمپانیای ورشکست شده بود که سونی خریده باشدشون :D...اینکار رو مایکرو نکرده که بنظر حماقت محض بود البته شاید دلیل خاص خودشون داشتن .... بعد اومد کم و کاستیا ی دیگش رو که رقیبش داشت رو برطرف کرد مثه سیستم آنلاین و پشتیبانی خوب از بازیهای ایندی و غیره... تا به اینجا که نسل سومش هست رسیده و گرنه اگه از اون اول وا داده بود مایکرو با همین گدا بازیا و پشتیبانی بیخودش نسل رو کامل برده بود.

با وضع سخت افزاری وان نظر قطعی نمیشه داد چون وضعیت مشابهی مثه Ps3 رو بوجود میاره ولی میشه اینو گفت که اگه به سمت انحصاری نره و بخواد مثه همین نسل سالهای آخر پشتیبانی از کنسولش رو به دست عناوین 3rd پارتی بسپاره 100% سرنوشتش مثل بقیه ی رقبای شکست خورده اش میشه ... ولی از حرفاشون میشه گفت زیاد دلشون رو به 3rd پارتی خوش نکردند , فک نمیکنم اینقد نفهم باشن که ندونن سونی از نظر انحصاری دستش خالی نیست و حالا چون به لانچ نرسیده و لانچ خودشون خیلی قوی بوده دیگه کل قافیه رو بردن...اگه همچین فکری کنن که واقعا قطع امید باید کرد از کمپانیشون :))

این حرف آخرت ... راستش مایکرو نسل پیش هر کاری رو که درست انجام نداد ولی دست کم تونست خوب خودش رو جا بندازه و فرنچایزهایی رو بوجود بیاره که حتی اگه کنسولش از نظر بازی کم آورد همون تک و توک فرنچایزا میتونن نجاتش بدن...و من فکر نمیکنم که اونقد شرکتی بدی باشه , اشکالات زیاد و رو مخی داره :D ولی نسل پیش بازیای خوبی عرضه کرد که من دوستشون داشتم , همونطور که با خیلی از بازیای ps3 خاطره دارم ... آلن ویک یا چرخ دنده های جنگ عنوانای بی ارزشی واسه من نیستن ... حداقل آلن ویک رو سالی یه بار بازی میکنم درست مثه باران سنگین یا فارنهایت :D

راه واسه مایکرو هموار بود ولی خودش خرابش کرد...خیلی راحت میتونست استارت این نسل رو فوق العاده بزنه ... ولی چیزی که مسلمه اینه که بود و نبودش تو نسل بعد ینی نسل 9 فقط و فقط به میزان بازیای انحصاریای این نسل و استودیوهای فرست پارتی که بدست میاره بستگی داره ... چون ظاهرا برعکس نسل پیش توی عناوین مولتی پلتفرم قراره با ضعف روبرو بشه و فکر میکنم اینو خودشونم خوب میدونن.

پ.ن : ولی همون سال اولی که پیتر مور پشت سیاستای مایکرو بود خیلی خوب عمل کرد...هنوز فک میکنم به یه مدیر دست و درمون مثه پیتر مور نیاز دارن

VECT0R

کاربر سایت
Jun 8, 2011
988
کاملا غیر حرفه ای و از سوزش , و در نتیجه مقایسه های 2 بازی معروف یه حرفی زده کاملا غیر حرفه ای اینطور که معلومه و بوس میاد اوضاشون خیلی خیته چون هنوز کنسولها نیمدن دارن فقط واسه یه بازی خودشونو جر میدن بابا یکم تحمل داشته باش حداقل 7-8 سال باهات کارداریم micro$oft

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,995
نام
ehsan
قبول دارم PS3 سخت بود ولی ضعیف نبود ولی اینم در نظر بگیر که سخت افزار همون 360 خودش کلی ضعف داشت نسبت به PS3 ولی پا به پاش اومد تو فروش باهاش برابری کرد تا یه جاهایی و بعد از شکست بزرگش جلوی PS2 تونست ثابت کنه که حداقل لیاقت رقابت داره و به سادگی عقب نمیکشه!

از مسئله ی سخت اقزارش که بگذریم ... نسل پیش سونی کلی انحصاری از دست داد مثه MGS یا DMC ولی کلی استودیوی فرست پارتی بدست آورد اونم نه براحتی ... وقتی میگم اوضاع وخیم بود جدی وخیم بوده واسش ... کم چیزی نیست رو هر کنسولت 246 دلار ضرر بدی ولی سر پا وایسی تازه ساپورت خوبم از کنسولت بکنی که مردم زده نشن از کنسولت و بگن هیچ بازی نمیاد!

بخوایم قیاس کنیم نسل پیش رو دقیقن X1 همون جایی وایساده که PS3 نسل پیش وایستاده بود (حالا به استثنای سیاستای مایکرو که دستخوش تغییر شد)...بعد از یه پشت سر گذاشتن یه نسل خوب با یه سری تصمیمات چالش برانگیز جلو اومده که ممکن بزندش زمین یا ممکن خوب عمل کنه ... حالا مسئله اینجاست که آیا مایکرو ام میتونه مثه PS3 عمل کنه و با وجود برتریهای سونی تو این نسل باز ادامه بده یا نه...
کارایی که سونی نسل پیش کرد اول از همه این بود که کلی استودیوی فرست پارتی خرید , هر وقت من اینترنت رو چک میکردم هر روز یه خبر راجع به کمپانیای ورشکست شده بود که سونی خریده باشدشون :D...اینکار رو مایکرو نکرده که بنظر حماقت محض بود البته شاید دلیل خاص خودشون داشتن .... بعد اومد کم و کاستیا ی دیگش رو که رقیبش داشت رو برطرف کرد مثه سیستم آنلاین و پشتیبانی خوب از بازیهای ایندی و غیره... تا به اینجا که نسل سومش هست رسیده و گرنه اگه از اون اول وا داده بود مایکرو با همین گدا بازیا و پشتیبانی بیخودش نسل رو کامل برده بود.

با وضع سخت افزاری وان نظر قطعی نمیشه داد چون وضعیت مشابهی مثه Ps3 رو بوجود میاره ولی میشه اینو گفت که اگه به سمت انحصاری نره و بخواد مثه همین نسل سالهای آخر پشتیبانی از کنسولش رو به دست عناوین 3rd پارتی بسپاره 100% سرنوشتش مثل بقیه ی رقبای شکست خورده اش میشه ... ولی از حرفاشون میشه گفت زیاد دلشون رو به 3rd پارتی خوش نکردند , فک نمیکنم اینقد نفهم باشن که ندونن سونی از نظر انحصاری دستش خالی نیست و حالا چون به لانچ نرسیده و لانچ خودشون خیلی قوی بوده دیگه کل قافیه رو بردن...اگه همچین فکری کنن که واقعا قطع امید باید کرد از کمپانیشون :))

این حرف آخرت ... راستش مایکرو نسل پیش هر کاری رو که درست انجام نداد ولی دست کم تونست خوب خودش رو جا بندازه و فرنچایزهایی رو بوجود بیاره که حتی اگه کنسولش از نظر بازی کم آورد همون تک و توک فرنچایزا میتونن نجاتش بدن...و من فکر نمیکنم که اونقد شرکتی بدی باشه , اشکالات زیاد و رو مخی داره :D ولی نسل پیش بازیای خوبی عرضه کرد که من دوستشون داشتم , همونطور که با خیلی از بازیای ps3 خاطره دارم ... آلن ویک یا چرخ دنده های جنگ عنوانای بی ارزشی واسه من نیستن ... حداقل آلن ویک رو سالی یه بار بازی میکنم درست مثه باران سنگین یا فارنهایت :D

راه واسه مایکرو هموار بود ولی خودش خرابش کرد...خیلی راحت میتونست استارت این نسل رو فوق العاده بزنه ... ولی چیزی که مسلمه اینه که بود و نبودش تو نسل بعد ینی نسل 9 فقط و فقط به میزان بازیای انحصاریای این نسل و استودیوهای فرست پارتی که بدست میاره بستگی داره ... چون ظاهرا برعکس نسل پیش توی عناوین مولتی پلتفرم قراره با ضعف روبرو بشه و فکر میکنم اینو خودشونم خوب میدونن.

پ.ن : ولی همون سال اولی که پیتر مور پشت سیاستای مایکرو بود خیلی خوب عمل کرد...هنوز فک میکنم به یه مدیر دست و درمون مثه پیتر مور نیاز دارن

بر عکس خیلیا که سونی رو شکست خورده میدونن بنظر من تو این نسل سونی خیلی خوب از امتحان سربلند بیرون اومد واقعا سود نکرد اما سرمایه خیلی خوبی به دست آورد که میتونه ازش تو این نسل و نسلهای بعدی استفاده کنه حالا این سرمایه تا حدودی استودیوهای ریز و درشت و با استعدادیه که تو سراسر دنیا داره اما اصلش اعتمادیه که مردم بهش پیدا کردن هنوز PS4 به بازار نیومده فقط یه مشت ایندی روش معرفی شده اما مردم برای خریدش صف کشیدن چون ته قلبشون میدونن که بی بازی نمیمونن نه فقط از نظر کمیت حتی کیفیت هم بدست میارن. منی که PS4 میخرم میدونم که تا 10 سال براش بازی میاد چون سرنوشت سه تا کنسول قبلی سونی رو دیدم میبینم که این سال آخر عمر PS3 بهترین سالش هم هست واقعا انحصاری روش داره بیداد میکنه. از حق نگذریم مایکرو هم خوب عمل کرده اما من یه انتقاد خیلی بزرگ بهش دارم اونم نه بعنوان یه سونی فن بلکه بعنوان یه گیمر. مایکرو خیلی رو 360 سرمایه گذاری کرد اما این سرمایه خرج تولید بازی با کیفیت نشد ( بجز استثنایی به نام فورتزا) بیشتر بجای اینکه سعی کنه که به کنسول خودش اضافه کنه سعی کرده که کنسول حریف رو پایین بکشه مثالش همین تایتان فال این بازی به هر حال تولید میشد و رو وان هم میومد اما مایکرو رفته پول خرج کرده که روی پلتفورم سونی نیاد این قضیه در مورد خیلی از DLC ها ووووو هم تو این نسل و نسل قبل هم صدق میکنه ای کاش این پولا صرف استودیوهایی میشد که مایکرو میتونست تاسیس کنه اما فقط صرف تخریب حریف شده این دلیل باعث میشه که من احساس کنم واقعا مایکرو فقط به پول فکر میکنه و برای بدست آوردنش هم راه تمیزی رو انتخاب نکرده بنظر من و فقط به نظر من از این طرز فکر نباید حمایت کرد کسی که کنسول مایکرو رو میخره بازیاشم اورج میخره پول گلد هم میده باید بدونه که داره از این طرز فکر حمایت میکنه به شخصه فورتزا رو خیلی دوست دارم اما این نسل از خیرش میگذرم بجای وان یه وی یو میخرم چون نینتندو خدای نوآوریه و به صنعت گیم خیلی خدمت کرده

Yukimura

کاربر سایت
Aug 15, 2013
1,094
کال آف سازندنش اومده گفته با سیستم Xone آشنایی نداشتیم ! الان تاپیکش زده شده
نه که سیستم PS4 دوسته دوران دبستانشون بوده>:):d

هیچ دلیل دقیقی وجود ندارد که چرا One روی 720p و Ps4 روی 1080 اجرا میشه. این به خاطره بهینه سازی هست که ما انجام داده ایم. برای نگه داشتن فریم ریت روان نسخه ONE رو روی 720p نگه داشتیم.
>:)

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
نه که سیستم PS4 دوسته دوران دبستانشون بوده>:):d

>:)

دیگه ترول بسه لطفا ! اینو الان شما بهش دقت کن بخصوص اونجا که بولد قرمز کردم.اینو سازنده CoD گفته:

دلیلی که روبین برای این اختلاف میده نا اشنایی تیم سازنده با سیستم ONe و بهینه سازی 60 فریم بر ثانیه بر روی این کنسول هست. خیلی عجیب به نظر میرسه اما این نحوی هست میاد بگیریم نقاط قوت هر کنسول در کجا هست

اگه دقت کرده باشی نگفته ناآشنایی با سیستم PS4 بلکه از XO نام برده

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,697
نام
علی
کال آف سازندنش اومده گفته با سیستم Xone آشنایی نداشتیم ! الان تاپیکش زده شده

اینو نگه چی بگه؟
بگه xb1 خیلی ضعیف تره کلا کنسوله اشغالیه بهتر از این نمیشه روش کار کرد؟:d
البته ایشالله که در آینده هالکِ سبز از خواب بلند بشه

Yukimura

کاربر سایت
Aug 15, 2013
1,094
دیگه ترول بسه لطفا ! اینو الان شما بهش دقت کن بخصوص اونجا که بولد قرمز کردم.اینو سازنده CoD گفته:

اگه دقت کرده باشی نگفته ناآشنایی با سیستم PS4 بلکه از XO نام برده
ترول؟جواب دادن شده ترول ؟؟؟؟داداش اگه نمیخای جواب بدم بگو ادامه نمیدم دیگه چرا برچسب میزنی

معلومه که در مورد PS4 نمیگه .چون سوالشون در مورد 720 بودن X1 بوده از PS4 ضعفی ندیدن . حالا من دیگه هیچی نمیگم ولی هر دومون میدونیم اینا بهونست

Nick Baker
ناظر ارشد تیم سازنده Xbox one

آخرین ویرایش:

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
ترول؟جواب دادن شده ترول ؟؟؟؟داداش اگه نمیخای جواب بدم بگو ادامه نمیدم دیگه چرا برچسب میزنی

معلومه که در مورد PS4 نمیگه .چون سوالشون در مورد 720 بودن X1 بوده از PS4 ضعفی ندیدن . حالا من دیگه هیچی نمیگم ولی هر دومون میدونیم اینا بهونست

Nick Baker
ناظر ارشد تیم سازنده Xbox one

بهونه چیه؟طوری میگی انگار مایکرو داره این حرفا رو میزنه! عزیزم این حرفا رو سازنده CoD داره میگه اونا که رفیق دبستانی XO نیستند:d خودتم خوب میدونی XO اگر هم ضعیف تر باشه از PS4 در این حد نیست که از اول نسل " تر " بزنه:d حداقل دو سه سال بعدش نه الان:d

- - -ویرایش - - -

اینو نگه چی بگه؟
بگه xb1 خیلی ضعیف تره کلا کنسوله اشغالیه بهتر از این نمیشه روش کار کرد؟:d
البته ایشالله که در آینده هالکِ سبز از خواب بلند بشه

خدمت شخص شخیص شما هم عرض کنم این حرفا رو مایکرو نزده سازنده CoD زده که هیچ ربطی به مایکروسافت نداره مگر اینکه شما معتقد باشین اینا هر شب با هم مهمونی هستن و لابی دارن:d

D@SHR3ZA

کاربر سایت
Nov 4, 2006
1,812
نام
محمد رضا
[h=2]مایکروسافت: فراموش کرده اید چه کسی سیستم عامل میسازد،Titanfall در انحصار ماست[/h]

خب پس Xbone اینجا چیکاره است؟!! شما بیا تمام بازی هاتون رو سیستم عاملتون بزن چه کاریه که مصرف و انرژیتو از بین میبری؟!!!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر