مایکروسافت: فراموش کرده اید چه کسی سیستم عامل میسازد،Titanfall در انحصار ماست

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
titanfall-1.jpg

تنها چند روزی است که اعلام شده بازی Titanfall که در این چند ماه انواع و اقسام جوایز را از آن خود کرد و بسیار موفق ظاهر شد به صورت انحصاری برای پلتفرم های مایکروسافت ارائه میگردد و به هیچ وجه این عنوان بر روی PS4 منتشر نمی شود.در همین مدت کوتاه همین خبر حواشی بسیار زیادی در سایتهای مختلف و منابع خبری ایجاد کرد.
عده بسیاری اعتراض کردند و با طعنه اعلام کردند که به جای خرید نسخه Xbox One این بازی نسخه PC را خریداری میکنند که مایکروسافت نسبت به این موضوع واکنش نشان داد. یکی از سازندگان XO اخیرا اعلام کرد که:

ما شنیده ایم که عده ای بعد از خبر عرضه نشدن این بازی بر روی PS4 اعلام کرده اند که به جای نسخه Xbox One این بازی نسخه PC را خریداری میکنند. ولی من فکر میکنم آنها فراموش کرده اند همین سیستم عاملی که ازش نام میبرند و میخواهند بر روی آن بازی کنند ، توسط چه کسی ساخته میشود!

سیستم عامل های MAC و Linux نیز جزو سیستم عامل های PC هستند با این حال سازنده این بازی اعلام کرده که Titanfall تنها بر روی Xbox One و ویندوز منتشر خواهد شد و این بازی در انحصار کامل مایکروسافت می باشد.

این بازی در بهار سال ۲۰۱۴ به صورت انحصاری برای Xbox 360،Xbox one و PC منتشر می شود.

منبع

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
یه طور داره میسوزه که فقط تنها به سیستم عاملشون دیگه مینازه !! از همون اول هم از وارد میدون سونی نمیشد بهتر بود چون هر کی با سونی در افتاد ور افتاد !!!
تازه یه به قول استیو ویندوز کپی از سیستم عامل اونه!!!
خدایی من کاری به بحث دوستان ندارم ولی استیو میگفت همه چیز کپی شده ایده های اون بوده،کلا خودشو دست بالا میگرفت.

alimx360

کاربر سایت
Jul 13, 2008
438
نام
ali
آره حرفت تا یه جاهایی درسته اما یه مسئله رم در نظر بگیر که PS3 ضعیف نبود فقط سخت بود اینجا Xone هم سخته هم ضعیفتر از اون طرف مایکرو اگر انحصاری نداشت یا کم داشت لااقل مولتیا روش بهتر بودن سونی انحصاری داشت و مایکرو در مولتی ها سوار بود اما این نسل هم سونی انحصاری داره و هم مولتیا روش بهترن سونی نسل قبل حتی اچیومنت هم نداشت آنلاینش بد بود اوایل که اصلا نبود تمام اونا رو این نسل داره یه چیز دیگه مایکرو الان چند تا Trd پارتی رو پول داده بازیاشونو انحصاری کرده اما این شلنگ به کدوم منبع لایزالی وصله؟؟؟ یعنی تا آخر نسل مایکرو میتونه همه بازیای Trd رو انحصاری کنه؟؟؟؟ نسل قبل که فقط بحث DLC بود این نسل که بماند بعد هم علی میمونه و فرست پارتی های سونی تمام. من فکر میکنم مایکرو باید نسل 7 رو فراموش کنه جایگاهش همون جاییه که نسل 6 داشت حقش همونه

آخه نسل پیش که دوبرابر قدرت بیشتر داشت نسبت به 360 حالا خدای ما هم کریمه این نسل هم دوبرابر قدرت بیشتر داره:dما داریم با forza اولین فاتحه xoneرو میگیریم;)

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
عزیز یه چند مدتی از اخبار دنیا عقبی ها :d بازی در انحصار کامل مایکروسافت قرار گرفت.

فقط نسخه اول بازی .;) انم روی کنسول ها در انحصار ماکروسافته وگرنه این که سیستم عامل برای ماکروسافته دری وری بیش بیست .;) همین الان میتونی روی لینوکس بازی های و نرم افزار های win اجرا کنی .;)

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
فقط نسخه اول بازی .;) انم روی کنسول ها در انحصار ماکروسافته وگرنه این که سیستم عامل برای ماکروسافته دری وری بیش بیست .;) همین الان میتونی روی لینوکس بازی های و نرم افزار های win اجرا کنی .;)

خیر عزیزم:) این بازی در انحصار کامل مایکروسافته هم رو کنسولش و هم روی ویندوزش.خبر رو بخون ! نوشته واسه لینوکس نخواهد آمد و تنها و تنها ویندوز;)ضمنا نسخه دومی از بازی تایید نشده و معلوم نیست ساخته بشه.شاید بازی بعدیشون اصلا یک IP جدید باشه;)

impish82

عضو جدید
Oct 10, 2011
323
مرسی داداش :bighug:
تا الان هم حرف مفت میزدن که ویندوز ماله مایکرو سافته :d
فقط این وسط معلوم نشد که ویندوز مال کیه؟؟؟ مال مایکروسافت که نیست نکنه ماله سونیه :-/

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
No Windows, No PC Gaming
FACT
این کساییم که میگن PC Gaming یعنی Valve و Steam باید بگم چطوره جای ویندوز از یه سیستم عامل دیگه استفاده کنن :> کل PC بازا مدیون مایکروسافت و سیستم عاملش و دایرکت ایکس و ... هستن . ایناییم که میگن لینوکس و ... میتونه جانشین ویندوز توی PC Gaming بشه احتمالا نه چیزی راجع به Direct X شنیدن نه میدونن لینوکس چیه . :|
درصد مولتی پلتفرم شدن TF هم مثل درصد انحصاری شدن آنچارتد برای Xbox زیر صفر میباشد :| خداییش ولی جواب خوبی داده , فک کن طرف میاد میگه خب من میرم روی PC بازی میکنم غافل از اینکه اول تا آخر پولش میره تو جیب مایکروسافت :|

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
مرسی داداش :bighug:
تا الان هم حرف مفت میزدن که ویندوز ماله مایکرو سافته :d
فقط این وسط معلوم نشد که ویندوز مال کیه؟؟؟ مال مایکروسافت که نیست نکنه ماله سونیه :-/

مرسی شما با این همه دانش .

از کی سیستم عامل برای ماکروسافت شده ؟ ماکروسافت سیستم عامل Windows میسازه بر عکس سیستم عامل linux هم این وسط وجود داره و ... سیستم عامل دیگه هم داریم که شما حتی به گوشتون هم نخورده .

سیستم عامل یعنی operating system که the software that supports a computer's basic functions از کی یک رابط نرم افزاری شده مال بابا ماکروسافت خدا میدونه .

منم فردا یه operating system ساده یا همون سیستم عامل بنویسم حتما ماکروسافت از من شکایت میکنه اینجوری که میگین lol .=))

بهتره وقتی از صحبتی میخواین ایراد بگیرین اول دانش اون مطلب داشته باشین بعد ایراد بگیرین .

--------------------------------------------------------------------------------------
خیر عزیزم
yahoo_1.gif
این بازی در انحصار کامل مایکروسافته هم رو کنسولش و هم روی ویندوزش.خبر رو بخون ! نوشته واسه لینوکس نخواهد آمد و تنها و تنها ویندوز
yahoo_3.gif
ضمنا نسخه دومی از بازی تایید نشده و معلوم نیست ساخته بشه.شاید بازی بعدیشون اصلا یک IP جدید باشه
yahoo_3.gif

دوست عزیز عرضه مستقیم نداره برای لینوکس شما میتونی نرم افزار های ویندوز روی لینوکس اجرا کنی انها عرضه نمیکنن شما میتونی خودت اجرا بگیری ازش هر چند .... مشکل الان اینکه شما میگی خود شرکت عرضه نمیکنه من میگم شما میتونی اجراش کنی یعنی از نسخه ویندوزی روی لینوکس اجرا بگیری .;)

آخرین ویرایش:

FarSeeR

کاربر سایت
Jun 18, 2013
1,129
No Windows, No PC Gaming
FACT
این کساییم که میگن PC Gaming یعنی Valve و Steam باید بگم چطوره جای ویندوز از یه سیستم عامل دیگه استفاده کنن :> کل PC بازا مدیون مایکروسافت و سیستم عاملش و دایرکت ایکس و ... هستن . ایناییم که میگن لینوکس و ... میتونه جانشین ویندوز توی PC Gaming بشه احتمالا نه چیزی راجع به Direct X شنیدن نه میدونن لینوکس چیه . :|
درصد مولتی پلتفرم شدن TF هم مثل درصد انحصاری شدن آنچارتد برای Xbox زیر صفر میباشد :| خداییش ولی جواب خوبی داده , فک کن طرف میاد میگه خب من میرم روی PC بازی میکنم غافل از اینکه اول تا آخر پولش میره تو جیب مایکروسافت :|

آنچارتد اصلا درصد دادن بهش وارده؟ خود شرکت زیر مجموعه سونی ساختتش بعد شما میاید مقایسش میکنید با بازی ای که هممون میدونیم نسخه دومش مولتی میشه؟

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
دوست عزیز عرضه مستقیم نداره برای لینوکس شما میتونی نرم افزار های ویندوز روی لینوکس اجرا کنی انها عرضه نمیکنن شما میتونی خودت اجرا بگیری ازش هر چند .... مشکل الان اینکه شما میگی خود شرکت عرضه نمیکنه من میگم شما میتونی اجراش کنی یعنی از نسخه ویندوزی روی لینوکس اجرا بگیری .;)

عزیزم،اینجا بحث این نیست که میشه رو لینوکس اجرا بشه یا نه! بحث اینه که چون این بازی تنها برای ویندوز مایکروسافت منتشر میشه شما باید بری نسخه ویندوز Titanfall رو بخری که پولت میره تو جیب مایکروسافت:) حالا شما بعدش با هر ترفندی رو لینوکس و ... اجراش کنی مهم نیست مهم همونه که این بازی تنها و تنها برای ویندوز مایکروسافت منتشر می شود;)

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
عزیزم،اینجا بحث این نیست که میشه رو لینوکس اجرا بشه یا نه! بحث اینه که چون این بازی تنها برای ویندوز مایکروسافت منتشر میشه شما باید بری نسخه ویندوز Titanfall رو بخری که پولت میره تو جیب مایکروسافت:) حالا شما بعدش با هر ترفندی رو لینوکس و ... اجراش کنی مهم نیست مهم همونه که این بازی تنها و تنها برای ویندوز مایکروسافت منتشر می شود;)

بحث اینکه شما میتونی بدون نیاز به سیستم ماکروسافت هم بازی اجرا کنی من خودم طرافدار بازیم طرفدار سیستم عامل ویندوز هم هستم اما اینکه گفته میشه نه فقط میشه روی Win اجراش کرد اشتباهه شما میتونی روی linux هم بازی اجرا بگیری بحث اینکه حالا اینکه روی Windows انحصاری ماکروسافته که کسی شکی درش نداره اگه صحبت منو درست میخوندی نوشتم سیستم عامل وقتی ما در مورد سیستم عامل صحبت میکنیم هم Win در حلقه صحبت قرار میگیره هم linux میبینی که شما صحبت بد برداشت کردی .

وقتی میگه شما فراموش کردی سیستم عامل کی میسازه ما n تا سیستم عامل داریم منظورش این نیست که تمام سیستم عامل ها برای ما هستن که وقتی کسی در مورد سیستم عامل صحبت کرد یعنی فقط windows وجود داره .

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,300
نام
سروش
مرسی شما با این همه دانش .

از کی سیستم عامل برای ماکروسافت شده ؟ ماکروسافت سیستم عامل Windows میسازه بر عکس سیستم عامل linux هم این وسط وجود داره و ... سیستم عامل دیگه هم داریم که شما حتی به گوشتون هم نخورده .

سیستم عامل یعنی operating system که the software that supports a computer's basic functions از کی یک رابط نرم افزاری شده مال بابا ماکروسافت خدا میدونه .

منم فردا یه operating system ساده یا همون سیستم عامل بنویسم حتما ماکروسافت از من شکایت میکنه اینجوری که میگین lol .=))

بهتره وقتی از صحبتی میخواین ایراد بگیرین اول دانش اون مطلب داشته باشین بعد ایراد بگیرین .

با سیستم عاملی که میخوای بنویسی میشه از titanfall اجرا بگیری که دیگه نیازی به ویندوزی نباشه؟:-/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر