ماهنامه بازی نما

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
من بد از 2 سال امروز گفتم یک شمارشو بگیرم
دیدم واقعآ عالی شده انگار نه تاخیر داره نمایشگاه را هم کاملآ پوشش داده
ولی کیفیت کنفرانس های نمایشگاه زیاد جالب نبود
در کل عالی بود پوستر هم که خوب بود:d فقط خوب شد اون قسمت جواب نامه ها بود اونو برداشتن

saber royal

کاربر سایت
Jun 23, 2009
395
نام
saber
من بد از 2 سال امروز گفتم یک شمارشو بگیرم
دیدم واقعآ عالی شده انگار نه تاخیر داره نمایشگاه را هم کاملآ پوشش داده
ولی کیفیت کنفرانس های نمایشگاه زیاد جالب نبود
در کل عالی بود پوستر هم که خوب بود:d فقط خوب شد اون قسمت جواب نامه ها بود اونو برداشتن
ولی تریلر های مهم با کیفیت hd تو dvd همین شماره هست.

dani69

کاربر سایت
Jan 8, 2010
49
نام
دانیال
منم گرفتم مثل امروز البته من که پا ثابت هستم

عجله کنید داره مجله با دی وی دی کمیاب میشه

امروز تو جنت اباد به 2 تا دکه سر زدم تا خریدم

ERFAN_RAPTOR

کاربر سایت
Jun 22, 2009
124
نام
ERFAN
در این شماره چند تا چیز خیلی برام جالب بود :
1- طرفداری مطلق بازینما از سونی و ps3 : در نقد LA NOIRE آخرش نوشته بود که xbox ی کنسول تاریخ مصرف گذشتش صفحه 34 در صورتی که اصلا این طور نیست و در بعضی از اوقات قدرت xbox از ps3 بیشتره مثلا dirt 3
2- در صفحه ی 24 -25 که تصاویری از تفاوت بین نسخه کنسولی BRINK گذاشته بود در صورتی که خود سایتی که این تصاویر رو بیرون داده به کیفیت بیشتر نسخه ی xbox پی برده ولی باز از نظر بازینما ps3 بهترین هستش
3- در صفحه ی 47 در صورتی که کنفرانس مایکروسافت حامل خبرهای بسیار خوبی از جمله : halo 4 - gears of war 3 - forza 4 - fable :journeys - halo remake - dance central 2 - kinect sport 2 - ryse -starwars
و نمایش بسیار خوب modern war 3 و tomb rider و mass effect 3 و ghost recon و minecraft و آمدن bing - youtube بر روی live بود کنفرانس مایکروسافت کسل کننده و بدترین در تاریخ E3 نام گرفت البته فقط از نظر بازینما و اشاره نکردن به موفقیت بزرگ مایکروسافت در عرضه شاهکارهایی به نام witcher 2و metal gear solid و بازی جدید insonamic یر روی کنسول خود !!!!!
4- این یکی که برای من خیلی جالب بود در صفحه ی 78 و 80 در صورتی که اصلا هیچ بازی انحصاری psn یا ps3 وجود ندارد نام این دو در بالای صفحه به چشم میخورد !!
5- در صفحه ی 59 : مضحک خواندن NFS : RUN و آرزو برای عرضه نشدن آن

راستی این مجله ی حرفه ای نباید طرفداری خود را از sony کنار بگذارد و با بی طرفی به نقد و بررسی مسائل بپردازد ؟

Tidus

کاربر سایت
Apr 30, 2008
1,122
1- طرفداری مطلق بازینما از سونی و ps3 : در نقد LA NOIRE آخرش نوشته بود که xbox ی کنسول تاریخ مصرف گذشتش صفحه 34 در صورتی که اصلا این طور نیست و در بعضی از اوقات قدرت xbox از ps3 بیشتره مثلا dirt 3
2- در صفحه ی 24 -25 که تصاویری از تفاوت بین نسخه کنسولی BRINK گذاشته بود در صورتی که خود سایتی که این تصاویر رو بیرون داده به کیفیت بیشتر نسخه ی xbox پی برده ولی باز از نظر بازینما ps3 بهترین هستش
3- در صفحه ی 47 در صورتی که کنفرانس مایکروسافت حامل خبرهای بسیار خوبی از جمله : halo 4 - gears of war 3 - forza 4 - fable :journeys - halo remake - dance central 2 - kinect sport 2 - ryse -starwars
و نمایش بسیار خوب modern war 3 و tomb rider و mass effect 3 و ghost recon و minecraft و آمدن bing - youtube بر روی live بود کنفرانس مایکروسافت کسل کننده و بدترین در تاریخ E3 نام گرفت البته فقط از نظر بازینما و اشاره نکردن به موفقیت بزرگ مایکروسافت در عرضه شاهکارهایی به نام witcher 2و metal gear solid و بازی جدید insonamic یر روی کنسول خود !!!!!
4- این یکی که برای من خیلی جالب بود در صفحه ی 78 و 80 در صورتی که اصلا هیچ بازی انحصاری psn یا ps3 وجود ندارد نام این دو در بالای صفحه به چشم میخورد !!

راستی این مجله ی حرفه ای نباید طرفداری خود را از sony کنار بگذارد و با بی طرفی به نقد و بررسی مسائل بپردازد ؟

خوب من هنوز مجله رو نگرفتم ولی چیزی که مشخصه اینه که نسخه PS3 بازی L.A Noire نسبت به نسخه 360 کاملا برتری داره و فکر کنم تمامی سایت ها به این موضوع اشاره کرده باشن حالا نمیدونم دقیق تو مجله چی ذکر شده .

در رابطه با Brink تا جایی که من میدونم در این بازی هم ، نسخه PS3 بهتر از 360 بوده
با توجه به Digitalfoundry و lens of truth

lens of truth

اینم نتیجه گیری Digitalfoundry از مقایسه این بازی :

if you want to play Brink on console, in our view the PlayStation 3 version is the superior choice.
نظرات در مورد کنفرانس ها کاملا سلیقه ای هستش و هر سایت و مرجعی انتخاب های متفاوتی داشتن پس نمیتونید بگید چرا بازینما فلان کنفرانس رو خوب یا بد دونسته .
در ضمن عرضه شدن MGS Collection یا Overstrike ربطی به ماکروسافت نداره بلکه تصمیم سازنده های بازی بوده .

در رابطه با قسمت جدید NFS باز هم این موضوع سلیقه ای هستش به طور مثال سایتی مثل Game Trailers این بازی رو جزو عنوان های ناامید کننده E3 در نظر گرفته ، بعضی ها از نمایش قسمت جدید NFS راضی نبودن خوب طبیعی هم هستش چون در این قسمت شاهد تغییرات زیادی بودیم ، که مطمئنا خیلی از طرفداران این سری از این تغییرات راضی نخواهند بود .

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,652

بنظرم همه حرفاتون درسته ....... من خودم فنه x360 هستم ولی این مجله قبلنا اصلا اینجوری طرفداری و فن بازی نمیکرد ......

مشکل اینه که مثلا کنفرانسه micro دادن به یک فنه ps3 نقدش کرده .....و ضعیف نقد کرده .....

بعد اون مسئله تاریخ مصرف گذشته نشون دادنه x360 خیلی مسخره و مضحک گفت هرندی ..... از ایشون بعید بود همچین جمله ابتدایی بنویسه .....

در کل امیدوارم این رونده فن بازیو که تو این شماره یکم زیاد بودو کنار بذارن.....

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
من خودم طرفدار این مجله هستم بدجور.
سایتش خیلی مسخره هست.
جدیدا طرفدار PS3 شده شدید.
البته سوتی هاش خیلی زیاده.مثلا در پیش نمایش Max Payne 3 در قسمت پلتفرم نوشته بود:PS3 و X360 و PS3.
البته شاید از رو علاقه به PS3 اینکارو کرده.:d
به امید اینکه بازی سنتر هم یه مجله بسازه.

saber royal

کاربر سایت
Jun 23, 2009
395
نام
saber

سلام.
1.قدرت پردازنده ps3 خیلی از 360 بیشتره ولی نباید مصر گذشته خطاب شود.
2.:|
3.خیلی از سایتای خارجی هم این گفتن.
4.شاید منظور نقد نسخهps3بوده و فراموش نکنید این شماره سریع جمع بندی و عرضه شد.
5.نویسنده هم آدمه . میتونه نظر بده!

ERFAN_RAPTOR

کاربر سایت
Jun 22, 2009
124
نام
ERFAN
سلام.
1.قدرت پردازنده ps3 خیلی از 360 بیشتره ولی نباید مصر گذشته خطاب شود.
2.:|
3.خیلی از سایتای خارجی هم این گفتن.
4.شاید منظور نقد نسخهps3بوده و فراموش نکنید این شماره سریع جمع بندی و عرضه شد.
5.نویسنده هم آدمه . میتونه نظر بده!
شما اگه مثل من کل E3 رو دیده باشی متوجه میشی که اکثر دمو بازی ها با 360 اجرا میشد نه PS3 !!!
تو محل مخصوص EA که اصلا یه PS3 نبود
به مظرت دلیلش چی میتونه باشه ؟
سازنده ها میخوان کیفیت بازی هاشونو نشون بدن از 360 استفاده می کنند نه PS3

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر