ماهنامه بازی نما

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
افتاد واسه شنبه...
2روز...

آره متاسفانه ........ ولی اشکالی نداره ....... یه ماه صبر کردیم این دو روزم روش :d

فکر کنم کاملترین شماره این مجله تا الان باشه ........ هر چی بخوای داره این شماره :d :x b-) :>

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
خب یه خبر عالی دیگه از منبعی موثق که مجله دو روز دیگه داره میاد مشتاق ترتون کنم :d :

**** پوستر مجله L.A. Noire هست. کیفیت بخش E3 هم خوب هست و نزدیک 15 صفحه ای میشه که شامل توضیحات کنفرانس ها به صورت مجزا(هر کدوم تو دو صفحه) و توضیحات تعداد زیادی از بازی های E3 ******

Bax

کاربر سایت
Aug 16, 2009
1,235
نام
حمید
خب یه خبر عالی دیگه از منبعی موثق که مجله دو روز دیگه داره میاد مشتاق ترتون کنم :d :

**** پوستر مجله L.A. Noire هست. کیفیت بخش E3 هم خوب هست و نزدیک 15 صفحه ای میشه که شامل توضیحات کنفرانس ها به صورت مجزا(هر کدوم تو دو صفحه) و توضیحات تعداد زیادی از بازی های E3 ******
دمشون گرم . فکر کنم مثل همون شماره سال 2009 بشه که رو جلدش عکس کانونشن بود . منتظریم .

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
نگاه کن اگه 10 هزار تومنم باشه میخریشمش چون ارزش داره ....

درسته.

چون بعضی سایت ها و مجلات کنفرانس ها و تریلر ها رو به تنهایی بالای 10 هزار تومن میفروشن.که دیگه این شماره همه اینا رو تو خودش جا داده با موارد دیگه و ارزون تر هم هست.

Bax

کاربر سایت
Aug 16, 2009
1,235
نام
حمید
استاد اگر عکس مجله رو نگاه کنید و با یک نفر افزار نسبتا قدرتمند !!! روش زوم کنید ، می بینید نوشته : 4400 با دی وی دی

saber royal

کاربر سایت
Jun 23, 2009
395
نام
saber
استاد اگر عکس مجله رو نگاه کنید و با یک نفر افزار نسبتا قدرتمند !!! روش زوم کنید ، می بینید نوشته : 4400 با دی وی دی
قبلا هم همین بود :| بازی نما زیاد دنبال پول نیست(به نسبت کیفیت مجله و محتوا dvd)
یه خبر خوب l-) به سایت بازی نما یه سر بزنید.

• Like
Reactions: Siavash_MH

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین

مگه گفتم بازی نما گرون میده؟گفتم سایت های دیگه با محتوای کمتر DVD با قیمت بیشتر می فروشن که بازی نما همه اینا رو با هم داره با مجله و محتوای خیلی بیشتر ارزون تره.

(هیچکدوم از مجله های بازی تا حالا کنفرانس ها رو نذاشتن و همشون جداگونه و گرون می فروختن که بازی نما برای اولین بار کنفرانس ها رو توی DVD ها گذاشت.)

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
(هیچکدوم از مجله های بازی تا حالا کنفرانس ها رو نذاشتن و همشون جداگونه و گرون می فروختن که بازی نما برای اولین بار کنفرانس ها رو توی DVD ها گذاشت.)

اینجا واجبه بگم این جمله رو که : دمه بازینما گرم :x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر