نمایشگاه/رویداد ـXbox Developer Directـ ۲۸دی ساعت ۲۳:۳۰

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα

⬇️⬇️نحوه تماشا⬇️⬇️
راحت ترین راه برای تماشای مراسم : ابتدا صفحه تویتچ را با V.پی.N باز کنید به محض شروع استریم V.پی.N را غیر فعال کنید . حالا میتونید با بالاترین سرعت مراسم را تماشا کنید

youtube_318-566773 (1).png twitch-app-logo-png-3 (1).png Facebook_Logo_(2019) (1).png Steam_icon_logo.svg.png

Screenshot (2021).png

شوکیس DEVELOPER_DIRECT پنجشنبه 18 jan (28 دی) ساعت 11:30 عصر به وقت ایران

در شوکیس امسال عناوین Indiana Jones ، Avowed ، Ara: History Untold ،Senua’s Saga: Hellblade II حضور خواهند داشت.

Last edited by a moderator:

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,925
نام
محمد حسین
در مورد همه گفته گیم پلی بجز هلبلید

• Indiana Jones game: MachineGames, the award-winning studio behind the recent Wolfenstein series, will reveal their upcoming Indiana Jones game, an action-adventure that puts players in the leather jacket of the legendary archaeologist. Developer_Direct will showcase more than 10 minutes of game and developer insights, including details about the game’s setting and story, how fans will actually play as Indy, additional details from his next globe-trotting adventure, and the premiere of the first gameplay trailer.

• Avowed: The team at Obsidian will share the first deep dive into the gameplay experience fans can expect in Avowed, their upcoming fantasy action RPG, set in the fantastical, vibrant Living Lands. Learn more about how Obsidian’s expertise in building worlds with deep themes, dynamic gameplay, and thoughtful reactivity come to life in Avowed where players will have agency to make choices to shape every step of their adventure.

• Ara: History Untold: Hear from the leads at Oxide Games – a studio founded by veterans of the strategy genre and the creators behind classic strategy titles including Civilization V – as they unveil exclusive new gameplay and share more details about the inspiration, key features, and road ahead for their upcoming historical grand strategy game.

• Senua’s Saga: Hellblade II: Ninja Theory take us behind the scenes at their studio in Cambridge to give us some insight on how they are crafting Senua’s Saga: Hellblade II. The team will speak to the ambition and meticulous care involved in creating Senua’s journey of survival.
پشت صحنه هلبلید بدرد عمه اسپنسر میخوره، بازی ریلیز 2024 هست و هنوزم هنوزه، گیم پلی نمیخواد داشته باشه، ایندیانا گیم پلی داره.

Bax

کاربر سایت
Aug 16, 2009
1,235
نام
حمید

پشت صحنه هلبلید بدرد عمه اسپنسر میخوره، بازی ریلیز 2024 هست و هنوزم هنوزه، گیم پلی نمیخواد داشته باشه، ایندیانا گیم پلی داره.

برای ایندیانا جونز گفته اکشن ادونچر ولی شایعه ها گفتن احتمالا اول شخص هست که بعضی اوقات سوم شخص میشه.
من سعی می کنم برای ایندی بیش از حد هایپ نشم چون حقیقت نمی دونم چه انتظاری داشته باشم ازش.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,925
نام
محمد حسین
برای ایندیانا جونز گفته اکشن ادونچر ولی شایعه ها گفتن احتمالا اول شخص هست که بعضی اوقات سوم شخص میشه.
من سعی می کنم برای ایندی بیش از حد هایپ نشم چون حقیقت نمی دونم چه انتظاری داشته باشم ازش.
در مورد ایندی دست یکی از بهترین شوتر سازهای تاریخه، پس در مورد پرفکت بودن گان پلیش حرفی نیست
و 3 سال از معرفیش میگذره و الان آمده دادن گیم پلی هست، 2024 بعیده فکر کنم 2025 هست.
قراره ستینگ بازی هم بدن تو همینن ایونت با تریلر گیمپلی.
همه چیش مشخص میشه، ثل بعضیا نیست که n سال قبل معرفی شده و هر بار با یه دلقک بازی جدید، تریلر میده، فیس و افاده اونو راکستار هم نداره.
اگه بتونن یه محیط قشنگ و درست بسازن، عنوان موفقی خواهند داشت.
یا ایندیانا 2024 میاد

آخرین ویرایش:

KING.RG

کاربر سایت
Jun 12, 2021
467

در مورد Hellblade 2 من با چندتا از همکارام تو شرکتمون که صحبت کردم میگفتند گویا نینجا تئوری عمدا نمیخواد چیز زیادی از بازی نشون بده و دوست ندارن چیزی از بازی رو اسپویل کنند دلیلش هم اینه که دیگه مستقل نیستن و نگرانی بابت فروش بازیشون ندارن بخاطر GamePass و بشدت این بازی براشون ارزشمنده و دوست دارن گیمرها همه چیز رو وقتی بازی رو انجام دادن تجربه کنند.
چیزهایی هم که تا الان از بازی نشون دادن گویا از قسمت هایی از شروع بازی هست و حتی تقریبا میشه گفت هیچی از بازی رو نشون ندادن.

*استودیوی Ninja Theory حدودا 7 سال هست که یکی از کلاینتهای شرکتمون هست و یکی از کو-فاندرهای شرکتمون هم 4 سال سابقه کار در نینجا تئوری رو داشته.

آخرین ویرایش:

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,925
نام
محمد حسین
در مورد Hellblade 2 من با چندتا از همکارام تو شرکتمون که صحبت کردم میگفتند گویا نینجا تئوری عمدا نمیخواد چیز زیادی از بازی نشون بده و دوست ندارن چیزی از بازی رو اسپویل کنند دلیلش هم اینه که دیگه مستقل نیستن و نگرانی بابت فروش بازیشون ندارن بخاطر GamePass و بشدت این بازی براشون ارزشمنده و دوست دارن گیمرها همه چیز رو وقتی بازی رو انجام دادن تجربه کنند.
چیزهایی هم که تا الان از بازی نشون دادن گویا از قسمت هایی از شروع بازی هست و حتی تقریبا میشه گفت هیچی از بازی رو نشون ندادن.

*استودیوی Ninja Theory حدودا 7 سال هست که یکی از کلاینتهای شرکتمون هست و یکی از کو-فاندرهای شرکتمون هم 4 سال سابقه کار در نینجا تئوری رو داشته.
اونموقع مردم هم با ندیدن برن بازی بخرن. چیزی نمیخوان نشون بدن 4 ساله هر سال یه پشت صحنه یا تریلر بی محتوا نشون میدن که چی. نشون ندن مگه زورشون کردن
اونموقع برا بقیه بی ارزشه بازیشون که تریلر گیم پلی و ویدیو نیم ساعت از مراحل بازی و ... میدن.
دلیلت واقعا خنده داره و اگه دلیلشون اینه که هم خنده داره و هم حیف نون برا اسپنسر و بوتی و نادلا که مارکتینگ بازی ای که میخواد امسال عرضه بشه و یکی از آخرین ایونتاشه رو بخاطر خواسته یه شرکت گند زدن توش و عرضه ندارن یه فسقل استودیو رو مدیریت کنن.
________
اگه جدا اسپنسر یا بوتی حرف گووش اینا کردن. باید نادلا تیپ پا بزنه زیر جفتشون.
مگه نینجا تئوری کیه؟ اگه عرضه ندارن نینجا رو رام نن فردا چجوری میخوان با کینگ و اکتی و بلیزارد و بتسدا و 343 و ماشین و ... کار کنن
تو بهترین حالت از لحاظ وسعت و تجربه و قدمت جزء دگرید c استودیوهای ماکروست

• Like
Reactions: Bax

Booker DeWitt

کاربر سایت
Sep 13, 2022
172
پشمام الان یه خبر خوندم که مایکروسافت دایرکت برا ۲۸ ام تایید شده که قراره گیم پلی ایندیانا جونز رو نشون بده... در کنارش هل بلید ۲ هم حضور داره... فک کن ۵، ۶ سال دیگه نمایش گیم پلی الدر اسکرولز ۶ که در کنارش هل بلید ۶ هم حضور داره 🤣

KING.RG

کاربر سایت
Jun 12, 2021
467
اونموقع مردم هم با ندیدن برن بازی بخرن. چیزی نمیخوان نشون بدن 4 ساله هر سال یه پشت صحنه یا تریلر بی محتوا نشون میدن که چی. نشون ندن مگه زورشون کردن
اونموقع برا بقیه بی ارزشه بازیشون که تریلر گیم پلی و ویدیو نیم ساعت از مراحل بازی و ... میدن.
دلیلت واقعا خنده داره و اگه دلیلشون اینه که هم خنده داره و هم حیف نون برا اسپنسر و بوتی و نادلا که مارکتینگ بازی ای که میخواد امسال عرضه بشه و یکی از آخرین ایونتاشه رو بخاطر خواسته یه شرکت گند زدن توش و عرضه ندارن یه فسقل استودیو رو مدیریت کنن.
________
اگه جدا اسپنسر یا بوتی حرف گووش اینا کردن. باید نادلا تیپ پا بزنه زیر جفتشون.
مگه نینجا تئوری کیه؟ اگه عرضه ندارن نینجا رو رام نن فردا چجوری میخوان با کینگ و اکتی و بلیزارد و بتسدا و 343 و ماشین و ... کار کنن
تو بهترین حالت از لحاظ وسعت و تجربه و قدمت جزء دگرید c استودیوهای ماکروست
ریلکس عزیز... اول اینکه دلیل من نیست من چیزی که شنیدم رو گفتم. دوم اینکه چون تو خوشت نمیاد از این استودیو پس بیان چماق بگیرن رو سر یکی از یونیک ترین استودیوهاشون که تو سبک کاریش کمبود هم دارن تو مجموعه اشون؟
کسی بخواد بازی رو بخره قبل از انتشار کلی ویدیو و نقد از بازی میاد که بدونه بازی بدرد بخوری هست یا نه...

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,925
نام
محمد حسین
ریلکس عزیز... اول اینکه دلیل من نیست من چیزی که شنیدم رو گفتم. دوم اینکه چون تو خوشت نمیاد از این استودیو پس بیان چماق بگیرن رو سر یکی از یونیک ترین استودیوهاشون که تو سبک کاریش کمبود هم دارن تو مجموعه اشون؟
کسی بخواد بازی رو بخره قبل از انتشار کلی ویدیو و نقد از بازی میاد که بدونه بازی بدرد بخوری هست یا نه...
نه خوبه بخاطر یه استودیو که کل رزومه یه هلبلید خوب هست، بیان تماما سر خم کنن و کمپانی ماکروسافت، بگه چشم هر چی شما بفرمایید
از این به بعدم چکاریه مارکتینگ، یه کمپانی ابله و درپیت مثل راکستار دو سال قبل از ریلیز، مارکتینگشو استارت میزنه
یه ابله مثل اکتی با عقبه دو دهه ای و عرضه سالیانه میاد هر سال یه ایونت برا یه عنوان میزاره.
خوبه، برا اثبات درستی رفتار، نینجا کل مارکتینگو زیر سوال میبرید
خوش اومدن من نیس، تو اینترنتم همه صدا شون در اومده، اگه نشنیدی چون دوست نداشتی و تو همین فرومم گفتن.
و چرا چماق بگیرن، 30 تا استودیو رو ول کنن هر کی هر چی خواست بسازه یکی 1000 تا سیاره یکی ردفال بزنه یکی نزنه اون یکی تعطیل کنه، چه کاریه
ماکرو پولداره، همه هم بشینن دور هم، یه پولی هست بزنن به جیب.

آخرین ویرایش:

KING.RG

کاربر سایت
Jun 12, 2021
467
نه خوبه بخاطر یه استودیو که کل رزومه یه هلبلید خوب هست، بیان تماما سر خم کنن و کمپانی ماکروسافت، بگه چشم هر چی شما بفرمایید
از این به بعدم چکاریه مارکتینگ، یه کمپانی ابله و درپیت مثل راکستار دو سال قبل از ریلیز، مارکتینگشو استارت میزنه
یه ابله مثل اکتی با عقبه دو دهه ای و عرضه سالیانه میاد هر سال یه ایونت برا یه عنوان میزاره.
خوبه، برا اثبات درستی رفتار، نینجا کل مارکتینگو زیر سوال میبرید
خوش اومدن من نیس، تو اینترنتم همه صدا شون در اومده، اگه نشنیدی چون دوست نداشتی و تو همین فرومم گفتن.
و چرا چماق بگیرن، 30 تا استودیو رو ول کنن هر کی هر چی خواست بسازه یکی 1000 تا سیاره یکی ردفال بزنه یکی نزنه اون یکی تعطیل کنه، چه کاریه
ماکرو پولداره، همه هم بشینن دور هم، یه پولی هست بزنن به جیب.
با بقیه حرفات و مقایسه با بقیه ناشرها کاری ندارم چون نفهمیدم منظورت چیه ولی در مورد اینکه تو اینترنت صدای همه دراومده هم بگم ۹۰ درصدشون یا هیترن و concern trolling میکنن چون استدیویی بودن که مولتی پلتفرم بودن و حتی انحصاری هم برای رقیب ساختن پس این ترول ها طبیعیه.. و یا کسایی هستند که دوست داشتن یه بازی شبیه به گاد او وار ببینن و تا الان چون اون سبکی نیست که میخواستن شاکی شدن. اولین بار jez corden بود که با gow مقایسه کرد که خودش گفت منظورش گرافیک و ویژوال هست نه چیز دیگه وگرنه بازی تا الان به اندازه کافی چیزهایی نشون داده که کسایی که باید بدونن مخصوصا طرفداران نسخه اول میدونن با چی طرفن...

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Big Band

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
از id software هنوز هم خبری نیست؟
من موندم اینا از ۲۰۲۰ دارن چکار میکنن؟! شایعه شده بود که دارن روی استاروارز کار میکنن که ظاهرا تکذیب شد ولی اگر واقعا اینکارو میکردن باید سیفون رو میکشیدن بهش چونکه الان ip های خودش داره خاک میخوره بعد بیاد روی استاروارز کار کنه.

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,249
نام
سروش
خیلی هایپم برای نمایش avowed و ایندیانا
درمورد hellblade مگه قراره شبیه نسخه اولش نباشه؟حالت داستانی طوره دیگه گیم پلی چی نشون بدن اسپویل بشه؟تا اینجا هم اونقدر نشون دادن که ویژوال بازی به رخ بکشن که انصافا گرافیک بازی رو دست نداره

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,804
نام
شیخ صدرا
هل بليد ازون بازياس كه شرايطش طورى شده كه يا به عرش ميره يا با مغز مياد زمين.
اينديانا اميدوارم اول شخص حداقل نباشه.
اصلا مسخره ميشه اينجورى.
بهترين حالت يه اكشن سوم شخص به سبك آنچارتد ميتونه باشه.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,925
نام
محمد حسین
با بقیه حرفات و مقایسه با بقیه ناشرها کاری ندارم چون نفهمیدم منظورت چیه ولی در مورد اینکه تو اینترنت صدای همه دراومده هم بگم ۹۰ درصدشون یا هیترن و concern trolling میکنن چون استدیویی بودن که مولتی پلتفرم بودن و حتی انحصاری هم برای رقیب ساختن پس این ترول ها طبیعیه.. و یا کسایی هستند که دوست داشتن یه بازی شبیه به گاد او وار ببینن و تا الان چون اون سبکی نیست که میخواستن شاکی شدن. اولین بار jez corden بود که با gow مقایسه کرد که خودش گفت منظورش گرافیک و ویژوال هست نه چیز دیگه وگرنه بازی تا الان به اندازه کافی چیزهایی نشون داده که کسایی که باید بدونن مخصوصا طرفداران نسخه اول میدونن با چی طرفن...
منظور که واضح بود
خوبه از پپشت کامپیوتر، قشنگ تشخیص میدین کی به کیه، من یکم آف تو دیتم و نه از مارکتینگ نوینی که نینجا تئوری انجام میده اطلاعی دارم و نه قدرت تشخیص هیتر دارم.
خیلی هم خوبه، مثل بتسدا که گفته بود چرا خوشتون نیومده، پس تو این موردم باید با دیدن گرافیک و ویژوال شبیه گاد ارضا بشیم و بگیم

Untitled.jpg

ساده کنیم، من بلد نیستم. خیلی چیزا بازی نشوون داده فقط یک چشم بصیرت میخواد و دو یه فن که حاضره برا درست نشون دادن کار نینجا، مدیریت ماکرو رو در حد تشتک سازی دوقوز آباد بیاره پایین
یه فنی که مارکتینگ نوین با نشون دادن پشت صحنه و مارکتینگ نقد دم عرضه اختراع میکنه و سوم میگه همینی که هست نمیخواید جمع کنید بره. فقط قراره گرافیک و ویژوال ببینید نه چیز دیگه و توقع دیگه نداشته باشید

از id software هنوز هم خبری نیست؟
من موندم اینا از ۲۰۲۰ دارن چکار میکنن؟! شایعه شده بود که دارن روی استاروارز کار میکنن که ظاهرا تکذیب شد ولی اگر واقعا اینکارو میکردن باید سیفون رو میکشیدن بهش چونکه الان ip های خودش داره خاک میخوره بعد بیاد روی استاروارز کار کنه.
id تا 2021 داشت دی ال سی میداد برادوم
و بعدم quake championship داد و ...
احتمال زیاد سال دیگه بیاد و امسال ازش خبری نباشه
______
2025 ماکرو clock رو داره فورزا احتمالا هست
فیبل احتمالا باشه. از بین ایندیانا یا south یکی هست. فکر نکنم 2025 جا برا ریلیز باشه برا عنوانش. 2026 تایم بهتریه.

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,579
نام
Mehrdad
ایکاش یک خبری از The Elder Scrolls: Castle برای کنسول ها هم بشه : (

بازی هنوز برای IOS هم منتشر نشده، برعکس فال اوت شلتر که اول برای ای او اس اومد، بعد اندروید و باقی پلتفرم ها.. حتما دارن رو بهینه سازی و این چیزا کار میکنن، اما ایکاش یک خبری میشد...

از طرفی نمیدونم دقیقا چه خبره، اما ایکاش یک خبری از Age of Mythology: Retold هم میشد، من به معنای واقعی عاشق این بازیم، در کنار وارکرفت 3 و اکسپنشنش شاید بشه گفت بهترین داستان و روایت در استراتژی های کلاسیک رو داره، ارکنتوس :D یادش بخیر، اخرین بار همین 2018 یک دور جدید کمپین رو تموم کردم، اولین بار هم همون دور و ورای انتشار بازی در 20 21 سال پیش، حداقل فکر کنم 3 بار کمپینش رو تموم کردم و ده ها ساعت سولو اسکیرمیش...

از طرف دیگه، مایکرو سابقه خوبی در احیای بازی های قدیمی داره، ای کاش میومدن Daggerfall و Arena هم ریمیک میکردن یا حداقل یک دفینیتیو ریمستر میدادن شبیه Morrowind، خداوکیلی همین الان وقتی 4 تا اسکرین شات از TES های قدیمی میبینم، به حدی حوس بازی کردنشون رو پیدا میکنم که دوست داشتم میشد زمان رو متوقف کرد و کلا میشستم روز ها اینارو بازی میکردم... خلاصه، به شدت استقبال میکنم اگه اینا به نسل جدید بیان، یک ریمستر ساده هم کافیه، اصن شاید ریمستر و اورجینال بودنشون بهتر هم باشه...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر