نمایشگاه/رویداد Xbox Games Showcase 2024

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,974
نام
محمد حسین
آقا دیگه پیریه دیگه😁. دنبال میکنم هنوزم، به هر حال استودیوی محبوب من بوده و هست و خواهد بود منتها هم کهولت سن و درگیری های زندگیه هم تقصیر خودشونه که قطره چکونی ازشون اطلاعات میاد بیرون😁. به هر حال واقعا امیدوارم تا نمردم یک نسخه دیگه از quake رو ببینم خیلی حیفه که این بازی که روزی سر دمدار تکنولوژی و گیم دیزاین بود خودش رو با استانداردها و تکنولوژی روز به مخاطبای جدید نشون نده. البته امیدوارم همون جادوی دهه ۹۰ رو داخلش داشته باشه.
سالخورده سایت بیا اینم مال تو
IDKFA Trademark Application of ZeniMax Media Inc. - Serial Number 98349237 :: Justia Trademarks
تریدمارک تازه هست ثبت شده و اگه دوم باز باشی و pc پلیز
یادته این کد تقلب چیه تو بازی
_________
مطمئنی؟؟ دایرکت پارسال زیرنویس فارسی داشت ولی.. حتی اون نمایش الدر اسکرولز که بعد از نمایش اصلی پخش شد زیرنویس فارسی داشت
ایکس باکس وایر زده

marco dest

کاربر سایت
May 24, 2021
697
با توجه به این شایعات اخیر، چی میشد یهو کالکشن GeoW رو شدو دراپ میکردن میگفتن برید الان دنلدش کنید :(( ریمیک GeoW2:(
کالکشن اگه ریمستر باشه که به درد نمیخوره 😁چون دیگه تقریبا نزدیک ۲۰ سال از نسخه اول داره میگذره این بازی باید ریمیک بشه.
اگه ریمیک هم باشه که شدو دراپ نمیشه

• Like
Reactions: all4u

DoomedToKill

کاربر سایت
Oct 1, 2020
1,964
کالکشن اگه ریمستر باشه که به درد نمیخوره 😁چون دیگه تقریبا نزدیک ۲۰ سال از نسخه اول داره میگذره این بازی باید ریمیک بشه.
نسخه اول اگه الان بازی کنی واقعا outdated نیست، بنظرم یک soft remake کافیه

امیدوارم Indiana Jones هم معرفی بشه و صحنه های in engine یا in game داشته باشه تریلرش، سینماتیک کاتسین نباشه

• Like
Reactions: all4u

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,201
نام
سامان

نسخه اول اگه الان بازی کنی واقعا outdated نیست، بنظرم یک soft remake کافیه

امیدوارم Indiana Jones هم معرفی بشه و صحنه های in engine یا in game داشته باشه تریلرش، سینماتیک کاتسین نباشه
نسخه اول خیلی وقته ریمیک شده!

ایندیانا جونز هم گیم پلی داره

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,213
نام
ماکان

من XSX رو که گرفتم، به عنوان افتتاحیه همه Gears هارو پشت سر هم بازی کردم:D (غیر جاجمنت البته). به جرات میگم GeoW2 هنوزم که هنوزه گرافیکش قابل دفاعه و به هیچ عنوان منسوخ نیست. و این به خاطر Art Direction خفن بازیه. با همون یه مقدار بوست گرافیکی که کنسول میده و یه TV خوب حس فرش بودن میکنی.

حالا نه اینکه Remake بد باشه، قطعا ریمیک سه گانه با قدرت ویژوالی فوق خفنی که کوآلشن داره ماورای همه آرزوهای گیمینگ منه، اما من به ریمستر هم راضیم. شدو دراپ هم که گفتن نداریم. نمیخوایم ما هم:D همون یه تریلر نشون بدن من برم تو افق محو بشم:D

از Hi Fi Rush 2 هم به شدت استقبال میکنم:D

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,522
نام
امین
من XSX رو که گرفتم، به عنوان افتتاحیه همه Gears هارو پشت سر هم بازی کردم:D (غیر جاجمنت البته). به جرات میگم GeoW2 هنوزم که هنوزه گرافیکش قابل دفاعه و به هیچ عنوان منسوخ نیست. و این به خاطر Art Direction خفن بازیه. با همون یه مقدار بوست گرافیکی که کنسول میده و یه TV خوب حس فرش بودن میکنی.

حالا نه اینکه Remake بد باشه، قطعا ریمیک سه گانه با قدرت ویژوالی فوق خفنی که کوآلشن داره ماورای همه آرزوهای گیمینگ منه، اما من به ریمستر هم راضیم. شدو دراپ هم که گفتن نداریم. نمیخوایم ما هم:D همون یه تریلر نشون بدن من برم تو افق محو بشم:D

منم همین حالت رو داشتم.
بکوب نشستم گیرزها رو بازی کردم و لذت بردم.
البته با جاجمنت🙂
ریمسترم بشن بازم با اشتیاق میشینم و باز بازی میکنم.
ریمیک یه مقدار دور از ذهن به نظر میرسه و احتمال قوی همون ریمستر تو راهه.

گیرز 6 هم امیدوارم حداقل با مدت زمان گیم پلی 20 ساعته بیرون بدن که حسابی خلا نبودش جبران بشه🙂

آخرین ویرایش:

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,522
نام
امین
نمی‌خوان یه مشت کال او دیوتی رو رو گیمپس بذارن؟😁
تا الانم خیلی لفتش دادن.
میتونستن برنامه ریزی کنن و همزمان با خبر خرید یه چند تایی بریزن تو گیم پس که خبر خرید قشنگ زلزله کنه.

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,903
نام
شیخ صدرا

من از نسخه سوم ديگه بازى نكرده بودم.
نسل قبل كه ايكس باكس نداشتم به اون صورت.
نسخه چهارم هم زياد از همو اول جذبم نكرد دراپش كردم.
دقيقا واسه اقتتاحيه سرى ايكس نشستم پاى كل سرى ولى قشنگ گيرز ٤ به زور تموم كردم و پنج هم همون وسطاش ولش كردم.

به نظرم مايكروسافت علاوه بر ريميك يا هر چى بايد يه ريبوتى انجام بده.
ديگه با اين فرمون كشش نداره بازى.

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,687
گیرز ۴ یه باگ عظیم داره که باعث شد ولش کنم.رو درجه سختی یکی مونده به آخر به قبل شما کلا همون وسط وایسا و کاور نگیر.هم تیمیت بیوفتی زمین ریوایوت میکنه یعنی کلا مردنی توش نیست و همه سیستم کاورگیری رو زیر سوال میبره. رو درجه سختی آخر هم وان شات میمیری...یغنی هیچ تعادلی این وسط نیست و بجز درجه اخر هیچ چالشی نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر